Pinterest - як просувати свій Etsy магазин в соцмережах

 1. Навіщо потрібен аккаунт в Pinterest
 2. Як оформити рахунок у Pinterest
 3. Як автоматизувати управління аккаунтом Pinterest
 4. найважливіше правило
 5. висновок
 6. Сподобалася стаття? Оцініть її.

Уже кілька років я є постійним користувачем фотохостингу Pinterest. Якщо ви пам'ятаєте, то деякий час назад я ділилася своїми думками з приводу цього інтернет-сервісу в цієї статті . З тих пір пройшло 2 роки, а Пінтерест, як і інший майданчик, постійно змінюється і розвивається.

Тому я звернулася до Наталі, яка ось уже більше трьох років займається розвитком акаунтів в Pinterest, і попросила поділитися з нами своїм експертною думкою - варто чи ні вкладати сили і час в просування магазину через Пінтерест.

Дана стаття не спонсорувала і написана Наталією спеціально для блогу proetsy.ru

Наталя Авджа

Вже більше 3-х років розвиває свої акаунти на Pinterest. Трохи більше року тому створила магазин на Etsy по послугах просування і ведення Пінтерест-акаунтів.

Якщо у вас немає часу на цей сервіс або ви до сих пір не розібралися в ньому, Наталя з радістю допоможе в цій справі.

Вконтакте, Instagram, Etsy магазин

Літо - це пора року, коли в багатьох Etsy магазинах спостерігається спад продажів. Він може бути викликаний різними причинами: сезонністю товару, відпустками, літньої заміської життям потенційних клієнтів і т. Д. Але не варто опускати руки, адже літо - це як раз той час, коли ви можете найкращим чином підготувати свій магазин до початку сезону.

Одним з перспективних варіантів підготовки є розвиток своїх акаунтів в соціальних мережах, за допомогою яких ви можете залучити клієнтів в свій магазин. На сьогоднішній день найбільший трафік здатний принести тільки Pinterest. Розміщений пін має пряме посилання на товар в вашому магазині Etsy.

Навіщо потрібен аккаунт в Pinterest

 • В Америці і Європі Pinterest вважається більшою мірою пошукачем по картинках, а не соціальною мережею. Тому багато людей в першу чергу шукають ідеї або товари саме в Pinterest, а не в інших пошукових системах, як, наприклад, Google-картинки.
 • Pinterest на 1-му місці з соціальних мереж , З яких переходять на Etsy, слідом йдуть Facebook і YouTube.
  Уже кілька років я є постійним користувачем фотохостингу Pinterest
 • Всього лише за один клік потенційний клієнт потрапляє в ваш магазин і саме на товар, який йому сподобався в Pinterest.
 • Ваш пін може охопити велику публіку. Якщо пін стане популярним, то він може крутитися в Pinterest роками. І, відповідно, від одного Піна ви можете мати переходи в свій магазин ще довгий час.
 • З мого досвіду я помітила, якщо в Etsy магазин буде багато переходів з зовнішніх ресурсів, то навіть цей факт буде сприяти підвищенню рейтингу вашого магазину на Etsy. Іншими словами позиції ваших товарів в пошуку Etsy будуть підвищуватися, але не так високо, як продаж товару. Це пов'язано з тим, що Etsy зацікавлений в залученні нових клієнтів ззовні і, відповідно, лояльний до тих продавцям, які залучають нових клієнтів з соцмереж та інших сайтів.
 • За моїми спостереженнями, влітку статистика по показам пинов завжди підвищується. Це пов'язано зі зменшенням активності багатьох акаунтів, хто розміщує Піни. Відповідно, хто активний - у того і більше показів. Тому починайте бути активними в Pinterest вже сьогодні!

Як оформити рахунок у Pinterest

Я сподіваюся, що вже у всіх є свій аккаунт в Pinterest. Давайте подивимося, добре і правильно ви його заповнили. Не забудьте відразу ж перейти на бізнес-аккаунт, щоб в подальшому відслідковувати його статистику.

Для прикладу буду давати скріншоти з акаунтів своїх клієнтів, з якими раніше працювала за місячним просуванню.

Для прикладу буду давати скріншоти з акаунтів своїх клієнтів, з якими раніше працювала за місячним просуванню

 1. Назва: краще назвати аккаунт також, як свій магазин на Etsy.
  Бажано у всіх соц.сетях і торгових майданчиках називатися однаково, щоб сформувати свій бренд. Так ви підніміться в пошукових системах по своїй назві. Більша присутність в соц.сетях або в будь-яких блогах буде збільшувати ваші позиції, наприклад, в Google.
 2. Логотип: прикріпіть свій лейбл, якщо він у вас є. Якщо немає, тоді розмістіть фото ваших товарів або на крайній випадок своє фото.
 3. Інформація про себе: напишіть, чим ви займаєтеся або що продає ваш магазин. Обов'язково використовуйте наступні ключові слова!
 4. Місцезнаходження: вкажіть за бажанням.
 5. Сайт: вкажіть посилання на ваш магазин / сайт / або акаунт у соціальних мережах, звідки ведете продаж. Хто не знає, то посилання на магазин ви можете зробити красивою, як на скріншоті. Пишете - НазваніеМагазіна.etsy.com
 6. Створюємо вітрину: натискаєте змінити і додаєте від 1 до 5 дощок зі своїми товарами. Якщо ще немає дощок, то зробите цей крок потім.
 7. Створюємо дошки з вашими товарами та нішеві дошки. Пишемо до них опис, застосовуючи ключові слова в назві і в описі. Обов'язково вказуємо потрібну категорію вашої дошки.
  • Дошки зі своїми товарами - їх може бути 1 або більше, в залежності від призначення товару. Наприклад, ви продаєте тільки скульптури з дерева (як на фото), то вам буде досить створити тільки одну дошку з вашим товаром.

   Якщо ж ви продаєте прикраси, то тоді має сенс створити кілька дощок по кожному виду прикрас - сережки, кільця, браслети і т. Д.
  • Нішеві дошки - це дошки, які відносяться до вашої тематики товару. Приклади можете бачити на картинках вище. Створюємо як мінімум одну нишевую дошку, а ідеально 2-3 дошки. Ці дошки ви заповнюєте контентом з Pinterest, тобто робите Рєпіни найпопулярніших пинов. Важливо! Це саме ті дошки, які вам потрібно зробити популярними! З їх допомогою ви надалі будете вирощувати свої Піни.
 8. Робимо пін через Etsy або за допомогою кнопки Pin it. Тоді автоматично прописується назва і ціна. Ви також можете завантажувати фотки через «+» у верхньому правому кутку.
  На етапі вибору дошки бажано прописати хештеги, приблизно 3-5 шт.

Основи просування в Пінтерест

На просторах інтернету ходить безліч легенд про те, як потрібно розвивати Pinterest, що змінюються алгоритми просування мало не кожен місяць і багато іншого.

Насправді основні системи просування були, є і будуть незмінними. Саме про них я постараюся вам розповісти.

 1. Фолловінг - по можливості підписуємося, але не захоплюємося, щоб вас не заблокували. Це трохи додасть вам залученості.
 2. Нові Піни - це один з хороших способів збільшити покази ваших товарів. Викладати новий контент бажано якомога частіше, мінімум раз на тиждень 5-10 фотографій. Але бажано 2 рази на тиждень по 5-10 фото, або один раз в тиждень - близько 20 фото. Нові Піни приведуть більшою мірою до збільшення показів (збережень і кліків), але до зростання вашої дошки і підписки нових людей - НІ. Зараз практично марно розвивати старий пін, який був приколоти більше 1-2 тижнів і не мав жодного Рєпіна. Його можна вважати мертвим.
 3. Нішеві дошки - вони необхідні для розвитку вашого облікового запису. Намагаємося робити в них Рєпіни щодня. Для цього вибираємо найпопулярніший контент з Пінтерест. Якщо ви робите все правильно, то ці дошки можуть стати популярними через 1-3 місяці. Коли це трапляється, ви починаєте прикріплювати в них свої Піни. Бажано підмішувати нові прямі Піни, щоб більшою мірою збільшити покази, або ж ваші Піни, які хоча б хтось ще репініровал. Якщо їх ніхто не пінніровал, то і в популярній дошці буде мало показів.
 4. Якщо у вас мало контенту, то намагаємося його урізноманітнити, роблячи довгі вертикальні фото (колажі з кілька фото одного товару) або просто обрізаючи фотографії. Не забуваємо до них приєднати посилання на товар або на ваш магазин.
 5. Якщо у вас є групові дошки, то пінніруйте тільки в дошки по вашій спрямованості товару, в яких більше 15-20тис. передплатників, і які не заспамлени безліччю фото не по темі. Якщо групові дошки заспамлени, то Pinterest вважає їх "сміттєвими" дошками, і присутність в них буде тільки опускати ваш пін в рейтингу.
 6. Робіть прямі Піни ваших товарів в релевантне час. Найкращий час з 00:00 до 06:00 за московським часом (для американської аудиторії).

Як автоматизувати управління аккаунтом Pinterest

Ви можете автоматизувати управління своїм акаунтом за допомогою спеціальних інструментів і програм.

 • Плагін Pinterest Image Pinner для браузерів - коротко кнопка Pin it. Скачайте обов'язково, так ви зможете за один клік робити прямі Піни будь-якого фото.
 • IFTTT - зв'яжіть певну дошку Pinterest з Instagram аккаунтом і тоді всі публікації з Instagram будуть автоматично публікуватися в цій дошці. Також цей сервіс має безліч інших цікавих функцій. Є платні тарифи.
 • NinjaPinner - ви можете використовувати функцію автоматичної підписки і відписки, а також репінірованіе, пінірованіе і багато інших функцій для автоматичної роботи. Є платні тарифи.
 • Є ще безліч сервісів для планування на Пінтерест, ось кілька з них: PinPinterest , Tailwind , BoardBooster , SocialPilot і т. д. Є платні тарифи.
 • Pinterest RSS WordPress Plugin - якщо у вас є свій сайт, то вбудуйте в нього цей плагін, тоді будь-який відвідувач вашого сайту зможе швидко зробити пін вподобаного товару або зображення.

найважливіше правило

Запам'ятайте моє правило з просування, воно працює вже протягом останніх 3-х років:

Популярні дошки просувають непопулярні Піни,

а популярні Піни просувають непопулярні дошки!

висновок

Pinterest - багатообіцяючий сервіс, яким безумовно потрібно приділяти час і сили, але результат того вартий.

Якщо ж у вас немає можливості вникати в усі самостійно, ви можете звернутися за допомогою до Наталі (посилання для зв'язку вказані на початку статті), а також задати свої питання в коментарях.

Сподобалася стаття? Оцініть її.

Поставити оцінку

Середня оцінка / 5. Загальна кількість оцінювачів:

Засновник і автор блогу ПроЕтсі. Люблю Etsy всім серцем за неймовірну кількість талановитих майстрів. І за можливість спілкуватися з покупцями з усього світу. Намагаюся розповідати читачам блогу про всі новинки на Etsy і про свій досвід взаємодії з цим майданчиком.

Сподобалася стаття?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения