Плюси і мінуси конструктора сайтів uCoz. Детальний огляд, відгуки користувачів

 1. Зручність використання конструктор uCoz складається з окремих модулів. З огляду на його функціональність,...
 2. Пошукова оптимізація (SEO)
 3. тарифи
 4. переваги
 5. недоліки
 6. Відгуки експертів
 7. висновки

Зручність використання

конструктор uCoz складається з окремих модулів. З огляду на його функціональність, це єдине вірне рішення: веб-майстер вибирає тільки ті інструменти, які йому потрібні для створення сайту. Хочете форум - активуйте відповідний модуль. Чи не потрібен блог - деактивуйте модуль, щоб не наражатися на нього. Конструктор буде таким, яким ви самі його зробите.

Кожен модуль являє собою окрему систему з великою кількістю налаштувань. Це дозволяє домогтися унікальності при створенні сайту. Комбінацій модулів, блоків і конфігурацій може бути величезна кількість. Якщо додати до цього знання HTML і CSS для глибокої кастомізації зовнішнього вигляду, можна отримати неповторний проект - і все це в рамках одного конструктора.

Управління сайтом виконується через панель адміністратора. На перший погляд вона здається трохи заплутаною, але при детальному вивченні стає ясно, що розділи і опції розташовані максимально логічно. Зверху закріплено головне меню панелі, зліва відображаються вкладки, доступні в обраному розділі, а центральну частину екрана займає робоча область, в якій знаходяться налаштування чергового модуля, сторінки або програми.

Зверху закріплено головне меню панелі, зліва відображаються вкладки, доступні в обраному розділі, а центральну частину екрана займає робоча область, в якій знаходяться налаштування чергового модуля, сторінки або програми

Панель управління uCoz складається з наступних розділів:

 • «Модулі» - показує повний список модулів і дає можливість управляти кожним з них. Тут же відображаються всі статичні сторінки, створені на сайті.
 • «Користувачі» - багатофункціональний додаток, що відповідає за управління акаунтами всередині сайту. Дозволяє подивитися повний список користувачів, налаштувати параметри авторизації і ранги, створити групи, виконати автоперенос і масове видалення, переглянути політику конфіденційності і угоду користувача, наявність яких вимагає законодавство РФ.
 • «Налаштування» - розділ з основними параметрами роботи сайту. Тут вказується назва, URL, дата і час, вибирається мова, налаштовується реклама і копірайт, відкривається доступ до API системи, виконується управління доменами і додавання коментарів.
 • «Інструменти» - додатки для управління сайтом: файловий менеджер, RSS-імпорт, інформери, редактор сайтів, панель з кнопками соцмереж від фірмового конструктора uSocial, спам-фільтр, резервне копіювання, інструменти веб-майстра для підключення сервісів аналітики від Яндекса і Google.
 • «Безпека» - розділ для налаштування параметрів безпеки сайтів, який дозволяє підключити SSL, налаштувати кількість одночасних входів в панель управління, прив'язати аккаунт до телефону, змінити пароль, змінити власника сайту, захистити сторінки від клонування, блокувати IP і URL, подивитися лог дій і при необхідності видалити сайт.
 • «Дизайн» - комплексний інструмент для управління зовнішнім виглядом проекту, який пропонує редактор шаблону, доступ до файлів каркаса, імпорт віддаленого коду, конструктор меню, активацію мобільної версії, створення резервної копії, а також накладення водяного знака.
 • «Послуги» - перемикання між платними тарифами для управління функціональністю конструктора, придбання домену.
 • «Маркет» - вбудований магазин шаблонів.
 • «Допомога» - доступ до служби технічної підтримки, базі знань, магазину скриптів, біржі фрілансу.

Панель адміністратора uCoz не схожа ні на яку іншу. Це пов'язано з тим, що розвиток конструктора проходило унікальним шляхом, без копіювання західних сервісів і трендів. uCoz сам задавав тенденції розвитку сервісів для створення сайтів в рунеті і тому до сих пір залишається одним з лідерів ринку.

Розширити функціональність сайту можна за допомогою скриптів, які доступні в офіційному магазині Uscript.pro . Вони розроблені фахівцями з урахуванням особливостей конструктора uCoz, що гарантує надійну і безпечну роботу. Скрипти вирішують різні завдання: від додавання аватара на форумі до автоматичної зміни валюти в залежності від місцезнаходження IP-адреси покупця і оплати товарів бонусами.

Скрипти вирішують різні завдання: від додавання аватара на форумі до автоматичної зміни валюти в залежності від місцезнаходження IP-адреси покупця і оплати товарів бонусами

Для зручності управління в конструкторі використовується система шорткодов. З її допомогою можна швидко додавати на сторінки типові елементи. Для роботи з основними функціями на сайті є адмінбар, який дозволяє дивитися повідомлення, додавати товари і матеріали, не відкриваючи панель адміністратора.

Для роботи з основними функціями на сайті є адмінбар, який дозволяє дивитися повідомлення, додавати товари і матеріали, не відкриваючи панель адміністратора

З додаванням візуального редактора uCoz став трохи більш простим в освоєнні. Потрібно тільки пам'ятати, що не всі преміум-шаблони підтримують роботу в конструкторі. Що стосується безкоштовних макетів, то їх можна спокійно редагувати в візуальному редакторі, додаючи або видаляючи блоки. Для зручності управління сайтом на сторінках також відображається адмінбар - панель, яку бачить тільки адміністратор. Вона дозволяє швидко додавати матеріали і товари, переглядати повідомлення, не заходячи в панель управління. Зовнішній вигляд і функціональність адмінбара гнучко настроюється, так що ви можете без проблем переробити її під свої потреби.

Зовнішній вигляд і функціональність адмінбара гнучко настроюється, так що ви можете без проблем переробити її під свої потреби

Управління сайтом на uCoz нагадує роботу з CMS з великою кількістю підключених плагінів. Різниця в тому, що на конструкторі вся функціональність доступна «з коробки», потрібно лише включати і вимикати модулі. Ще одна відмінність - не обов'язкова наявність навичок програмування. Так, щоб навчитися робити на uCoz хороші сайти, доведеться витратити трохи більше часу, ніж на інших конструкторах. Але це окупається функціональністю і універсальністю сервісу, так що варто постаратися.

Дизайн

Конструктор uCoz пропонує різні варіанти зміни зовнішнього вигляду сайту. Можна використовувати один з безкоштовних шаблонів, кастомизировать його в візуальному редакторі. Або купити преміум-шаблон через панель управління у вбудованому Маркеті.

uCoz пропонує чотири сотні безкоштовних шаблонів, розділених на 20 категорій. Виглядають вони якісно, ​​але якщо потрібен дійсно привабливий макет, то краще подивитися варіанти в Маркеті. Макет можна в будь-який момент поміняти, однак перед заміною рекомендується робити резервну копію, так як при перевстановлення вміст блоків редагується.

Якщо преміум-шаблони теж не влаштовують, можна замовити індивідуальний дизайн в студії, яка займається розробкою макетів для uCoz, або створити його самостійно. В панелі управління конструктора є докладна інструкція зі складання каркаса шаблону. Знайти її можна в розділі «Конструктор шаблонів».

Найпростіший варіант - отрисовать шаблон в Photoshop, після чого зверстати його і адаптувати під вимоги uCoz. При наявності навичок програмування можна підготувати під uCoz будь-який шаблон для популярних CMS: Wordpress, Joomla, DLE. Якщо готові макети не влаштовують, можна зробити замовлення на створення сайту "під ключ" в веб-студії https://divly.ru/ .

ru/

Інструменти для кастомізації зовнішнього вигляду сайту компактно зібрані в розділі «Дизайн» адміністративної панелі uCoz. Тут ви можете відредагувати поточний шаблон або вибрати новий. При виборі частини теми відкривається редактор коду, в який можна вільно вносити правки. Це дає необмежені можливості для зміни зовнішнього вигляду сайту, але для їх використання потрібні навички програмування і верстки. Це вже справжня фронтенд-розробка, яку не пропонує жоден інший хостинг.

Для кожного стандартного шаблону в базі знань є докладна інструкція по внесенню ізмененій.Еслі ваші уявлення про HTML і CSS поки вельми туманні, то це керівництво допоможе зробити хоча б мінімальні правки. Далі залишається тільки прокачувати навички редагування коду або обмежуватися використанням візуального редактора.

У розділі «Дизайн» крім редактора є й інші корисні інструменти. Наприклад, заміна віддаленого коду, яка дозволяє знайти ділянку HTML у всіх файлах шаблону і замінити його на інший фрагмент. Для додавання даних зі сторонніх ресурсів і відображення їх на сторінці сайту застосовується імпорт віддаленого коду. Є також зручний конструктор меню.

Є також зручний конструктор меню

Велика кількість інструментів кастомізації дозволяє веб-майстрам створювати індивідуальні дизайни для своїх проектів. На жаль, не всі користуються ними в повній мірі. З цим пов'язана велика кількість однотипних сайтів, створених на конструкторах. Функціональність же uCoz дозволяє кардинально міняти зовнішній вигляд сайту, навіть якщо він зібраний на основі стандартного шаблону.

Пошукова оптимізація (SEO)

Просування сайту, створеного на uCoz, виконується за тими ж правилами, що і оптимізація будь-якого іншого веб-проекту. Щоб потрапити на високі позиції в пошуковій видачі, необхідно:

 • писати якісні та унікальні тексти;
 • заповнювати метатеги сторінок і публікацій;
 • формувати зрозумілі адреси (URL);
 • використовувати ключові слова;
 • оптимізувати зображення для зменшення їх розміру;
 • робити внутрішню перелинковку;
 • працювати з соцмережами;
 • аналізувати статистику, отриману за допомогою інструментів Google і Яндекса.

Адміністративна панель uCoz пропонує користувачам всі інструменти, необхідні для успішного просування сайту в пошукових системах. За оптимізацію проекту відповідає потужний SEO-модуль, який представлений в двох комплектаціях - Free і Pro.

У мінімальній комплектації ви можете прописувати метатеги сторінок. Ніхто не заважає користуватися і іншим перевіреним способом просування - публікацією унікальних текстів. Однак всі можливості SEO-модуля доступні тільки після переходу на тариф «Оптимальний» та вище.

Однак всі можливості SEO-модуля доступні тільки після переходу на тариф «Оптимальний» та вище

У режимі Pro доступні всі розділи з інструментами оптимізації та просування. Подивимося, що вони пропонують:

 • «Налаштування» - включення Title, Description і Keywords для модулів, категорій і матеріалів, правила формування ЧПУ, управління індексацією сайту і окремих сторінок.
 • «Редіректи» - настройка редиректів, необхідна при переміщенні контенту з однієї адреси на інший. Допомагає не втратити позиції в пошуковій видачі.
 • «Просування» - вбудований сервіс для лінкбілдінга. Дозволяє створювати різні рекламні кампанії в залежності від регіону, контролювати витрати, проводити технічний і текстовий аудит сайту.
 • «Моніторинг» - вибір пошукових систем і регіонів, за якими буде збиратися статистика.

«Моніторинг» - вибір пошукових систем і регіонів, за якими буде збиратися статистика

Щоб розібратися з цими параметрами, не потрібні спеціальні навички. Для уточнення моментів, пов'язаних з оптимізацією і просуванням, є фахівці технічної підтримки, база знань і офіційний форум конструктора, де розписано рішення більшої частини питань, що виникають у початківців користувачів.

Для уточнення моментів, пов'язаних з оптимізацією і просуванням, є фахівці технічної підтримки, база знань і офіційний форум конструктора, де розписано рішення більшої частини питань, що виникають у початківців користувачів

Крім оптимізації під вимоги пошукових систем для просування сайту необхідно подружити його з соцмережами. Конструктор uCoz для вирішення цього завдання пропонує використовувати кнопки соціальних мереж, що додаються через фірмовий сервіс uSocial, а також систему коментування публікацій, авторизація в якій виконується по акаунтів користувачів. Це дозволяє збільшити охоплення аудиторії і отримати нових відвідувачів на кожній сторінці.

тарифи

uCoz - один з небагатьох конструкторів, на яких можна реально працювати безкоштовно, не страждаючи через різних обмежень. Звичайно, вони є: на диску надається всього 400 Мб, SEO-модуль недоступний, реклама конструктора розміщується на сторінках сайту. Але тут ці обмеження можна обійти. Вірніше, мінімізувати втрати від них.

Наприклад, можна безкоштовно прикріпити домен другого рівня, якщо він куплений у іншого реєстратора. Власники некомерційних соціальних проектів можуть звернутися до адміністрації uCoz з проханням прибрати рекламу. Якщо сайт відповідає вимогам, то заяву буде задоволено. У список тематичних ресурсів входять:

 • Сайти освітніх установ: дитячих садків, шкіл, середньо-спеціальних і вищих навчальних закладів.
 • Проекти школярів і студентів для навчання.
 • Сайти класів, груп, гуртків і об'єднань.
 • Методичні сайти педагогів і вихователів і т.д.

д

З платними тарифами нікого ні про що просити не треба. Їх uCoz пропонує відразу п'ять:

 1. Мінімальний - 2.99 $ / міс або 28.7 $ / рік;
 2. Базовий - 5.99 $ / міс або 57.5 $ / рік;
 3. Оптимальний - 7.99 $ / міс або 76.7 $ / рік;
 4. Магазин - 9.99 $ / міс або 95.9 $ / рік;
 5. Максимальний - 15.99 $ / міс або 153.5 $ / рік.

Які додаткові можливості входять в тарифні плани можна подивитися на сторінці цін .

На конструкторі діє постійна акція: протягом двох днів після створення сайту можна придбати будь-який тарифний план зі знижкою 50%.

Перед покупкою преміум-плану необхідно зрозуміти, які можливості стануть у пригоді. Якщо потрібен інтернет-магазин, то вибір звужується до двох варіантів - «Магазин» або «Максимальний». Для створення візитки, сайту компанії або блогу підходить тариф «Оптимальний» - на ньому з'являється SEO-модуль, якого немає в пакеті «Мінімальний» і «Базовий». Якщо немає необхідності в просуванні сайту в пошукових системах, то можна обійтися тими можливостями, які пропонують найдешевші тарифи.

переваги

Головне достоїнство uCoz - його універсальність. Створити інтернет-магазин - будь ласка; додати форум - легко; потрібен блог і каталог статей - всі інструменти є. Модулів дійсно багато, а додаються вони простий активацією. Це дозволяє створювати будь-які сайти: на uCoz роблять портали для перегляду фільмів, висвітлення діяльності організації, запуску онлайн-ігор, спілкування, продажів і багато чого іншого. На цьому гідності тільки починаються. На uCoz ви знайдете:

 • Доступ до uCoz API для редагування модулів, створення додатків і панелі управління сайтом для клієнтів.
 • Додавання свого шаблону.
 • Редагування коду.
 • Магазин преміум-шаблонів для тих, кому не подобаються безкоштовні варіанти.
 • Професійну технічну підтримку і розвинене співтовариство користувачів.

uCoz пропонує потужні інструменти просування, використовуючи які, можна дотягнутися до топа пошукової видачі. На цьому конструкторі можливості веб-майстри обмежені тільки навичками. Новачок працює в візуальному редакторі, досвідчений користувач править код і вставляє PHP-скрипти.

недоліки

Коли потрапляєш в адміністративну панель uCoz після роботи з яким-небудь більш простим і менш функціональним конструктором, відчуваєш себе міським жителем, що потрапили в дрімучий ліс - як через це продертися? Якщо не дозволити страху і ліні перемогти, то вже дуже скоро виявиться, що ліс цей логічно розділений на корисні вкладки, так що нічого страшного в ньому немає.

Комусь може здатися завищеною вартість платних тарифів. Але якщо подивитися на функціональність сервісу, то грошей не шкода: більше можливостей на одному майданчику все одно не знайдеш.

Засмучують хіба що не надто гарні безкоштовні шаблони, та й дизайн банера uCoz не можна назвати привабливим, хоч в адміністративній панелі є можливість вибрати його зовнішній вигляд. Але при переході на платний тариф ці недоліки пропадають, так як стають доступні преміум-шаблони, а реклама з сайту забирається.

Відгуки експертів

 • "Веб-сервіс uCoz один з особисто моїх улюблених сайтбілдеров. Дозволяє робити всі типи сайтів - від одностранічнік до великого інтернет-гіпермаркету, хоча без знань програмування новачкам доведеться сутужно. Доступний, потужний і дуже зручний."

 • "З коробки конструктор Юкоз перевершує більшість популярних CMS. Враховано практично все. Підходить для створення блогів, магазинів, форумів, порталів та інших серйозних сайтів з добре проробленим дизайном."

висновки

uCoz універсальний і практично ідеальний - по крайней мере, багато хто вважає його еталоном серед конструкторів. Зрозуміло, що у кожного сервісу є недоліки і обмеження; питання в тому, наскільки він хороший в справі. Коли мова заходить про сайтобудування, uCoz показує себе з вигідного боку, пропонуючи небачену для конструкторів гнучкість і функціональність. Досягається такий ефект багато в чому за рахунок модульності системи і відсутності серйозних обмежень при редагуванні.

Адміністративна панель вимагає посидючості і бажання вчитися, але якщо розібратися в ній і піти від візуального редактора, то стане ясно, що час витрачено не дарма. Інші конструктори поки не пропонують порівнянної функціональності, а якщо і перевершують uCoz, то лише в окремих компонентах. За своїми можливостями він - CMS з великою кількістю плагінів і розширень. Різниця в тому, що на uCoz всі ці інструменти доступні «з коробки».

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения