Просування сайту самостійно в п'ять етапів

 1. Просування сайту самостійно в п'ять етапів.
 2. Перший етап просування сайту - підбір ключових слів.
 3. Другий етап просування сайту - робота з текстами.
 4. Просування сайту за ключовими словами самостійно.
 5. Третій етап просування сайту - перелинковка статей .
 6. Четвертий етап просування сайту - соціальні мережі і блоги.
 7. П'ятий етап просування сайту - покупка посилань.

Чим більше я займаюся сайтами, тим більше переконуюся: без СВІДОМОГО просування сайт приречений на низьку відвідуваність. Ви можете писати супер цікаві і корисні статті, але пошуковим системам цього мало, їм потрібно SEO . Просування сайту самостійно цілком виправдано і цілком реально, як це показує моя практика.

WebSiteAuditor - найкраща програма для аудиту сайту!

Ні, без SEO можна, але тоді вам потрібно мати просто дуже цікавий сайт, що мало не кожен відвідувач буде підписуватися на поновлення або ставити ваш сайт в закладки. Але навіть в цьому випадку вам потрібно залучити цих людей на сайт: замовляючи просування сайту через Яндекс Директ, спам в соціальні мережі і активно коментуючи чужі блоги. Але все це теж велика праця, хоч і вимагає меншої кваліфікації.

Але навіть в цьому випадку ви отримаєте таку картину: поки ви кожен день пишіть статті, у вас буде багато відвідувачів, але як тільки ви зробите перерву - відвідуваність РІЗКО впаде, може бути практично до нуля.

Тому я вважаю, що найкращий трафік - це трафік з пошукових систем. Хоч і тут є недоліки, але заробляти на такому трафіку набагато простіше, та й якість сайту і статей тут немає так критично. Людина прийшла, і пішов, може бути, назавжди. І вам не важливо, що він подумає про вас і про ваш сайт, ви домоглися своєї мети.

Сьогодні існує маса контор і приватників, які пропонують свої послуги з просування сайтів Сьогодні існує маса контор і приватників, які пропонують свої послуги з просування сайтів. Але якщо у вас є трохи часу і бажання, то можна просунути свій сайт і самому. Потрудитися доведеться, і повчитися тим більше, але ви заощадите КУПУ грошей і самі придбаєте відмінні навички. З чого ж почати просування сайту своїми руками?

Просування сайту самостійно в п'ять етапів.

Тут можуть бути спочатку дві ситуації: сайт вже є і ви просто писали статті і про SEO навіть не чули. І друга ситуація - це коли сайт ще в планах, який ви хочете незабаром здійснити. Як просувати сайт самостійно? У п'ять основних кроків в ТОП.

Перший етап просування сайту - підбір ключових слів.

Якщо у вас вже є сайт, то найкращий варіант просування - це дізнатися, по яких запитах ваш сайт вже має якісь позиції. Для цього вам потрібно подивитися статистику свого сайту, наприклад Яндекс метрику, розділ ПОШУКОВІ ФРАЗИ.

Тут ви побачите фрази, за якими вже знаходили ваша сайт відвідувачі. Швидше за все, за цими фразами ви не на перших позиціях, і ваше завдання вивести їх в топ. Найголовніше, що це не порожні фрази, по ним реально приходять люди. (Такі фрази є і в Яндекс і Google веб-майстрів, це якщо ви не використовуєте статистику цих пошукових систем). Ще статистику слів можна знайти в сервісі.

Але не варто кидатися відразу на всі фрази, потрібно відібрати лише гідні: мають гарний число ТОЧНОГО входження і хорошу ціну за клік (це якщо ви заробляєте на контекстній рекламі ).

Для цього витягуємо всі пошукові фрази і заганяємо їх в програму Key Collector . Я купив цю програму за 50 $ і вам раджу. Якщо не хочете і вам все це потрібно зробити один раз, то можна замовити цю послугу у того, у кого ця програма є (наприклад, у мене)

Відбираємо тільки ті запити, які які мають число прямих входжень в місяць від 100 до 5000 - це не так і мало, і не так багато, щоб прорватися в ТОП.

Тепер заганяємо ці фрази в програму і дивимося ціну кліка в Яндекс Директі. Знаходимо фрази, які мають ціну за клік від 1 рубля, інші залишаємо про запас, потім можемо просувати, коли буде нічого робити.

Тепер знову заганяємо в програму тільки ці фрази і за допомогою цієї ж програми дивимося, які позиції займають ці запити в пошукових системах Яндекс і Google - інші пошукові системи можна не враховувати, так як їх частка в рунеті дуже мала.

Ну ось, вирахували ми фрази, тепер потрібно загнати їх в який-небудь сервіс, щоб відстежувати динаміку позицій кожен день, так як робити це програмою не завжди зручно. Я використовую сервіс SetLinks.

Я використовую сервіс SetLinks

Тепер нам потрібно визначитися, які сторінки нашого сайту релевантні нашим запитам. Якщо ви використовуєте Key Collector, то вона покаже вам релевантні сторінки при зніманні позицій.

Другий етап просування сайту - робота з текстами.

Почати потрібно з редагування текстів, які ви зовсім не оптимізували. Беремо конкретну статтю і ті запити, які ми до неї знайшли. Самий високочастотний запит повинен стати її назвою і його ж потрібно вписати в title, дописавши в кінці пару слів для краси.

Інші запити гармонійно вставляємо в статтю, починаючи з високочастотних і закінчуючи самими низько конкурентними.

Як показує практика, не потрібно повторювати запит в статті два рази, інакше це буде сприйнято швидше за все як пошуковий спам. Так само було б дуже корисно самі високо конкурентні запити зробити заголовками H2 і H3.

Стаття повинна бути великою, не менше 2000 знаків, а краще ще більше, але не більше 30000 знаків.

Дуже корисно вписати ключові слова в alt і title картинок в статті, це дасть додатковий трафік з пошуку картинок.

Ну ось, робота з текстом закінчена, статтю можна тепер рухати далі.

Просування сайту за ключовими словами самостійно.

Е слі ви робите свій сайт з нуля, то вам потрібно відразу підібрати ключові слова для майбутніх статей, або підбирати конкретно перед написанням кожної наступної, так роблю я. Розкрутка сайту за ключовими словами обов'язкова річ, можна сказати, що це половина успіху. Підбирати слова потрібно так:

1. Парс пошукові підказки з усіх пошукових систем.

2. Визначаємо частоту запитів по точне входження "!".

3. Ми залишаємо тільки фрази з частотністю від 30 до 5000.

4. Найбільш конкурентний запит стає назвою статті, інші фрази вписуємо в текст у міру написання статті.

Я зазвичай копіюю всі запити прямо в текст статті, нижче, і вирізаю їх у міру написання статті і вставляю в текст. Таким чином ми насичуємо статтю запитами, які дійсно люди набирають в пошукових системах. ПРАВИЛО - Запити ОДИН раз, розміщення запиту в підзаголовки вітається.

Ви можете все це бачити на прикладі цієї статті, яку я писав з цього принципу.

Третій етап просування сайту - перелинковка статей .

Є багато різних теорій щодо правильної перелинковке сайту, але можна зробити все простіше: статті донори повинні посилатися на обнародувано статті, і ніяк не навпаки.

Статті донори - це статті не дуже перспективні в плані просування: може важко під них підібрати гарні ключові слова (розмита або не дуже затребувана тема) або тема статті має дешеві ставки в контекстній рекламі.

Все це ми якраз з'ясували на першому етапі.

Як виробляти перелинковку?

Припустимо, нам потрібно прокачати цю статтю. Тут ключова фраза "просунути сайт". Значить мені потрібно знайти на цьому сайті статті, які Яндекс або Google вважає доречними цей запит. Як це визначити?

Відкриваємо Яндекс і в моєму випадку в пошук я вводжу такий запит: site: zmoe.ru просунути сайт. Тепер відкриваємо всі статті, які показав нам Яндекс, і в підсвічених словах ставимо посилання на основну статтю.

Тепер відкриваємо всі статті, які показав нам Яндекс, і в підсвічених словах ставимо посилання на основну статтю

Так ми проробляємо з усіма просуваються статтями. Не можна ставити один і той же анкор у всіх статтях, можна додавати в посилання сусіднє слово, якщо в статті є тільки пряме входження. Бажано робити посилання так, щоб відвідувачі були спонукаючи перейти по ній.

Праця це кропітка, але все це дуже важливо і корисно для просування сайту. Тепер потрібно зайнятися зовнішнім просуванням.

Четвертий етап просування сайту - соціальні мережі і блоги.

Тепер потрібно трохи прокачати ці статті в соціальних мережах і на безкоштовних блог хостингах. Так можна отримати безкоштовні зворотні посилання і перших цільових відвідувачів. Не варто розпорошуватися на всі соціальні мережі та блоги, так як їх стало дуже багато, але толк буде лише від деяких, на яких і потрібно зосередитися. І тут важливо зробити чіткий поділ:

1. трафіковий посилання. Такі посилання нам потрібні не для отримання ваги, а для залучення відвідувачів. Багато соціальні мережі закривають посилання в nofollow або пускають їх через редирект. Навіть Яндекс вебмастер враховує ці посилання, вони все ж не так корисні в цьому плані. Але зате саме на таких сайтах багато відвідувачів.

Тут краще не створювати свої групи і сторінки, так як розкрутити їх буде не так просто і довго, краще знайти спільноти і групи від 1000 чоловік, по темі вашого сайту, звичайно, і постити туди анонси статей. Щоб не уславитися спамером, добре б до цього трохи взяти участь в деяких обговореннях. Які сайти підходять для цього найкраще?

Вконтаке, Однокласники, Google plus, Twitter, Мій світ, Живий журнал, Яндекс клуби, ВкругуДрузей і так далі.

2. Прямі посилання. Деякі блог хостинги дають можливість залишити ПРЯМУ, що не закриту від індексування посилання. Тут вам не важливо мати читачів, важливо, щоб посилання просто проіндексувалася. Тут можна взяти на замітку такі платформи:

Blogspot.com, Maxpark.com, Tumblr.com, Pinterest.com (посилання з картинки), WordPress.com, Яндекс блоги і клуби, Diary.ru, Subscribe.ru і деякі інші.

Після кожного написання статті потрібно залишити анонс з посиланням на цих сайтах. Можна, можливо встановити кнопки соціальних мереж на сайт , Щоб було простіше все це робити.

Щоб Яндекс почав індексувати ваші акаунти на цих сайтах, потрібно прокачати їх через твіттер або іншими способами.

Так само дуже корисно залишати коментарі на блогах своєї тематики, це дасть і кількість посилань (якщо посилання не закриті зовсім) і додатковий трафік.

П'ятий етап просування сайту - покупка посилань.

Щоб реально просунути сайт в ТОП без покупки посилань поки дуже важко, щоб хто не писав і не говорив. Але тут все потрібно робити з розумом, щоб не спустити гроші в трубу, або тим гірше не отримати фільтр від пошукових систем.

Купувати посилання найкраще на хороших біржах, чи не кидатися на дешевизну, яка може вийти вам боком. Я рекомендую вам такі біржі: під Яндекс і під Гугл . Для кращого ефекту можна користуватися Статейного біржами, але тут потрібно написати або купити статтю, і самому вставити туди свою посилання. Але в цьому випадку ви ТОЧНО отримаєте те, що вам потрібно. Тут я рекомендую ЦЮ , ЦЮ і ЦЮ біржі. Всі хороші, вибирайте на смак і колір.

НЕ МОЖНА використовувати одні і ті ж анкор кілька разів, під кожну посилання свій анкор. Як анкоров потрібно використовувати ті ключові слова, які ми підібрали на самому початку і які вставили в статтю. Але швидше за все їх буде мало, тому використовуємо їх, але в різних відмінках і словоформах.

Закуповувати посилання потрібно поступово, по кілька штук в день. Сайти потрібно вибирати з хорошим трафіком, від 300 осіб. Визначити це дуже просто: якщо на сайті варто реклама від Яндекс Директ, значить на сайті більше 300 відвідувачів в день і сайт нам підходить. Зовсім погані сайти в цю рекламну мережу не беруть, і це деяка гарантія якості.

До вебмайстру, який буде розміщувати посилання, потрібно пред'являти такі вимоги:

Посилання обов'язково повинна розміщуватися на новій сторінці з унікальним контентом. Текст повинен бути спорідненої тематики і в ньому повинні бути слова посилання. Розмір сторінки не менше 2000 знаків. Посилання має бути у верхній частині сторінки, відображатися на екрані без прокрутки. Колір посилання повинен бути контрастним. Титл, урл і заголовок сторінки бажано повинні бути тематичними до заслання.

Тепер залишилося стежити за позиціями вашого сайту і зростанням трафіку. Як бачите нічого чарівного, але трохи знань і багато кропіткої роботи. Але в цьому випадку результат гарантовано!

Так, можна звичайно купувати і орендні посилання в Sape або Mainlinks, але це може бути небезпечно, якщо вас вирахують пошукові системи (а вони вирахують), то може бути зворотний ефект. Хоча тут теж все індивідуально, так як пошукові системи дуже упереджено: до молодих сайтам вони ставляться дуже суворо, а до стареньким дуже поблажливо і на багато закривають очі.

В SEO діє закон джунглів: хто довше прожив, у того більше і прав :) Давайте тому виживати, щоб років так через "тцать", нам теж було багато чого дозволено ...

Чи не знайшли відповідь? Скористайтеся пошуком по сайту

З чого ж почати просування сайту своїми руками?
Як просувати сайт самостійно?
Як виробляти перелинковку?
Як це визначити?
Які сайти підходять для цього найкраще?
Чи не знайшли відповідь?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения