Просування сайту по низькочастотних запитах

Привіт

Привіт! Для багатьох веб-майстрів цей метод просування є одним з основних способів його розкрутки. При цьому, така розкрутка може не коштувати ні гроша! Але, не дивлячись на свою безкоштовність, приносить досить-таки відчутні результати.

Що є головною метою просування ресурсів в мережі Інтернет до вершини рейтингу пошукової видачі? Відповідь очевидна - це залучення та формування максимальної кількості такої бажаної цільової аудиторії.

Величезна частина цієї аудиторії приходить на сайт, вводячи в рядок пошуку в своєму браузері пошукові запити і отримуючи певний список сайтів, які найбільше відповідають цим запитам. При цьому розрізняють основні три види пошукових запитів.

Отже, які ж види пошукових запитів бувають?

1. ВЧ - високочастотні пошукові запити.
2. СЧ - середньочастотні пошукові запити.
3. НЧ - низькочастотні пошукові запити.

Розберемося з цим більш детально. Адже від цих знань багато в чому буде залежати успішність просування ресурсу в мережі і його відвідуваність, а це дає великі переваги в конкурентній боротьбі за місце в топі видачі.

Окремою темою є високочастотні пошукові запити і середньочастотні пошукові запити. У цій сфері ведеться найбільш напружена боротьба за позиції в рейтингу, тому, як правило, в даному сегменті застосовуються саме платні методи просування сайту по ВЧ і СЧ запитам.

З просуванням сайту по НЧ запитам справи йдуть зовсім по-іншому. Тут вже можна обійтися мінімальними вкладеннями грошових коштів, а то і зовсім без них. Сприяє цьому грамотна і продумана внутрішня оптимізація сайту .

Розглянемо поняття НЧ запиту ближче. Як визначають його самі веб-майстри, низькочастотних є вузькоспеціалізований пошуковий запит, максимально виражає конкретну потребу користувача. Він характеризується умовним показником: частотою показу, яка не повинна перевищувати 1000.

Низькочастотні запити відрізняються від інших видів і набагато більшою точністю. А цінність відвідувачів, які прийшли на сайт по НЧ запитам набагато вище, так як вони приходять з конкретними інтересами за конкретними результатами видачі. Отже, ймовірність того, що такі відвідувачі знайдуть саме на вашому сайті те, що шукають, зростає в багато разів.

Щоб зовсім вже розібратися з тим, що ж все-таки являє собою низькочастотний запит, розглянемо наступну ситуацію. Отже, людина вирішила подивитися відео, як готувати суші.

Він вводить в пошуковий рядок слово «відео». Це якийсь запит? Однозначно, високочастотний. По-перше, відео - це широке поняття, без будь-якої конкретики. По-друге, такий запит вводять щодня тисячі і десятки тисяч користувачів по всьому світу.

Але що саме людина, що задає таке питання своєму пошуковику, хоче знайти? Адже існує безліч варіантів: прикольне відео, документальне відео, музичне відео, домашнє відео і так далі і тому подібне. І ті ресурси, які хоч якимось чином пов'язані із запитом «відео», наполегливо прагнуть в топ по цьому пошуковому запиту.

Людина, побачивши мільйони результатів видачі, вирішує, що шукати самостійно серед цих варіантів то, що йому потрібно, він, мабуть, не стане. І знову на допомогу приходить пошуковий рядок браузера. Але тепер в неї прописується вже словосполучення, більш точно відображає потребу користувача: «кулінарне відео».

Але тепер в неї прописується вже словосполучення, більш точно відображає потребу користувача: «кулінарне відео»

Тепер уже і браузеру «зрозуміло», що шукає людина, і він знову видає результати, але вже більш вузькі, так би мовити. А якщо в пошуковій системі «вбити» запит, наприклад: «японське кулінарне відео суші», або «кулінарне відео суші японська кухня», то ймовірність того, що буде знайдено потрібний відеоролик, практично прирівнюється до 100%! Останні два приклади запитів є НЧ.

Останні два приклади запитів є НЧ

Які ж переваги мають низькочастотні запити?

1. Порівняльна простота і легкість процесу просування сайту. Веб-майстер, добре розбирається в просуванні, може вивести сайт безкоштовно в топ за невеликий відрізок часу. Але навіть якщо людина має мінімальний запас знань і досвіду, то він, за допомогою НЧ запитів, здатний істотно поліпшити позиції розкручуваного ресурсу.

2. Невисока конкуренція. Великі сайти навряд чи будуть просувати себе, використовуючи НЧ запити, так як вони (запити) не зможуть додати їм відчутне число відвідувачів. А ось для невеликого проекту таку кількість користувачів, які будуть приходити по низькочастотних запитах, буде як манна небесна і доведеться в самий раз.

3. Цільова аудиторія. Відвідувачі, що прийшли на ресурс за допомогою НЧ запитів, можуть стати постійною цільовою аудиторією і брати активну участь в повсякденному житті проекту, відвідуючи його знову і знову, адже вони дійсно знаходять тут інформацію, цікаву ім.

4. Можливість розширення. Як правило, по ВЧ запитам просуваються ключові сторінки сайту, включаючи головну. Їх кількість обмежена. І це зрозуміло. Не може бути, наприклад, 10 головних сторінок. Під якийсь один низькочастотний запит готується одна сторінка, але число таких сторінок з різними НЧ запитами обмежується тільки можливостями ресурсу і веб-майстри. Тобто, таких сторінок може бути і 1000! І їх можна просувати по 1000 низькочастотних запитів.

Саме з цих причин просування сайту по низькочастотних запитах є одним з основних способів розкрутки і може давати вражаючі результати. Варто зауважити, що перед просуванням по НЧ запитам слід здійснити ряд дій, які в сукупності називаються «внутрішня оптимізація сайту».

Ще статті по темі:

Що є головною метою просування ресурсів в мережі Інтернет до вершини рейтингу пошукової видачі?
Отже, які ж види пошукових запитів бувають?
Це якийсь запит?
Але що саме людина, що задає таке питання своєму пошуковику, хоче знайти?
Які ж переваги мають низькочастотні запити?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения