Правильна оптимізація статей на блозі

 1. Вступна частина
 2. Основні правила сео оптимізації тексту
 3. висновок
 4. Конструктор заголовків в Подарунок

Вітаю вас, мій шановний читачу

Вітаю вас, мій шановний читачу!

Сьогодні я представляю вашій увазі дуже цікаву оглядову статтю про оптимізацію статей на блозі.

Тема, звичайно, не нова і досить часто використовувана блогерами на своїх ресурсах, але є одне «АЛЕ».

Справа в тому, що кожен цю саму сео оптимізацію підносить по-своєму і, тикаючи себе кулаком в груди з піною у рота, доводить, що тільки він має рацію і ніхто інший. Насправді ж все праві потроху. Чому так?

Тому що, прочитавши купу статей по сео оптимізації контенту сайтів і прослухавши кілька тренінгів, я зробила для себе висновок, що більшість блогерів зачіпає тільки верхівку сео-айсберга при написанні своїх статей. І в загальних словах намагаються висвітлити цю тему.

Я ж прийняла для себе рішення дати вам більш повну покрокову інструкцію по всім діям, які потрібно робити, оптимізуючи статтю на своєму блозі.

Зміст цієї статті:

Вступна частина

Напевно ви зараз задаєте мені подумки питання - «а на фіг нам твоя оптимізація статей і навіщо нам взагалі морочити свою бідну голову, вивчаючи цю тему?».

Скажу так. Можна звичайно плюнути на всі ці сео, оптимізації і всі фішки з ними пов'язані. Тупо писати в свій блог статейки - будь-які і, як бог на душу покладе, оформлені.

Ну, і що в підсумку ви отримаєте Ну, і що в підсумку ви отримаєте?

Сайт або особистий блог для одного себе коханого, який ніколи не прочитають люди і який ніколи не вийде навіть у ТОП100 і через 3 і навіть через 5 років існування.

Тому що пошукові системи ваші творіння просто напросто не помітять і ніколи не зможуть просунути ваш сайт в пошуку.

Ось буквально вчора, коментуючи один з блогів, який я з задоволенням читаю (це блог Руслана Білого, до речі, рекомендую!), Я побачила там одну даму і її коментар.

Обговорювалася стаття на тему перелинковки сторінок сайту і ця жінка - блогер з 3х річним стажем заявила, що поняття не має що таке перелинковка сторінок і що це їй не потрібно, тому що вона все одно в цьому нічого не розуміє.

При цьому вона скаржилася, що відвідуваність у неї на блозі дуже «скаче» від 1500 до 6000 осіб на добу. І що типу в цьому винні літо і пора відпусток.

«Повна нісенітниця!» - подумала я, заінтригована таким висловлюванням. Моя цікавість переважила, і я вирішила зайти і подивитися її блог. І що б ви думали, я там побачила?

Ну, по-перше, повна відсутність перелинковки - це точно, хоча на блозі було опубліковано більше 1700 статей! Потім я подивилася на самі тексти і не знайшла там і запаху оптимізації.

Єдине, що я побачила в тексті, так це розбивка на абзаци і все.

Адмін цього блогу просто поняття не має, що це таке оптимізація тексту, перелінковка сторінок і для чого це треба обов'язково робити. Зображення також були у неї не оптимізовані.

Ну, і звідки ж взятися відвідуваності на такому горі - блозі Ну, і звідки ж взятися відвідуваності на такому горі - блозі? Ти хоч запишись вусмерть і розмісти на сайті хоч 50000 постів, якщо не буде все оформлено, як треба, то гріш ціна такому твоєму праці.

Сайт з таким цікавим і потрібним контентом для молодих батьків, дідусів і бабусь, (а тема була про виховання дітей) давно повинен мати відвідуваність як мінімум 10000-15000 уникав на добу. А у неї він просто повільно-повільно вмирає.

Про технічні моменти, типу неправильно прописаного файлу robots.txt і відсутності нормального семантичного ядра сайту я вже не стала вам говорити.

Головне і перше, що я помітила, так це те, що людина взагалі не оптимізує контент на своєму сайті. А це дуже і дуже сумно.

Отже, повернемося до теми моєї статті. Зараз я дам вам основні правила оптимізації тексту, а потім в інших вже своїх статтях я детально розповім про кожного з них. Тема оптимізації контенту сайтів дуже широка і в одній статті про все не напишеш.

Тому рекомендую прямо зараз підписатися на оновлення мого блогу і не пропустити найцікавіше!

Основні правила сео оптимізації тексту

 1. Перевірка унікальності тексту (при перевірці Advego-Plagiatus ваш авторський текст повинен бути не менше 92% -93%, а найкраще - до 98% -100% з невеликим або повною відсутністю виділених жовтим кольором слів і словосполучень).
 2. Наявність в заголовку (h1) статті головного пошукового запиту (ГПЗ) у вигляді одного слова або словосполучення (до речі, в заголовку може бути і відразу два ключових слова) + 1-2 в тексті поста.
 3. У заголовку (title) не можна ніколи ставити знак двокрапка, рекомендується ставити тире.
 4. Точка в заголовку тексту ніколи не ставиться, а в питальних заголовках дозволений знак «?».
 5. Обов'язкова присутність в тексті списку, а краще двох або трьох з п'ятьма-вісьмома найменуваннями.
 6. У пості блогу має бути як мінімум 2-3 заголовка другого і третього рівня (h2 і h3).
 7. Всі ключові запити в тексті повинні розподілятися рівномірно, а пряме входження КЗ потрібно обов'язково розміщувати на початку і в кінці статті.
 8. Виділення в різних місцях тексту 2-3 важливих за змістом пропозиції або словосполучення жирним шрифтом, курсивом або підкресленням.
 9. Відсутність величезних довгих «простирадл» з тексту, розбиття його на абзаци з 2-3 пропозицій не більше і розведення великої тексту зображеннями або цитатами (в wordpress-це подвійні лапки в редакторі адмінки).
 10. Обов'язкова перелинковка два або три рази (бажано на початку тексту і в кінці) на інші свої статті блогу з метою поліпшення поведінкового фактора і врівноваження посилального ваги.
 11. Від першого речення статті до першого заголовка другого рівня має розташовуватися не більше двох абзаців тексту.
 12. Після першого або другого речення потрібно вставляти тег «More» для правильного оформлення анонса статті.
 13. Зовнішні посилання (ті, що йдуть з вашого сайту на інші ресурси) повинні бути закриті тегом rel = «nofollow» або автоматично переводитися плагіном WP No External Links у внутрішні.
 14. Щільність входження ключових слів ( «нудота тексту») повинна бути помірною від 2до 3%, не перестарайтеся, краще пишіть для людей цікаві корисні статті.
 15. Зображення (картинки, фотографії) бажано зберігати не на своєму сервері (щоб не витрачати свій дисковий простір), а на публічному хостингу Google - picasaweb.google.com/home і вставляти їх в тексти краще саме звідти (хоча вибір за вами).
 16. Після додавання картинок в текст потрібно обов'язково правильно зробити сео оптимізацію зображень .
 17. Обов'язково прописуємо в плагіні All In One SEO Pack (це кращий плагін для сео!) Фокусна слово, заголовок, опис і мета теги (ключові слова).
 18. Текст майбутньої статті пишемо в Word, а після написання перед вставкою тексту в редактор адмінки WP переносимо весь текст спочатку в Блокнот на своєму комп'ютері, а звідти вже на сайт (видаляємо непотрібні теги в коді).

висновок

Я перерахувала вам основні моменти сео оптимізації тексту на блозі. Будете ви це робити постійно чи ні - це ваше право і ваш вибір.

Але особисто я виробляю всі ці дії вже на повному автоматі. Тому що я пишу на свій блог статті не тільки для своїх улюблених читачів, а й для своїх вельмишановних пошукових роботів - Яші і Гоші.

На цьому на сьогодні все. Спасибі, що дочитали мою статтю до кінця.

Але я впевнена, що ви отримали дуже цінний багаж знань по оптимізації статей на вашому блозі і застосуєте все це на практиці.

Пишіть про свій досвід оптимізації внизу в формі для коментарів, так як у нас є тепер відмінна тема для обговорення.

про підписку на оновлення мого блогу не забули? Вона знаходиться нижче.

Конструктор заголовків в Подарунок

Ну, і як солодкого десерту дарую Вам відмінний подарунок!

Скачайте БЕЗКОШТОВНО собі «Конструктор продати Заголовка», клікнувши на банер нижче:

Поки, поки до моїх нових постів на цьому блозі.

З повагою, Олена Контіевская

Чому так?
Ну, і що в підсумку ви отримаєте?
І що б ви думали, я там побачила?
Ну, і звідки ж взятися відвідуваності на такому горі - блозі?
Точка в заголовку тексту ніколи не ставиться, а в питальних заголовках дозволений знак «?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения