Просування каналу бренда на YouTube: рекомендації і помилки

 1. Створюйте багато контенту Комедійний проект Smosh, який отримав популярність в інтернеті за рахунок...
 2. Взамодействия зі споживачами
 3. Додайте «заклик до дії»
 4. Продвигайте канал в соцмережах
 5. Використовуйте гумор, але тільки якщо вмієте
 6. Створюйте контент в стилі «спін-офф»
 7. Будьте терплячі
 8. Шукайте людей за межами бізнесу
 9. Донесіть ясно своє повідомлення до аудиторії
 10. Зациклюватися на вірусності
 11. Не звертати увагу на деталі
 12. Чекати біля моря погоди
 13. Ігнорувати факт того, що YouTube - соціальна мережа
 14. Не звертати уваги на якість
 15. Забувати про особливості YouTube

Створюйте багато контенту

Комедійний проект Smosh, який отримав популярність в інтернеті за рахунок своїх відео, випускає контент на п'яти різних YouTube-каналах - Smosh , Smosh 2nd Channel , Smosh Games , El Smosh , і Shut Up! Cartoons . За один тиждень на основному каналі дуету з'явилося чотири відео, які в цілому принесли п'ять мільйонів переглядів.

Що стосується брендів, косметична фірма Sephora завантажує новий ролик (тривалістю від тридцяти секунд до трьох хвилин) майже кожен день. Всі записи демонструють те, як просто і зручно користуватися продуктами компанії, і набирають популярність через затребуваності роз'яснювального контенту в інтернеті.

Всі записи демонструють те, як просто і зручно користуватися продуктами компанії, і набирають популярність через затребуваності роз'яснювального контенту в інтернеті

Слідуйте за своєю нішею

Незважаючи на те, що бренди намагаються охопити якомога більшу аудиторію, створюючи розважальний і різносторонній контент, Ньюелл вважає, що потрібно виділити одну сферу, в якій фірма є професіоналом, і розвиватися в цьому напрямку. З його точки зору, загальні теми хоч і принесуть охоплення, але не допоможуть досягти цільової аудиторії, а значить, не приносять користі для кінцевої мети бізнесу.

творця каналу Blogilates Кессі Хо дізнаються по всім Сполученим штатам. Її надмірна бадьорість, відразлива деяких користувачів від перегляду відео, є головною причиною, по якій передплатники її цінують. У коментарях вони постійно вказують на те, як її бурхливі емоції і активність допомагають їм не зупинятися на досягнутому.

Ньюелл призводить її в приклад як людину, яка змогла зібрати навколо себе велику кількість послідовників при спочатку вузької тематики.

«Люди, особливо мілленіали , Зацікавлені в бренд з певною місією, - каже Ньюелл. - Величезна помилка компаній в тому, що вони намагаються продавати на YouTube свої товари, перетворюючи канали в каталоги. Замість цього слід розповідати про свою глобальної задачі ».

Взамодействия зі споживачами

У бренду не з'явиться відданих шанувальників, якщо він буде ігнорувати своїх передплатників. Спілкуватися з ними зручно через інструмент самого майданчика під назвою Creator Dashboard , Який показує користувачів, які виявили найбільшу активність на каналі.

Один з брендів, серйозно ставляться до зворотного зв'язку передплатників, - спортивний магазин REI , Який навіть ідеї для своїх відео черпає з контенту користувачів в коментарях. наприклад, Video Weekend Project - проект з серією записів про спорт, створених фанатами компанії.

«REI НЕ применшує значення своїх споживачів, а, наооборот, показує:" Гей, хлопці, ми такі ж ентузіасти, як і ви "», - каже Ньюелл.

Додайте «заклик до дії»

Зазвичай «закликом до дії» стає прохання підписатися на канал або вбудована клікабелье посилання з ілюстраціями схожих матеріалів, як це показано на зображенні:

Smosh, наприклад, також приєднує посилання до трейлерам своїх майбутніх відео і до матеріалів, які є продовженням щойно переглянутої користувачем записи. При цьому вся інформація залишається на екрані протягом 20 секунд, тобто у глядача є багато часу для того, щоб знайти щось нове.

Продвигайте канал в соцмережах

Традиційно у компанії спочатку з'являються профілі в соцмережах, а вже потім вона замислюється про створення каналу на YouTube, тому їй простіше розповісти про нову майданчику вже існуючим передплатникам в соцмедіа за допомогою посилань.

Використовуйте гумор, але тільки якщо вмієте

Коли ви звертаєтеся до гумору, дуже легко все зіпсувати, тому варто добре задуматися, чи потрібно вдаватися до жартів. Навіть якщо якесь одне ваше відео стало вірусним, це не означає, що ви - комедійний геній, можливо, над вами просто сміються.

«Добре, якщо компанія може створити щось розважальне, одночасно показавши цінності свого бренду. Якщо ж вона ще й гумор доречно використовує, це зовсім вищий пілотаж », - продовжує Ньюелл.

Реклама Old Spice - приклад того, як жарти, по-різному обіграються в серії відеороликів протягом багатьох років, допомагають привернути увагу підлітків до компанії і по-новому позиціонувати продукт (історично Old Spice був брендом, цікавили аудиторію старше 40 років - прим. Ред .).

Створюйте контент в стилі «спін-офф»

Перше відео Old Spice з енергійним чоловіком в головній ролі вийшло п'ять років тому, але в 2015 році компанія вирішила знову використовувати в рекламному ролику того персонажа - за сценарієм, він навмисне з'являється у відео і починає трощити все навколо.

Відео стали популярними, тому що відносяться до полюбився користувачами герою з першого ролика - він дуже смішний, безглуздий, божевільний і з купою м'язів.

Будьте терплячі

«YouTube-канали рідко стають популярними швидко, - попереджає Ньюелл. - Потрібно багато внутрішньої роботи, щоб це сталося. Є агентства, які на цьому спеціалізуються, але навіть для них це не так просто ».

Популярний відеоблогер Тайлер Уоклі також часто зізнавався в інтерв'ю, що успіх не був швидким - перші два роки його матеріали збирали вкрай мало переглядів. Фред Фігглхорн, один з перших блогерів YouTube з мільйоном передплатників, насилу отримував перших глядачів у 2008 році через невелику популярності сервісу в той час. Зате зараз навіть його перші записи мають по кілька мільйонів переглядів.

Бренди можуть витратити сотні годин, так і не отримавши успіху у глядачів, але якщо компанія займе цей час розвитком каналу і експериментів з різними креативом, зможе побачити результат.

Шукайте людей за межами бізнесу

Немає нічого менш переконливого, ніж співробітник компанії, що розповідає, чому ви повинні придбати його продукт. Чому хтось повинен вірити йому, якщо роботодавець оплачує просування бренду.

Ньюелл стверджує, що для взаємодії з передплатниками потрібен хтось поза бізнесом: «Це має бути людина, захоплений вашою сферою, пристрасний шанувальник ваших продуктів. Він повинен зуміти розповісти історію кохання до того, що по-справжньому має для нього велике значення ».

Наприклад, таку стратегію вибрав для себе косметичний бренд Birchbox, який об'єднав на своєму каналі різних б'юті-блогерів.

Донесіть ясно своє повідомлення до аудиторії

Місія бренду повинна проходити червоною ниткою через весь його контент. Наприклад, компанія, що виробляє снеки і пластівці Quaker Oats, звернулася до теми сімейних цінностей, розповівши історію звичайної сім'ї - про те, як діти і батьки проводять разом час.

«Компанія демонструє віру в сім'ю і тому навіть не потребує логотипі в кінці ролика», - робить висновок Ньюелл.

***

Видання Mashabe визначило список помилок, фатальних для брендів.

Зациклюватися на вірусності

Без сумніву, вірусність - реальний феномен. Всі ми були в такій ситуації, що відкривали комп'ютер і бачили 12 повідомлень від різних друзів з одним і тим же відео. Однак коли справа стосується брендованого контенту, це трапляється значно, значно рідше, і до того ж не є єдиним виміром успіху.

Є маса інших важливих пунктів: чи досяг ваш ролик цільової аудиторії, поділилися їм лідери думок, чи став він інфоприводи для цікавих вашим споживачам видань. Всі ці якісні показники мають набагато більше значення, ніж горезвісні «мільйони переглядів». Немає нічого хитромудрого в тому, щоб охопити більшу аудиторію роликами про секс або скандалах, але це не ті люди, які вам потрібні.

Не звертати увагу на деталі

YouTube - друга найбільша пошукова система після Google, і, як під будь-який пошуковик, під відеохостинг теж можна оптимізувати контент. Важливі факти, про які потрібно знати:

 1. Тільки 160 символів з вашого опису відобразяться в результатах пошуку, тому зробіть перші кілька фраз найбільш переконливими.
 2. Не варто недооцінювати значення обкладинок до відео. Думайте про них як про міні-маркетингових постерах.
 3. Заголовки повинні містити інтригу, щоб порушити цікавість глядача.

Докладні рекомендації можна знайти на сторінці Creator Academy на YouTube.

Чекати біля моря погоди

Це поширена помилка - що досить просто зробити і опублікувати ролик, а люди знайдуть його чарівним чином.

Правда в тому, що близько 50% всіх відео мають менше тисячі переглядів, оскільки на сайті дуже багато контенту. Серед цієї маси легко загубитися. Щоб виділитися, необхідно пам'ятати про:

 • Платному розміщенні. YouTube пропонує безліч способів просування контенту на сайті. Користувач може зорієнтувати відео на аудиторію певного віку, статі, географії, а також за ключовими словами і інтересам.
 • PR і розміщенні на популярних ресурсах. У контенту більше шансів на успіх, якщо він з'явиться в соцмережах знаменитого людини або в відомому блозі. Але знову ж таки, не женіться за трафіком. Нехай це буде нішева майданчик, але відповідна потребам вашого бізнесу

Ігнорувати факт того, що YouTube - соціальна мережа

Гравці по черзі раз, коли Victoria's Secret публікує ролик, він виявляється на сторінках понад 300 тисяч осіб, підписаних на канал. Бренди повинні прагнути до того, щоб повертати людей до себе на канал і змушувати ознайомитись з іншими відео. Не соромтеся нагадувати глядачам, що їм слід підписатися на ваш контент.

Не звертати уваги на якість

Дослідження показують, що якість може збільшити кількість переглядів на одного користувача. При цьому глядачі з кожним роком стають все більш виборчими в тому, що вони дивляться.

Наприклад, відео «Uncle Drew» від Pepsi Max з участю зірки баскетболу Кайра Ірвінга переглянуто майже 40 мільйонів разів - але не тільки з тієї причини, що він носить розважальний характер, а також по тому, що майстерно срежессірован і проведений.

Висока вартість продакшена поставить відео поруч з більш якісним контентом і допоможе йому виділитися.

Забувати про особливості YouTube

Як правило, люди дивляться YouTube-відео на невеликому екрані з ще сімома відкритими вкладками, контент кожної з яких бореться їх увагу. Однак бренди зовсім забувають про це, коли створюють свої відео. Часто канал компанії не містить нічого, крім багаторазового відтворення телевізійної реклами - а це все одно, що публікувати в Twitter уривки з прес-релізів.

Ви повинні привернути увагу до себе в перших двох секундах, щоб глядач не закрив відео і не переключився на іншу вкладку. Використовуйте великі плани для боротьби з маленьким розміром екрану і не створюйте ролики довше трьох хвилин, якщо у вас немає вагомих причин, щоб вчинити інакше.

Найважливіше правило є найбільш складним для більшості брендів - будьте сміливими. YouTube - місце для того, щоб заявити про себе, а глядачі чекають виклику і провокації. Опублікуйте щось несподіване або просто почніть розмову.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения