Покрокова інструкція як заробити на Інстаграме

 1. Як розкрутити і монетизувати свій профіль
 2. Сервіси для просування профілю в Instagram
 3. Як заробити гроші в Instagram на передплатників
 4. Як заробляти гроші в Instagram на рекламі
 5. Як ще заробити блогеру в Instagram
 6. Як заробляють гроші на лайок в Instagram
 • Як розкрутити і монетизувати свій профіль
 • Сервіси для просування профілю в Instagram
 • Як заробити гроші в Instagram на передплатників
 • Як заробляти гроші в Instagram на рекламі
 • Де шукати рекламодавців
 • Як ще заробити блогеру в Instagram
 • Як заробляють гроші на лайок в Instagram
 • Скільки можна заробити на паблік в Instagram
 • Бути блогером не тільки модно, а й вигідно. Instagram є найбільш зручною платформою для розвитку публічного аккаунта і особистого блога. Давайте розберемося, чи можна там заробляти з нуля.

  Сьогодні вже недостатньо періодично публікувати випадкові знімки і замість підпису ставити смайли. Профіль повинен мати свою тематику, цікаву концепцію і активну цільову аудиторію. Тільки в цьому випадку вийде заробити в інстаграме реальні гроші без великих фінансових вкладень.

  Є багато сервісів, які дають можливість без тисячної аудиторії отримувати додатковий дохід на переглядах публікацій, відео, коментарі і лайок. Чи заробляють люди на виконанні завдань? Так, але небагато. В середньому, дохід на таких майданчиках не перевищує 100 рублів на добу. Подібні біржі підійдуть для школярів і студентів, так як на кишенькові витрати цих грошей вистачить.

  Як розкрутити і монетизувати свій профіль

  Багатьох хвилює питання, чи реально почати заробляти за допомогою Instagram стільки, щоб залишити офісну діяльність. Відповідь однозначно позитивний, є реальні приклади людей, які на особистих облікових записів отримують в кілька разів більше, ніж середньостатистичні працівники в московському офісі. Давайте розглянемо варіанти доходу і порахуємо, скільки заробляють блогери через Instagram.

  Виділимо основні способи заробітку в соц. мережі:

  Контент буває продають, розважальним, репутаційних і залучають. Хороший профіль повинен включати пости всіх видів на популярні теми.

  Яку сторінку найвигідніше створити, щоб набрати велику кількість передплатників? Популярні блогери дають таку інструкцію:

  1. Головне - визначити свою нішу. Краще вибрати щось вузьке, не більше 2-3 тем. Наприклад, кава і Лондон. Так визначає свою нішу Катя Джексон, у неї 23,5 тис. Фоловерів.
  2. Намалювати портрет свого ідеального передплатника. Автор повинен чітко уявляти, для кого він пише і знімає, хто його читач.
  3. Вибрати стиль і переважний колір. Тоді профіль буде виглядати цілісно і красиво.

  Після цього можна приділяти час розкручування Instagram-профілю.

  Розкрутити аккаунт

  Сервіси для просування профілю в Instagram

  ПосиланняАвтоматичні функціїПідбір цільової аудиторіїВартістьДії

  Zengram Підписка, лайки, коментарі, аналіз передплатників Всіма доступними способами 99 рублів за 3 дні Автопостінг, директ-розсилка, коммент-трекінг, авто-відписки, Інсташпіон. Instapromo Підписка, лайки, коментарі. За конкурентам, хештег і опису профілю. 790 рублів на місяць, перші 3 дні безкоштовно. Автопостінг, директ-розсилка, коммент-трекінг, авто-відписки. Gaininsta Підписка, лайки, коментарі. За географії, хештег і профілем. 2200 рублів на місяць, перші 3 дні безкоштовно. Автопостінг, директ-розсилка, коммент-трекінг, авто-відписки. Pamagram Підписка, лайки, коментарі. За конкурентам, географії і хештег. 600 рублів на місяць, перші 5 днів безкоштовно. Авто-відписки. Funinsta Підписка, лайки, коментарі. За конкурентам, хештег і опису профілю. 790 рублів на місяць, перші 3 дні безкоштовно. Автопостінг, директ-розсилка, коммент-трекінг, авто-відписки. Social Hammer Підписка, лайки, коментарі. За конкурентам, хештег, географії та опису профілю. 719 рублів на місяць, перший тиждень безкоштовно. Автопостінг, директ-розсилка, коммент-трекінг, авто-відписки. InstaSkill Підписка, лайки, коментарі. За конкурентам, хештег і опису профілю. 2370 рублів на місяць, перші 3 дні безкоштовно. Автопостінг, директ-розсилка, коммент-трекінг, авто-відписки.

  Як заробити гроші в Instagram на передплатників

  Там, де є аудиторія, завжди буде реклама. І чим більше охоплення, тим дорожче коштує пост. Якщо грунтовно підійти до питання просування профілю, то місячний заробіток за допомогою Instagram може значно збільшитися.

  Залишається дізнатися, скільки потрібно зібрати передплатників, щоб нормально заробити. Реклама в профілі з аудиторією 10 тис. Коштує приблизно 500-600 рублів за пост. Розкручений профіль з живою аудиторією завжди буде користуватися популярністю серед рекламодавців. Звідси в мережі існує багато сервісів, які пропонують свої послуги з накрутці. В середньому, 1 тисяча коштує 150-200 рублів, а 10 тисяч передплатників обійдуться в 1400 рублів. Погодьтеся, що досить недорогий шлях до віртуальної популярності. У чому ж підступ?

  Накручені передплатники найчастіше ніколи не ставлять лайки і тим більше не коментують записи. Красива цифра в профілі - це всього лише мертві душі, які абсолютно невигідні рекламодавцям. Тому, якщо ви хочете вийти на стабільний дохід, то цей варіант не підійде.

  Аудиторію краще нарощувати поступово, використовуючи стандартні способи:

  • підписка на схожі профілі;
  • використання хештегов під кожним фото;
  • коментування записів на розкручених акаунтах;
  • знайомство і колаборація з іншими блогерами;
  • організація конкурсів і розіграшів.

  Розкручування профілю такими методами займе більше часу, але і результат буде разюче відрізнятися.

  З іншого боку, заробіток на накрутці передплатників іншим користувачам теж може виявитися вигідним заняттям. Пошук клієнтів здійснюється там же, пропонувати послуги можна в Ю Я. Якщо в день буде по 10 бажаючих, то дохід складе в середньому 1500 тисячі рублів на добу.

  Отже, від скількох передплатників все ж можна заробляти на рекламі в особистому профілі? На біржах можна починати шукати замовлення з тисячею фоловерів. На деяких платформах є обмеження - від 3 тисяч. Але вартість поста буде невисока 40-60 рублів. Ці суми, звичайно, не порівняти з тим, скільки заробляють популярні блогери.

  Як заробляти гроші в Instagram на рекламі

  Як заробляти гроші в Instagram на рекламі

  Соціальні мережі вже давно перетворилися на майданчик для бізнесу. Основний заробіток в Instagram робиться на рекламу, тому зупинимося докладніше на тому, де шукати замовників і скільки можна запитувати грошей за один рекламний пост.

  Відкрита реклама зараз всіх дратує і відштовхує, тому рекламодавці просувають товар або послуги через авторитетних людей, тобто замовляють пост тим, кому аудиторія довіряє. Лідери ж, в свою чергу, не відкрито рекламують товар, а просто радять його або діляться своїми враженнями та відгуками. Такий варіант дозволяє отримати найбільший відгук і уникнути негативної реакції на рекламу.

  В інтернеті є спеціальні біржі для заробітку, які об'єднують замовників і блогерів. Зареєструвавшись на платформі, ви підключаєте туди свій профіль, додаєте опис і можете почати заробляти.

  Plibber - авторизуватися можна з будь-якою кількістю передплатників, але шукати замовників на біржі не вийде. Рекламодавець сам може написати блогеру, якщо він його зацікавить. Тому користувачам залишається тільки чекати. Середня вартість поста - 240 рублів, розважальні акаунти з мільйонною аудиторією беруть 3-5 тисяч рублів за публікацію.

  Блогун - популярна платформа для монетизації блогу і соціальної мережі. На біржі можна самостійно підбирати рекламодавців і відправляти їм заявки.

  Sociate - реєстрація на сайті проходить швидко. Користувач також може пропонувати свою платформу рекламодавцям.

  Epicstars - платформа для онлайн-реклами у блогерів з соціальних мереж. Instagram займає перше місце за популярністю на сайті, більшість замовників розміщують рекламу саме там.

  Adstamer - біржа спеціалізується на рекламі в Instagram і Вконтакте.

  Admitad - велика мережа партнерських програм (докладну статтю про майданчику тут ).

  На деяких платформах є доступ до профілів інших блогерів, тому можна подивитися, скільки вони заробляють рекламою товарів у себе на сторінці.

  Як ще заробити блогеру в Instagram

  Так як стати блогером сьогодні може кожен, то треба розуміти, що конкуренція в інстасфере велика. Той, хто досяг успіху в цій ніші, вже активно проводить майстер-класи та семінари, на яких розповідає, як правильно робити фото та в яких програмах їх обробляти, щоб збирати тисячі лайків. Це теж один із способів заробітку.

  Сьогодні існує не один варіант монетизації власної сторінки в Instagram, тому визначити, скільки точно заробляють люди на блозі в Росії, важко. Але можна припустити, що якщо користуватися всіма можливими способами, то місячний дохід легко досягне сто тисяч рублів (при середній популярності блогу).

  Продаж курсів і проведення воркшопів - це хороша можливість збільшити дохід, тим більше, якщо у блога велика аудиторія.

  Реклама чужих акаунтів зі схожою тематикою. Блогери часто радять читачам профілі інших людей: це робиться за бартером (взаємна реклама) або за гроші.

  Участь в заходах і виїзних турах. Це один з найприємніших бонусів роботи блогера. Багато організаторів спеціально запрошують вже не тільки журналістів, а й популярних блогерів, так як в соціальній мережі можна моментально отримати відгук від аудиторії, а також висвітлювати подію в режимі реального часу (публікувати історії, робити прямі ефіри).

  Тревел-блогерів часто запрошують в спеціальні тури, в процесі яких вони розповідають аудиторії про нову країні, місцях, можливо, рекламують будь-яку компанію або бренд.

  Продаж фотографій іншим паблік. Викладаючи якісні фотографії, можна залучити не тільки рекламодавців, а й тематичні групи. Наприклад, блог про Барселону хоче опублікувати у себе чуже фото. Зробити це можна тільки з дозволу автора. Якщо блогеру нецікавий бартер або можлива реклама, то він може продати свою фотографію. Таким способом можна добре заробити на власних фото .

  Блог в Instagram - це майданчик з потенційними покупцями, але потрібно розуміти, що блогери заробляють гроші не тільки на рекламі.

  Як заробляють гроші на лайок в Instagram

  Додатковий дохід з лайків - найпростіший і низькооплачувана варіант. Заробити в Instagram таким способом вдасться не більше 100 рублів за день, так як за одну дію платять від кількох копійок до рубля.

  Сервіси для заробітку на лайок:

  • VKtarget;
  • ForumOK;
  • Qcomment;
  • Roboliker;
  • CashBox.

  Для роботи краще створити окремий профіль, так як Instagram може заблокувати аккаунт через велику активності. Після реєстрації і підключення сторінки можна приступати до виконання завдань. Виведення коштів здійснюється на електронні гаманці Яндекс.Деньги, Qiwi або Webmoney.

  Сервіс BigLike відмінно підійде тим, хто хоче розкрутити профіль без вкладень. На біржі можна отримувати бали за виконання простих завдань, а потім вкласти їх в розкрутку власного облікового запису.

  Один з варіантів - це ведення тематичного аккаунта. Є два варіанти: придбати вже розкручений профіль з передплатниками або почати з нуля. Другий варіант вимагає великих вкладень і часу.

  Розважальний аккаунт краще починати монетизувати, коли відмітка передплатників досягне кількості в 100 тисяч. Набрати цю позначку можна за допомогою масового фолловінг.

  Ціна за один пост варіюється від 300 до 3000 рублів. Це можна побачити на фотографії.

  Для того, щоб приблизно порахувати, скільки заробляють стотисячні паблік, візьмемо середню вартість - 1000 рублів за пост. В місяць може бути від 15 до 20 рекламних постів, відповідно з одного аккаунта можна отримати 15-20 тисяч.

  Інший спосіб - це адміністрування паблік. Люди створюють сторінки, залучають аудиторію, знаходять рекламодавців, але у них не залишається часу на ведення сторінки. Для цього наймаються окремі люди, які викладають фотографії і просувають профіль. Заробітна плата може варіюватися від 10 до 40 тисяч рублів на місяць. Цей варіант показує, як заробляють люди на Instagram на чужій розкрученої сторінці.

  Ще один варіант монетизації - партнерські програми для заробітку. Будь-яка біржа пропонує реферальні посилання, за якими можна запрошувати людей і отримувати хороші відсотки з їх доходів.

  Наприклад, Plibber пропонує 30% від комісії системи з залученого рекламодавця та адміністратора. Блогун дає 25% з комісії одного реферала. Користувачів можна залучати не тільки по посиланню, але і розмістивши рекламні банери у себе на сайті.

  Instagram є однією з найперспективніших майданчиків для заробітку. Незважаючи на те, що зараз дуже багато розкручених акаунтів, можна зайняти свою нішу і почати монетизацію. На хороший профіль завжди знайдеться рекламодавець.

  Але не варто забувати, що сьогодні на перший план вийшов контент і концепція блогу, тому над цим варто працювати ретельніше. Звичайно, звичайні користувачі отримують не стільки ж, скільки заробляє, наприклад, Ольга Бузова. Один пост у зірки може коштувати кілька сотень тисяч рублів. На чому заробляють зірки - зрозуміло, вони монетизують свою популярність, що цілком природно. Якщо звичайна людина захоче вести діяльність в Instagram, то доведеться вкластися в розкрутку сторінки.

  Додати коментар

  Вам сподобається

Чи заробляють люди на виконанні завдань?
Яку сторінку найвигідніше створити, щоб набрати велику кількість передплатників?
У чому ж підступ?
Отже, від скількох передплатників все ж можна заробляти на рекламі в особистому профілі?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения