Просування груп Вконтакте і Facebook, реклама, ціна на послуги.

Просування в соціальних мережах

зроби сайт або бренд впізнаваним

В даний час навряд чи є люди, які не чули про соціальні мережі взагалі. Щодня інтернет відвідує багатомільйонна аудиторія, велика частина з якої віддає перевагу спілкуванню в соціальних мережах. Просування в них - досить новий маркетинговий інструмент, який зміг довести свою ефективність.

Серед користувачів соціальних мереж сформувалася група, які вважають за краще тільки своє улюблене співтовариство, незважаючи на великі простори всесвітньої павутини. Вони практично не використовують можливості пошукових систем, таких як: Гугл або Яндекс, їх цікавлять лише сервера всередині соціальної мережі. Число таких прихильників постійно зростає.

SMM просування:

про вашу компанію ще не раз заговорять

Висока конкуренція змушує суб'єкти підприємництва до пошуку нових ринкових ніш. SMM - популярний інструмент маркетингової політики підприємства, спрямований на просування його бренду через соціальні спільноти. Основна переслідувана мета - збільшення трафіку свого ресурсу в соціальній мережі. Розкрутка бренду в соціальній мережі останнім часом особливо актуальна, тому що класичні методи довели свою неефективність.

У соціальних мережах зосереджена багатомільйонна аудиторія. Тільки в популярному російськомовному проект Вконтакте кількість користувачів перевалило за 90 мільйонів. Очевидно, що пошук потенційних клієнтів через популярні соціальні мережі - прекрасна можливість розширити межі своєї цільової аудиторії. Миттєве поширення інформації лише прискорить процес. Варто лише створити унікальне співтовариство, що приваблює користувачів соціальної мережі, і результати не змусять себе чекати.

Які переваги просування через соціальні мережі?

Які переваги просування через соціальні мережі

Підвищення популярності бренду компанії, висока впізнаваність Підвищення популярності бренду компанії, висока впізнаваність. Авторизованої точки продажу товарів, в тому числі і через інтернет, важливо заробити хорошу репутацію серед клієнтів. Відповідно, чим більше позитивних відгуків про її продукції і супутніх послугах буде на форумах, блогах, в соціальних мережах, тим вище до неї рівень довіри. Потенційні клієнти вже давно вважають за краще купувати товари та послуги, відгуки про яких є в інтернеті. Позитивні відгуки в соціальній мережі лише підвищать лояльність до компанії.

Заняття лідируючих позицій при роботі пошукових систем Заняття лідируючих позицій при роботі пошукових систем. Згадки в соціальних мережах або посилання в них безпосередньо впливають на пошукову видачу Гугл або Яндекса. Для максимальної ефективності просування сайту краще використовувати рекламу в декількох соціальних мережах. Ви завжди будете в лідируючих позиціях при видачі запитів усіма пошуковими системами. Просування через соціальні мережі - вірний спосіб залишатися завжди в лідируючих позиціях видачі.

Розширення цільової аудиторії, залучення нових клієнтів Розширення цільової аудиторії, залучення нових клієнтів. Соціальні мережі представлені багатомільйонними людськими ресурсами. Залучити нових клієнтів в їх просторах набагато легше, ніж через пошукові системи. Справа в тому, що відвідувачі в соціальних мережах знаходяться на стадії пошуку продукту. Відповідно, вам не доведеться їх мотивувати до покупки, що набагато спрощує маркетингову роботу. Тому просування через соціальні мережі не тільки ефективніше, але і доцільніше.

Набуття постійних клієнтів Набуття постійних клієнтів. Особливість взаємодії з користувачами соціальних мереж - можливість об'єднання в групи. Підписавшись на ваше співтовариство, висока ймовірність того, що користувачі відвідають її жоден раз. Вони будуть в курсі всіх останніх новин про оновлення вашого асортименту продукції, що проводяться акціях і т.д. Реклама в соціальній мережі дозволяє завоювати визнання багатьох її мешканців, які можливо стануть вашими постійними клієнтами.

Можливість зворотного зв'язку Можливість зворотного зв'язку. В процесі прод - ДОРОЗІ через соціальні мережі встановлюється тісний зв'язок між користувачами і руково - дством сайту. Всі мешканці мережі можуть залишити свої Пожела - ня з будь-якого питання, що стосується вашої продукції, серви - са, каналів, збуту і т.д. На підставі отриманої інфор - ції керівництво може подкорре - ктіровать свою діяльність, що не залишиться непоміченим поті - нціальнимі клієнтами. А поло - жительность відгуки, залишений - ні в соціальній мережі, лише підвищать престиж вашої компанії і довіру до її продукції або послуг.

Можливість подальшого розвитку сайту Можливість подальшого розвитку сайту. У будь-якої рекламної компанії слід розробляти долгоср - чние стратегії. Соціальні мережі - ефективні рекламні площа - дки, популярність яких навряд чи в перспективі захитається. Встигніть зайняти місце в цій ніші зараз, інакше ви можете спізнитися.

Розкрутка в найпопулярніших соціальних мережах:

Розкрутка в найпопулярніших соціальних мережах:

Вконтакте - найпопулярніший інтернет-проект на російськомовному просторі. Він входить в 5 кращих соціальних мереж світу. На його просторах можна розмістити будь-яку інформацію про сайт. Однак доцільніше створити тематичне співтовариство. Розкрутка в Вконтакте - це, перш за все, просування таких груп. Природно, чим більше користувачів мережі побачать їх і зацікавляться інформацією, тим буде вище трафік.

У соціальній мережі можна розмістити і контекстну, і банерну рекламу. Однак ці маркетингові інструменти будуть платними. Основна перевага Вконтакте для ефективної розкрутки бренду - можливість таргетування в залежності від необхідних параметрів. У соціальній мережі доступні і інші інструменти, спрямовані на взаємодію з аудиторією. До них відносяться: реклама в додатках, рекламне оголошення, банерна реклама. Вконтакте - найбільша рекламна майданчик, яка дозволить зробити ваш бренд популярним і впізнаваним.

Вконтакте - найбільша рекламна майданчик, яка дозволить зробити ваш бренд популярним і впізнаваним

Facebook - ідеальний майданчик для просування сайту. Основна перевага цієї соціальної мережі - висока якість аудиторії користувачів. Тут мешкають і великі бізнесмени, і політики, і пенсіонери. Ця соціальна мережа - ідеальне місце залучення потенційних споживачів на свій сайт. Просування через Facebook передбачає поповнення цільової аудиторії представниками з різних країн.

Вплив на інформаційне поле соціальної мережі дозволяє стимулювати продажі, налагоджувати нові ринки збуту. При цьому просування через Facebook набагато дешевше, ніж інші маркетингові інструменти.

Структура сторінки і грамотне розміщення інформації на ній - основні фактори, що впливають на її відвідуваність. Особиста сторінка - мобільна майданчик, на якій розміщення будь-якої інформації абсолютно безкоштовно. Просування через Facebook - унікальна можливість вільного рекламування товарів і послуг і якісного стимулювання обсягів продажів.

Однокласники - друга за популярністю соціальна мережа в Росії і СНД. Щодня її відвідують в 7 разів менше користувачів, ніж Вконтакте. Однак її цільова аудиторія обчислюється в мільйонах користувачів. Середній вік учасників цієї мережі набагато вище, ніж в Вконтакте. Відповідно, і рівень доходів їх істотно вище. Таким чином, соціальна мережа - прекрасне місце для розміщення реклами. Імовірність того, що її побачать саме ті, кому вона адресована, дуже висока. Розміщення в Одноклассниках - вірний спосіб залучення нових клієнтів.

Можливості таргетування в соціальній мережі схожі з проектом Вконтакте. Тут також медійна реклама розміщується на платній основі. Будь-який вид реклами, дозволений для розміщення в Одноклассниках, проходить процедуру перевірки модераторами. Цей процес займає до 5 робочих днів.

Twitter - популярний інтернет-ресурс, який поєднає одночасного блог і чат. Сьогодні акаунти соціальної мережі є у багатьох знаменитостей: від зірок шоу-бізнесу до політиків.

Просування через Twitter - чудова можливість: • поповнити число відвідувачів сайту; • налагодити контакт з цільовою аудиторією; • підвищити рівень продажів; • підвищити рівень впізнаваності бренду; • налагодити корисні контакти;

Просування через соціальну групу передбачає формування певного кола читачів блогу, які представляють цільову групу для рекламування товарів і послуг. Грамотно оформлена сторінка, що містить цікавий контент, гарантовано завиють визнання мешканців соціальної мережі.

Просування через Twitter завжди дає позитивний ефект. Рейтинг будь-якої статті, розміщеної в блозі мережі, при пошуковій видачі однозначно вище. Це ваш унікальний шанс завоювати нову ринкову нішу. Просування через Twitter завжди дає позитивний ефект

Інстраграм - Сервіс для обміну фотографіями, популярність якого стрімко набирає обертів. У мережі встигли засвітитися такі знаменитості, як Барак Обама і Дмитро Медведєв. Часи, коли в додатку лише обмінювалися особистими знімками, далеко в минулому. Зараз соціальна майданчик - ідеальне місце для просування бізнесу і супутніх йому продуктів. Тут можна демонструвати товари в незвичайній, що запам'ятовується формі.

Візуальний контент - чудова можливість підвищити впізнаваність вашого бренду. Доведено, що людський мозок запам'ятовує зображення і фотографії в 1,5 рази частіше, ніж будь-яку текстову інформацію. Тому професійне просування через Інстаграм - це гарантія того, що вашу рекламу побачать і оцінять по достоїнству мільйони користувачів.

Ефективна стратегія взаємодії з користувачами в Інстаграм дозволить зміцнити ваші позиції на просторах всесвітньої павутини. Грамотно організовані рекламні компанії не залишаться без уваги користувачів.

Розкрутка в соціальних мережах:

основні канали

основні канали

1.Наша команда створює оригінальні групи в найпопулярніших соціальних мережах.

2. Ми займаємося розкручуванням груп і співтовариств в соціальних мережах: Однокласники, Вконтакте, FaceBook і т.д. Нам під силу зробити ваш бренд упізнаваним, а також поповнити вашу групу нової цільовою аудиторією.

3.Занімается оформленням каналів в соціальній мережі YouTube. Нам під силу зробити так, щоб ваше відео на YouTube заробляло більше 1 мільйона переглядів за добу.

4.Ми поповнимо ваш сайт нової цільовою аудиторією в залежності від критеріїв, наданих вами: статі, віку і т.д.

Ціни на розкрутку в соціальних мережах:

не економ на ефективній рекламі

Вартість просування сайту через популярні мережі - змінна величина. Вона залежить від тематики інтернет-ресурсу і обсягів виконуваних робіт. У нас розроблена гнучка політика знижок, при великих замовленнях на просування, так само оформлення. Просування через соціальні мережі не тільки ефективно, але і порівняно дешевше інших рекламних інструментів.

Довірте свій соц. мережі в руки професіоналів!

Є питання напишіть !

Які переваги просування через соціальні мережі?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения