Пошукова оптимізація для чайників - до науки про дані

 1. Огляд
 2. Сканування та індексування
 3. Сканування
 4. Індексація
 5. Як отримати сканування сторінки та індексування
 6. 1. Напишіть вміст для користувача, а не пошукової системи.
 7. 2. Створіть XML-карту сайту.
 8. 3. Встановіть Google Analytics та використовуйте його.
 9. 4. Дослідження, дослідження та інші дослідження!
 10. 5. Зробіть свій сайт максимально зручним.
 11. У висновку

Огляд

Мета будь-якого успішного бізнесу або бренду - отримати їхнє слово і легко знайти особисто і в Інтернеті. Вивчення того, як веб-сторінка відображається в запиті пошукової системи, неважко зрозуміти або вивчити. Як алгоритми ранжирування працюють і як зберегти свій бізнес чи бренд на вершині, це зовсім інша історія. Пошукові системи, такі як Google, Bing або Yahoo, часто змінюють свої алгоритми для запобігання легкої гри системи .

Крім методів, рекомендованих самими пошуковими системами, існує ряд більш цілеспрямованих і передових методів, за якими можна зібрати найкращі результати. Щоб ця стаття була короткою та простою, ми звернемо увагу на загальні поради та прийоми.

Сканування та індексування

Перш ніж реалізувати стратегії для отримання більш високого рейтингу в пошуковій системі, дуже важливо трохи зрозуміти процес пошуку. Існують статті, які більш детально описують процес, але тут є короткий вступ.

Сканування

Майте на увазі, що сканування та індексація - це дві дуже різні речі, але часто використовуються як взаємозамінні в світі SEO. Коротше кажучи, спрощені терміни, коли пошукові системи "сканують" через веб-сторінку, шукаючи конкретні слова та терміни, вона відома як сканування (або spidering). Для того, щоб веб-сторінка була розміщена в пошуковій системі, на першому етапі потрібно виконати сканування бота для відповідних термінів і інформації.

Індексація

Після сканування веб-сторінки роботою пошукової системи наступним кроком є ​​індексація. Коли відбувається індексація, бот збирає та зберігає метадані для полегшення швидшого та точного пошуку інформації. Метадані - це те, як пошукова система може розшифрувати те, що знаходиться на сторінках. Це робить ці дані ще більш важливими для ефективної стратегії SEO. Метадані - це зведення основної інформації, яка дозволяє легко знайти певну інформацію. Для веб-сторінок метадані зазвичай описують вміст сторінки та ключові слова, які пов'язані з цим вмістом. Опис і підсумок сайту зазвичай відображаються пошуковими системами, коли користувач шукає певні речі.

Індексування сторінки означає, що Google вважає її достойною або достатньо релевантною для користувачів на їхньому сайті, щоб забезпечити найкращі результати для певного терміну пошуку. Кожна індексована веб-сторінка сканується, але тільки тому, що веб-сторінка сканується, це не означає, що вона буде індексована. Після індексації веб-сторінки Google форматує те, як сторінка відображається в пошуку Google, визначає ключові слова, які вона використовує, і класифікує результати.

Як отримати сканування сторінки та індексування

Вищенаведена інформація повинна бути достатньою сильною основою для початку роботи веб-сторінки та отримання уявлення про те, як зробити її релевантною для пошукових систем. Майте на увазі, що вищезгадані пояснення неймовірно спрощені, але для того, щоб почати, це достатньо.

Існують сотні факторів, які впливають на рейтинги результатів пошуку, проте ми розглянемо найбільш важливі в цій статті.

Карта процесу сканування, індексації та ранжування веб-сторінок

1. Напишіть вміст для користувача, а не пошукової системи.

Створіть сайт з максимально можливим вмістом і детальним описом і найбільш привабливим для вашої цільової аудиторії. Зосередьтеся на якості вмісту своєї сторінки. Що таке якісний вміст? Ну, це досить суб'єктивно, залежно від користувача та творця, але є деякі нотатки, які потрібно взяти як загальне ціле. Дізнайтеся, якою кінцевою метою Google є пошук. Переглядаючи статтю довідки про пошукову консоль Google (раніше відому як Інструменти Google для веб-майстрів), існує багато порад щодо того, що не слід робити. Одним з основних моментів, з якими ви часто стикаєтеся, є не обманювати або обманювати користувачів. Велика частина світу SEO стала грою для того, щоб зрозуміти, як ранжувати ваші сторінки якомога вище, замість того, щоб зосередитися на фактичному маркетингу. Зрештою, подумайте про те, що робить продукт або послугу унікальною, унікальною точкою продажу. Диференціюйте себе від конкурента, виділяйтеся. Нарешті, запропонуйте своїм клієнтам цінність і зможете довести це значення.

Є так багато правил, порад і трюків, які доступні там, які будуть містити різну інформацію. Важливо звернути увагу, але не зосередьтеся виключно на тому, чи буде пошукова система індексувати вашу сторінку чи ні. Тримайте його реальною та високою якістю, результати обов'язково будуть дотримуватися.

Не підкреслюйте те, що шукатиме Googlebot. Якщо ви розробляєте свій сайт, щоб мати різний вміст між користувачем і те, що пошукові системи будуть розуміти, це те, що називається "маскування". Не роби цього. Такі речі прогресивне покращення зробили це, так що вам не потрібно турбуватися про створення контенту для пошукової оптимізації.

2. Створіть XML-карту сайту.

Це карта всього вашого веб-сайту, яку бот вміє читати і розуміти. Побудова XML-мапи сайту виглядає як технічний термін, який може бути, але це не те, чого треба боятися. “XML” означає Extensible Markup Language (Розширювана мова розмітки), яка є способом відображення інформації на веб-сайтах. Карта сайту - це карта вашого сайту (отже, чому вона називається sitemap!), І це полегшує роботам повзати через сайт і індексувати його. Це може значно поліпшити рейтинг сайту за короткий проміжок часу. Фактичне побудова мапи сайту не складно, і не вимагає ніякого кодування. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути та дізнатися різні теги, необхідні для правильного форматування карти. Ось список різних кодів, а також кілька корисних порад для початку роботи! Без карти сайту боти можуть бачити сайт як дубльований вміст, оскільки XML-мапи сайту допомагають роботам зрозуміти, що ви є оригінальним видавцем вмісту на веб-сторінці.

Ця мапа сайту також надасть корисну інформацію про веб-сторінку пошуковій системі, наприклад, коли воно було оновлено останнім часом, як часто відбуваються ці оновлення, а також релевантність інших сторінок і URL-адрес на сайті. Ці дані також можуть містити відомості про вміст на сторінках, включаючи відео та зображення. Переконайтеся, що ви подаєте карту сайту на консоль пошуку Google, оскільки це сповіщає Google про публікацію сайту!

Хоча пошукові системи стали значно більш потужними протягом останніх 15 років, вони все ще не можуть розуміти текст, зображення або відео, як люди можуть. Після того, як метадані будуть зібрані за допомогою XML Sitemap, бот зможе зрозуміти текст, зображення або відео на веб-сторінці. Ця інформація повинна бути точною, оскільки вона може бути вирішальним фактором, якщо користувач відвідує веб-сторінку чи ні.

Візуалізація того, що веб-сторінка сканування істотно і як це робиться

3. Встановіть Google Analytics та використовуйте його.

Посилаючись на перший пункт, ви повинні мати цікавий, відповідний контент для того, щоб клієнт мав бажання повернутися на сайт. Отримання відгуків від клієнтів важко, тому що ви не можете просто задати кожному відвідувачеві, які повідомлення їм подобаються і які їм не подобаються. На щастя, Google Analytics зробить це за вас. Інструмент вимірює і повідомляє про трафік веб-сайту, тому ви можете судити про якість вмісту, який створюється.

Тип даних, які Google Analytics збирає, коливається від інформації про самих користувачів, а також про те, що відображається на веб-сторінках. Зібрані дані включають в себе: URL-адресу та назву сторінки, веб-переглядач, який користувач використовує, розмір вікна браузера, роздільну здатність екрана користувача, незалежно від того, чи ввімкнено Java, та яку версію Flash користувач використовує. Також записується інформація, яка безпосередньо стосується користувача, наприклад, розташування та мовні налаштування браузера. Це лише ті кості, які збирає Google Analytics. Можна також налаштувати інформацію, яку ви бажаєте отримати, щоб створити кращий вміст для користувача. Ця інформація стає дещо складнішою Я рекомендую прочитати цю статтю щоб отримати більш глибоке розуміння Google Analytics. Чим довше ви використовуєте Google Analytics, тим більше даних ви накопичуватимете, і кращі результати ви отримаєте в довгостроковій перспективі.

SOURCE: http://bit.ly/2DZLm8P

4. Дослідження, дослідження та інші дослідження!

Вся основа SEO полягає в тому, щоб дізнатися, які ключові слова є найбільш помітними в пошуках Google, і що саме шукають люди. Те, що багато експертів SEO витратять на час, це дослідження ключових слів, характерних для їхнього ринку, дослідження попиту на ринку та відповідності певних слів і фраз. Найбільш корисно отримати потрібних відвідувачів на ваш сайт, а не просто великий обсяг трафіку.

Чи не вибирайте тонну випадкових слів у надії когось спотикатися на неї і, щоб знайти інтерес до пропонованих продуктів або послуг. Іншим компонентом дослідження ключових слів є розуміння того, що хоче клієнт. Коли ви знаєте, що вони шукають, ви можете передбачити ринкові зрушення, як реагувати на ці зміни, а також мати продукт, який шукають веб-користувачі.

ДЖЕРЕЛО: Дослідження ключових слів Ренда Фішкіна ( http://bit.ly/1QwnYMH )

5. Зробіть свій сайт максимально зручним.

Як боти сканування через веб-сторінки, є глибоке розуміння того, що шукачі веб-пошуку і як добре зміст буде привабливим для них. Позитивним досвідом користувача (UX) є те, що принесе клієнтам, що повертаються. Приділяючи більше уваги тому, як веб-сайт буде працювати на різних веб-переглядачах, ви зможете легко користуватися зручним і зручним досвідом.

І останнє, але не менш важливе, одна річ, яку ви не можете зробити, це нехтувати мобільною присутністю вашого сайту. У 2017 році 50,3% трафіку веб-сайту було за допомогою мобільних облікових записів. Цей відсоток з кожним роком постійно збільшується, і, як він зростає, компанії не можуть дозволити собі мати мобільний сайт, який не працює належним чином.

Приклад того, як відображений вміст може змінюватися залежно від використовуваного пристрою

У висновку

Існує багато речей, які ще потрібно покрити, щоб мати найкращу стратегію SEO і з'явитися у верхній частині будь-яких відповідних пошуків. Якщо ви вирішите скористатися цими порадами та хитрощами для оптимізації вашого сайту, то вам рекомендується, принаймні, взяти до уваги деякі з них. Пам'ятайте, щоб залишатися актуальним, чи проводити дослідження, мати простий в навігації веб-сайт і звернути увагу на споживача!

Що таке якісний вміст?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения