Просування сайтів в Алмати

 1. Переплачуєте за розкрутку свого сайту? Переходьте до нас на нові вигідні умови за 240 000 тенге ...
 2. ⇑ Написання авторських унікальних статей і їх публікація для всіх просуваються розділів
 3. ⇑ Зовнішнє просування за рахунок природного нарощування посилальної маси
 4. Замовивши послуги з просування і розкручування вашого ресурсу в Алмати у нас, ви гарантовано отримаєте:
 5. 2. Гарантію безперервного зростання відвідуваності і обсягів реальних продажів
 6. 3. Покращуємо продають якості
 7. 4. Безперервне оновлення сайту для забезпечення стабільного розвитку
 8. 5. Отримуйте щомісячні звіти з трирівневої системою контролю
 9. Вже більше 100 клієнтів оцінили ключові переваги роботи з нами
 10. Втомилися переплачувати за SEO в іншій компанії? Переходьте до нас! Примножимо результат і заощадимо гроші
 11. Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту
 12. Надішліть заявку і отримаєте персональне пропозицію!
 13. Або почніть просування свого сайту прямо зараз Надішліть заявку!

Переплачуєте за розкрутку свого сайту?
Переходьте до нас на нові вигідні умови за 240 000 тенге

Спеціалізоване пропозицію від компанії Олега Дніпровського

 • Платіть гроші SEO-компанії, які йдуть в нікуди?
 • Чи не розумієте, як відбувається просування сайту?
 • Немає ніякого толку від SEO-просування?
 • Місцеві SEO-компанії обіцяють результати, а в підсумку беруть оплату за 3 місяці і не роблять нічого?
 • Потрапили на аферистів і Ваш бізнес страждає від недобросовісних рекламників?

Дізналися себе в цих питаннях? Ми проаналізували ринок Алмати і готові запропонувати кращі умови від компанії №1 в Москві по відповідальності і швидкості виведення сайтів в Топ. Надсилайте заявку: свій номер телефону (Whats App), а також e-mail (обов'язково), за якими з Вами можна зв'язатися. Ми узгодимо список просуваються ключових запитів, підпишемо Договір і почнемо нашу співпрацю. Ви щомісяця отримуватимете ось такого роду SEO-звіти з портфоліо на предмет зростання позицій вашого сайту по ключових запитах.

Ефективне і продумане просування сайтів в Алмати дозволить підвищити позиції в пошукових системах, підняти рейтинг, зробити його впізнаваним і максимально залучити цільову аудиторію. Користувачі при пошуку потрібних матеріалів, відповідей на питання, товарів і послуг, найчастіше аналізують ресурси, які видаються пошуковими системами на першій сторінці. Це пояснюється і відсутністю бажання гортати сторінки далі, і тим, що вони розуміють, що найбільш якісні майданчики будуть в ТОПі. Завдання компанії, що займається просуванням, є не просто висновок сайту на перші позиції, але і створити такі умови, щоб він міг там закріпитися.

Багато в чому просування сайту (Алмати) залежить від ефективності використовуваних інструментів, від того, наскільки правильно і обгрунтовано були обрані механізми для вирішення поставлених завдань. Автоматичні сервіси або просування по прописаним в інтернеті шаблонами дають тимчасовий, і не завжди стабільне зростання, що призводить до необхідності нести додаткові витрати. Ми пропонуємо ефективну стратегію розвитку, індивідуально розроблену під ваш бізнес з урахуванням його особливостей і інтересів потенційних клієнтів. Це дозволяє підняти рейтинг і репутацію сайту і компанії в цілому, вивести його на перші рядки і закріпити результат, заклавши фундамент для подальшого розвитку.

Які SEO-методи і інструменти увійдуть в послугу SEO-просування сайту в Алмати

Робота над сайтом і його внутрішня оптимізація

Завдання №1: отримання максимально можливого трафіку

Робота над сайтом починається завжди з аналізу і виявлення помилок, недоліків та інших проблем в його структурі, які можуть «заважати» просуванню. Завдяки якісній оптимізації вдається вирішити всі ці проблеми і створити реально потужний і ефективний інструмент для продажу і розвитку бізнесу. Крім опрацювання структури, і складання семантичного ядра з використанням популярних ключових запитів користувачів, використовуються і інші не менш важливі інструменти. Для будь-якого розвивається ресурсу головним його «зброєю» є контент.

Зараз висуваються вкрай жорсткі вимоги до його якості. Посилилися алгоритми ранжирування і вимоги користувачів. Наша студія, розробляючи стратегію просування та розвитку, приділяє величезну увагу якості і ефективності використовуваних методів і механізмів. Підбираються під кожен проект унікальні алгоритми та інструменти, що дає можливість отримувати пролонгований ефект. Обходиться таке просування сайту недорого завдяки швидкій окупності, і отримання доходу ще на етапі співпраці.

Написання авторських унікальних статей і їх публікація для всіх просуваються розділів

Завдання №2: стабільне збільшення відвідуваності і щоденних замовлень

Будь-яка стаття, яку публікує на сайті, повинна нести інформаційне навантаження. Обов'язковою умовою є використання ключових запитів, за якими буде просуватися конкретний розділ. Неприпустимий спам, не можна також ігнорувати інтереси читачів, користувачів, які повинні стати потенційними замовниками, покупцями продукту. Орієнтуючись на цільову аудиторію, і з огляду на вимоги пошукових систем, можна за рахунок публікації якісних матеріалів в рази збільшити відвідуваність, гарантуючи отримання стабільного зростання.

Зовнішнє просування за рахунок природного нарощування посилальної маси

Завдання №3: закріплення позицій сайту замовника і поліпшення його ранжирування пошуковими системами, таким як Google і Яндекс

Якщо проаналізувати всі інструменти, які використовуються оптимізаторами для зовнішнього просування, то найбільш ефективним залишається нарощування посилальної маси. Тут важливо звернути увагу, що не всі зовнішні посилання забезпечать отримання бажаного результату. Плюс ми повинні працювати не тільки над вхідними посиланнями, необхідно забезпечити і зростання вихідних посилань, не забуваючи при цьому про внутрішню перелинковке.

Пошукові системи, запустивши алгоритм Минусинськ, створили на просторах Інтернету справжню паніку. Суть в тому, що тепер не допомагає масова закупівля посилань на біржах, так як разом з якісними посиланнями, ви ризикуєте купити і посилання низькосортних ГС. А це створить реальні проблеми.

Ми використовуємо виключно природні методи нарощування посилальної маси, повністю ігноруючи штучні методи накрутки і автоматичні сервіси. Незважаючи на трудомісткість всього процесу, він включається в пакет послуг з просування сайтів.

Замовивши послуги з просування і розкручування вашого ресурсу в Алмати у нас, ви гарантовано отримаєте:

1. Використання для розкрутки сайту тільки ефективних і законних механізмів

Законослухняний громадянин завжди відчуває себе спокійно і впевнено, незважаючи на жорсткість законів. Слідуючи цій аксіомі, нами розроблені законні методи швидкого просування сайтів без порушення вимог з боку пошукових систем. Заздалегідь аналізуються всі інструменти з метою виявлення найбільш ефективних, тих, які допоможуть забезпечити стабільний результат і подальший розвиток бізнесу.

2. Гарантію безперервного зростання відвідуваності і обсягів реальних продажів

Всі заходи спрямовані на поліпшення рейтингу, підняття авторитету компанії, виведення сайту в ТОП з метою отримання максимального показника відвідуваності. При цьому ми працюємо на отримання результату не тільки сьогодні, але і в майбутньому. В нашій студії клієнт отримує гарантію безперервного зростання всіх показників прибутковості за рахунок поліпшення конверсії і зростання відвідуваності.

3. Покращуємо продають якості

Фундаментом для роботи над просуванням сайту на перші рядки видачі є якість сайту. Поліпшивши продають якості, ми гарантовано залучимо цільову аудиторію. Зацікавивши користувачів цікавими і гучними заголовками, інформативно корисним контентом, наочної і зрозумілою структурою, можливістю легко знайти відповіді на хвилюючі питання, і наочно побачити продукт, ми допоможемо вашому бізнесу зайняти позиції лідера на ринку.

4. Безперервне оновлення сайту для забезпечення стабільного розвитку

Однією з найбільш частих помилок багатьох власників сайтів є те, що, досягнувши бажаного показника ефективності, вони припиняють роботу над сайтом. Це з часом призводить до втрати зацікавленості в вашому ресурсі, як користувачів, так і пошукових систем.

Необхідно забезпечити безперервне оновлення контенту, публікації новинних матеріалів, інформаційних статей в блоги та розділи. І тільки при такому підході ви зможете забезпечити стабільний розвиток свого бізнесу в мережі.

5. Отримуйте щомісячні звіти з трирівневої системою контролю

Ви щомісяця отримуватимете звіт на предмет, що було зроблено, до якого результату це призвело і що буде зроблено в наступному місяці + звіт по динаміці позицій. Також, ви отримаєте рекомендаційний план дій на наступний місяць з метою швидшого підвищення продажів.

Вже більше 100 клієнтів оцінили ключові переваги роботи з нами

✔ Швидкий старт. Ви відправляєте заявку, ми зв'язуємося з вами, відправляємо КП або відразу починаємо підготовку юридичних документів.
✔ Результат залишиться назавжди. Ми опрацьовуємо природні і органічні інструменти, тому, результат просування залишиться з вами назавжди, а позиції сайту в Топ залишаться ще довго, навіть після того, як припиниться дія терміну нашого Договору.
✔ Постійний контроль роботи. За вами закріплюється особистий менеджер проекту і надається доступ до спеціальних сервісів. Ви будете бачити результат роботи і динаміку, коли захочете.

Втомилися переплачувати за SEO в іншій компанії?
Переходьте до нас! Примножимо результат і заощадимо гроші

Якщо ви вже просувається в іншій компанії, але результат, м'яко кажучи, змушує бажати кращого, тоді вам просто необхідно перейти на обслуговування в наше агентство. Ми цінуємо своїх клієнтів і пропонуємо кращі умови по розкрутці сайтів на більш вигідних умовах. Ми збережемо вже досягнуті сторонньої SEO-компанією результати (якщо вони взагалі є), примножимо їх в кілька разів і мінімізуємо ваш бюджет.

Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту

Що входить «SEO» «SEO + КОНТЕКСТ»
Авторський збір семантичного ядра
Тільки цільові кліки!
У Топ за 2 тижні після змін на сайті
і індексації Яндексом / Google + + Опрацювання органічних інструментів
(Результат назавжди)
Каталоги. Блоги. Форуми + + Аудит сайту і ТЗ для програмістів + ​​+ ТЗ для копірайтерів з написання внутрішніх текстів
Для просуваються сторінок сайту + + Покупка дорогих вічних посилань
(В ТОП-10 швидко і назавжди)
Довгостроковий ефект - + Фінансовий SEO-консалтинг *
4-ох рівневий звіт Детальніше про Ноу-Хау → - + Написання унікальних журналістських текстів
Розміщення на рейтингових сайтах - + Внесення змін на сайті (тексти, мета-теги) Реалізація ТЗ - - Налагодження та ведення «Яндекс.Директ»
(включено) - +
Вартість в місяць (грн.): 240 000 тенге 300 000 тенге

Надішліть заявку і отримаєте персональне пропозицію!

Ви, також, можете пройти навчання просування сайтів

Ви, також, можете пройти навчання просування сайтів

Або почніть просування свого сайту прямо зараз
Надішліть заявку!

Я просунув фразу «просування сайту / просування сайтів» в Топ-10 Яндекс, а фразу «курси SEO» - в Топ-1 Яндекс і Google Я просунув фразу «просування сайту / просування сайтів» в Топ-10 Яндекс, а фразу «курси SEO» - в Топ-1 Яндекс і Google. І зробив це за 14 днів.

У нас є працюючий алгоритм і навчена команда фахівців, які приведуть ваш бізнес до результату і зростання продажів. Навіть понад дорогі фрази швидко потрапляють в Топ.

Надішліть заявку і ми докладно розповімо, як буде відбуватися процес просування Вашого бізнесу. Такої якості послуг і адекватної вартості ви не знайдете ні в одній SEO-компанії Алмати. Ми знаходимося в Москві і всі документи, а також звітність, надаємо онлайн, а також поштою.

Ви, також можете написати мені особисто в «ВКонтакте» і я відповім Вам найближчим часом, щоб ми обговорили умови співпраці.

Ми узгодимо список ключових запитів, підпишемо Договір і почнемо нашу співпрацю.

Ми чекаємо Вашу заявку!

Переплачуєте за розкрутку свого сайту?
Переплачуєте за розкрутку свого сайту?
Чи не розумієте, як відбувається просування сайту?
Немає ніякого толку від SEO-просування?
Місцеві SEO-компанії обіцяють результати, а в підсумку беруть оплату за 3 місяці і не роблять нічого?
Потрапили на аферистів і Ваш бізнес страждає від недобросовісних рекламників?
Дізналися себе в цих питаннях?
Втомилися переплачувати за SEO в іншій компанії?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения