Просування сайтів в Петербурзі, розкрутка сайтів в СПб, SEO просування

 1. Пошукове SEO просування сайтів в Петербурзі, Москві та регіонах збільшить дохід вашого бізнесу за 90 днів
 2. Ми пропонуємо 2 різних типи розрахунків за просування сайту в Петербурзі і Москві
 3. Чому замовники вибирають нашу SEO-компанію «ОПТИМИЗАТОР» і залишаються задоволені співпрацею
 4. Що входить в послугу «SEO просування сайтів в СПб, Москві та регіонах»
 5. СТАРТОВІ РОБОТИ, ПІДГОТОВКА
 6. Щомісячні РОБОТИ
 7. Очікуваний ефект від SEO просування сайтів в цифрах статистики

Просування сайту - щомісячна послуга, що дозволяє не тільки досягти високих позицій в пошукових системах, але закріпити і підтримувати результат постійно

Просування сайту - щомісячна послуга, що дозволяє не тільки досягти високих позицій в пошукових системах, але закріпити і підтримувати результат постійно.

В інтернеті все дуже швидко змінюється: попит і пропозиція, зникають одні сайти і з'являються інші, пошукові системи вносять зміни в свої алгоритми ранжирування і змінюють правила гри.

Наше завдання стежити за всіма зовнішніми змінами і постійно підтримувати ваш сайт в тій потрібної для хорошого результату формі.

Пошукове SEO просування сайтів в Петербурзі, Москві та регіонах збільшить дохід вашого бізнесу за 90 днів

Просування сайтів - щомісячна послуга, яка дозволяє не тільки досягти високих позицій в регіональному пошуку, але також закріпити і підтримувати результат постійно.

Практичний сенс SEO-просування - щоб при введенні в пошуку певних ключових фраз відвідувач відразу бачив ваш сайт на лідируючих позиціях ТОП-10 видачі, переходив на сторінки проекту та виконував потрібні цільові дії. А ви б - отримували продажу, замовлення, клієнтів.

Замовити консультацію

Ми пропонуємо 2 різних типи розрахунків за просування сайту в Петербурзі і Москві

ТОП-10

ОПЛАТА ЗА ДОСЯГНУТІ ПОЗИЦІЇ, (TOP-10) ПО КЛЮЧОВИМ ЗАПИТАМ

бюджет від 25 000 рублів на місяць

 1. При просуванні по позиціях ми формуємо великий список ключових фраз і узгодимо з вами вартість перебування сайту в TOP-10.
 2. Кожну фразу виводимо максимально високо і щодня моніторимо позиції сайту.
 3. Оплата нараховується тільки за фрази, які знаходяться в TOP-10.

CPA

ОПЛАТА ЗА ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ (ТРАФІК, CPA, ДІЇ НА САЙТІ)

бюджет від 30 000 рублів на місяць

 1. При просуванні з оплатою за трафік або дія ми аналізуємо перспективи і узгодимо вартість одного відвідувача з однієї пошукової системи, яка прийшла на сайт / магазин по заданому пошуковому запиту.
 2. Опціонально можна додати додаткові умови (конверсійні дії і активність). Наприклад, знаходження на сайті не менше 10 секунд, перегляд сторінки контактів, заповнення онлайн-заявки або оформлення замовлення.
 3. Статистика для розрахунків KPI (ключових показників ефективності) збирається за допомогою Google Analytics - інструмент незалежний і достовірний.

Чому замовники вибирають нашу SEO-компанію «ОПТИМИЗАТОР» і залишаються задоволені співпрацею

Досвід просування самих різних тематик

Більше 10 років ми займаємося пошуковим просуванням сайтів в Петербурзі, Москві та регіонах Росії. За цей час встигли попрацювати в самих різних тематиках, отримали безцінний досвід і виявили оптимальну схему SEO-просування (очікувана видимість просувається в ТОП-10 пошуку - 80-90% запитів).

Ви безпосередньо спілкуєтеся з фахівцями, які вже давно і успішно просувають сайти самих різних тематик. Ви отримуєте безкоштовні консультації та гарантії результату. Весь накопичений досвід застосовується нами для системного розвитку вашого веб-ресурсу.

Планомірний приплив цільових і платоспроможних клієнтів

Ми пропонуємо SEO-просування сайтів в Петербурзі за цільовими, комерційним і конверсійним пошуковим запитам. Притягається нами трафік з пошукових систем - невипадкові відвідувачі, а ваші потенційні клієнти, які спочатку зацікавлені в ваші товари або послуги.

Ви отримуєте все більше і більше дзвінків, заявок, замовлень і покупок на протязі тривалого періоду часу. Можете оплачувати цільову активність за фактом (наприклад, оформлення заявок на сайті, підписки, покупки, перегляди посадочних сторінок і контактів, поведінкові показники). SEO просування працює на перспективу і дає результат навіть по завершенні нашої співпраці.

Системний потрійний і комплексний підхід

Ми налаштовуємо просувається веб-майданчик під природний вихід в ТОП пошуку, усуваємо технічні помилки, недоліки юзабіліті, коригуємо контрольний профіль, коригуємо тексти. Ми одночасно працюємо по 3-ма напрямками: оптимізуємо посилальні, поведінкові та текстові чинники.

Ваш проект розвивається всебічно і комплексно. Сайт або магазин не містить помилок, а тому краще сприймається відвідувачами і пошуковими роботами. Розвиток проходить системно, а графік продажів спрямовується вгору. В процесі роботи ваш веб-ресурс допрацьовується і покращується, поки не перетворюється в бездоганний сайт-продавець з високою конверсією, окупністю і прибутковістю.

Безкоштовні консультації, звітність, статистика

При першій підготовці послуги з оптимізації та просування сайтів в Петербурзі, Москві або регіонах Росії, ми надаємо безкоштовну консультацію і проводимо початковий аудит (перевірку). Аналогічні безкоштовні консультації доступні вам протягом усього періоду нашої взаємодії.

Ви завжди в курсі, які роботи виконуються в даний момент часу, за що конкретно платите гроші. У спеціальному особистому кабінеті можете задавати питання нашим фахівцям, контролювати виконання поетапних завдань, статистику зростання позицій в пошуку, звітність про переходи і активності відвідувачів.

Оптимізований сайт з нуля (SEO-ready проект)

У нас є необхідні технічні ресурси для розробки і створення вашого нового веб-ресурсу з нуля до отримання прибутку (створюємо готовий SEO-ready проект під ключ). Ми працюємо з зручним і практичним конструктором сайтів «Сайт-Менеджер» , Надаємо хостинг і безкоштовний домен.

Ви подаєте заявку на розробку і пошукове просування SEO-сайтів в СПб, Москві або регіонах РФ, висловлюєте свої побажання і вносите абонентський платіж. Виходячи з ваших цілей і побажань, встановлюються чисельно вимірні KPI-показники у вигляді цільової активності користувачів або поведінкових факторів. Далі ми запускаємо ваш сайт, підвищуємо його в пошуку або залучаємо необхідні конверсійні дії по KPI-умов з оплатою тільки за результат.

100% прозорість співпраці та взаєморозрахунків

Ми складаємо індивідуальну комерційну пропозицію, яка зазвичай складається з 12 етапів по 22 дня кожен. План робіт надаємо на узгодження і подальший контроль виконання. Комерційна пропозиція - повноцінний чек-лист або перелік операцій, за яким ви завжди можете визначити, в якій стадії знаходиться просування вашого сайту або магазину, скільки це коштує, які досягнуті результати і ваші фінансові вигоди.

Ви не тільки отримуєте доступ до прозорих звітів і статистикою, у вас є свій особистий кабінет в нашій системі. Там відображається вся інформація про просування сайту в Петербурзі, Москві та регіонах (в залежності від умов співпраці і поставлених цілей). Статистика надходить Google Analytics, що гарантує об'єктивність даних.

Все легально і тільки за договором

Ми працюємо тільки з «білими» і легальними методами просування, слідуємо правилам і рекомендаціям пошукових систем, без спаму і накруток. Будь-яка співпраця проходить тільки за офіційним договором, з повною відповідальністю і звітністю перед замовником.

Ваша репутація і імідж залишаються бездоганними. Лояльність ваших клієнтів стабільно зростає, а в інтернеті формується позитивна думка про компанії, бренд або продуктах. Вам довіряють клієнти. При цьому вам не страшні фільтри пошукових систем, а пошукове просування сайтів в Петербурзі і регіонах проходить за запланованим календарним графіком.

Ми не боїмося складних рішень і чесні перед вами

Якщо ваш сайт / магазин безнадійно застарів, не має шансів на підкорення ТОПів за пропонованими ключовими фразами, потребує додаткової реклами, редизайн, налаштування, або взагалі нікуди не годиться, ви дізнаєтеся про це першими. Ми щиро чесні перед клієнтами і не беремо грошей «за повітря» або безперспективні проекти, так як дорожимо своєю репутацією.

Ви отримуєте об'єктивну і чесну інформацію, підтверджену незалежними сервісами статистики. Ми не вкриваємо фактів і не змінюємо ціни після укладення договору. Якщо це необхідно, готові переробити ваш сайт з нуля і під ключ.

Більше 500 наших клієнтів уже просунули сайти і магазини в ТОП-10 пошуку і якісно збільшили свої продажі ( дивіться портфоліо ).

Чим раніше ви замовите нашу професійну SEO-допомогу, тим швидше отримаєте помітний ефект - зростання позицій і збільшення продажів вашого сайту / магазину.

Замовити просування сайту

Що входить в послугу «SEO просування сайтів в СПб, Москві та регіонах»

Наводимо приблизний, скорочений і спрощений список робіт, які нам належить виконати з вашим проектом, щоб підвищити продажі або позиції в пошуку.

Остаточний план робіт ви отримаєте у вигляді унікального комерційної пропозиції, що складається з 12 етапів по 22 дня кожен (з прив'язкою до календаря).

СТАРТОВІ РОБОТИ, ПІДГОТОВКА

На перших етапах проводиться підготовка та оптимізація. Створюються передумови легко і природного просування сайтів в Петербурзі, Москві або будь-якому іншому регіоні Росії.

 1. Технічна оцінка вашого веб-ресурсу.
 2. Налаштування лічильників відвідуваності і аналітики.
 3. Підключення проекту до панелей вебмастера Google / Яндекс.
 4. Формування стратегії вибору ключових слів.
 5. Підбір ключових фраз для просування сайту в Петербурзі, Москві, регіонах.
 6. Кластеризація і розподіл фраз-ключів по посадковим сторінкам входу.
 7. Оцінка конкуренції і перспектив розкрутки за зібраними ключовими фразами.
 8. Установка тегів заголовків (title, H1-H6), описів і мета-тегів для просуваються веб-сторінок.
 9. Формування технічних завдань для копірайтерів.
 10. Створення SEO-оптимізованого контенту з акцентом уваги на конкурентних перевагах вашої компанії.
 11. Оцінка стартового стану сайту або магазину (відправна точка).
 12. Щоденний моніторинг змін позицій в пошуку або числа залучених клієнтів (запланованих в KPI і чисельно вимірюваних цільових дій).
 13. Надання звітів про результати просування сайту в СПб, Москві, регіонах.
 14. Менеджмент і реклама проекту відповідно до погоджених бюджетами.

Примітка: якщо це необхідно, нами розробляється новий веб-сайт або магазин, який «заточується» під певні ключові фрази і отримує високі позиції в пошуку, приваблює клієнтів і продажу.

Щомісячні РОБОТИ

Системне просування сайтів в Петербурзі, Москві або регіонах - основна наша специфікація. Щомісячні роботи зазвичай дають перші результати через 3 місяці (90 днів):

 1. Щомісячна технічна оцінка (аудит сайту).
 2. Моніторинг конкурентної активності (повторний аналіз конкурентів).
 3. Оцінка поведінкових факторів і юзабіліті, пошук рішень для внутрішніх поліпшень.
 4. Додавання нових точок входу (сторінок), їх оптимізація по ключових запитах.
 5. Складання заголовків, описів і мета-тегів для нових сторінок.
 6. Підготовка щомісячного технічного завдання для копірайтерів.
 7. Узгодження текстів, прийняття і впровадження доробок.
 8. Створення SEO-оптимізованого і продає контенту для нових посадкових сторінок.
 9. Аналіз і щомісячна коригування внутрішніх факторів за результатами досягнутих показників.
 10. Розробка контенту для статейного просування і отримання посилань.
 11. Пошук якісних донорських сайтів для підняття трасту і розширення посилального профілю.
 12. Робота з продають і вірусними матеріалами в соцмережах і на громадських медійних майданчиках (форумах і блогах, соціальних мережах і рейтингах, каталогах і ГЕОсправочніках).
 13. Отримання вічних і максимально тематичних посилань з кращих донорських веб-майданчиків.
 14. Щомісячна оцінка результативності просування, зростання позицій або конверсій.
 15. Складання щомісячних звітів про виконану роботу, видатки бюджету, отриманих результатах.
 16. Щомісячний менеджмент, піар і реклама.
 17. Впровадження новітніх методів і сучасних стратегій просування: LSI-копірайтингу, крауд-маркетингу, SMM-просування, SERM (управління репутацією в пошукових системах), відбудова від конкурентів і складання унікальної торговельної пропозиції (УТП, оффера). Висновок вашого проекту у позаконкурентна область.

Примітка: якщо це необхідно, ми також допоможемо налаштувати вашу партнерську програму, підготуємо акції, знижки та вигідні бонусні пропозиції для ваших покупців, щоб підняти продажів по максимуму. Всі ці нюанси доповнять ефект пошукового просування сайту в Петербурзі, Москві або регіонах Росії.

Очікуваний ефект від SEO просування сайтів в цифрах статистики

 • 48%
  РОСТ ПОСЕЩАЕМОСТИ
  і цільового трафіку з пошукових систем
 • 80-90%
  ВИДИМІСТЬ ЗАПИТІВ
  в результатах пошуку
 • 30%
  РОСТ ЧАСУ
  тривалості сеансу на 1 відвідувачами
 • 25%
  ЗНИЖЕННЯ ВІДМОВ
  відвідувачі довше залишаються на сайті
 • 90 днів
  ЧАС ВИХОДУ В ТОП
  перших ключових запитів (перший результат)
 • FREE
  БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
  при подачі заявки на послуги SEO-просування
 • 12 етапів
  покрокова ЕФЕКТ
  від проходження 12 етапів робіт по 22 дня кожен
 • 2 СПОСОБИ ОПЛАТИ
  Ви можете платити як за позиції в ТОП-10, так і за цільові дії

Замовити просування сайту

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения