Просування сайту за допомогою пошукової оптимізації SEO в Красноярську

 1. Як отримати клієнтів з пошукових систем? Ми всі використовуємо інтернет для пошуку інформації в тому...
 2. Ви впевнені, що Ваш сайт готовий до просування?

Як отримати клієнтів з пошукових систем?

Ми всі використовуємо інтернет для пошуку інформації в тому числі і для пошуку товарів і послуг, коштами популярних пошукових систем Яндекс і Гугл: замовити таксі, купити велосипед, будівництво сауни під ключ, меблі на замовлення. Погодьтеся, в центрі уваги ті сайти, які знаходяться вище інших в списку, який видає пошукова система.

Як зробити так, щоб Ваш сайт виявився у заповітної трійці і вбирав потік клієнтів без використання контекстної реклами? Доведено, потенційний клієнт не переходить на другу сторінку пошуку і навіть ігнорує другу п'ятірку сайтів. Вся фокусування на перших п'яти, саме з них користувач вибирає де зробити покупку.

Перший у списку сайт знімає всі вершки. Він близький до досконалості в очах пошукової системи. А все тому, що лідируючий сайт знаходиться в просуванні. Сайтом займаються і витрати на рекламу близькі до нуля.

Просування сайтів - тема популярна і часто використовується тими, хто абсолютно не розуміє в цій галузі і користується сторонніми ресурсами, які нібито автоматично, використовуючи одну кнопку просувають Ваш сайт в заповітний ТОП. Звичайно замовнику про це не говорять, лише беруть гроші і обіцяють перші місця в пошукових системах.

Важливо: порядна веб студія не працює, як конвеєр ніколи не дасть гарантії вивести Ваш сайт в ТОП 10, 5, 3. Гарантії можна дати лише на виконання робіт спрямованих на просування сайту в лідери пошукових систем. Для необхідного результату Ваш сайт повинен відповідати під вимоги пошукових систем (дані вимоги можна скачати з офіційних сайтів Яндекс і Google), а величезний список виконаних робіт надаватися у вигляді прозорого звіту про те, що було виконано для досягнення результату.

Просування посиланнями ризикований метод, особливо для нових сайтів (доменів). Пошукова система може розцінити велика кількість посилань на новий сайт, як спам. Це може привести до «посилальному вибуху». Простіше кажучи велика кількість посилань знищить сайт - чорний список, сайту не буде в пошуку.

Органічне SEO - органічний пошук, коли ключові слова вводяться користувачами в інтернеті в пошукових системах для пошуку необхідної інформації. Саме ці ключові слова і фрази розміщуються на сайті за всіма правилами пошукових систем. Всі роботи над пошуковою оптимізацією ведуться seo-спеціалістом без використання автоматичних програм і біржі посилань.

Важливо: перше про що повинна поцікавитися веб студія - який вік Вашого сайту (мова йде про домен, назва сайту). Молоді домени (тільки зареєстровані) вивести в ТОП - неможливо. У ТОП знаходяться сайти яким мінімум 6 місяців, а за великим рахунком кілька років.

У ТОП знаходяться сайти яким мінімум 6 місяців, а за великим рахунком кілька років

При занятті позицій за ключовими словами, починається просування сайту - мікро зміни для досягнення кращого результату.

Нові домени просуваються поступово і найкращий результат може бути тільки через пів року, при цьому всі роботи виконані раніше принесуть величезні плоди.

Не факт, що новий домен це завжди очікування, якщо пошукові запити не надто конкуренти, то цілком можливий швидкий результат (приклад нашого клієнта altera24.ru).

Важливо: біржа посилань це платний інструмент, який з'явився коли в алгоритмі пошукових систем знайшли вразливе місце (чим більше посилань на сайт, тим він вищий в пошуку). Сьогодні даний метод просування не працює.

Якщо Вам пропонують купити позиції для Вашого сайту, наприклад ТОП 10, ТОП 5 або ТОП 1 не вірте. Велика помилка вважати, що можна виконати роботи з пошукової оптимізації таким чином, щоб зайняти певне місце в пошуковій видачі. Найчастіше пошукова система не передбачувана і професіоналам в даній області залишається лише виконувати всі вимоги пошукових систем (список вимог можна скачати з офіційних сайтів Яндекс і Google). Можливо Вам спробують видати контекстну рекламу за SEO (контекстна реклама це рекламний блок виділений і підписаний дрібним шрифтом - реклама, за кожен перехід по рекламі необхідно платити).

Ми націлені тільки на найвищі позиції. Нас цікавить тільки ТОП 3. Зайнявши місце в трійці лідерів ми виробляємо мікро зміни в контенті просуває сторінки і досягаємо перших позицій, а так же відстежуємо дії конкурентів.

Знайте за що платите - щомісячний звіт про виконані роботи, плани просування, а так само докладна статистика відвідування Вашого сайту.

Одночасне просування в Яндекс і Google

Наша схема роботи проста: просування в двох пошукових системах Яндекс і Google без додаткової оплати. Наприклад Google любить окремі сторінки сайту, де можна легко просувати різні ключові слова. Яндекс любить сайт в цілому, тому виконуючи вимоги обох пошукових систем ми займаємо в Яндексі позиції за основними ключовими словами, а в Google по низькочастотних.

Особливість просування сайту в Google в тому, що більшість мобільних пристроїв (планшетів і телефонів) на системі Android від Google. За замовчуванням пошук в таких пристроях через Google, що дає перевагу перед Яндексом - додатковий трафік з мобільних пристроїв на Ваш сайт.

Ви впевнені, що Ваш сайт готовий до просування?

У Красноярську багато веб студій, багато хто користується відсутністю обізнаності клієнта в даній сфері і не звертаючи увагу на конверсію сайту, починають займатися «просуванням». Справа в тому, що для початку просування необхідно проаналізувати сайт клієнта, чи присутні в сайті інструменти для просування і здатний сайт зовні продати послугу або товар. В іншому випадком замовник може отримати трафік на сайт, але чи стане відвідувач - клієнтом?

Ми беремося за просування Вашого сайту, тільки в разі, якщо він готовий до просування. Альтернативним варіантом є розробка сучасного сайту з високою конверсією і з інструментами SEO всередині!

Як отримати клієнтів з пошукових систем?
Ви впевнені, що Ваш сайт готовий до просування?
Як отримати клієнтів з пошукових систем?
Як зробити так, щоб Ваш сайт виявився у заповітної трійці і вбирав потік клієнтів без використання контекстної реклами?
Ви впевнені, що Ваш сайт готовий до просування?
В іншому випадком замовник може отримати трафік на сайт, але чи стане відвідувач - клієнтом?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения