Просування телеграм каналу

 1. Купівля реклами
 2. біржі
 3. Пряма купівля реклами
 4. Взаімопіар
 5. Збірки або меги
 6. збірки
 7. Мега добірки
 8. оффер
 9. спам
 10. висновок

Просування телеграм каналу справа непроста, особливо зараз при глобальної блокування месенджера. Але якщо є бажання увійти в цю соц. мережу і розвинути свої канали, це стаття буде дуже корисною.

мережу і розвинути свої канали, це стаття буде дуже корисною

Розповім про безкоштовних і платних методах, чатах і біржах, вибірках і багато іншого.

Купівля реклами

Найпростіший спосіб просування, але тут безліч тонкощів. Перше що потрібно розуміти в зв'язку з блокуванням, посилання з інших соц. мереж на телеграм канал не будуть працювати, і купувати там рекламу марно.

Другий важливий момент - це аналіз самого телеграм канал, та блокування має і плюси багато шахраїв і накручувальники пішли з телеграм, але і залишилося їх чимало. Про те, як проаналізувати і підібрати канали під закуп розповім в найближчих статтях, а зараз пораджу два сервісу статистики, де детально можна вивчити всю інформацію про розвиток телеграм каналу.

Перший безкоштовний tgstat де зібрана основна інформація про канал (головний мінус сервісу, що перевірявся канал повинен бути доданий в базу, і не бути приватним), і telemetr самий інформативний ресурс де можна дізнатися практично все про канал.

Сервіс телеметрії платний, але доступний каталог, загальна інформація і аналіз 3 каналів в день при демо доступі. Рекомендую поєднувати 2 перерахованих вище сайту для максимальної інформативності. Тепер розглянемо де можна купити саму рекламу.

біржі

Біржі - це спеціалізовані сервіси посередники між продавцем і покупцем. Їх головні плюси економія часу, автоматизація, безпека ваших коштів. З мінусів високі комісії і неможливість розмістити пости певного форматі. (Модератори часто можуть відхилити найбільш безневинні пости, не всі приймають приватні посилання).

Блокування пережили не всі сервіси, багато померли або занедбані. Нижче будуть приведені робочі і активні.

Sociate - найбільша біржа, де представлені різні соц. мережі, серед яких є і телеграм. Зручні фільтр і пошук цільових каналів, але достатня високі ціни.

Bidfox - відмінна біржа, платимо за охоплення поста, також безліч фільтром і критеріїв для відбору каналів, ціни високі.

Вузькоспеціалізовані біржі, що працюють тільки з телеграм.

Telegram-ads - хороша біржа має великий вибір і вкрай низькі ціни. З мінусів: мало фільтрів, багато присутніх канали мертві або накручені і вибирати потрібно дуже ретельно.

Telega - відмінна біржа, безліч каналів, ціни середні.

Buzz - відносно нова і дуже якісна біржа, низькі ціни, у каналів є посилання на сторінки статистики від Tgstat.

Примітка: Формат реклами на біржах годину топа і 24-48 годин на стрічці, іноді можливий закреп.

Коли я пишу про ціни: середні, високі, низькі, то оцінюю їх виходячи з комісії системи.

Приклад: Рекламний пост в моєму каналі на Sociate коштує 213 рублів, я ж отримую тільки 100 руб., Решта комісія системи. (Тобто купуючи там рекламу ви переплачуєте в 2 рази !!!). Рекламний пост в моєму каналі на Telega, коштує 195 руб., Я ж отримую 150 руб. (Переплата вже багато найменше 30%). Сенс з даного прикладу такий, купуючи реклами через біржу ваша переплата від її реальної вартості буде від 10 до 100% і вище залежно від сервісу і його жадібності. Це головний мінус покупки реклами через біржі.

Пряма купівля реклами

Просування телеграм каналу через пряму купівлю реклами, більш вигідний, але в той же час важко витратний і ризикований спосіб. На біржах присутні вимоги до каналів, деякі відмовляють накрученим і неякісним. При покупці безпосередньо же великий ризик купити рекламу в низькоякісному, накрученном каналі або взагалі нарватися на шахрая, який торгує повітрям.

Знайти канали для покупки, можна в каталогах сайтів статистики Tgstat і telemetr, часто там відразу вказані ціни і контактні дані адміністратора, якщо цього немає, переходимо на цікавий для нас канал і дивимося його опис. Іноді бувають і обломи, канал в каталозі є, а ось контактних даних адміна ніде немає, але це швидше виняток. Подивитися канали під закуп, можна і на сайті tgrm .

Взагалі якщо необхідно купити багато реклами та проаналізувати десяток каналів, потрібно подолати жадібність, і купити платний доступ до сервісу статистики telemetr, коштує він не так дорого всього 1500 руб., Зате дозволить максимально відсіяти все низькоякісні майданчики, і знизити ціну передплатника в рази.

Наступне місце де можна купити рекламу, це спеціальні чати в самому телеграм куплю / продам. Чатів таких чимало нижче приведу список з 10 найбільших і активних.

У таких чатах багато рекламних пропозицій на будь-який смак, але повно шахраїв і поганих каналів. Самі чати: перший , другий , третій , четвертий , п'ятий , шостий , сьомий , восьмий , дев'ятий , десятий .

Плюси: просування телеграм каналу через пряму купівлю реклами це в першу чергу низька ціна (не потрібно нікому переплачувати), гнучкі умови (домовитися можна і на 2/48, 4/48, назавжди в стрічці і т.д.), відсутність модерація постів (багато адміни беруть будь-які посади і тематику).

Мінуси: рутинність (розмістити десяток постів і домовитися буває дуже важко і довго), і ризик втратити гроші.

Взаімопіар

Просування телеграм каналу через взаімопіар , Непоганий безкоштовний метод, що вимагає чимало часу. Суть його в тому, що ми шукаємо канали близькі нам по тематики, що мають цільову аудиторію і домовляємося про взаємне розміщенні рекламних постів. Цільовий канал розміщує рекламу нашого каналу а ми його. Формат розміщення буває різний: 1/24, 1/48, топ на ніч, на перегляди і ін. Нерівнозначні канали мають сильний розкид охоплення аудиторії часто роблю взаімопіар на перегляди.

Приклад: ми маємо канал 10 000 чоловік з добовим охопленням 5000 переглядів, знаходимо якісний канал з 5 000 чоловік і добовим охопленням 2500 переглядів. Пропонуємо каналу вп на 2500 переглядів. Як тільки рекламний пост набере в кожному каналі 2500 переглядів він видаляється.

Пропозиції про взаімопіаре можна відправляти адмінам вподобаних каналів, але тут великий ризик отримати спам, і блокування облікового запису. Для взаімопіара вже давно існують спеціалізовані чати, де можна знайти гори пропозицій і розмістити своє. Ось кілька великих: чат1 , чат2 , чат3 .

Плюси такого методу просування воно абсолютно безкоштовне, з мінусів, вимагає багато часу і ретельного аналізу каналів для вп.

Збірки або меги

Просування телеграм каналу через збірки або мега добірки, метод спірний.

збірки

Збірки бувають невеликі і тематичні, коли на каналах учасників викладаються списки каналів з коротким описом.

Приклад: Ви маєте кулінарний канал, вступаєте в чат добірок. Там даєте згоду на участь в добірці і розміщення поста в певний час. Адміністрація чату знаходимо інші кулінарні канали, бере з них згоду на розміщення, і створює рекламний пост список.

Цей пост викладає кожен учасник добірки у себе на каналі, отримуючи таким чином безкоштовних передплатників.

Зазвичай такі пости крім лінків каналів учасників містять і партнерські посилання.

Мега добірки

Мега збірки або меги - це великі нетематичні добірки каналів, які відбуваються між великою кількістю учасників. (Від 20+ каналів).

Умови розміщення та правила

Більшість чатів для мега добірок діляться за кількістю передплатників каналу (мега серед каналів до 500 передплатників, до 1000, до 2000 і т.д.) Звичайний час розміщення поста списку 19.00-20.00 МСК, пост повинен перебувати в топі 12 годин. Додаткові умови можна знайти в закріпленому повідомленні всередині самого чату меги.

участь

Щоб просувати свій канал телеграм таким спосіб достатньою зайти в спеціальний чат, залишити заявку на участь і строго слідувати правилам. Нижче наведено 3 великих перевірених проекту здійснюють добірки і мега добірки: СНГpro , TGprofit , ROCKETpro.

Мінуси і плюси

Тематичні добірки непоганий безкоштовний метод просування, але потрібно пам'ятати, що люди, які мають в підписках 2-3 однакових каналу, рано чи пізно виберуть найбільш якісний відмовившись від інших. Що ж стосується мега добірок, там часто йде нецільова аудиторія, яка підписалася заради інтересу. Канали, підняті лише на мега вибірках, мають слабку віддачу, залученість передплатників і як наслідок реклама в них погано розкуповується.

Так що з одного боку ми отримуємо безкоштовну аудиторію, але з іншого боку саму низькоякісну.

оффер

Для початку розберемо хто такі оффер. Оффер це люди які підписуються на канал за винагороду. Їм плювати на канал і контент, вони не будуть дивитися стрічку, купувати щось, і т.д. По суті це максимально нецільова аудиторія. Зараз купити офферов в свій канал можна через спеціальних ботів, ціни від 40коп і вище. Самі боти: бот1, бот2, бот3, бот4. Купувати офферов краще лише на перших порах для збору початкових 100 чоловік в канал, і подолання психологічного порогу (Люди не дуже охоче вступають в канали з 2-3 передплатниками). В інших випадках, охоплення в таких накручених офферу каналах буде прагнути до нуля, не кажучи про те, що, через 5-7 днів підуть масові відписки.

спам

Просування телеграм каналу через спам не найкраща ідея. Якщо розсилати повідомлення в личку можна отримати блокування облікового запису, а потім і його видалення. Спам в чатах, швидко карається баном, і мало ефективний. Спам в різних коментарях на цільових сайтах і форумах, в зв'язку з блокуванням посилань t.me дає мінімальну віддачу. Це метод є чорним і використовувати його я вкрай не рекомендую.

висновок

Просування телеграм каналу непростий і тернистий шлях, особливо зараз при блокуванні. Але все-таки цілком здійсненний. Сподіваюся способи, описані вище допоможуть зібрати і розвинути канал, з мінімальними вкладеннями і найбільш ефективно. На цьому я прощаюся, і як зазвичай до нових зустрічей на сторінках блогу друзі.

Ps Так як посилання форматі t.me заблоковані, в статті є посилання редирект, через t-do. Можливо в майбутньому і вони перестануть працювати, тому інформація по цій статті і не тільки буде викладатися в телеграм каналі @tg_adminpro .

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения