Плюси і мінуси контекстної реклами.

 1. Плюси контекстної реклами
 2. Мінуси контекстної реклами

Контекстна реклама - текстово-графічні рекламні матеріали, розміщені поруч з результатами пошуку на сайтах, або на сайтах партнерів пошукових систем. Демонстрація тих чи інших рекламних повідомлень залежить від пошукового запиту користувача.

Основні цілі контекстної реклами, стимулювання зростання продажів, залучення відвідувачів на сайт, інформування про акції і знижки, появі нового товару / послуги.

контекстна реклама

, Як і будь-який інший вид реклами, має свої плюси і мінуси.

Плюси контекстної реклами

Охоплення аудиторії. Варто почати з того, що на сьогоднішній день 60% населення Росії є користувачами інтернету (дані TNS Web Index на березень 2011 року) і ця цифра постійно зростає. Адже вже багато перенесли свій бізнес в інтернет. З інтернетом все більше людей пов'язують роботу, навчання і дозвілля.

А ось аудиторія ТБ, радіо і друкованих ЗМІ зменшується з кожним днем.

Треба враховувати ще й такий фактор, як націленість.

Контекстна реклама має саму цільову аудиторію. Сервіси, що розміщують контекстні оголошення, дають можливість вказати регіон (географічний таргетинг), час показу (часовий таргетинг), враховувати інтереси користувачів.

Реклама на ТБ дозволяє враховувати часовий таргетинг і інтереси користувачів, але для цього треба провести ряд витратних досліджень. Результатом досліджень буде визначення каналів і часу відвідин цих каналів цільовою аудиторією.

У друкованих ЗМІ (газети, журнали), після певних досліджень, можна враховувати інтереси користувачів по підлозі або віковим групам, але ніяк не налаштувати часовий таргетинг.

Зовнішня реклама відмінно справляється з географічним націлених, але ніяк не враховується інтереси користувачів.

Реклама на радіо, враховує часовий і географічний таргетинг, але не враховує інтереси користувачів.

Таким чином, на сайт потрапляють тільки зацікавлені в вашому товар / послугу користувачі. Шанс, що цей відвідувач конверсіруется в покупця набагато більше, ніж в стандартних методах реклами.

Шанс, що цей відвідувач конверсіруется в покупця набагато більше, ніж в стандартних методах реклами

Вартість реклами. Реклама на ТБ, радіо оплачується за кількість прокручувань рекламного матеріалу, реклама в газетах (журналах) - за кількість примірників.

Контекстна реклама в цьому питанні має незаперечну перевагу - оплата за кліки! Рекламний бюджет списується тільки тоді, коли відвідувачів клікнув на оголошення і перейшов на сайт.

Ціна переходу визначається аукціоном, тобто Ви самі визначаєте, скільки готові витратити. При цьому є один приємний сюрприз, чим ефективніше показуються ваші оголошення, тим ціна за клік менше.

Початковий бюджет. Рекламну кампанію в інтернеті можна почати з мінімальним бюджетом 300 рублів. Це великий плюс для малого і середнього бізнесу. Тут вони можуть конкурувати з великими, відомими компаніями.

Оперативність. Завдяки простоті сервісів, які розміщують контекстну рекламу, запустити рекламну кампанію можна протягом дня. Для цього достатньо скласти оголошення, які потім проходять модерацію, і оплатити замовлення.

Модерація - перевірка ваших оголошень і сторінок сайту на відповідність правилам. Зазвичай вона здійснюється протягом двох годин.

Оплатити рекламні покази можна в будь-якому банку (квитанцію формує сама система), банківською карткою, можна оплатити через систему WebMoney, через термінали QIWi, через sms.

Але найголовніша перевага контекстної реклами в тому, що зміни в текст оголошення, в параметри можна вносити миттєво і безкоштовно. Наприклад, у вас змінилися ціни на товари / послуги, або настав сезон для вашого бізнесу і Ви готові працювати цей місяць на дві години довше. Вам не потрібно витрачати час і гроші на запис нового ролика для радіо чи ТБ, замовляти новий баннер для зовнішньої реклами.

Швидкий результат. Плюсом контекстної реклами є швидкість досягнення результату. Як тільки реклама запущена вона відразу починає працювати. Продажі і дзвінки можуть надійти через 10-15 хвилин після запуску.

Оцінка ефективностіОцінка ефективності.

Сервіси контекстної реклами мають більші можливості для оцінки ефективності реклами.

У кожного сервісу є своя система збору статистики. Наприклад, для Яндекс.Директу - Яндекс.Метрика, для Google Adwords - Google Analytics. Причому, дані статистики відображаються практично в режимі реального часу (час затримки між дією користувача і відображенням його в статистиці - 10 хвилин).

Дані цих систем допомагають нам визначити:

 • найбільш ефективні запити
 • відвідуваність по днях і по часу доби
 • релевантність сторінки запиту
 • вартість досягнення мети
 • технічні проблеми сайту (коректне відображення сайту в різних браузерах і т.д.)

Можливість показувати рекламу в інтернеті без сайту. Навіть якщо у вас немає свого сайту в інтернеті, Яндекс.Директ дає можливість створити сторінку, де буде розташована контактна інформація, час роботи, інформація про фірму і товари / послуги.

Ненав'язливість. Контекстна реклама не набридає і не дратує, як більшість рекламних роликів, тому що вона рекламує те, що шукають, тому, хто це шукає. Вона сприймається користувачами не як реклама, а як корисна інформація.

Мінуси контекстної реклами

Недостатнє проникнення інтернету в регіони. На сьогоднішній день найбільше проникнення інтернету в Росії спостерігається в Москві і Московській області, інші регіони поки поступаються за цим показником.

Число користувачів Інтернету в регіонах, млн. Осіб

Висока вартість кліка в деяких тематиках. Незважаючи на те, що мінімальна ціна за клік складає лише 30 копійок, в деяких висококонкурентних тематиках або коли настає сезон даного товару, вартість переходу може досягати 300 рублів і вище.

Наприклад, розміщувати рекламу за запитом «купити ялинку» весь рік можна за 0,01 у.о. за клік, але ось в кінці грудня вартість кліка зросте в сотні разів. Поясненням є різке зростання попиту.

Чи не іміджева реклама. Контекстна реклама не годиться для залучення нецільової аудиторії. Тобто якщо Ви перед собою ставите мету зробити компанію впізнаваною, то краще скористатися стандартними способами: реклама на ТВ, в журналах і т.д.

Короткостроковість. Як тільки гроші на рекламній кампанії закінчуються і оголошення припиняють показуватися, ефект від контекстної реклами пропадає. Для порівняння пошукове просування сайту , Де позитивний ефект залишається ще на 1-2 місяці після припинення робіт.

Товари оффлайн.

Якщо товар або послуги, які Ви продаєте, не шукають в інтернеті, то контекстна реклама прибутку не принесе, наприклад, якщо у вас невеликий продуктовий магазин. Або якщо Ваш продукт ще нікому не відомий. Наприклад, нова модель телефону. В даному випадку краще помістити рекламу в друкованому виданні або ж озвучити цю новину на ТБ.

Контекстна реклама - ефективний і простий рекламний інструмент, який підходить і великим компаніям і малому бізнесу. За допомогою такої реклами в короткі терміни можна збільшити продажі. Якщо використовувати контекстну рекламу грамотно і за призначенням, ефект не змусить себе чекати.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения