Просування Англомовних Сайтів

 1. 1. MOZ & SEMRUSH
 2. 2. Локальне просування
 3. 3. Просування в соціальних мережах
 4. 3. Просування контентом
 5. 4. Просування прес-релізами
 6. 5. Просування статтями
 7. 6. Просування каталогами посилань

Просуваючи англомовні сайти більше 4-х років, я хотів би поділитися досвідом ефективного просування в англомовному секторі Google. Безсумнівно, методи просування змінюються з року в рік, проте класична база білих методів не змінюється.

Безсумнівно, методи просування змінюються з року в рік, проте класична база білих методів не змінюється

Спочатку, починаючи роботу з клієнтом, я рекомендую висилати їм свої стандартні рекомендації, які повинні були довершити будівельники сайту. У кожного цей список свій, мінімальні вимоги, які висилаю я:

Seo-consultant should be able to edit:

 1. Title tag
 2. Meta-description
 3. Meta-keywords
 4. URL

Website must have:

 1. SEO-friendly URLS - (no «?» In URL)
 2. Customized 404
 3. Flash object - if applied - have to be search engine friendly.
 4. Key content visible to search engine spiders / bots as well as to visitors
 5. RSS Feed.
 6. Optimized page load time

1. MOZ & SEMRUSH

Починаю просування англомовного сайту практично завжди з аналізу сервісом MOZ і SEMRUSH . В середньому на видачу всіх необхідних даних від системи йде 2-3 діб. За допомогою інструменту, переглядаю всі 404 - сторінки, дубльований контент, дубльовані тайтли і інші попередження.

Обов'язково пов'язую MOZ з Google Analytics, це дозволяє відстежувати загальну кількість трафіку за ключовими словами, і варіанти видачі - пошук, картинка або Google Maps.

Потім прописую всі ключові слова для відстеження статистики. Обов'язково вказую 3 найближчих конкурентів. Раджу поспілкуватися з цього приводу з клієнтом, оскільки часто буває, що по ВЧ запитам конкурентами є абсолютно не ті сайти, які необхідно перевершити у видачі для клієнта.

Ще один плюс в МОЗі це те, що не обов'язково підтверджувати права на володіння веб-сайтом, тобто, теоретично, Ви можете аналізувати будь-який веб-сайт Інтернету.

SEMRUSH - відмінний засіб для відстеження SEO та PPC-кампаній. Багато дублюючих функцій з MOZ однак я рекомендую користуватися двома цими інструментами одночасно.

2. Локальне просування

Зазвичай моїми клієнтами є бізнесу з конкретним місцезнаходженням - магазини меблів, агенти з нерухомості і т.д. Для них дуже важливо локальне просування. У локальному просуванні є 2 моменти, які варто вказати:

a) Я використовую сервіс yext.com - щоб переглянути, де не зазначено бізнес на найпопулярніших сайтах по локальному пошуку.
б) У назва бізнесу я завжди дописую ключове слово. Наприклад, компанія Keyes Ltd., займається ремонтами комп'ютерів. Створюючи сторінку на Google Places, і пишу назву Keyes Computer Repair. Це дозволяє теоретично і практично бути вище у видачі по основним запитам для компанії.

3. Просування в соціальних мережах

Для діючого бізнесу я створюю обов'язково 2 аккаунта, один в Facebook (публічна сторінка), другий в Твіттері.
Google + має значення для просування, проте він не настільки ефективний, як інші методи і досі мало визнається клієнтами, в порівнянні з Facebook і Twitter.

У Facebook називаю сторінку по тій же схемі, що і з локальними лістингами - ключове слово в назві.
Дуже непогано, якщо Ви відразу запросіть 25 осіб, це дасть Вам можливість створити короткий URL на Facebook. Це дуже здорово для брендування, плюс можливість додаткового трафіку з цієї сторінки на Фейсбуці.
Опис сторінки я рекомендую робити з максимумом ключових слів, і не менше 200 слів.

На Твіттері зазвичай створюю аккаунт і прокачиваю його . Великого ефекту з органічного просуванню він не дасть, однак додасть респектабельності в очах середньостатистичного користувача. Не додавайте в фолловінг всіх підряд, обов'язково уточніть всі ключові.

3. Просування контентом

Унікальний контент - головна умова якісного просування. Зазвичай я не займаюся написанням текстів. Однак, якщо англомовний замовник просить це зробити, то я замовляю контент на constant-content.com і iwriter.com, докладніше я писав в статті - Де купити контент для англомовного блогу . При замовленні пам'ятайте, чим вище Ви ставите оплату статті, тим якісніше Ви отримаєте пропозиції.

Мало хто знає, що на цій біржі контенту можна торгуватися з копирайтерами там, де є галочка «Make an Offer?». Ви можете запропонувати СВОЮ ціну, що не менше третини заявленої вартості, але не менше 8 доларів США за статтю. Таким чином, ДОВГО порившись на біржі Ви зможете придбати високоякісні статті по 8 доларів США за статтю. Середня ціна за статтю без торгів - 20 доларів США.

Раджу відразу купувати статтю з опцією Full Rights, щоб уникнути подальших розглядів про авторські права з правовласниками.

При просуванні контентом настійно не рекомендую використовувати низькоякісний рерайт, він легко визначається Google.

4. Просування прес-релізами

Прес-релізи - сильна зброя для просування. Я використовую PRWeb і PRNEWSWIRE. Перший сервіс коштує 199 доларів, другий 295 доларів США. Я використовую їх обидва, оскільки новинне покриття у них переважно різний, але, що точно, Ви потрапляєте в Yahoo News і Google News, а далі по тематичним новинним ресурсам.

Новина я рекомендую робити не більше 300 слів, але не менше 250. Почитайте рекомендації до прес-релізів, там в цілому зрозуміло, але якщо взагалі несила можна скористатися платною послугою редактури від цих сервісів, якщо дозволяє бюджет. Вартість цієї послуги близько 50 доларів США.

Максимум в прес-реліз я вставляю 2 посилання, якщо хочу зробити акцент на одному слові, то вставляю 1 посилання або не взагалі жодної. Новинні ресурси охочіше беруть унікальний прес-реліз з однієї посиланням, і без посилань просто обожнюють.
Але прес-релізи без посилань всередині Ви можете робити, якщо у Вас достатній бюджет, в цьому випадку обов'язково вставляйте в назву прес-релізу URL. Як приклад:

Amerikanki.com has Launched English Version of Website

Повний список сервісів прес-релізів для англомовних сайтів я склав тут .

5. Просування статтями

Статті, як уже говорилося, пишуться замовником або купуються на біржах контенту.

Надалі я використовую наступні каталоги статей, вони дають пряму «незаноуфолловленную» посилання на просувний сайт.
http://ezinearticles.com/
http://goarticles.com/
http://www.articledashboard.com/

Просування статтями - одне з основних знарядь з просування в буржуйнете. Намагайтеся проставляти тільки один анкор, оскільки пошукові системи віддають пріоритет першій посиланням в тексті.

Множити тексти я рекомендую самостійно, або за допомогою професійного перекладача, оскільки автоматичний рерайт - вже не камільфо.

6. Просування каталогами посилань

Аналізуючи просування сайтів в серйозних нішах бізнесу, як наприклад, оренда приватних літаків і кастомізовані джойстики, я помітив, що більшість лідерів, продовжують просування через каталоги посилань. Чого і Вам поки раджу.
Тільки будьте обережні з вибором каталогів посилань, і вибирайте старі авторитетні платні, або явно human-edited (человекомредактіруемие) каталоги.

Список таких каталогів складений мною - Ви можете знайти тут .

На найпопулярніше питання про просування вічними посиланнями англомовних сайтів, я написав статтю Де купити посилання для англомовних сайтів .

Просувати англомовні сайти таке ж захоплююче заняття, як і російськомовні, один плюс, що в англомовних сайтах, якщо Ви все зробили правильно, то ймовірність збільшення доходу для бізнесу набагато вище. У американців прийнято платити все будь-який вид послуги, відповідно і загальна вартість товарів і послуг набагато вище.

Якщо Ви читайте статтю і у Вас є англомовний блог, то Вам буде цікаво прочитати статтю - як заробити на англомовному блозі , Оскільки дана стаття підходить більше для англомовних інтернет-магазинів, корпоративних сайтів і сайтів, що працюють бізнесів. У блозі же основний розвиток йде за рахунок контенту. Успішного руху!

No «?
Мало хто знає, що на цій біржі контенту можна торгуватися з копирайтерами там, де є галочка «Make an Offer?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения