Просування своєї сторінки в соціальних мережах: 7 способів

 1. 1. Аватар, статус, контакти
 2. 2. Цільова аудиторія
 3. 3. Консультації фахівця
 4. 4. Заповнюйте простір
 5. 5. Правило ДПП
 6. 6. Провокуйте спілкування
 7. 7. Мобільні хитрощі

зміст:

Соціальна мережа - це ваша особиста служба новин, головний і постійний герой якої - ви, ваші проекти, ваші мрії і ваші досягнення. Це ефективний спосіб розміщувати оголошення, привертати увагу, шукати друзів, партнерів, однодумців, співробітників. Розповідаємо про правила поводження зі сторінками в соціальних мережах для тих, кому важливий результат.

Сьогодні інтернет-технології - найсильніший інструмент для залучення клієнтів. На жаль, заходячи на сторінку людини-бренду в соціальних мережах, часто складно зрозуміти, чим він займається. Нерідко стрічка рясніє картинками, демотиватори та іншим контентом, які не мають відношення до його бізнесу. Але якщо ви майстер своєї справи, то просто зобов'язані зробити професійну сторінку, яка буде відкритою і цікавою вашої цільової аудиторії.

Припустимо, перед нами стоїть завдання залучити фахівців і інвестиції в свій «проект мрії». Зробіть кілька постів, присвячених цьому. Не бійтеся, що вашу ідею хтось вкраде. Покажіть себе як особистість і продемонструйте цінність проекту.

Закликайте приєднуватися. Вказуйте на носіях вашого бренду посилання на свої соціальні мережі, активно їх продвигайте, мотивируйте людей підписуватися на ваші групи.

На сайті своєї компанії розмістіть віджети всіх соціальних мереж. Вони повинні бути помітні. Розташуйте їх у напрямку руху мишки, коли відвідувач збирається закрити сайт або перейти на іншу вкладку.

Як зробити вашу сторінку в соцмережі популярної і перетворити її в джерело залучення клієнтів?

До змісту

1. Аватар, статус, контакти

Почніть з вибору фотографії. Пам'ятайте: це ваша візитна картка. Аватар повинен бути привабливим - відкритий портрет або картинка, що відображає вашу професію, ваш бренд.

Статус повинен відображати або вашу основну професію, або проект, яким ви зараз займаєтеся. Обов'язково розмістіть свої контакти, щоб зв'язок з вами була оперативною.

До змісту

2. Цільова аудиторія

Визначте, до кого ви звертаєтеся зі своєї сторінки. Хто ваш клієнт? Якщо соціальна мережа - щоденна газета або рекламний проспект, то ви повинні визначити, кому ви її вручаєте.

У різних соціальних мережах знаходиться різна аудиторія, це важливо розуміти. Наприклад, коли я виступаю на конференціях по творчості російською мовою, відразу після цього у мене 500 запитів в друзі в «ВКонтакте» і 10 на «Фейсбуці». Дороге фото і відео, подорожі в далекі країни привертають увагу клієнтів на моєму «Фейсбуці». Самою універсальною і ефективною мережею для мого бізнесу на даний момент є «Інстаграм».

Якщо ви хочете більш точково вибрати, на кого буде діяти ваша реклама в соціальній мережі, використовуйте таргетинг. Найкращі можливості по таргетингу надає «ВКонтакте»: в цій мережі користувачі залишають найбільше інформації про себе.

Орієнтування дає вибір - ви можете створити групу з людей певної статі, віку, освіти, роду занять (наприклад, з 30-річних жінок, що сидять вдома з дітьми). До слова, одними з перших використовували цей механізм весільні фахівці, адже дівчата на своїх сторінках часто ставлять статус «заручена», як тільки їм зробили пропозицію.

До змісту

3. Консультації фахівця

Розмовляйте з відвідувачами своєї сторінки. Будьте на своїй сторінці консультантом, але не продавцем. Порівняємо з магазином техніки: там є консультанти, які знають більше, ніж покупець, а є просто касири, які оформляють купівлю. Наш акаунт у соціальних мережах грає роль консультанта в очах потенційних клієнтів.

Розповідайте про себе як про професіонала, про особливості своєї роботи, її складнощах, а не просто вказуйте, наприклад, «ремонт квартир під ключ». Треба пояснювати, що означає «під ключ» - що такого робить ваша бригада, чого не можуть зробити самі господарі будинку, від яких проблем ви звільняєте клієнтів, чому у любителя не вийде так само якісно покласти кахельну плитку або встановити вхідні двері, як у досвідченого майстра з професійними інструментами.

Говоріть про свої можливості, давайте поради клієнту, викладайте пам'ятки. Консультативні сторінки в мережі є найбільш популярними.

До змісту

4. Заповнюйте простір

Мережі не терплять порожнечі. Намагайтеся оновлювати стрічку регулярно. В ідеалі добре викладати на свою сторінку нову інформацію три рази в день. Це можуть бути замітки про вашу роботу або про те, що вас надихає в своїй професії, інша корисна інформація для користувачів.

Нехай ваша «палітра» прийомів буде якомога багатшими. Інструментів для наповнення сторінки існує ціла безліч, вивчіть їх і виберіть максимально цікаві і відповідні для вас. Не перетворюйте свою сторіночку в примітивне перерахування подій.

У соціальних мережах відмінно працює інфографіка. Присутність у стрічці матеріалів з візуальним представленням даних помітно підвищує популярність сторінки. Інфографіка повинна бути спрямована на вашу цільову аудиторію і містити корисну для неї інформацію - наприклад, розповідати, як підготуватися для зйомок сімейного портрета або як убезпечити багаж від неповернення. Не перевантажуйте інфографіку, в ній повинно бути не більше десяти пунктів. Назва та тексти повинні легко читатися і сприйматися.

Ще один хороший інструмент - рейтинги. Відмінно працюють всілякі топи, наприклад, топ-10 подарунків в техніці «скрапбукінг», 10 сімейних портретів відомих людей, 10 кращих фільмів про кохання. Крім того, перераховуйте свої тези по пунктам: 10 причин замовити у мене то-то і те-то, 10 способів уникнути того-то і т.д.

Щоб нікого не забути, добре скласти список партнерів, друзів, особистостей, чиї сторінки популярні. Намагайтеся відправляти кожному з них свої пости.

Шукайте зірок. Якщо ви створите щось цікаве для дуже популярного в мережі людини і підготуєте пост для розміщення на його сторінці, то число відвідувачів і передплатників вашої сторінки в рази збільшиться.

Створіть свій фірмовий хештег. Це зручний інструмент для пошуку, систематизації інформації про вас і про ваші проектах в мережах. Хештег - це слово або фраза, якому передує символ #. Будь-яке ваше повідомлення в мікроблогах соціальних мереж може бути позначено хештегом, які включають в себе одне або декілька слів без пробілів на будь-якій мові.
Ви також можете створювати хештеги будь-якого проекту або події, пропонувати учасникам вказувати його при розміщенні фотографії в мережі. Так ви зможете легко зібрати в одну рубрику публікації всіх користувачів.

До змісту

5. Правило ДПП

Розповідайте історії зі свого життя або роботи. Це правило я називаю ДПП - «до», «процес», «після». В якому б жанрі ви не працювали, постарайтеся знайти можливість продемонструвати результат вашої роботи в порівнянні з вихідними даними.

Наприклад, розкажіть, чому ви, будучи фотографом, вибрали саме це місце для зйомки. Стиліста раджу пояснити, чому зроблена саме така зачіска і підібрані саме такі кольори. І, звичайно, жінки дуже люблять дивитися на роботи візажистів, особливо якщо поруч викладено фото до нанесення макіяжу. Читачам цікаво бачити прогрес, сюжет історії. Ті труднощі, які ви долаєте, змушують поважати вас і вашу професію.

Ще один нюанс - це швидкість. У процесі будь-якого проекту можна викласти кілька фотографій або постів про те, як він рухається. Чим свіжіша інформація присутня у вас на сторінці, тим популярнішими ви стаєте.

До змісту

6. Провокуйте спілкування

Мотивуйте відвідувачів вашої сторінки писати відгуки під постами про проекти. Напишіть самі захоплене і вдячного листа , Як вам було класно працювати над якимось проектом або з конкретною людиною. Частіше за все ви отримаєте у відповідь і позитивну реакцію.

Не нехтуйте і таким ходом, як розповідь про колег. Це хороший спосіб просування, який формує довіру до вас як справжнього професіонала, що не боящемуся конкуренції. А крім того, він допомагає вибудовувати хороші відносини з іншими учасниками ринку (їм, безумовно, буде приємно, що ви про них пишете, і, можливо, вони напишуть у відповідь про вас).

Якщо ви викладаєте фото свого творіння, обов'язково підписуйте імена учасників процесу. Наприклад, якщо ви розміщуєте в мережі модель одягу, вкажіть ім'я фотографа і моделі на фото. Це демонструє ваш професіоналізм, а згадані герої напевно зроблять перепис. Словом, дружите і будьте щирі у своїх подяках!

Якщо ви хочете, щоб користувачі відзначали, що їм подобається на вашій сторінці, просите їх про це прямим текстом: «Поставте лайк», «Підпишіться», «Проголосуйте». Коли немає конкретного заклику до дії, не кожен розуміє, що від нього хочуть.

У спілкуванні з читачами піднімайте актуальні теми, задавайте питання: «А як ви думаєте?», «Яка ваша думка?». Говоріть простою мовою. Придумуйте до кожного посту привабливу назву.

Якщо користувачі ставлять лайки, роблять репости і коментарі до ваших публікацій, то саме ваш аккаунт в першу чергу буде з'являтися у них в новинній стрічці.

Людина, яка підписалася на вашу сторінку, залишається з вами, але одного разу пішов, як правило, йде назавжди.

До змісту

7. Мобільні хитрощі

Багато сьогодні заходять в соціальні мережі з мобільних телефонів, тому зверніть увагу на те, як ваша сторінка виглядає на екрані мобільного пристрою.

Наприклад, ваш аватар на сторінці «ВКонтакте» з мобільного пристрою полягає в квадрат або коло. Якщо повна його версія являє собою прямокутник, внизу якого розташована потрібна інформація або просто значущі частини малюнка / фото, вони виявляться обрізаними. Якщо логотип або назва вашого бренду виконані дуже дрібно, то вони будуть важко розрізняються.

Крім того, користувачі мобільних пристроїв, гортаючи стрічку, більше уваги приділяють постам з картинками, яскравими і привертають увагу. Довгі пости, які містять тільки текст, в соціальних мережах в принципі читають набагато рідше, ніж ті, де містяться картинка і текст, якщо звичайно це не тексти популярного блогера.

Десять «П», які приносять результати в соціальних мережах:

 • постійно;
 • корисно;
 • потрясно;
 • просто;
 • зрозуміло;
 • швидше;
 • позитивно;
 • про любов;
 • по дружбі;
 • по пунктам.

Коментувати можут "Просування своєї сторінки в соціальних мережах: 7 способів"

Як зробити вашу сторінку в соцмережі популярної і перетворити її в джерело залучення клієнтів?
Хто ваш клієнт?
У спілкуванні з читачами піднімайте актуальні теми, задавайте питання: «А як ви думаєте?
», «Яка ваша думка?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения