Піксель тулс - ефективні інструменти для SEO-спеціаліста - Сосновскій.ру

 1. Швидко і просто
 2. Аналітичні інструменти для професіоналів
 3. Безліч інструментів в одному сервісі
 4. тарифи

Всім привіт! Робота SEO-фахівця ускладнюється з кожним роком. Колись з упорядника title і keywords він перетворився в покупця посилань, а тепер в повноцінного аналітика та інтернет-маркетолога. Зараз оптимізатора необхідно аналізувати великі масиви даних, вивчати конкурентів, оцінювати ключові слова, проводити технічний аудит і так далі. Все це займає багато часу і часто вимагає додаткового інструментарію.

Сьогодні в пості я розповім вам про сервіс Піксель Тулс , Який зможе істотно полегшити життя SEO-фахівця, а також підвищити його ефективність завдяки унікальним і корисним інструментам. Про все це нижче. Приємного вивчення =).

Відразу хочу сказати, що сервіс на даний момент містить 24 безкоштовних інструменту. Тому ви, паралельно читання, можете їх тестувати разом зі мною Відразу хочу сказати, що сервіс на даний момент містить 24 безкоштовних інструменту . До речі, не тільки оптимізатори можуть гідно оцінити функціонал Піксель Тулс. Сервіс буде корисний як SEO-фахівцям, таки вебмастерам (власникам сайтів) і семантика.

Спочатку я зазначу кілька простих, але цікавих інструментів. Далі більш детально розповім про самий, на мій погляд, корисний функціонал. В кінці ж дам список інших можливостей, які не були в огляд.

Швидко і просто

Велика частина роботи Піксель Тулс заснована на запитах до лідера Рунета - пошуковій системі Яндекс. Значна частина з них здійснюється за технологією Яндекс.XML, тому результати інструментів з'являються гранично швидко.

1) Пошук піддоменів сайту (безкоштовно). Тут 2 напрямки роботи. Перше - аналіз власних піддоменів. Був здивований, коли на кількох своїх ресурсах знайшов сміттєві піддомени. Наприклад, головна сторінка одного з них була доступна по https і відображала якийсь англомовний сайт (причому не мій): була помилка сервера на стороні хостера. В іншому випадку при перенесенні файлів на новий сервер не перенеслася DNS-панель, і я не видалив один з непрацюючих піддоменів. Подивіться, чи є щось подібне на ваших проектах.

Друге застосування - аналіз конкурентів. Можна, наприклад, зрозуміти задіє ваш суперник піддомени: «винос» регіонів, розділів.

2) Перевірка тексту на унікальність (безкоштовно). Можна перевіряти як по URL, так і власне по контенту. В результаті видається відсоток унікальності, неунікальні фрагменти і їх першоджерела.

3) Масова перевірка на фільтри Яндекса. Вводите запит, URL і регіон, а на виході отримуєте аналіз відразу по декількох фільтрів.

Вводите запит, URL і регіон, а на виході отримуєте аналіз відразу по декількох фільтрів

4) Парсинг пошукових підказок Яндекса (безкоштовно). Насправді, дуже цікавий інструмент. Парсинг здійснюється до 3-го рівня вкладеності з можливістю перебору цифр, букв кириличного і англійського алфавітів. Враховується регіон, слова винятку і пробіл. Можна зібрати широке семантичне ядро ​​з актуальними ключовими словами.

Це були досить прості, але цікаві і корисні інструменти, які дозволять швидко познайомитися з сервісом. Зараз же докладніше розповім про функціонал, який буде ефективний в роботі людини, що спеціалізується на SEO.

Аналітичні інструменти для професіоналів

1) Перевірка на переоптімізацію. Гранично актуальний інструмент. Багато проектів, які були оптимізовані кілька років тому, зараз страждають тим чи іншим рівнем переоптімізаціі . Піксель Тулс допоможе виявити ймовірність накладання пост-фільтрів Яндекса за текстове вміст сторінки.

В експертному версії показуються конкретні рекомендації щодо виходу з проблемної ситуації. Причому, відображаються певні ділянки тексту, на які потрібно звернути увагу в першу чергу.

Виконавши дані рекомендації, ви допоможете сторінці вийти з під пост-фільтра або не потрапити під нього.

2) Аналіз ТОП за ключовими показниками. Сторінки з першої десятки пошукової видачі не дарма виявилися там. Цей інструмент збере дані по конкурентах з ТОП 5-10-15 (входження слів і запитів в контент, його розмір, тИЦ і так далі) і на їх підставі надасть рекомендації.

Цей інструмент збере дані по конкурентах з ТОП 5-10-15 (входження слів і запитів в контент, його розмір, тИЦ і так далі) і на їх підставі надасть рекомендації

Ви, швидше за все, вже не раз чули, що при створенні нового матеріалу або при редагуванні існуючого корисно орієнтуватися на середні показники по топу. Сервіс Піксель Тулс допоможе зробити швидку і наочну оцінку основних показників конкурентів, щоб застосувати отримані показники на яку просуває сторінці.

Сервіс Піксель Тулс допоможе зробити швидку і наочну оцінку основних показників конкурентів, щоб застосувати отримані показники на яку просуває сторінці

Зеленим кольором позначені слова, входження яких потрібно збільшити в документі. Червоним - зменшити.

3) ТЗ на SEO-копірайтинг (безкоштовно). Не менш корисний інструмент. Він дозволяє на підставі даних по топу і тематиці створити технічне завдання автору. Спочатку задається список запитів, регіон і стоп-слова.

Після аналізу пошукової видачі сервіс визначає унікальні слова із запитів, слова з підсвічування у видачі та задають тематику. Всі їх дуже бажано використовувати на сторінці (з другого і третього стовпців хоча б один раз). Це допоможе істотно підняти релевантність документа. Лематизації (приведення ключів в словникову форму) допомагає позбутися від непотрібних повторів.

Готове ТЗ можна скачати в WORD-файлі, вказавши при цьому бажаний обсяг, URL і структуру тексту.

Тут же можна перевірити отриманий контент на відповідність технічного завдання, що, безсумнівно, зручно Тут же можна перевірити отриманий контент на відповідність технічного завдання, що, безсумнівно, зручно .

Але це ще не все!

Безліч інструментів в одному сервісі

На жаль, в рамках одного поста розповісти про всі можливості Піксель Тулс не представляється можливим. В першу чергу тому, що цих можливостей велика кількість. Ось, що є в арсеналі проекту, але не було порушено в пості:

Безкоштовні інструменти:

 1. Перевірка на афільованість.
 2. Геозалежні і локалізація.
 3. Релевантність зон документа.
 4. Перевірка відповіді сервера.
 5. Кількість головних сторінок в Яндексі.
 6. Перевірка на непот-фільтр.
 7. Пошук дзеркал для домену.
 8. Швидкий чек позицій в Яндексі і Google.
 9. Вік документів в пошуковій видачі.
 10. Лематизації і видалення дублів.
 11. Швидкий аналіз списку сайтів.
 12. Візуальний html-редактор.
 13. Список запитів з Яндекс.Вебмайстер.
 14. Детальний аналіз запиту.
 15. Список URL в ТОП-10.
 16. Швидкість завантаження, розмір документа.
 17. Оцінка тексту, перевірка входжень фраз.
 18. Отримання даних Яндекс.XML

Експертні сервіси:

 1. Оцінка якості оптимізації.
 2. Аналіз видимості і конкурентів.
 3. Швидкий аудит сайту.
 4. Аналіз посилальної маси.
 5. Аналіз структури проекту.
 6. Угруповання запитів по топу.
 7. Масова перевірка на непот-фільтр.
 8. Аналіз SEO-тегів для списку URL.

Список, звичайно, вражає. Але і це ще не все. Команда Піксель Тулс постійно впроваджує додатковий функціонал. Наприклад, тільки в січні було анонсовано 3 нові інструменти Список, звичайно, вражає !

тарифи

Виникає логічне запитання - «Скільки коштує всім цим користуватися?». Як я вже писав вище, більшістю інструментів можна користуватися безкоштовно (обмеження тільки на ліміти, тобто, число запитів на добу). Для тестування сервісу або нечастого використання вистачатиме тарифу «Стожари». Якщо ви професійно займаєтеся просуванням сайтів, то вас, звичайно ж, зацікавлять інструменти на тарифах «Професіонал» і «Експерт» (різниця в обсязі денних лімітів).

Число доступних лімітів на добу також можна збільшити делегуванням XML-лімітів Яндекса на користь аккаунта сервісу.

Число доступних лімітів на добу також можна збільшити делегуванням XML-лімітів Яндекса на користь аккаунта сервісу

У сервісі велику кількість корисних інструментів, тому, на мій погляд, він, безумовно, заслуговує увагу фахівців, що займаються просуванням сайтів.

Тим більше, що більшість функціоналу є безкоштовним Тим більше, що більшість функціоналу є безкоштовним . Так що реєструйтеся https://tools.pixelplus.ru/ і тестируйте його. Я ж чекаю від вас коментарі та відгуки від тих, хто вже скористався можливістю Піксель Тулс.

* На правах реклами

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения