Покрокова інструкція: як створити власний інтернет-магазин

 1. Як стати майстром наскрізний аналітики?

Ви коли-небудь замислювалися над тим, який колосальний дохід приносять своїм власникам телемагазини? Чистий прибуток цих організацій часом досягає 1000%. Хочете такий же дохід, але не в такому сумнівному бізнесі? Сьогодні ми розповімо Вам, як побудувати свій грамотний і перспективний бізнес і заробити великі гроші з нуля.

У той час як телевізори відходять у минуле, людство активно переходить в інтернет. Згідно з даними «The Runet», щодня в Інтернет виходять понад 50 мільйонів жителів Росії, а це 43% населення країни. І цей показник постійно зростає. У сусідній Україні, за інформацією GfK Ukraine, за останні 6 років кількість користувачів інтернету віком старше 16 років зросла вдвічі, до 42%. З ростом числа користувачів зростає і кількість онлайн-покупців. Завдяки розвитку всесвітньої мережі сьогодні у кожного є можливість з мінімальними капіталовкладеннями і ризиками відкрити власний інтернет-магазин і просувати в ньому будь-які товари. Про те, як це здійснити читайте далі.

Як стати майстром наскрізний аналітики?

Наскрізна аналітика - головна магія інтернет-маркетингу і найпотужніший інструмент розвитку продажів без зростання бюджету. Впровадивши її, ви відразу зрозумієте, де клієнти губляться і що в вашому маркетингу треба поліпшити.
Хочете освоїти цю магію? Ось навчальний курс де детально пояснюють, як все працює, як впроваджувати і як використовувати на практиці.
Поспішайте дізнатися подробиці , Реєстрація скоро закриється!

Реклама

Як відкрити власний інтернет-магазин з нуля?

Якщо ви читаєте цю статтю, значить, ви хочете розвиватися і стати успішною людиною - це дуже добре. Можливо, на сьогоднішній день вам не вистачає конкретного плану, як почати свою справу. Для того, щоб заповнити цю прогалину, ми розробили покрокову інструкцію: ЯК СТВОРИТИ ВЛАСНИЙ УСПІШНИЙ БІЗНЕС З НУЛЯ. Пропонуємо вашій увазі 6 простих кроків, слідуючи яким ви зможете в стислі терміни легко і просто, а головне БЕЗКОШТОВНО відкрити власний віртуальний магазин.

Вам не потрібно платити гроші за ефір, за приміщення і безліч дозвільної документації. Не потрібно наймати ведучого і штат співробітників: максимум хорошого копірайтера і одного менеджера. А на початковому етапі все це можна зробити самостійно. Буквально через 2 хвилини, на реальному прикладі, ви побачите, як легко і просто може заробити ваш власний інтернет-магазин.

Етапи створення інтернет-магазину:

1. Вибір ніші

2. Пошук постачальника

3. Створення сайту

4. Реклама

5. Доставка

6. Прийом платежів

Ви коли-небудь замислювалися над тим, який колосальний дохід приносять своїм власникам телемагазини

Де взяти товар, який принесе прибуток в 1000%?

Як ви думаєте, чому власники телемагазинів продовжують отримувати нечуваний прибуток, незважаючи на те, що вкладають величезні гроші в оплату телеефіру, рекламу і всілякі акції? Всі ми бачили, як у випадку покупки, наприклад, парової швабри з телемагазину прямо тут і зараз, клієнтові обіцяють змінні насадки і подарункову упаковку як безкоштовні бонуси. Тобто фактично три товару продається за ціною одного. Як це можливо, якщо і реклама, і телевізійний ефір, і навіть подарункова упаковка коштують грошей? Все дуже просто - закупівельна ціна товару часом в 10, а то і в тисячу разів менше тієї, за якою вона продається в телемагазині. І в будь-якому випадку власник заробляє на різниці в ціні.

Сьогодні існує величезна безліч інтернет-майданчиків, де можна купити будь-який товар за мінімальною ціною. Це спеціалізовані китайські сайти або торгові майданчики інших країн. Але, як правило, найнижчу ціну пропонують саме постачальники з Китаю.

У нашій країні до цих пір існує міф про те, що китайські товари низької якості. Однак сьогоднішні постачальники з-під неба налаштовані на тривалу співпрацю. Отже, продавати товари низького сорту їм просто напросто невигідно. Ті бізнесмени, які не вірять міфам, успішно співпрацюють з Китаєм протягом декількох років і заробили на цьому бізнесі не один мільйон рублів. У будь-якому випадку при виборі постачальника керуйтеся відгуками і рейтингами, які є на кожній віртуальній торговому майданчику.

Для наочності ми вибрали електричну машинку для стрижки волосся. Товар можна знайти на популярному віртуальному аукціоні eBay, де його ціна становить $ 6,99, тобто 229,70 рублів ($ 1 = 32.86 RUB). Головними критеріями при виборі товару стали ціна і безкоштовна доставка. Уявіть, скільки можна заощадити на доставці з Китаю. Опис товару береться на сайті, там же є відгуки покупців.

Опис товару береться на сайті, там же є відгуки покупців

Машинка для стрижки волосся на eBay

Треба відзначити, що викуповувати товар заздалегідь не обов'язково - можна скористатися системою Дропшиппінг. Тобто замовляти і оплачувати товар ви будете тільки поле того, як отримаєте гроші від свого клієнта.

Як легко, швидко і безкоштовно створити свій віртуальний магазин

Отже, товар і постачальник знайдені, наступний етап - створення інтернет-магазину. Зробити це можна кількома способами. На сьогоднішній день найефективнішим є розробка вашого віртуального магазину на базі інтернет-платформи. Головне вибрати сервіс, який пропонує максимально широкий функціонал за мінімальну оплату. Для свого прикладу ми вибираємо найсучаснішу інтернет-платформу Tatet.net . Пропонуємо вашій увазі тестовий інтернет-магазин hot-buy.tatet.ru на базі Tatet.net, який був розроблений спеціально для цієї статті.

В одну з рубрик «Краса і здоров'я» поміщаємо товар - електричну машинку для стрижки волосся. Порівнявши всі існуючі ціни в мережі, ми вибрали середню - 759 рублів. Кілька важливих пунктів, за допомогою яких можна стимулювати користувача до здійснення покупки:

 • Додайте подарунок. Для того, щоб привернути увагу до товару, використовуйте один з найдієвіших прийомів телемагазинів: додайте подарунок в разі покупки.
 • Акційна ціна. Забезпечте позицію ще один потужним інструментом торгівлі - акційною ціною (при цьому «стара ціна» буде закреслена).
 • Обмеження термін дії знижок і акцій. Обмежте дію акції якимось певним терміном, щоб стимулювати клієнтів купити тут і зараз.
 • Додайте до товару якісний продає текст. Замовити його можна у професійного копірайтера або написати самостійно.
 • У супроводі свій товар відео і гарними фотографіями. Скористайтеся ще однієї дійової технікою, яка є основою всіх телемагазинів - додайте до товару відео. Плюс красиві фотографії, які допоможуть оцінити зовнішні достоїнства вашої продукції.

Чим більше рекомендованих позицій ви заповните, тим вище шанси продати товар. Згадайте, як рекламують товар провідні телемагазинів: «Купіть цю парову швабру прямо зараз і в подарунок ви отримаєте цю чарівну очищувальну ганчірочку. Ах, який чарівний товар ви можете придбати. Не пропустіть шанс всього вашого життя! ». Ваші відео і тексти повинні бути такими ж емоційними і заманюють.

Ваші відео і тексти повинні бути такими ж емоційними і заманюють

Товари з найбільшою конверсією на популярній торговій площадці alibaba. com

Як просувати свій магазин в мережі?

Рекламуйте ваш магазин всюди - в соціальних мережах, в офлайні. Ви можете зробити флаєри і роздавати їх біля входу в метро, ​​де великий потік людей. Можна оплатити рекламу на одній з пошукових систем і ваш магазин буде відображатися в перших позиціях. Способів розрекламувати свій ресурс - безліч, вибирайте найбільш оптимальний за ціною і віддачі. Дуже дієвим є такий спосіб, як SEO-оптимізація.

Пошукова оптимізація (англ. search engine optimization, SEO) - комплекс заходів для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по певних запитах користувачів з метою просування сайту. Звичайно чим вище позиція сайту в результатах пошуку, тим більше зацікавлених відвідувачів переходить на нього з пошукових систем. (Вікіпедія)

Творці інтернет-платформи Tatet.net подбали про те, щоб ви могли просувати свій сайт в пошукових системах за допомогою SEO-ключів. Кожна сторінка віртуального магазину на базі сервісу вже містить певний набір слів, які будуть просувати сайт в пошукових системах. При бажанні ці ключі можна прописати самостійно.

Доставка і способи оплати

Пам'ятайте, що ваш магазин в першу чергу повинен бути зручним для користувачів. Тому рекомендуємо вибрати кілька способів доставки і оплати.

Можливі способи оплати:

· Банківська карти

· банківський переказ

· накладений платіж

· електронні гроші

Популярні способи доставки:

· Кур'єром за вказаною адресою

· Поштою Росії

· Службою експрес-доставки вантажів

Таким чином, кожен ваш клієнт зможе вибрати найбільш зручний для себе варіант.

висновок

Тільки що ви отримали докладний посібник зі створення та просування власного успішного інтернет-магазину. Вам вирішувати, чи починати бізнес, який гарантує продажу і вже випробуваний багатьма, або продовжувати лежати на дивані і жити від зарплати до зарплати.

P. S: Створити власний віртуальний магазин ви можете на базі Tatet. net. Інтернет-платформа Tatet. net - це безкоштовний тестовий період в 240 днів, розвинена технічна підтримка, найбільш просунутий функціонал вашого магазину і постійні оновлення! Таким тривалим безкоштовним періодом не може похвалитися жоден подібний ресурс.

Таким тривалим безкоштовним періодом не може похвалитися жоден подібний ресурс

Як стати майстром наскрізний аналітики?
Ви коли-небудь замислювалися над тим, який колосальний дохід приносять своїм власникам телемагазини?
Хочете такий же дохід, але не в такому сумнівному бізнесі?
Як стати майстром наскрізний аналітики?
Хочете освоїти цю магію?
Як ви думаєте, чому власники телемагазинів продовжують отримувати нечуваний прибуток, незважаючи на те, що вкладають величезні гроші в оплату телеефіру, рекламу і всілякі акції?
Як це можливо, якщо і реклама, і телевізійний ефір, і навіть подарункова упаковка коштують грошей?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения