Підтримка користувачів

 1. Що таке недоброякісна SEO
 2. Накрутка за допомогою програм-роботів
 3. Накрутка «оплата за кліки»
 4. Як виявити недоброякісна SEO
 5. Підозрілі джерела трафіку

Якщо ви замовляєте послуги з пошукової оптимізації вашого сайту у SEO-фахівців, вам необхідно знати, як відрізнити якісні послуги оптимізації від недобросовісної «накрутки» трафіку.

Перед тим, як ви вирішите звернутися до SEO-фахівця, ми рекомендуємо вам зібрати статистику відвідувань і переглядів сторінок вашого сайту за певний період (наприклад, за кілька місяців). Це допоможе вам чітко побачити результати оптимізації. У разі якісної SEO-оптимізації кількість відвідувань, переглядів, а також замовлень і повідомлень від клієнтів має збільшитися.

Якщо ви користуєтеся платним пакетом послуг, то статистика відвідувань і переглядів буде доступна вам в розділі « Статистика по сайту ». Також ви можете використовувати для цього систему зовнішньої статистики Google Analytics. Детальніше про підключення цих систем до сайту компанії см. Документ « Налаштування зовнішньої статистики Google Analytics ».

Що таке недоброякісна SEO

Нами були зафіксовані випадки надання клієнтам Prom.ua недоброякісних послуг SEO-просування.

Шахрайство на грунті SEO - це так звана «накрутка» трафіку на сайті компанії не через збільшення його відвідуваності реальними людьми, а за допомогою штучних прийомів - за допомогою програм-роботів або оплати за кліки.

Накрутка за допомогою програм-роботів

Даний спосіб фальшивого SEO полягає в тому, що шахрай запускає на своєму комп'ютері спеціальну програму, яка імітує дії реального людини - відкриває сайти, переходить по посиланнях, натискає на кнопки, виконує інші подібні дії.

Накрутка «оплата за кліки»

Даний вид накрутки виконується через спеціальні сайти-посередники. Такі сайти знаходять людей, готових заробляти копійки за кліки по вказаних посиланнях. Людина реєструється, після чого йому видається список посилань для «прокліківанія», за якими він бездумно клацає.

Система обліку статистики Google Analytics враховують всі дані по результатам пошуку і кліках на вашому сайті, в тому числі активність програм-роботів і «накліківаніе». Тому статистика відвідувань і кліків у компаній, яким зробили недоброякісна SEO буде збільшуватися, однак це не призведе до збільшення кількості замовлень і запитів по товарам.

Як виявити недоброякісна SEO

Будь-яке накручування трафіку за допомогою програм-роботів відрізняється від поведінки реальних користувачів в мережі. Тому в системі Google Analytics ви можете легко виявити накрутки, проаналізувавши трафік за показником відмов (англ. «Bounce Rate») або за середньою тривалістю відвідування (англ. «Avg. Visit Duration»).

Для цього в лівому меню Google Analytics відкрийте статистику «Джерела трафіку> Весь трафік» і відсортуйте дані за показником відмов або за середньою тривалістю відвідування, клікнувши на заголовок таблиці (пункти 1 і 2 на малюнку):

Для цього в лівому меню Google Analytics відкрийте статистику «Джерела трафіку> Весь трафік» і відсортуйте дані за показником відмов або за середньою тривалістю відвідування, клікнувши на заголовок таблиці (пункти 1 і 2 на малюнку):

Показник відмов - це відсоток таких відвідувань з даного джерела трафіку (пункт 3 на малюнку), в ході яких було відкрито не більше однієї сторінки на сайті компанії. Показник відмов характеризує кількість відвідувачів, які залишають сайт відразу ж після входу на нього (залишають сайт зі сторінки входу), не виконавши на сайті ніяких дій.

Середня тривалість відвідування - середній час, витрачений відвідувачами сайту на перегляд сторінок сайту (середній час між відкриттям першої сторінки та закриттям останньої сторінки сайту).

Показник відмов 100% і нульова тривалість відвідування при наявності великої кількості відвідувачів (див. Пункт 4 на малюнку) з великою ймовірністю означають, що дані відвідування були «накручені», а не виконані реальним відвідувачем сайту.

Якщо ви виявили у свого сайту високий відсоток показників відмов (98-100%) або нульову середню тривалість відвідування, значить вам надають послуги з недоброякісної SEO-оптимізації. Р екомендуем вам відмовитися від послуг такого «оптимізатора».

Виявити накрутку «накліківаніем» можна, проаналізувавши джерела трафіку, який надходить на сайт. Якщо в статистиці кількість відвідувань з підозрілого джерела різко зросла, то це майже напевно означає SEO-накрутку.

Як приклад накрутки трафіку сайту на малюнку зображена ситуація, коли високий відсоток нового трафіку (пункт 5) приходить з трьох підозрілих джерел (пункт 3). При цьому весь цей трафік має 100% показник відмов і нульовий час перегляду єдиною відкритою сторінки (пункт 4).

Підозрілі джерела трафіку

Ми постійно працюємо над виявленням підозрілих джерел трафіку. У разі виявлення підозрілого джерела ми перевіряємо даний сайт і, якщо з нього виконується накрутка трафіку, блокуємо його.

Приклад заблокованих нами сайтів, що надають недоброякісні SEO-послуги: addmefast.com, ads.acesse.com, bannersbroker.com, ebesucher.ru, seosprint163.ru, surfsitmoney.com (не повний список).

Накрутка трафіку для клієнтів Prom.ua з заблокованих сайтів виключена.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения