Просування бренду в ВКонтакте

 1. З чого почати?

Назва компанії стає брендом тільки тоді, коли його починають дізнаватися люди. Не можна сказати, що домогтися впізнаваності легко, але в сучасних реаліях, коли на озброєнні є соціальні мережі, зробити це значно легше, ніж десятиліття тому.

Не можна сказати, що домогтися впізнаваності легко, але в сучасних реаліях, коли на озброєнні є соціальні мережі, зробити це значно легше, ніж десятиліття тому

З чого почати?

Вибирайте тип сторінки - група або паблік. У більшості випадків для бізнесу підходить публічна сторінка, так як вона дозволяє ефективніше інформувати про новини. Ви не зможете запрошувати людей до участі, але зате отримаєте прекрасно індексованих сторінку.

Саме тому потрібно почати з заповнення опису, що включає ключові фрази, які підходять для бізнесу. Чи не закріплюйте пости в шапці, це заважає індексації! Те ж саме стосується створення красивого меню - на перших етапах запуску бізнес-сторінки з цим краще почекати.

Пошукайте тих, хто вже є клієнтами (або спеціально зберіть ці дані), щоб сформувати первинний колектив учасників.
Далі вас чекають традиційні заходи, такі як таргетинг і закупівля постів в групах, цікавих вашої цільової аудиторії. Ви ж пам'ятаєте про те, що потрібно створювати виключно корисний матеріал для користувачів? Тоді опустимо цю раду.

Починаючи заповнення сторінки ви напевно маєте запас брендованих матеріалів і контент-план. Про те, як їх створювати, говорилося вже не раз і поради в цьому питанні не завжди доречні: кожен проект, який веде фахівець з розумінням питання, буде існувати у власному просторі. Важливіше при цьому усвідомлення того, як повинна вести себе сторінка бренду, щоб він полюбився споживачам.

Ви напевно вже стикалися з мотивацією на створення "очеловеченного" матеріалу, який демонструє, що у бренду є якесь "особа". Зрозуміти про що йде мова з першого разу може бути складно, особливо в тих випадках, коли автори не розшифровують вкладений в ці слова сенс.
Насправді, досить один раз зрозуміти, що це таке, щоб повністю розслабитися і почати діяти в потрібному напрямку

Бренд може бути будь-яким, як і його клієнти, найважливішим залишається одне - людина, яка управляє сторінками. Тільки від нього залежить, коли і який матеріал буде з'являтися на сторінках і як саме він буде впливати на стан бренду. Кожна людина має свій стиль спілкування, манери, звички і зовнішність. Все те ж саме переноситься на сторінку бренду, з тією відмінністю, що бренд має власне "обличчя" в вигляді фірмового стилю, а поведінка, частково, запозичує у вас.
Будьте доброзичливим, "сорочкою-хлопцем", жартівником або суворим сухим інформатором - будь-який з стилів поведінки знаходить своїх шанувальників (і супротивників), тому почніть вести себе так, як вам комфортно. У компанії може бути потужна і глобальна мета, сформульована на парі сотень сторінок, але соціальна мережа має на увазі, в першу чергу, спілкування з людиною як представником бренду. Якщо у вас трапилася проблема або виникло питання, в першу чергу ви сподіваєтеся знайти на сторінці бренду швидкий спосіб зв'язку з людиною, який вам допоможе. Таким чином, сторінка бренду - це посередник між компанією і споживачем, який допомагає, розважає і передає важливу інформацію від однієї сторони до іншої. За нею ховається якийсь узагальнений образ компанії, що знаходиться в руках однієї людини.

Ми часто публікуємо порівняння контент-стратегій сторінок, що знаходяться в одній ніші. Деякі з них активно використовують можливості соціальної мережі, які, здавалося б, доречні тільки для особистої сторінки (наприклад - додавання плейлиста музики для передплатників і т.д.). Найчастіше, такий підхід розширює інструментарій для взаємодії з передплатниками, збільшує активність і дозволяє спеціалісту витрачати трохи менше нервів на просування.

Завдання сторінки, яка просуває бренд - зробити його більш впізнаваним, побічно збільшуючи продажі. Список товарів або, о жах, новини компанії, це непоганий вигляд контенту але на жаль, доведено багаторічною практикою, що він абсолютно не цікавий передплатникам. Просуваючи ім'я ви повинні поступитися час і сили роботі з відомістю, а не з підвищенням продажів.

Отже, ви знаєте, що тепер бренд, з яким ви працюєте, має придбати "людські" риси, мова спілкування з послідовниками, манеру публікувати контент і наповнювати фотоальбоми, плейлисти і розділ відеозаписів.

Кількість інструментів для просування сторінки, насправді, дуже велике і кожному з них можна присвятити окремий матеріал.

Кількість інструментів для просування сторінки, насправді, дуже велике і кожному з них можна присвятити окремий матеріал


Ось короткий список того, що потрібно зробити, що бренд швидше "впроваджувався" в свідомість споживачів (крім націлення та закупівлі постів):
Посилання на групу (паблік) повинна знаходитися на всіх ресурсах компанії і бути добре помітна. Деякі люди спеціально шукають пряме посилання на офіційне співтовариство з сайту, щоб позбавити себе від пошуку всередині соціальної мережі або для того, щоб знайти в ньому спосіб швидкого зв'язку з представником компанії. Крім посилання з іконкою можна прикрутити віджет.
Чи ведете розсилку? Прекрасно - вкажіть адресу групи в ВК і напишіть, чому читачеві варто в неї вступити.
Виходячи з попереднього пункту: сформулюйте, навіщо людині натискати кнопку "Підписатися". Знижки, участь в акції, подарунки і так далі - все це демонструє можливість вигоди або відчуття знаходження себе в якомусь клубі. Про всяк випадок - посилання на групу повинна бути в підписі e-mail всіх співробітників компанії (мова йде, звичайно, про корпоративної пошти).
Автоматичний репост в Твіттер - це стильно і зручно, але не робіть цього. Напевно, навіть не варто пояснювати чому - просто забудьте про цю функцію. Якщо ви жити не можете без синіх пташок, то опублікуйте посилання на групу в інших соціальних мережах з пропозицією читати ваші новини там, де зручно користувачу.
Мотивуйте на створення брендованого контенту. Нехай послідовники візьмуть участь у фотоконкурсі, де в кадрі має бути присутня ваша продукція або згадування бренда. Просіть розповідати історії - робити все, що завгодно, лише б змусити людей самих називати ваш бренд і розміщувати інформацію про це на своїй мережі, публічно заявляючи, що він - послідовник того чи іншого бренду.
Офлайн. Багато все так же забувають про те, що сторінки просуваються і поза інтернетом - поліграфія та інші матеріали, на яких є згадки бренду, потрібно забезпечити посиланнями.
Не намагайтеся охопити всі соціальні мережі одночасно. Краще вивчіть свою аудиторію і особливості різних мереж, щоб зрозуміти, куди рухатися. Зайвий і мертвий акаунт може стати важким тягарем, в той час як основну аудиторію ви зберете в одній-двох мережах.

Успішного руху!

Автор: Ніна Бенуа

З чого почати?
З чого почати?
Ви ж пам'ятаєте про те, що потрібно створювати виключно корисний матеріал для користувачів?
Чи ведете розсилку?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения