Персонал

 1. Нік Батталья: головний редактор Нік Батталья - старший спеціаліст з журналістики News & Info...
 2. Медді Капрон: Copy & Research Editor
 3. Amelia Kibbe: редактор копій та досліджень
 4. Macie Moneypenny: редактор мультимедіа
 5. Інь Сяо: Фотограф
 6. Алекс Мейсон: директор з дизайну
 7. Лорен Дж. Фішер
 8. Олексій Ейхельбергер: редактор відділу
 9. Спенсер Холбрук: редактор відділу
 10. Кайла Хоторн: редактор відділу
 11. Хейлі Рішар: редактор відділу
 12. Бейлі Галліон: редактор відділу
 13. Аманда Вайсброд: редактор відділу
 14. Lauren Flum: Цифровий редактор
 15. Ambrielle Coleman: Редактор соціальних медіа
 16. Дженніфер Кастанеда: Письменник
 17. Тревор Колган: Письменник
 18. Грузія Девіс: Письменник
 19. Cameron Fields: Письменник
 20. Purva Indulkar: Письменник
 21. Дженніфер Премпех: Письменник
 22. Lexie White: Письменник

Нік Батталья: головний редактор

Нік Батталья - старший спеціаліст з журналістики News & Info зі спеціалізацією в області дизайну
Нік Батталья - старший спеціаліст з журналістики News & Info зі спеціалізацією в області дизайну. В даний час він є автором і редактором журналу модного університету в Огайо, Thread, який був частиною команди більше 2 років. Поряд з Thread і журналом Southeast Ohio, він також керує особистим чоловічим одягом і власним музичним веб-сайтом. Після закінчення навчання Нік сподівається знайти власну опору в журналі індустрії як член творчої команди.

Макензі Шенхерр: головний редактор

Макензі Шенхерр: головний редактор

Макензі Шенхерр - старший викладач журналу «Новини журналістики» та «Інформація з дрібним товаром». Вона має досвід роботи в кількох засобах масової інформації, включаючи журнал Scene в університеті штату Огайо та журнал Organic Spa Magazine в Клівленді, штат Огайо. Після закінчення університету вона сподівається продовжити роботу у сфері медіа-індустрії, переважно зосередившись на редагуванні та моді.

Медді Капрон: Copy & Research Editor

Медді Капрон: Copy & Research Editor

Мадді Капрон - старший викладач журналістики та політології. Вона також є головним редактором The Post, розірвала на виконавчому комітеті університету штату Огайо Товариство професійних журналістів протягом трьох років і провела своє літнє стажування в Центрі журналістських розслідувань Огайо. Після закінчення університету вона сподівається використовувати свої письмові та дослідницькі навички для роботи над проектами в політичній журналістиці.

Amelia Kibbe: редактор копій та досліджень

Amelia Kibbe: редактор копій та досліджень

Амелія Кіббе - аспірантка в Школі журналістики Е. Скрипса. Під час навчання в університеті Св. Бонавентури, де вона вивчала журналістику та англійську мову, вона працювала головним редактором, головним редактором, редактором і редактором копій для газети університету. Вона також працювала на телевізійній станції університету, її комунікаційну службу, і була інтернованою для щоденних газет і корпоративних комунікацій. Вона планує працювати в корпоративних комунікаціях після закінчення навчання.

Macie Moneypenny: редактор мультимедіа

Macie Moneypenny: редактор мультимедіа

Макі Майнпенні - старший викладач журналу «Новини журналістики» та «Інформація з журналістами». Вона написала для кількох ЗМІ. Вона також мала досвід роботи у сфері зв'язків зі ЗМІ під час стажування у Вашингтоні. Після закінчення школи вона сподівається продовжити роботу у галузі зв'язків зі ЗМІ.

Інь Сяо: Фотограф

Інь Сяо: Фотограф

Ін-Сяо - старший спеціаліст з журналістики зі спеціалізацією в сфері роздрібної торгівлі та розвитку модного продукту. Вона планує переїхати до Великобританії для аспірантури, щоб вивчити модні засоби масової інформації. Вона провела літо 2018 року як стажер у Національному радіо КНР. Вона захоплюється своєю сім'єю, друзями, модою, музикою та подорожами.

Алекс Мейсон: директор з дизайну

Алекс Мейсон: директор з дизайну

Алекс Мейсон - студент, який вивчає дизайн та маркетинг публікацій в Університеті Огайо. Вона з Цинциннаті, штат Огайо. Коли вона не розробляє для Південно-Східного Огайо, вона є послом Scripps коледжу зв'язку. Вона також створює тижневі макети сторінок для Post. Алекс сподівається переїхати до Нью-Йорка і працюватиме в агентстві креативного дизайну після закінчення навчання.

Лорен Дж. Фішер

Фішер

Лорен - старший викладач журналістики зі спеціалізацією в міжнародній політиці. Вона також є головним редактором The Post, редакторським незалежним студентським інформаційним відділом, що обслуговує університет Огайо та більшу область Афін. Лорен - науковець Асоціації кореспондентів Білого дому, і провів своє літнє стажування в Центрі журналістських розслідувань Огайо. У попередні роки вона стажувалася в журналі Cincinnati Magazine і The Clermont Sun. Одного разу Лорен сподівається працювати іноземним кореспондентом великої газети.

Олексій Ейхельбергер: редактор відділу

Алексис - старший викладач журналістики з неповнолітніми англійською та іспанською мовами та сертифікат екологічних досліджень
Алексис - старший викладач журналістики з неповнолітніми англійською та іспанською мовами та сертифікат екологічних досліджень. Вона також є редактором секції культури для The Post. Після закінчення університету вона сподівається написати онлайн-контент на теми мистецтва та розваг для регіональної публікації.

Спенсер Холбрук: редактор відділу

Спенсер Холбрук є редактором у розділі «У вашому сусідстві» для журналу Southeast Ohio
Спенсер Холбрук є редактором у розділі «У вашому сусідстві» для журналу Southeast Ohio. Він також є спортивним редактором незалежної студентської газети Університету Огайо.

Кайла Хоторн: редактор відділу

Кайла Хоторн - старший викладач журналістики та харчування
Кайла Хоторн - старший викладач журналістики та харчування. Вона виросла в регіоні Південно-Східного Огайо в окрузі Meigs. Кайла є редакційним директором глави Spoon University OhioU. Вона є стажисткою в країні журнал Огайо і фріланс для місцевої газети.

Хейлі Рішар: редактор відділу

Хейлі Рішар: редактор відділу

Хейлі Рішар - старший викладач журналістики зі спеціалізацією в історії та політології. В даний час вона працює студентським письменником для журналу ohionoday, університету Огайо. Вона написала для журналу Backdrop протягом трьох років, зараз займає посаду асоційованого редактора, і є керівником копії журналу Variant. Після закінчення школи вона сподівається почати кар'єру в журналістській журналістиці.

Бейлі Галліон: редактор відділу

Бейлі Галліон - старший викладач журналістики зі спеціалізацією в аналізі даних
Бейлі Галліон - старший викладач журналістики зі спеціалізацією в аналізі даних. Вона інтернує з Дейтон Дейлі ньюс і є редактором розслідувань для The Post. Її висвітлення стосувалося таких питань, як злочинність, сексуальні домагання та неполадки поліції.

Аманда Вайсброд: редактор відділу

Аманда Вайсброд: редактор відділу

Аманда Вайсброд - старший викладач журналістики зі спеціалізаціями англійської мови та музики. Вона є нинішнім редактором журналу Speakeasy, найдавнішим онлайн-студентським виданням в університеті Огайо. Вона є колишнім редактором асоціації журналу Backdrop. Аманда пройшла стажування в журналі Cincinnati, The Messenger Messenger, CityBeat Cincinnati і On Tap. В найближчому майбутньому вона сподівається повідомити про місцеві новини для газети у невеликому місті.

Lauren Flum: Цифровий редактор

Лорен Флюм - старший викладач журналістики зі сертифікатом екологічної стійкості Лорен Флюм - старший викладач журналістики зі сертифікатом екологічної стійкості. Вона є головним редактором журналу Speakeasy, найдовшою онлайн-студентською публікацією в університеті Огайо. Вона працювала з компанією Environment America і в даний час працює в Альянсі «Зелений світ», онлайн-публікації, що висвітлює інноваційні та стабільні підприємства по всьому світу. Вона також пише для університетського зв'язку та маркетингу. В майбутньому вона сподівається продовжувати працювати в екологічних організаціях, які виступають за екологічніше і більш стійке майбутнє.

Ambrielle Coleman: Редактор соціальних медіа

Амбріель Колман є старшою в Клівленді, штат Огайо, спеціальністю «Журналістські новини та інформаційні дослідження» Амбріель Колман є старшою в Клівленді, штат Огайо, спеціальністю «Журналістські новини та інформаційні дослідження». Амбріель співпрацює з радіо-шоу під назвою «Релевантний», що транслюється через студентські ЗМІ WOUB Ohio University. Вона також керує цитатами соціальних медіа для Товариства рекрутингу Університету Огайо, її сороріті, Delta Sigma Theta Sorority Inc. та Southeast Magazine в Огайо. Вона любить слухати музику, писати для свого особистого блогу, дивитися фільми і бути з друзями та родиною. Її мета - стати громадським представником великої неприбуткової організації.

Дженніфер Кастанеда: Письменник

Дженніфер Кастанеда: Письменник

Дженніфер Кастанеда - старший викладач журналістики зі спеціалізаціями з історії та афроамериканських досліджень. В один момент вона написала для ACRN і користувалася інтерв'ю з місцевими музикантами, і інтернує з відділом комунікацій Rural Action. Після закінчення університету вона сподівається мати більше часу для сну і проведення часу з кішкою.

Тревор Колган: Письменник

Тревор Колган - старший викладач журналістики на новинному та інформаційному треку в школі журналістики університету Огайо EW Scripps
Тревор Колган - старший викладач журналістики на новинному та інформаційному треку в школі журналістики університету Огайо EW Scripps. Він закінчить у травні. Він народився і виріс на Східному узбережжі штату Меріленд, де через його вени протікає стара бухта.

Грузія Девіс: Письменник

Грузія Девіс - старший викладач журналістики в університеті Огайо
Грузія Девіс - старший викладач журналістики в університеті Огайо. Вона виросла в маленькому містечку біля Мерісвілла. Її часто зустрічають у місцевих кінотеатрах або їдять бутерброд на вулиці Багель.

Cameron Fields: Письменник

Cameron Fields: Письменник

Камерон - старший викладач журналістики зі спеціалізаціями китайською та англійською мовами. В даний час він є учасником програми USA TODAY Sixers Wire, що є філадельфійським блогом для спортивної медіа-групи відділення. Влітку 2018 року він був стажистом для леза Толедо. Він писав для The Post, самостійної студентської газети в Огайо протягом трьох років. Поки він там, в першу чергу, писав про футбольні та жіночі баскетбольні команди. Кемерон сподівається написати про баскетбол під час своєї кар'єри, будь то НБА, ВНБА, обручі коледжів, про-ліги, або стрітбол.

Purva Indulkar: Письменник

Purva Indulkar є випускником студента журналістики в університеті Огайо
Purva Indulkar є випускником студента журналістики в університеті Огайо. Вона написала розповіді про життя протягом 4 років в Мумбаї, Індія і зараз пише для студентських публікацій. Вона зацікавлена ​​в жіночих журналах і захоплені питаннями різноманітності в ЗМІ.

Дженніфер Премпех: Письменник

Дженніфер Премпе - старший з Колумбуса, штат Огайо, спеціальність «Журналістика» у новинах та інформації Дженніфер Премпе - старший з Колумбуса, штат Огайо, спеціальність «Журналістика» у новинах та інформації. Вона є письменницею для журналу Thread, а журнал Ohio Southeast Magazine - MMJ для WOUB, співорганізатором радіо-шоу «Релевантний», а в даний час віце-президентом організації Black Student Communication Causes і лідером християнської організації Impact . Вона любить бути жінкою з багатьох талантів від мовлення, письма та мистецтва, і має пристрасть допомагати іншим. Вона має прагнення стати новинкою і продовжує бути захисником і голосом для глухих.

Lexie White: Письменник

Лексі Уайт - старший з Шарлотти, штат Північна Кароліна, зі спеціальністю «Новини та інформаційна журналістика» зі спеціалізаціями в області маркетингу та візуальних комунікацій
Лексі Уайт - старший з Шарлотти, штат Північна Кароліна, зі спеціальністю «Новини та інформаційна журналістика» зі спеціалізаціями в області маркетингу та візуальних комунікацій. Вона планує розпочати свою кар'єру в журналі, зосереджуючись на музиці, способі життя, поп-культурі та / або соціальній справедливості.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения