План дій по розкрутці групи ВКонтакте

План дій по розкрутці групи ВКонтакте

21 лют. 2013


Сьогодні, коли спільноти соціальних мереж замінюють собою повноцінні сайти і інтернет-магазини, багатьох підприємців цікавить, як розкрутити групу ВКонтакте. Існує безліч способів, які спрямовані на те, щоб створити активність (або видимість активності) в групі: збільшити число передплатників, лайків та т. Д. Не претендуючи на вичерпну повноту, ми розглянемо нижче основні методи розкрутки групи ВКонтакте, відзначимо їх переваги та недоліки , а також розповімо, як реалізувати це за допомогою Workzilla . Ми також дамо вам стратегічний план, спираючись на який ви зможете розкрутити групу Вконтакте швидко і з мінімальними вкладеннями.

План дій по розкрутці групи ВКонтакте  21 лют

Контекстна реклама ВКонтакте. Контекстну рекламу можна розміщувати не тільки в пошукових системах, але і безпосередньо в соціальній мережі. Цільові користувачі побачать ваше повідомлення на своїх сторінках. Безсумнівним достоїнством цього способу є можливість дуже гнучкого таргетування: при замовленні кампанії ви можете дуже точно позначити цільові орієнтири, вказавши вік, стать потенційних клієнтів, їх сімейний стан, інтереси. Можна адресувати своє оголошення жителям конкретного району або випускникам певного ВНЗ. Оплата можлива по показам або по переходах.

Плюси: • Гнучка настройка під цільову аудиторію. • Всі абсолютно легально. Використовуючи цей спосіб, ви ніколи не отримаєте бан.
Мінуси: • Дорого

.

Реклама в тематичних спільнотах. При правильному підході реклама в спільнотах, з якими у вас збігається цільова аудиторія, дозволяє швидко розкрутити групу ВКонтакте. Просто доручіть вашому помічникові знайти підходящі групи і розіслати адміністраторам пропозиції про розміщення реклами (або взаємний обмін постами, якщо ваша група вже має певне політичне значення). З'ясуйте всі умови публікації і оплати. Підготуйте короткий привабливий текст (100-150 символів) і помітне зображення.

Попросіть у адміністраторів скріншот статистики за останній місяць (вже якщо люди заробляють на публікації реклами, то повинні надавати відповідну інформацію) і, якщо в певні дні тижня в групі спостерігається найбільша активність, це буде з виразною періодичністю видно з графіка. Постарайтеся домовитися про публікацію на цей день. Ну а якщо не вдасться роздобути справжню статистику, то довіртеся дослідженням SMM-маркетологів, які з'ясували, що найбільша активність в соціальних мережах спостерігається з 19 до 23 годин в четвер і п'ятницю. Сама млява - в суботу, неділю і понеділок.

Плюси: • Багато експертів схиляються до думки, що це найбільш ефективний метод залучення цільової аудиторії
Мінуси: • Досить складно. Однак це не проблема, якщо у вас є особистий помічник.

Однак це не проблема, якщо у вас є особистий помічник

Особисті запрошення. Мабуть, цей спосіб можна віднести до категорії порівняно чесних, проте для повноти спектру, викладемо його також. Щоб розкрутити групу ВКонтакте за допомогою розсилки особистих запрошень, перш за все визначають місце проживання цільової аудиторії. Це можуть бути групи, створені конкурентами, або тематичні спільноти близької тематики. Виявивши таку групу, переходять до функції пошуку по учасниках. У правій колонці на сторінці пошуку можна виявити інструменти, що дозволяють максимально звузити коло адресатів. Тут, як і при налаштуванні контекстної реклами, є можливість задати місто, освіта, стать, і безліч інших критеріїв на свій розсуд. Досвідчені вебмастера радять поставити галочку навпроти напису «зараз на сайті», щоб не розпорошуватися на занедбані і фейковий акаунти.

Після цього складають кілька привабливих текстів і розсилають їх учасникам групи. Однак за раз користувач соціальної мережі може відправити тільки 40 повідомлень. Тому розкрутка групи таким чином може зайняти значний час, навіть при використанні декількох акаунтів. Звичайно, це не стане проблемою, якщо доручити цю роботу комусь іншому. Цей спосіб не вимагає значних вкладень, а тому він дуже популярний серед вебмайстрів.

Плюси: • Просто, доступно, дешево
Мінуси: • Забирає багато часу

.

Особисті запрошення за списком друзів. Щоб розкрутити свою групу або публічну сторінку, ви можете попросити користувачів соціальної мережі проанонсувати вашу майданчик серед своїх друзів. Для цього ви створюєте на Workzilla завдання з невеликим гонораром і просите виконавця виконати три дії: 1. Вступити в вашу групу самому. 2. Поставити лайк або зробити репост одного повідомлення групи 3. Розіслати запрошення про вступ до групи 80 друзям.

Плюси: • Наберуть групу ті, хто дійсно в ній зацікавлений. • Особисті рекомендації від знайомої людини працюють найкраще. • Це не спам і ви не ризикуєте отримати бан.
Мінуси: • Ви не можете поручитися за те, що друзі виконавця відносяться до вашої цільової аудиторії.

.

Запрошення на стіні. Багато груп залишають за користувачами можливість публікувати повідомлення на стіні. Шукайте жваві групи зі схожою тематикою, читайте правила. Якщо адміністратори не мають нічого проти посилань в пості, то залиште повідомлення містить згадування вашого ресурсу. Пам'ятайте про те, що голімий рекламний пост модератори швидше за все видалять, тому не скупіться і не лінуйтеся, дайте потенційним клієнтам дійсно якісний і корисний контент.

Плюси: • Ви успішно позиціонуєте себе як експерта, а збіг активної аудиторії груп забезпечить переходи.
Мінуси: • Більшість користувачів не заходять в групи, а читають через свою стрічку новин, де відображуються тільки пости, опубліковані від імені адміністраторів. Тому для такого розкручування вибирайте дійсно живі (відвідувані і активні) групи і ті, які займають верхні рядки в пошуку.

Цей, досить оригінальний спосіб, заслуговує на те, щоб вказати авторство людини, його придумав, однак, як це часто буває в Інтернеті, ім'я його не збереглося. Суть методу полягає в тому, щоб, аналізуючи результати пошукової видачі соціальної мережі, називати групу таким чином, щоб на кожному етапі її розвитку забезпечувати природний приплив аудиторії.

Без прикладів в цьому складно розібратися. Давайте візьмемо такий конкурентний запит, як «дієта». Створимо тематичну групу і заллємо в неї десяток добротних постів. Потім в пошуку по спільнотам проаналізуємо обстановку Ми бачимо, що за запитом «дієта» на перших позиціях стоять титани, з якими нам будується марно. У них по 200 тис передплатників, а у нас поки тільки один читач і за сумісництвом адміністратор групи.

Зайдемо з іншого боку
Зайдемо з іншого боку. Введемо низькочастотний запит, орієнтований на нашу аудиторію. Наприклад, «японська дієта» і побачимо, що великих груп по цій тематиці не існує, а значить, ми займемо тут цілком вигідні позиції. Це забезпечить нам невеликий приплив користувачів на перших порах. Швидко пишемо пару хороших матеріалів про цю дієту, перейменовуємо групу і чекаємо.

Швидко пишемо пару хороших матеріалів про цю дієту, перейменовуємо групу і чекаємо

Звичайно, може так виявитися, що японська дієта взагалі нікому не потрібна, ніхто її не шукає, в групу не вступає. Ну тут доведеться поекспериментувати, перебираючи низькочастотні запити, щоб знайти хороший канал. Після того як ви пройшлися по декількох дієт і набрали, наприклад, 1000 осіб, поекспериментуйте зі середньочастотними запитами. Там, якщо вам вдасться зайняти зручну позицію, потік відвідувачів буде потужнішим. Справа піде швидше.

Так в кілька етапів ви зумієте розкрутити свою групу, виконуючи, по суті, тільки дві дії: а). Проаналізувати стан справ 2). Перейменувати групу.

Плюси: • Постійний приплив зацікавлених користувачів • Абсолютно безкоштовно • Абсолютно легально

Мінуси: • Тут все ж потрібен певний розуміння того, як працює пошукова система ВКонтакте і вміння аналізувати дані. • Чи не так швидко, як штучна накрутка. • Не підходить для тих проектів, які спочатку займають вузьку нішу.

Зі зрозумілих причин до спірних методам ми віднесемо розкрутку за допомогою спеціальних програм і сервісів. Публікуючи цю інформацію, ми виходимо з тих міркувань, що замовник має право знати якими саме способами буде збільшена чисельність його групи. Штучними методами легко можна створити ілюзію активності і благополуччя групи, накрутити друзів, передплатників, лайки, перегляди відео і так далі.

Щоб знайти фахівця, готового прокоментувати найбільш популярні методи накрутки, ми розмістили на Wokzilla ось таке завдання: «Потрібно збільшити на 1000 чисельність групи живими користувачами. Оплата буде здійснена тільки якщо через 2-3 дня число собачок (заблокованих користувачів) не перевищить 25% ». Ми шукали фрілансера, який спеціалізувався б саме на розкручуванні груп та паблік, мав би високий рейтинг і хорошу репутацію в системі, а також великий досвід у виконанні подібних завдань.

Ми шукали фрілансера, який спеціалізувався б саме на розкручуванні груп та паблік, мав би високий рейтинг і хорошу репутацію в системі, а також великий досвід у виконанні подібних завдань

Ринат Ібрагімов, фахівець SMM, виконавець Workzilla:

«У сфері SMM я працюю вже близько 4 років, мною було розкручене кілька сотень проектів. Можу сміливо сказати, що цей час практично нічого не змінилося. Як і раніше на цьому ринку найбільш затребувані послуги із залучення передплатників для груп та публічних сторінок на сайтах VK і Facebook. Також часто замовляють збільшення числа переглядів відео і подісчіков каналів на YouTube. Наступні за популярністю у замовників - лайки. Інші послуги (репости, коментарі, опитування та ін.) Мають менший попит.

Скажу чесно, безглуздо чекати великої віддачі від "нагнали" в групу людей. Найефективнішим способом є "біла" реклама в тематичних групах і паблік. Це відмінний спосіб зібрати в своєму співтоваристві дійсно зацікавлену публіку. Але даний вид розкрутки, як і належить, має пару мінусів, до них відноситься більш висока вартість рекламної кампанії і відповідно терміни виконання.

Зрозуміло, що вартість обмовляється індивідуально в кожному конкретному випадку, але в середньому на Workzilla гонорар за 1 тис. осіб, залучених до групи, коливається від 200 до 300 руб. Вартість тисячі лайків становить 100-150 руб.

Якщо не вдаватися в подробиці, то можна виділити три основні методи, які використовують фахівці з розкрутки в соціальних мережах.
• Сайти-обмінники. Це вузькоспеціалізовані сервіси, на яких можна замовити цікавить нас маркетингове дію (лайк, підписку і т.д.), сплативши за нього грошима або внутрішньою валютою.
• Програми-ботовод. З їх допомогою здійснюється накрутка в групу фіктивних сторінок, (зламаних, фейковий)
• Автоматична розсилка запрошень користувачам. В цьому випадку підпишуться тільки ті, кого ваша група зацікавила. Гарна можливість для майданчиків з унікальним і затребуваним контентом.

Однак замовники повинні розуміти (і сумлінний виконавець попередить про це), що автоматизовані методи розкрутки чреваті наслідками. ВКонтакте легко отримати бан, якщо відсоток заблокованих користувачів перевищить 30% від чисельності. Також можна заробити блокування за занадто інтенсивну накрутку людей. Ну і, що логічно, якщо інформація групи суперечить правилам сайту і законам РФ ».

І ось тепер настав час розкрити один важливий аспект, про який обов'язково потрібно знати замовнику, що розміщує доручення. Після того як вам накрутили аудиторію в групі, спочатку все виглядає дуже добре. Але вже через один-два дня ви можете виявити, що у частини користувачів картинки на аватарі замінилися зображенням собачки. Це заблоковані користувачі, яким заморозили аккаунт за підозрілу активність. Через незнання ви можете не надати цьому значення, адже чисельність групи не змінилася, ви займаєте хороші позиції в пошуку, і трафік йде. Але ще через пару днів ваша група, раптом несподівано потрапляє під бан. Сюрприз! Тому домовляючись з виконавцем, обговорюйте на березі, як буде вирішуватися проблема з собачками.

Плюси: • Найменш трудомісткий спосіб, що дає швидкі результати
Мінуси: • Існує відчутна загроза бана. • Більшість користувачів, отриманих таким чином, навіть якщо і живі, то ми не цільові.

Тим не менш, ми залишаємося при думці, що найбільш перспективний спосіб розкрутки - це грамотне ведення групи або публічної сторінки, осмислене взаємодія зі своєю цільовою аудиторією. Безумовно, це трудомісткий процес, потрібно витрачати свій особистий час або наймати помічника. Для того, щоб група активно жила, необхідно регулярно викладати цінний контент, додавати аудіо та відеозаписи, провокувати дискусії і обговорення, видаляти спам. Широко відома така формула наповнення корпоративних груп: 30% тематичні статті та новини, 30% новини компанії, 30% гумору і 10% зворотний зв'язок.

Також не можна недооцінювати такий інструмент, як сарафанне радіо. Якщо ви регулярно спостерігаєте, як ваші друзі у ВКонтакте охоче дублюють на своїх сторінках рекламні повідомлення в дусі «iPod за репост», то чи не поставите під сумнів ефективність таких акцій.

Плюси: • Ви не просто залучаєте до групи зацікавлених користувачів, але ще і взаємодієте з ними, що, безумовно, позитивно позначиться на ваших продажах.
Мінуси: • Трудомісткість. • Не дає миттєвих результатів.

Ну і наостанок бонус для всіх новоспечених власників груп у ВКонтакте. Ми запитали кількох SMM-фахівців, які б три кроки вони здійснили в першу чергу, розкручуючи власну групу ВКонтакте. Їх відповіді (які були здебільшого одностайні) ми підвели під загальний знаменник, щоб дати вам готовий план дій. Are you ready ?!

1-ий етап. Прийнятними і доступними для вас способами збільшити чисельність групи до 5-7 тисяч осіб. Це потрібно, щоб подолати психологічний бар'єр (в популярні групи люди вступають охочіше) і забезпечити собі природний приплив лидов.

2-ий етап. Далі потрібно працювати над якісним наповненням групи, найнявши для цих цілей пару особистих помічників. Паралельно з необхідності замовляти лайки, репости і коментарі, створюючи навколо контенту відчуття важливості інформації. На цьому етапі важливо використовувати всі способи, щоб утримати і розташувати вже вступили в групу.

3-ий етап. Періодичні публікувати свою рекламу для збільшення зацікавленої публіки.

Are you ready ?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения