Просування по низькочастотних запитах - збираємо трафік по крупицях.

 1. «Низькочастотний запит» - це скільки?
 2. Як підібрати?
 3. Вивчаємо статистику запитів
 4. Схема просування сайту по «низькочастотних запитах»

Не має значення, чи отримуєте ви зі свого проекту прибуток або просто намагаєтеся донести до користувачів Мережі будь-яку інформацію через свій блог або сайт

Не має значення, чи отримуєте ви зі свого проекту прибуток або просто намагаєтеся донести до користувачів Мережі будь-яку інформацію через свій блог або сайт. І в тому, і в іншому випадку доводиться замислюватися про просування ресурсу в пошукових системах, про його seo-оптимізації.

Спочатку вважалося, що стабільний користувача трафік створюють високочастотні запити, тобто такі запити, які в рядок пошуку Google або Яндекс вводять більшу кількість разів. Однак з розвитком Всесвітньої павутини така схема просування сайту почала давати збої - конкуренція виявилася занадто висока. Сьогодні оптимізатори воліють приділяти увагу низькочастотних запитах, вважаючи, що по ним в ТОП потрапити набагато простіше.

Зміст статті

«Низькочастотний запит» - це скільки?

До низькочастотних відносять такі запити, які проглядаються близько 300 разів на місяць і менше (а взагалі, залежить від тематики). Вони досить конкретні і, як правило, задаються тими, хто шукає певну інформацію або навіть збирається придбати щось. Низькочастотні запити - це сила для інтернет-магазинів. Найчастіше саме ці сайти користувачі знаходять за допомогою узконаправленного запиту. Наприклад, «купити телевізор sharp».

В інших випадках до «Низькочастотник» вдаються спеціалізовані сайти, створені для конкретної аудиторії; популярні ресурси, які бажають «накрутити» ще більше трафіку за рахунок НЧ; молоді сайти.

Як підібрати?

Аналізувати частоту того чи іншого запиту веб-майстрам допомагає сервіс wordstat.yandex.ru . Якщо ввести в спеціально призначену для цього рядок сервісу яке-небудь ключове слово, на екрані з'являться низькочастотні запити, що включають його. Залишиться тільки скопіювати їх, проаналізувати на конкурентність і оптимізувати під них статті.

Вивчаємо статистику запитів

Якщо Ви збираєтеся просувати свій сайт в Гуглі, скористайтеся спеціальним планувальником ключових слів. Перед цим потрібно буде створити обліковий запис в Google.

У планувальнику ключових запитів Google частотність запиту перевіряється відповідно до визначеного регіоном. Система показує не тільки те, наскільки часто запит виводиться пошуковими системами, але і рівень конкуренції з уже наявними в індексі Google сайтами.

Сервіс Яндекса набагато зручніше у використанні. Реєструєте акаунт на Яндексі, йдете на сторінку Wordstat і відразу можете забивати потрібне слово (або словосполучення). Перші видані системою запити будуть високочастотними, а то, що знаходиться нижче (з щомісячним кількістю переглядів рівним 300 і менше) - низькочастотні запити.

Схема просування сайту по «низькочастотних запитах»

Seo-оптимізація сайту по низькочастотних запитах проводиться в кілька етапів:

 • складання семантичного ядра;
 • написання seo-контенту;
 • внесення ключового запиту в title;
 • створення внутрішньої перелинковки ресурсу;
 • перевірка порталу на можливі порушення правил пошукових систем;
 • розкрутка сайту.

З першим кроком ми розібралися - ключові слова, знайдені за допомогою сервісів по статистичному аналізу запитів від Google і Яндекс, і будуть семантичним ядром сайту. На основі цього ядра будується seo-текст. Вставляти в нього ключові слова потрібно так, як це зазначено спочатку, не змінюючи роду, числа і відмінка. Бажано додати запит ще й в заголовок статті (H1) - пошукові роботи це дуже люблять. Але при цьому розбавте його парою інших слів, щоб назва не виглядало, як занадто нав'язлива оптимізація. Що ж стосується title сторінки, то в ньому ключовий запит краще залишити сирим.

Сайт повинен мати правильної внутрішньої перелінковкою. Обов'язкові розділи та підрозділи. Тільки добре структурований ресурс приверне увагу роботів.

Не забувайте, що пошуковики досить трепетно ​​ставляться до створених ними правилами. Найменше їх порушення може призвести до того, що ваш сайт забанити (потрапить під один з численних фільтрів). Переконавшись, що контент сайту «чистий», подбайте про те, щоб про ресурс дізналися якомога більше користувачів. Для цього просувайте його в соціальних мережах, купуйте посилання і т.д.

Переваги і недоліки "низькочастотного просування"

Багато досвідчених веб-майстри сьогодні віддають перевагу просуванню сайту по низькочастотних запитах замість традиційної оптимізації по «високочастотник». І на це є ряд причин ...

[Pwal id = "87365464" description = "Цікаво, що далі ?! Натисніть на соціальні кнопочки!"]

 1. Відсутність жорсткої конкуренції. Найголовніший плюс просування НЧ в тому, що сайтів з аналогічними ключовими запитами дуже мало. Винятки становлять лише вузькоспеціалізовані ресурси популярної тематики.
 2. Стабільність. У більшості випадків низькочастотні запити утримують стабільні позиції, в той час як їхні побратими - «високочастотники» постійно змінюють один одного на перших сторінках видачі.
 3. Низька вартість. Фінансові витрати при використанні в просуванні сайту низькочастотних запитів практично зводяться до нуля. Іноді простого їх введення досить, щоб потрапити в ТОП, а розкручувати сайт за допомогою посилань і т.п. не потрібно.
 4. Постійне зростання трафіку. Хороший контент і правильно вписані в нього низькочастотні запити забезпечать стабільне зростання трафіку на сайті.
 5. Можливості для новачків. Щоб рухати ресурс за допомогою «низкочастотников», необов'язково мати досвід в seo-оптимізації, буде достатньо лише базових знань. Тому такий спосіб просування дуже популярний і серед початківців веб-майстрів.

Переваги низькочастотних запитів над високочастотними очевидні. Однак подібна стратегія просування не поспішає ставати головною в seo-оптимізації. Вся справа в деяких недоліках просування по «Низькочастотник»:

 1. Жорсткі вимоги до структури сайту. Якщо портал не нова, то його творцеві доведеться попітніти і (в більшості випадків) переробити всю структуру сайту. Адже присутність ключових слів на більшості його сторінок - обов'язкова умова успішного просування. Крім того, не варто забувати про внутрішню перелинковке і виділення розділів і підрозділів.
 2. Велика кількість статей. Поповнювати сайт свіжим і якісним контентом доведеться досить-таки часто.
 3. Постійна робота з ресурсом. Тим, хто не планує витрачати на свій сайт певну кількість годин кожен день, до «Низькочастотник» краще навіть не звертатися. Без регулярної роботи з ресурсом будь-які спроби просунути його по низькочастотних запитах марні.

Якщо, зваживши всі за і проти, ви все ж вирішили зупинитися на просуванні сайту по низькочастотних запитах, почніть з розробки чіткого плану дій. Тільки точне розуміння того, як використовувати ключові запити з низькою частотністю, призведе до того, що вони будуть працювати на вас.

[/ Pwal]

З повагою, Олексій Сєдих

comments powered by HyperComments

Інвестування в проекти, освітлювані на цьому блозі пов'язані з певними ризиками, аж до повної втрати вкладених коштів. Автор не несе відповідальність за дії компаній / проектів, описаних на блозі. Матеріали блогу носять виключно інформаційний характер і не закликають до жодних дій.

«Низькочастотний запит» - це скільки?
Як підібрати?
Як підібрати?
Pwal id = "87365464" description = "Цікаво, що далі ?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения