Правильне впровадження SEO у Ваш Інтернет-магазин може зробити велику різницю

 1. Контрольний список вмісту
 2. Метадані: ефективно використовуйте назву та описи
 3. Вбити ключові слова
 4. Використовуйте Canonicals, будь ласка!
 5. Фокус, фокус, фокус
 6. Є більше для нього.

Пошукова оптимізація або SEO є давно використовуваним, невизначеним терміном, який викликає суперечливі емоції для торговців. У самому загальному сенсі він визначає набір дій, які здійснюють торговці, щоб переконатися, що їхній сайт з'являється, коли клієнти шукають свою продукцію через пошукову систему.

Правильна реалізація SEO на вашому веб-магазині може зробити велику різницю в його видимості та продажах. Ragan.com склав список Статистика SEO це допоможе вам зрозуміти його цінність. Щоб виділити кілька ключових моментів:

 • Пошук є першим водієм руху на місцях - в 3 рази більше, ніж у соціальних медіа
 • 75% користувачів пошукової системи ніколи не прокручують першу сторінку
 • Майже 40% клієнтів приходять з пошуку

Хоча Google стверджує, що наявність відповідного вмісту, що користувачі люблять, є ключем до високого рейтингу на пошуках, практикуючі SEO скажуть вам, що є інші речі, які ви можете і повинні робити, щоб поліпшити свій рейтинг в пошукових системах.

Контрольний список вмісту

● Назви та описи продуктів
Чи містять ваші продукти ключові слова для пошуку, які потрібно залучити? Якщо у вас є великий каталог і які мають тенденцію завантажувати назви та описи продуктів від ваших постачальників, ви повинні переконатися, що ви налаштовуєте назви продуктів, описи та короткі описи, щоб включити важливі ключові слова. Ті ж правила застосовуються до назв категорій та описів.

● CMS-сторінки
Багато часу йде на написання та створення вмісту для Інтернету. Переконавшись, що на вашому сайті є інформаційні сторінки з добре написаним, багатим на ключові слова вмістом, ви зможете залучити клієнтів, зацікавлених у ваших продуктах. Сторінки CMS у Magento є прекрасним місцем для показу посібників з продуктів, відео з описом або резюме їхнього вмісту, а також інших типів інформації, що є важливою інформацією. Однією компанією, яка використовує формат CMS, є перевага проекту "Вішалка" Кірбі Аллісона. Його керівництво по догляду за взуттям є прекрасним прикладом високоцінного вмісту з ключовими словами.

● Блог
Блоги є важливими місцями для вмісту з високою швидкістю, що може допомогти покращити рейтинг. Ідеї ​​для свят, коментарі на теми, що просуваються на твіттері або в засобах масової інформації, є чудовими темами для вашого блогу і допоможуть вам залучити короткочасний трафік пошукових систем. Незважаючи на те, що Magento сам по собі не пропонує функціональності блогу як основної функції, існує декілька розширення доступні, що дозволяють включати блог у ваш магазин.

● Відгуки
Створений користувачем вміст є магнітом для пошукових систем, а огляди продукту фактичними покупцями є відмінним способом заохотити користувачів додавати інформацію до вашого сайту (крім того, що покупці вважають їх корисними). Можна скористатися вбудованою системою огляду, яка постачається з Magento або подібною послугою YotPo що допомагає отримати відгуки про вас.

Метадані: ефективно використовуйте назву та описи

Метадані - це інформація на ваших веб-сторінках, яка не відображається вашими користувачами (хоча заголовок відображається на вкладці веб-переглядача), але використовується пошуковими системами для відображення результатів Метадані - це інформація на ваших веб-сторінках, яка не відображається вашими користувачами (хоча заголовок відображається на вкладці веб-переглядача), але використовується пошуковими системами для відображення результатів. Хоча оптимізація метаданих має лише номінальний вплив на результати пошуку, вона допомагає покращити показники кліків, коли відображаються ваші результати. Мета-заголовок відображається як текст посилання, а опис - це текст під ним у більшості пошукових систем.

Мета-заголовки мають бути довжиною близько 60 символів, а опис має обмежуватися 155 символами (Magento показує обмеження на 255 символів, але пошукові системи нещодавно зменшили кількість символів, які вони відображають у результатах пошуку.).

Хоча мета-дані не відображаються на вашому веб-сайті, це в розділі html коду, який створює сторінки Хоча мета-дані не відображаються на вашому веб-сайті, це в розділі html коду, який створює сторінки. Якщо ви хочете бачити метадані на вашій сторінці, не переглядаючи джерело HTML сторінки, відвідайте Аналізатор метаданих Exadium і введіть URL-адресу сторінки, яку ви хотіли б бачити. Якщо ви використовуєте Google Chrome, ви можете встановити розширення, зване META SEO інспектор , яка створює спливаюче вікно, що показує метадані вашого сайту.

Вбити ключові слова

У Magento і в багатьох системах є простір для введення ключових слів про певну сторінку. У старі часи Інтернету пошукові системи використовували цю інформацію при визначенні рейтингу сторінок. Тим не менш, всі основні пошукові системи відмовилися від використання цього поля через нестримне зловживання ключовими словами спамерів. Насправді, це поле ключових слів тепер є негативним, оскільки сигналізує вашим конкурентам, що таке стратегія ключових слів. Ми настійно рекомендуємо видалити будь-який текст у полі ключових слів.

Використовуйте Canonicals, будь ласка!

Якщо ви не знаєте що  канонічні теги  є, не хвилюйтеся Якщо ви не знаєте що канонічні теги є, не хвилюйтеся. Magento автоматично подбає про них. Просто переконайтеся, що увімкнено їх у System> Configuration> Catalog> Search Engine Optimizations.

Переконайтеся, що ви оберете YES поряд з обома пунктами Використовуйте вибір мета-тегів каналу.
І, до речі, канонічні теги просто допоможуть вам уникнути спілкування дубльованого контенту з Google і іншими пошуковими системами.

Фокус, фокус, фокус

Під фокусом ми розуміємо фокусування пошукових систем на відповідних розділах вашого сайту. Погодьтеся, ви не хочете, щоб Google сканував ваш сайт і індексував вхід до облікового запису, кошик, перевірку та інші сторінки, оскільки вони плутають Google щодо того, про що ваш сайт.

Для цього потрібно мати тривимірну стратегію:

 • Хороший Robots.txt
 • Надіслати XML-карту сайту
 • Використовуйте метатеги роботів

На вашому сервері має бути добре створений файл robots.txt. Google має приємний пояснення якщо ви не знайомі з нею, але в основному він повідомляє пошуковим ботам про ігнорування частин вашого сайту. Якщо на вашому сервері немає файлу robots.txt, пошукові системи можуть заплутатися, намагаючись індексувати ваш сайт. Щоб дізнатися, чи є у вас, просто додайте файл robots.txt до кінця URL-адреси, наприклад, " www.yourstoresdomainhere.com/robots.txt ". Якщо ви отримуєте помилку 404 замість того, що виглядає подобається це , у вас його немає!

Також слід надіслати мапу сайту до облікових записів інструментів для веб-майстрів Google і Bing. Є великий стаття в блозі на механіку його. Вона не вимагає встановлення будь-яких технічних знань, хоча, можливо, вам доведеться налаштувати дозволи папки на вашому сайті. Ваша XML-карта допоможе пошуковим системам зосередитися на важливих сторінках вашого сайту.

Дослідження  показав, що час завантаження сторінок на роздрібних сайтах збільшується Дослідження показав, що час завантаження сторінок на роздрібних сайтах збільшується. Оскільки все більше і більше коду та вмісту вписуються на одну сторінку, що дозволяє збільшити кількість звернень, ми можемо збільшити показники відмов та знизити рейтинг пошуку. Компанія Google дуже публічно розповідає про свою ініціативу, спрямовану на прискорення роботи в Інтернеті та покарання сторінок, які потрібно більше часу для завантаження. Ми рекомендуємо наші останні публікувати час завантаження сторінки вивчити цю область більше.

Є більше для нього.

Як торговець, ви повинні розробити пристрасть до SEO, але розумієте, що ви не повинні бути експертом в цьому (або, навіть, найняти одного), щоб поліпшити видимість Вашого сайту. Для трохи більш технічного огляду можливостей SEO Magento, Yaost надав хороший огляд .

Якщо вам потрібна допомога з тими чи іншими завданнями SEO, ви можете розглянути можливість звернутися до сертифікований розробник Magento для допомоги. Ми також рекомендуємо вам переглянути Зростання вашого бізнесу з SEO на Magento "На курсі на вимогу Magento U ідеально підходить для торговців.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения