Перевірка зворотного зв'язку за допомогою Linkody

 1. З нашою безкоштовною 30-денною пробною версією Ви отримаєте всі показники SEO, щоб оцінити ваші зворотні...
 2. Зворотні посилання
 3. Чому важливі зворотні посилання?
 4. Як використовувати перевірку зворотного зв'язку?
 5. Що означають показники?
 6. "Авторитет" - доменний орган
 7. "Від" - URL джерела
 8. "До" - цільова URL-адреса
 9. “Якір” - текст прив'язки
 10. “Rel” - тип відносини
 11. "TLD" - домен верхнього рівня
 12. "Moz" - метрика Moz
 13. “Акція” - Соціальні акції
 14. Як виходити звідси?
 15. Покращити якість зворотних посилань
 16. Аналізувати зворотні посилання конкурентів
 17. Пошукова оптимізація

З нашою безкоштовною 30-денною пробною версією
Ви отримаєте всі показники SEO, щоб оцінити ваші зворотні посилання.

Що таке цей інструмент?

За допомогою цього інструменту SEO можна отримати короткий огляд профілю зворотного зв'язку веб-сайту. Список 100 найпопулярніших посилань сортується авторитетом домену веб-сайту посиланням у порядку убування.

Це показує вам, наскільки сильний і наскільки добре відомий домен в очах пошукової системи, як Google. І з близько 200 різних показників, що використовуються Google для показу релевантних результатів пошуку, профіль зворотного зв'язку є одним із трьох перших чинників рейтингу.

Безкоштовний контролер зворотного зв'язку дозволяє перевіряти до 2 доменів на тиждень безкоштовно.

Підпишіться на безкоштовну 30-денну пробну версію Linkody, щоб отримати більш детальний профіль зворотного зв'язку, з доступом до показників домену Moz, кращих цільових сторінок і багато іншого.

Зареєструйтеся тут . Кредитна картка не потрібна.

Зворотні посилання

Що таке зворотні посилання?

Зворотні посилання подібні до будь-яких інших гіперпосилань в Інтернеті, за винятком того, що вони вказують з одного домену на інший.

Ці гіперпосилання називаються також вхідними посиланнями, вхідними посиланнями тощо. Зворотні посилання - це лише ті, що вказують на інший домен як зовнішню посилання для посилання на цільову сторінку або надання кредитів.

Гіперпосилання в електронному листі або посилання на різні сторінки в межах одного домену не вважаються зворотними посиланнями.

Лише один зворотний зв'язок для кожного домену має найвищий вплив, а повторювані посилання з одного домену мають вплив експоненціально. Тому ви не можете стати SEO Superstar ніч з одним з ваших друзів, що дає вам сто різних зворотних посилань з їхнього сайту.

Linkbuilding з "тінистими" або blackhat методами можуть зашкодити вашому SEO. Подивіться на наш список стратегії побудови каналів зв'язку .

Потрібно більше інформації? Його тут .

Чому важливі зворотні посилання?

Зворотні посилання важливі, оскільки:

 1. Вони підвищують рейтинг вашого домену (або певної сторінки) у видачах.
 2. Вони збільшують довіру, репутацію та трафік вашого веб-сайту.
 3. Вони також покращують ваш домен з часом.

Отже, якщо у вас є великий вміст на своєму веб-сайті, наступним кроком має стати побудова якісних зворотних посилань на ваш домен і / або певні сторінки вашого домену. Якість в основному залежить від:

 1. Релевантність довідного домену до цільового домену. Наприклад, посилання від рецензента комп'ютера до продавця роздрібної торгівлі є більш актуальним, ніж від рецензента комп'ютера до флориста.
 2. Показники домену, такі як авторизація сторінок, повноваження домену, оцінка спаму тощо домену та сторінки. Найголовніше, переконайтеся, що ви не отримуєте зворотних посилань від доменів зі спамом.

Якщо з будь-якої причини ви підозрюєте довіру до вашого джерела зворотного зв'язку, ви можете легко відмовитися від цих доменів.

На закінчення, маючи велику кількість якісних зворотних посилань допоможе вам побити своїх конкурентів і отримати більш відповідний трафік.

Хочете знати, як працюють зворотні посилання? Кінцевим керівництвом є тут .

Як використовувати перевірку зворотного зв'язку?

Ось посібник щодо перевірки зворотних посилань:

1-й крок - введіть URL-адресу домену або веб-сайту:

2-й крок - Натисніть кнопку SEE BACKLINKS:

2-й крок - Натисніть кнопку SEE BACKLINKS:

3-й крок - Заповніть капчу:

3-й крок - Заповніть капчу:

Це все. Насолоджуйтесь!

Що означають показники?

У вільних результатах перевірки зворотного зв'язку ви знайдете різноманітну кількість показників. Кожен показник коротко пояснюється нижче.

"Авторитет" - доменний орган

Розрахункова якість домену в цілому, що показує, наскільки добре сайт розглядається пошуковими системами. Це цілком циклічно і залежить від факторів, включаючи кількість веб-сайтів з високим рівнем довіри, що пов'язуються з доменом. Чим вище, тим краще.

"Від" - URL джерела

Адреса конкретної сторінки в домені, яка посилається на ваш веб-сайт. Щоб уникнути надлишкових результатів, відображається лише одна URL-адреса для кожного унікального домену, навіть якщо декілька зворотних посилань вказують на різні сторінки.

"До" - цільова URL-адреса

Цільова сторінка на вашому веб-сайті, на яку посилається зворотний зв'язок.

“Якір” - текст прив'язки

Відображуваний текст, який використовується для зворотного зв'язку.

“Rel” - тип відносини

Це може бути або слідувати, чи ні. Nofollow посилання, в більшості випадків, не допомагають з рейтингами. Таким чином, ваша мета повинна полягати в тому, щоб максимізувати кількість слідувати за посиланнями (він же dofollow посилання).

"TLD" - домен верхнього рівня

Домен верхнього рівня показує місцезнаходження (країну) веб-сайту, на який посилається. Для отримання додаткової інформації відвідайте цей пост.

"Moz" - метрика Moz

Метрики Moz, такі як Адміністрація домену та оцінка спаму, доступні для зареєстрованих користувачів, включаючи користувачів безкоштовної пробної версії. Ви можете оцінювати та порівнювати успішність власних веб-сайтів і веб-сайтів конкурента, використовуючи ці показники.

“Акція” - Соціальні акції

Це показує, скільки разів сторінка-посилання поширювалася в соціальних мережах. Це важливий фактор для веб-сайтів, таких як веб-сайти новин, успіх яких пов'язаний з популярністю та залученням людей. Також доступний виключно для зареєстрованих користувачів.

У зареєстрованій версії (включаючи безкоштовну пробну версію) ви можете відфільтрувати посилання URL, якими ви та ваші учасники конкурентів, переглядати місцезнаходження посилання на сторінці та багато іншого. Візьміть тур дізнатися більше.

Як виходити звідси?

Ви, швидше за все, перевірили домен власного веб-сайту та / або ваших конкурентів. Ми маємо кілька основних речей, які ви можете зробити, щоб поліпшити профіль вашого сайту.

Покращити якість зворотних посилань

Є багато факторів, які стосуються якості зворотних посилань, таких як релевантність, тип відносин тощо, і ви можете отримати помітні результати:

 1. Забезпечення відповідності джерел зворотного зв'язку до вашого домену.
 2. Моніторинг зворотних посилань і відновлення зламаних / втрачених зв'язків.
 3. Збільшення кількості зворотних посилань з веб-сайтів з високою DA (доменною адміністрацією).

Аналізувати зворотні посилання конкурентів

Ви можете поліпшити свій профіль зворотного зв'язку, проаналізувавши, що ваші (більш успішні) конкуренти дотримуються, і відтворюючи їх результати. Не рекомендується отримувати лише зворотні посилання з джерел зворотного зв'язку ваших конкурентів; але якщо ви обидва в тій же ніші і ви новачок в партії, то це хороше місце для початку.

Пошукова оптимізація

Створення профілю зворотного зв'язку та SEO зазвичай йдуть рука об руку. SEO занадто велика, щоб пояснити тут; але процес йде приблизно так:

 1. Зрозумійте, як люди шукають ваш продукт або послугу - дослідження ключових слів є обов'язковим.
 2. Провести оптимізацію на сторінці.
 3. Збільште кількість якісних зворотних посилань з високопоставлених веб-сайтів і організуйте свій профіль посилання:
  1. Створюйте відносини з провідними експертами галузі, щоб отримати реферали зі своїх веб-сайтів (з якісним вмістом, очевидно)
  2. Надайте своїм потенційним клієнтам значення та / або вміст, щоб показати пошукову систему, що ви винахідливі та є авторитетом у вашій галузі.
  3. Відмовляйтеся від джерел зворотного зв'язку з низьким рейтингом, наприклад, тих, які мають високий бал спаму.
Як використовувати перевірку зворотного зв'язку?
Що означають показники?
Що таке цей інструмент?
Потрібно більше інформації?
Чому важливі зворотні посилання?
Хочете знати, як працюють зворотні посилання?
Як використовувати перевірку зворотного зв'язку?
Що означають показники?
Як виходити звідси?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения