Про оптимізацію тарифів на житлово ...

УКРАЇНА  АВТОНОМНА РЕСПУБЛІКА КРИМ  РАДА МІНІСТРІВ  РАДА Міністрів  ВЕЗІРЛЕР шураси  ПОСТАНОВА  від 27 грудня 2010 року № 577  г

УКРАЇНА
АВТОНОМНА РЕСПУБЛІКА КРИМ
РАДА МІНІСТРІВ
РАДА Міністрів
ВЕЗІРЛЕР шураси

ПОСТАНОВА

від 27 грудня 2010 року № 577
г. Симферополь

Про оптимізацію тарифів на житлово-комунальні послуги і заходи щодо соціального захисту населення

Заслухавши інформацію міністра житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим Порицького М.М. про тарифну політику на житлово-комунальні послуги, Рада міністрів Автономної Республіки Крим відзначає.

З 1 серпня поточного року в зв'язку з підвищенням ціни на газ для населення і підприємств паливно-енергетичного комплексу тарифи на теплову енергію, послуги теплопостачання переглянуті в м Армянську - ПП «Теплоград», в м Саки - ТОВ «Тепловодоканал», в г . Ялті - КП ЯГС «Ялтакурорттеплоенерго», КП ЯГС «Ялтинські теплові мережі», в м Бахчисараї - КП «Міськтепломережа», в м Алушті - ПП СК «Комфорт», в м Красноперекопську - КП «теплові мережі», в м Феодосії - Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами, ДП «Феодосійський морський торговельний порт», в Бахчисарайському районі - ПП «Вігда», ТОВ «диаст», в Сакському районі - с. Вітіно, в Сімферопольському районі - СК ЖБК «Салгір».

Тарифи на теплову енергію по ДП «Керченський морський торговельний порт» (м Керч), КП «Щолкіно-Азов» (Ленінський район), КП «Ремонтно-експлуатаційна організація» (м Бахчисарай), ТОВ «Комфорт РСР» (Бахчисарайський район ), ТОВ «Енергозбереження» (Бахчисарайський район) не пройшли експертизу в Державній інспекції з контролю за цінами в Автономній Республіці Крим.

Рівень тарифів для населення на комунальні послуги становить:

- на послуги теплопостачання - від 214,01 грн. / Гкал в смт Роздольне до 447,50 грн. / Гкал в смт Первомайське (середнє значення - 281,68 грн. / Гкал). По містах Керч, Красноперекопськ, Старий Крим, Судак, Феодосія, Ялта, смт Леніне, Первомайське тарифи вищі за середні по Автономній Республіці Крим. Рівень відшкодування затвердженими тарифами для населення фактичної вартості послуг коливається від 41,2% в смт Роздольне до 83,6% в м Ялті (середнє значення 72%);

- на послуги водопостачання - від 1,23 грн. / М - 3 в м Саки до 5,10 грн. / М - 3 в м.Старий Крим (середнє значення - 2,50 грн. / Гкал). По містах Сімферополь, Бахчисарай, Білогірськ, Керч, Старий Крим, Щолкіне, смт Кіровське, Красногвардійське, Нижньогірське, Первомайське, Совєтський, Чорноморське тарифи вищі за середні по Автономній Республіці Крим. Рівень відшкодування затвердженими тарифами для населення фактичної вартості послуг коливається від 31,9% у м Саки до 109,9% в смт Нижньогірське (середнє значення 67%);

- на послуги водовідведення - від 0,67 грн. / М - 3 в м.Сімферополі до 5,50 грн. / М - 3 у м Білогірську (середнє значення - 2,29 грн. / М - 3). По містах Бахчисарай, Білогірськ, Керч, Красноперекопськ, Щолкіне, смт Нижньогірське, Первомайське, Роздольне, Радянський, Чорноморське тарифи вищі за середні по Автономній Республіці Крим. Рівень відшкодування затвердженими тарифами для населення фактичної вартості послуг коливається від 30,1% у м Саки до 110,1% в смт Нижньогірське (середнє значення 58%).

Фактичні втрати води в мережах перевищують нормативний рівень (30%) за наступними населеним пунктам Автономної Республіки Крим:

- міста (підприємства Кроп «Кримводоканал»): Сімферополь, Євпаторія, Джанкой, Керч, Ялта, Бахчисарай, Білогірськ;

- райони: Білогірський, Кіровський, Ленінський, Нижньогірський, Первомайський, Роздольненський, Сімферопольський.

У зв'язку з невідповідністю встановлених тарифів фактичної вартості послуг в 2010 році виникла некомпенсированная заборгованість по різниці в тарифах перед підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства та комунальної теплоенергетики в обсягах відповідно 54,6 і 114,3 млн. Грн.

Рівень оплати підприємствами за спожитий природний газ становить 61% від нарахування (заборгованість - 126,9 млн. Грн.), За електроенергію - 89,1% (заборгованість - 101 млн. Грн.).

Сформоване стан справ визначає загрозу обмеження підприємств в забезпеченні енергоресурсами і дестабілізує надання послуг з тепло-, водопостачання та водовідведення.

Органами місцевого самоврядування не забезпечено своєчасне затвердження економічно обґрунтованих тарифів на послуги з тепло-, водопостачання та водовідведення для всіх груп споживачів відповідно до передбачених законодавством України повноваженнями.

Відповідно до статті 6 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»

Рада міністрів Автономної Республіки Крим постановляє:

1. Інформацію міністра житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим Порицького М.М. про тарифну політику на житлово-комунальні послуги взяти до відома.

2. Виконавчим комітетам міських рад, районним державним адміністраціям в Автономній Республіці Крим:

2.1. Скласти графіки затвердження економічно обґрунтованих тарифів на послуги з централізованого теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що передбачають введення їх в дію до 20.02.2011, і забезпечити їх виконання.

2.2. Взяти до відома, що з 01.01.2011 вводяться в дію затверджені постановами Національної комісії регулювання електроенергетики України від 14 грудня 2010 № 1854 і № одна тисячі сімсот двадцять дві тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для споживачів, які здійснюють розрахунки з підприємствами АП «Кримтеплокомуненерго» і ТОВ «Кримтеплопостачання» за теплову енергію за приладами обліку.

2.3. На підставі встановлених Національною комісією регулювання електроенергетики України тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в термін до 01.01.2011 забезпечити затвердження тарифів на надання послуг з централізованого теплопостачання для споживачів, які здійснюють розрахунки з підприємствами АП «Кримтеплокомуненерго» і ТОВ «Кримтеплопостачання» за опалювальну площа.

2.4. Відповідно до статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» при формуванні та затвердженні місцевих бюджетів на 2011 рік передбачити бюджетні призначення на відшкодування підприємствам тепло-, водопостачання і водовідведення різниці між діючими тарифами та економічно обґрунтованими витратами на виробництво послуг.

2.5. Протягом січня-лютого 2011 року забезпечити проведення соціального діалогу, широке інформування населення про необхідність оптимізації тарифів на житлово-комунальні послуги та посилення соціального захисту шляхом надання субсидій за спрощеним порядком.

2.6. Активізувати роз'яснювальну роботу серед населення в засобах масової інформації про переваги проведення своєчасних розрахунків, в тому числі шляхом оформлення житлових субсидій.

2.7. Здійснювати контроль за лімітами споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по бюджетних установах, виходячи з обсягів бюджетних призначень.

2.8. При формуванні місцевих бюджетів на 2011 рік передбачати видатки на реконструкцію та капітальний ремонт мереж і об'єктів водопостачання та водовідведення комунальної форми власності.

3. Міністерству праці та соціальної політики Автономної Республіки Крим, виконавчим комітетам міських рад і районним державним адміністраціям в Автономній Республіці Крим забезпечити контроль за ефективністю діяльності управлінь праці та соціального захисту населення з питань надання населенню житлових субсидій та проведення відповідної інформаційно-роз'яснювальної роботи.

4. Міністерству економіки Автономної Республіки Крим забезпечити проведення щоквартальних аналізів фінансово-економічних показників діяльності підприємств житлово-комунального господарства та тарифної політики в розрізі регіонів, інформування органів місцевого самоврядування про його результати, а також зміни законодавства.

5. Міністерству житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим сприяти і практичну допомогу виконавчим комітетам міських рад, районним державним адміністраціям в Автономній Республіці Крим, підприємствам в питаннях приведення до економічно обґрунтованого рівня тарифів на надання послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення .

6. Постанова опублікувати в газеті «Кримські вісті».

7. Ця постанова набирає чинності з дня його опублікування.

8. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим Абдуллаєва А.Р.

Перший замісник
Голови Ради міністрів
Автономної Республіки Крим


П. БУРЛАКОВ

Міністр Ради міністрів
Автономної Республіки Крим


Е. Нетецька

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения