Плагін SEO WordPress

 1. Отримайте більше відвідувачів вашого сайту WordPress! WordPress SEO є найбільш повним WordPress SEO...
 2. Заголовки та метаописання публікацій
 3. Канонічний
 4. Постійне посилання
 5. Мапи XML
 6. Відредагуйте файл robots.txt і .htaccess
 7. Очищення головної частини
 8. Документи API

Отримайте більше відвідувачів вашого сайту WordPress!

WordPress SEO є найбільш повним WordPress SEO плагін, який існує сьогодні для користувачів WordPress.org. Вона включає в себе все, починаючи від попереднього перегляду фрагментів і функцій аналізу сторінок, які допомагають оптимізувати вміст сторінок, назви зображень, метаопису та багато іншого на XML-мапи сайту, а також багато опцій оптимізації між ними.

Нижче наведено повний список функцій для базового плагіна. Якщо хочете, ви також можете дізнатися більше про модулі додаткового модуля для цього плагіна:

 • The Відео SEO модуль для сайтів, які хочуть оптимізувати свої відео для результатів пошуку.
 • The Місцеві SEO модуля для сайтів, які конкурують на Картах Google.
 • The SEO відео ручний плагін який містить навчальні відеоролики для редакторів і відеозаписи інструкцій для розділу Admin.

The Новини SEO модуль безкоштовний.

Список можливостей плагінів SEO WordPress

Перегляньте список функцій:

 1. Заголовки та метаописання публікацій
 2. Конфігурація мета роботів
 3. Канонічний
 4. Сухарі
 5. Постійне посилання
 6. Мапи XML
 7. Покращення RSS
 8. Відредагуйте файл robots.txt і .htaccess
 9. Очищення головної частини
 10. Документи API

Заголовки та метаописання публікацій

WordPress SEO дозволить вам встановити шаблони для назв і метаописів для всіх типів сторінок, щоб ви могли придумати шаблон і не думати про це, або ви могли б використовувати мета-вікно WordPress SEO, щоб повністю оптимізувати ваш заголовок і мета Опис, використовуючи функцію попереднього перегляду фрагменту, щоб побачити, як він виглядатиме в Google. Додайте до цього можливість ввести ключове слово "фокус", яке використовується, щоб показати, як він буде виділятися в результатах пошуку, і ви маєте можливість контролювати все, що ви хочете, про свою компанію в Google (натисніть, щоб збільшити зображення):

Як ви можете бачити, плагін автоматично перевіряє важливі області вашого вмісту для використання ключового слова focus, так що ви можете по-справжньому оптимізувати вашу сторінку на потрібний вам термін.

Якщо ви хочете зберегти єдиний пост або сторінку з індексу, або ви віддаєте перевагу зберегти цілі розділи вашого сайту неприпустимими: плагін SEO WordPress має вашу спину. За замовчуванням під кнопкою "Розширений" відображається блок параметрів мета-роботів, за допомогою якого ви можете вибрати будь-яку потрібну настройку на основі однієї сторінки:

Мета-коробка плагіна SEO WordPress - вкладка розширений

Але ви також можете вибрати noindex певну категорію, тег або спеціальну таксономію (або надати йому унікальну назву та мета-опис):

Категорія noindex або назва та мета опис

Це працює для всіх тегів, категорій і спеціальних таксономій. Як бачите, є ще дві нез'ясовані особливості, канонічні та сухарі. Давайте торкнемося таких:

Канонічний

Коли Google представив канонічний елемент посилання, щоб відрізнити “оригінальну” сторінку від похідних сторінок на вашому сайті, що несе той же контент, вони звернулися до мене, щоб розробити плагін WordPress для нього, і я зробив це. Пізніше до ядра були додані канонічні елементи зв'язку. Вони працюють відмінно: одна робота - лише для окремих повідомлень і сторінок, а не для категорій і тегів, а не для домашньої сторінки. WordPress SEO плагін виправляє це, і встановлює правильний канонічний на кожній з цих сторінок.

Код Yoast Breadcrumbs вже багато років живить багато (premium) тематичних сухарів. Використовуючи той же код, плагін для WordPress SEO тепер дає можливість більш детально контролювати цю дрібницю. Ви можете визначити, для кожного типу повідомлення, яку таксономію показувати. Ви можете визначити для кожної посади, сторінки та таксономії, яку назву використовувати для цього конкретного об'єкта на шляхах, що з'являються в ньому. Повний контроль, ось про що йде весь цей плагін для WordPress SEO.

Постійне посилання

Ви не ненавидите це, коли хтось додає / 2 до кінця посилання на вас? Або посилання на всі дивні змінні в кінці URL-адреси? Тепер у вас є рішення! Просто відмітивши одне поле, все це буде переадресовано, і переконайтеся, що ваш вміст завжди знаходиться під URL-адресою, яку ви хочете знайти. Якщо ви користуєтеся користувальницькою пошуковою системою Google, позначте інше вікно, щоб запобігти руйнуванню цієї функції.

Мапи XML

XML Sitemaps є невід'ємною частиною поточного дня SEO, і тому не можуть бути виключені з повного плагіна SEO WordPress. Хоча Є інші WordPress XML Генератори Sitemap там, вони не говорять на ваш плагін SEO. Мається на увазі, що якщо ви не індексуєте сторінку, запобігаючи її показу в Google, вона все одно може бути у вашій карті сайту. Вони також не дозволяють зберегти певні таксономії зі своєї карти сайту. Цей плагін робить. А для завантаження, це робить ваші XML-мапи сайту хорошими, використовуючи на них таблицю стилів XSLT, щоб люди теж могли їх читати.

Моя додаткова версія плагіна RSS, що дозволяє додавати вміст до початку або кінця повідомлень у RSS-каналі. WordPress SEO плагін йде на крок далі і дозволяє додавати контент до обох, дозволяючи вам посилатися на ваш блог і конкретну посаду в блозі, що дуже корисно, коли у вас є багато людей, які очищують ваш блог.

Відредагуйте файл robots.txt і .htaccess

Редагування файлів robots.txt і .htaccess ніколи не було таким простим: ви можете редагувати їх безпосередньо з меню Файли плагіна SEO WordPress, так що ви можете легко перевірити і оновити ці файли і зберегти їх приємним і чистим.

Очищення головної частини

З недавніми випусками WordPress додав все більше і більше розкачувань до розділу <head> встановлення WordPress. На щастя, він також має способи видалення цих. WordPress SEO буде прагнути зберегти вашу головну секцію якомога більш чистою.

Документи API

Документи API для плагіна SEO WordPress доступні тут .

Або посилання на всі дивні змінні в кінці URL-адреси?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения