Продаж автозапчастин бізнес план, як відкрити магазин

 1. Зміст статті:
 2. аналіз попиту
 3. План інтернет магазину
 4. Відкриваємо реальний магазин: покрокове керівництво
 5. фінансова частина
 6. розрахунок доходів
 7. Офіційна реєстрація
 8. Як ще заробляти на автомобілях?
Щорічно в нашій країні зростає число автолюбителів, а відповідно і автомобілів. Нічого дивного тут немає, адже їзда за кермом економить сили, час і дарує життєвий комфорт. Цей факт говорить про те, що бізнес, пов'язаний з продажем автомобілів і запчастин до них, буде завжди мати успіх.

Зміст статті:

Навіть якщо з якихось причин знизиться купівельний попит на автомобілі, то ремонт не піде нікуди, затребуваність на деталі для машин залишиться актуальною.

Саме тому підприємців приваблює автобізнес, як саме прибуткова справа. Відкриття магазину з деталями для іномарок - це не тільки постійне прибуткова справа с, а й цікаве, захоплююче заняття. Однак до будь-яких починань потрібно підходити обережно і обдумано.

Тож почнемо! Щоб відкрити магазин, необхідно скласти хороший бізнес-план . Його можна розробити самому або скачати безкоштовно в інтернеті.

аналіз попиту

У наступному розділі Вам потрібно детально охарактеризувати ринок магазинів-конкурентів того регіону, де Ви плануєте розпочати свої продажі. Це допоможе зважити всі «за» і «проти», виробити остаточну стратегію і приступити до реалізації проекту. Варто зазначити, що весь ринок автомагазинів класифікується на три підрозділи: продаж автозапчастин для російських авто, продаж комплектуючих для європейців і американців, і продаж для японських автомобілів. Існує також невеликий сегмент магазинів для конкретних марок, наприклад, «Тойота» та «BMW». Щоб точно оцінити, яке з цих підрозділів бізнесу буде вигідніше, зверніться до маркетингових досліджень.

План інтернет магазину

Рекомендуємо задуматися про ведення підприємницької діяльності на запчастинах до автомобілів через інтернет. Як правило, багато власників автомобілів при поломки користуються пошуковиком і замовляють запчастини в інтернет магазині. Такий варіант покупки під замовлення для них обходиться на 8-17% дешевше ніж в спеціалізованій точці продажу.

Ось і ми вам рекомендуємо задуматися про цей варіант. Необхідні вкладення складуть 60-80 тисяч рублів з урахуванням просування вашого сайту на перші позиції у видачі пошукових систем.

Відео-інструкція

Відкриваємо реальний магазин: покрокове керівництво

шукаємо приміщення

Для того щоб приступити до реалізації виробничої частини бізнес-плану на запчастинах, Вам необхідно підібрати оптимальне приміщення для магазину. Мінімальна площа - 50 квадратних метрів. З них 40 метрів - торгова площа, 10 квадратних метрів - складські приміщення.

купуємо обладнання

Це: стійки, вітрини, стелажі та комп'ютери. Одночасно з підготовкою приміщення до роботи, потрібно скласти повний реєстр запасних частин і приступити до закупівлі товару. Купувати автозапчастини можна як за кордоном, так і в Росії. Інтернет магазини пропонують великий асортимент потрібного товару. Склад складається з продукції, компанія готова до роботи.

підбираємо персонал

Штат: директор-керуючий (ви), бухгалтер, продавці консультанти, охоронець. Тепер необхідно розібратися з зарплатами ваших працівників так, щоб підприємство не пішло в мінус.

Таблиця витрат на заробітну плату і соціальні відрахування:

Як радить надходити підприємець?

фінансова частина

Розрахунок витрат для магазину площею 50 кв. м. (в рублях):

 • пакет документів 4000 - 10000;
 • покупка торгового обладнання - від 1 000 на 1 кв. метр площі, в тому числі обладнання складу. Загальні витрати - 50 000 руб. для економії можна купити для складу б / у меблі;
 • ремонт приміщення - 50 000;
 • закупівля першої партії товарів - 2 000 000;
 • оформлення вивіски - 50 000;
 • реклама (флаєра, бігборди) - 50 тис. руб.

Разом - 2 210 000 рублей. Це початкові інвестиції для відкриття великого магазину.

Щомісячні витрати (в рублях):

 • зарплата персоналу (ви + 3 працівника) - 96 000. Залежно від регіону та масштабу бізнесу ця цифра може змінюватися;
 • оренда приміщення на 50 кв. м. - 50 000. Для Москви та інших великих міст вартість оренди більше;
 • комунальні платежі - 20 000;
 • оплата податків - 30 000.

Разом - 196 000 руб.

розрахунок доходів

Націнка на автозапчастини - 30% на дорогі деталі, 100% на дешеві деталі і аксесуари. Середній показник - 50%. При купівлі товарів на 2 000 000 руб. і розміщенні магазину в жвавому місці, приблизна виручка складе 1 000 000 руб. (Реальна ціна цих товарів - 660 000 руб.).

Скільки можна заробити?

 • виручка - 1 000 000;
 • собівартість товару - 660 000;
 • щомісячні витрати - 196 000.
 • чистий прибуток - 144 000 руб. у місяць.

Окупність початкових інвестицій 2 210 000/144 000 = 15 місяців.

Офіційна реєстрація

Основними покупцями магазину швидше за все будуть фізичні особи, тому краще оформитися як індивідуальний підприємець, тобто зареєструвати «ІП» . Витрати на реєстрацію ІП незначні, але навіть їх необхідно вказувати в бізнес плані автозапчастин. Це один з найоптимальніших варіантів для молодих підприємців Якщо Ви припускаєте співпрацю з іншими автомобільними фірмами і організаціями, наприклад, таксі-вантажоперевезення, автобази і автокомбіната, то Вам не обійтися без додаткової реєстрації юридичної особи.

Магазин «Автозапчастини» - це, безумовно, великий асортимент різних аксесуарів для автомобіля. Генератори і помпи, стартери і турбіни, оптика, деталі кузова, елементи кузова і різні масла - все це буде користуватися величезним попитом. Адже машина, як друге дітище, яке вимагає постійної турботи і уваги в будь-яку погоду.

На сьогоднішній день ринок автомобільного бізнесу в Росії досить стабільний, з високим доходом, що досягає 52 мільйони доларів, не дивлячись на стан вітчизняних доріг. Це говорить про те, що проект несе високу ступінь успішності. І навіть форс-мажори ніяк не впливають на ситуацію.

Якщо Ваш магазин буде розташований в межах міста, то час роботи підійде з 10 до 19 годин, якщо ж Ви вирішите працювати на магістралі, то цілодобовий режим не завадить. Магазин повинен бути оснащений автоматизованої пошуковою системою, яка забезпечить швидкий підбір необхідних деталей для абсолютно різних марок автомобілів (по типу електронного каталогу TekDoc), але кінцевий збут повинен відбуватися через продавців.

Як ще заробляти на автомобілях?

Заробіток на запчастинах є не єдиним видом високорентабельного бізнесу в сфері автомобілів. Рекомендуємо також розглянути варіанти:

1) Відкриття автомобільної парковки

Це буде рентабельним в будь-який час року, якщо правильно вибрати місце для парковки. Нами також було складено приблизний план, з яким ви можете ознайомитися в цій статті .

2) Відкриття шиномонтажу

Це може приносити хороший прибуток при правильно складеному плані. Ми пропонуємо вам познайомитися з цією ідеєю малого бізнесу прямо зараз. про шиномонтаж читайте тут .

3) Відкриття автомийки

На завершення пропонуємо вам звернутися до плану автомийки. Сьогодні така справа приносить непоганий дохід і показує 15-17% рентабельності в рік.

Скільки можна заробити?
Як ще заробляти на автомобілях?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения