Просування в Facebook: 12 зарубіжних digital-експертів розкривають свої секрети

Якщо ви займаєтеся просуванням бізнесу в Facebook, то останні зміни в алгоритмі ранжирування новин в призначеній для користувача стрічці не могли пройти повз вас.

Тільки спав шум навколо останнього оновлення, як на горизонті з'явився черговий апдейт. І якщо серед SMM-експертів такі новини вже не викликають панічні настрої, то у багатьох інтернет-підприємців та контент-проектів черговий Facebook-апокаліпсис стоїть на порядку денному.

Social Media Today опитали зарубіжних SMM-експертів та інтернет-підприємців на тему посилення охоплення, залучення і збільшення ROI в Facebook: деякі експерти перейшли на платне просування, інші продовжують шукати способи перемогти Edgerank, але, так чи інакше, якщо не вживати ніяких дій, то пости бренд-сторінок з кожним оновленням ставатимуть все більш прозорими для передплатників, поки не стануть невидимими зовсім.

Social Media Today опитали зарубіжних SMM-експертів та інтернет-підприємців на тему посилення охоплення, залучення і збільшення ROI в Facebook: деякі експерти перейшли на платне просування, інші продовжують шукати способи перемогти Edgerank, але, так чи інакше, якщо не вживати ніяких дій, то пости бренд-сторінок з кожним оновленням ставатимуть все більш прозорими для передплатників, поки не стануть невидимими зовсім

Моя улюблена тактика в Facebook - це посилення поста для передплатників. Деякі експерти критикують цю функцію, але це найпростіший спосіб охопити більшу аудиторію, без необхідності націлювати.

Ось приклад посилення поста одного з моїх постів:

За 20 $ я охопив майже половину аудиторії сторінки, набрав 97 лайків і отримав 13 нових передплатників. Потім я підсилив інший пост за 40 $:

Охоплення став ще більше, я отримав 27 нових передплатників і 94 лайка. А тепер про гроші. Адже саме ми і витрачаємо на рекламу, щоб отримати більше. За 5 днів промотування поста (Facebook був єдиним каналом залучення) я отримав 10 замовлень. У підсумку на вкладених 60 $ я заробив 3200 $.

Порада: не включайте просування поста відразу, нехай пройде хоча б кілька годин, тоді ви отримаєте ще й органічний охоплення.

Отримати нових активних передплатників в Facebook не так вже й складно, але перш варто уточнити, що ви розумієте під визначенням "активні". Для мене це як мінімум означає, що люди відвідують вашу сторінку і читають її вміст.

Деякі вважають, що якщо відвідувач не проявляє активності, наприклад, не лайкать і не коментує, то він не активний. Вони не беруть участь безпосередньо в поширенні контенту, але ж вони його читають.

Щоб мотивувати передплатників відвідувати вашу сторінку частіше, ви повинні перш за все дати їм привід - в тій чи іншій формі залучити відвідувачів, побудувати взаємини.

Також я рекомендую залучити співробітників вашої компанії в процес створення контенту і спілкування в соціальних медіа. Чорт забирай, зробіть це нарешті обов'язковою вимогою для всіх співробітників, особливо в департаменті маркетингу, мотивируйте їх до вивчення профілів цільової аудиторії в соціальних мережах. Хоча б так вони зможуть залізти в голову цільової аудиторії і зрозуміти, про що вона думає, про що говорить, і чим цікавиться.

Це ж стосується і ваших конкурентів. Підключіть в Facebook Insights профілі компаній-конкурентів (Статистика - Композитори Сторінки - Додати сторінки) і регулярно відстежуйте їх дії і показники.

Знайдіть групи в Facebook, які відповідають профілю вашої компанії, і стимулюйте ваших співробітників приєднатися до них. Тільки не спамьте повідомленнями, а конструктивно спілкуйтеся, відповідайте на питання, діліться експертизою і навчайте.

Ключовий фактор успіху в соціальних мережах - знаходиться в вас самих. Будьте в першу чергу "соціальними". Ви знаєте, це як зустріти людину, наприклад, на конференції, а він кажучи з вами встигає оглянути зал, прочитати повідомлення в телефоні, словом, не підтримує зоровий контакт. І ви розумієте, що він не зовсім зараз з вами. Так і в соціальних мережах - люди відчувають, коли ніхто не дивиться їм в очі, навіть крізь сигнали цифрових медіа.

Дивіться своєї аудиторії прямо в очі!

Дивіться своєї аудиторії прямо в очі

Ретаргетіруйте ваш пошуковий і e-mail трафік в Facebook. Це працює так: коли хто-небудь переходить на ваш сайт з поштової розсилки або контекстної реклами, після цього ви показуєте їм ваші повідомлень в рекламній мережі Facebook.

Для цього вам необхідно налаштувати індивідуалізовані сегменти і UTM-мітки, в яких розподілити сегменти залежно від кампанії. Наприклад, якщо людина клікнув на вашу рекламу в Google, де ключове слово "Keyword 1", то ви показуєте йому релевантне ключовим словом повідомлення в новинній стрічці.

Читайте покрокову інструкцію, як налаштувати ремаркетинг в Facebook .

Читайте покрокову інструкцію,  як налаштувати ремаркетинг в Facebook

В першу чергу в Facebook варто боротися за показник охоплення, тому що без нього не буде ніякого залучення. В першу чергу необхідно посилити пост, навіть в рамках бюджету в кілька доларів. Платне просування забезпечить вам необхідний охоплення, щоб пост досяг мінімальних показників залучення і далі поширювався органічно.

Звичайно, ваш контент повинен відповідати інтересам цільової аудиторії, бути якісним і корисним. У Likeable Local ми розробили контент-стратегію, яка допомагає нам створювати залучає контент з хорошими показниками ROI.

Читайте покрокову інструкцію, як створити контент-стратегію , як організувати процес створення контенту , як написати пост .

Читайте покрокову інструкцію,  як створити контент-стратегію  ,  як організувати процес створення контенту  ,  як написати пост

Довірчих взаємин - це ваш головний актив в Facebook.

Працюйте над створенням спільноти навколо вашої сторінки в Facebook. Говоріть зі своєю аудиторією, створюйте атмосферу довіри і давайте можливість кожному висловити свою думку.

В основі цього повинен бути цікавий, захоплюючий контент, який сприяє досягненню ваших бізнес-цілей, і тоді люди будуть повертатися до вас знову і знову.

Facebook в черговий раз скоротив органічний охоплення для бренд-контенту , Тому ви повинні зробити максимум, щоб люди вас запам'ятали.

З тих пір, як за охоплення і залучення в Facebook стало прийнято платити, ми стали публікувати не тільки пости з блогу Spin Sucks в Facebook, але і доповнювати їх розважальними постами. Таким чином нам вдалося збільшити кількість лайків в середньому на пост на 96, що призвело до збільшення охоплення на 3200%. Звичайно, без прив'язки до бізнес-цілям ці цифри нічого не значать, але в нашому випадку це спрацювало - релевантний основної тематики розважальний контент призводить нових передплатників, яких ми конвертуємо за допомогою основного контенту. Зараз вартість залучення з Facebook на наш вебінар становить 1.50 $. При цьому в процесі реєстрації ми отримуємо контактний e-mail учасника, і далі продовжуємо комунікацію в рамках програми розсилок.

Читайте покрокову інструкцію, як автоматизувати розсилку в Mailchimp

Читайте покрокову інструкцію,  як автоматизувати розсилку в Mailchimp

Багато хто забуває, що більшість користувачів приходить в соціальні мережі за спілкуванням і розвагами. Слідкуйте за тим, щоб ваша сторінка відповідала даним потребам.

Не можна просто вести бізнес-комунікацію, де кожен пост несе в собі комерційний меседж - люди не приходять в Facebook, щоб купувати. Замість цього розбавляйте основний контент розважальним - цитатами, відео, фото. Такий контент добре працює на посилення вашого основного - якщо люди будуть повертатися до вас на сторінку, то вони прочитають і інші пости.

Якщо ви хочете збільшити продажі за допомогою Faceobook, то я рекомендую створити приватну групу для ваших кращих клієнтів. Ви отримає дискусійний клуб, де найбільш лояльна аудиторія могла б отримати максимум вашої уваги і відчути свою значимість для вашого бізнесу.

Так, це зажадає витрат з вашого боку на підтримку щоденної комунікації, але це принесе значні дивіденди, на відміну від звичайної Facebook сторінки, де ви тепер практично не отримуєте органічний охоплення, не кажучи вже про залучення та обговореннях.

Так, це зажадає витрат з вашого боку на підтримку щоденної комунікації, але це принесе значні дивіденди, на відміну від звичайної Facebook сторінки, де ви тепер практично не отримуєте органічний охоплення, не кажучи вже про залучення та обговореннях

Перше правило збільшення ROI в Facebook - це аналіз результатів кампанії. Проблема в тому, що багато хто не розуміє, з чого почати. Все просто: визначте сукупний прибуток компанії, що отримується від одного клієнта (CLV - customer lifetime value). Простіше кажучи - це середня сума, яку приносить в компанію середньостатистичний покупець за весь час.

Наприклад, ви надаєте послуги з догляду за газоном, які коштують 100 $ в місяць. Середній термін договору на обслуговування становить 2 роки. Ваш показник CLV - 2400 $. Якщо ви витрачаєте 10% від суми CLV на залучення клієнтів (це буде 240 $), значить у вас все в порядку.

Це дуже простий приклад, але на його основі ви можете зрозуміти, скільки приносять вам рекламні кампанії. Тому не варто переживати з приводу зниження органічного охоплення в Facebook, навпаки, використовуйте нові можливості в повній мірі.

Читайте статтю, про найважливіших метриках eCommerce

Інтеграція! Маркетинг в Facebook не може більше жити окремо від основної стратегії онлайн-маркетингу. Бізнес повинен враховувати ці зміни при плануванні маркетингових кампаній.

Я називаю це "воронки digital-маркетингу". Почніть з якісного, корисного контенту в корпоративному блозі - це ядро ​​для просування в Facebook. Діліться їм з передплатниками, додавайте короткі експертні поради, медійний контент. Приділіть увагу відео-контенту - завантажуючи відео в Facebook ви отримуєте бонусом більший радіус дії, ніж якщо ви робите репост з іншого відео-хостингу. Також ви можете додати CTA до вашого відео.

Читайте, як використовувати відео-контент в соціальних мережах

Створюючи контент, який привертає увагу аудиторії, ви розміщуєте точки захоплення. Через них аудиторія і потрапляє на ваш сайт, де ви можете запропонувати їй ще більше цінної інформації в обмін на контактні дані. Далі продовжуйте комунікацію за допомогою ретаргетінга і e-mail розсилок. Такий комплексний підхід значно збільшує ROI, на відміну від тактики використання моно-інструментів.

Повний список точок контакту ви можете знайти в статті " 49 точок контакту: велика подорож від знайомства до покупки "

Використовуйте успішний контент повторно, публікуйте оновлення кілька разів на день і зведіть до мінімуму рекламні публікації. Не варто зловживати контентом, який вимагає від відвідувача більше, ніж просто прочитати інформацію.

Якщо ви хочете збільшити продажі за допомогою Facebook, то вам необхідно створити дійсно цінне пропозицію. Механіка здійснення покупки не повинна нести в собі необхідність виконувати будь-які складні дії. Я рекомендую звернути увагу на додаток Heyo Cart. За допомогою нього ваші Facebook-передплатники можуть просто залишити під постом коментар зі словом "Buy", і додаток запропонує просту форму для оформлення замовлення прямо в Facebook.

За допомогою нього ваші Facebook-передплатники можуть просто залишити під постом коментар зі словом Buy, і додаток запропонує просту форму для оформлення замовлення прямо в Facebook

Є кілька основних факторів, які впливають на показник ROI в Facebook:

 1. Орієнтування. Це найважливіший. Ви намагаєтеся отримати увагу існуючих клієнтів? Або відвідувачів сайту? Або незнайомих людей?
 2. Образ. Ви - це людина, яка стоїть за логотипом компанії? Або ви володаря узнаваемостью? Користувачі охочіше реагують на людей, ніж на бренди.
 3. Тригери. Наскільки добре ви заманювали цільову аудиторію в ваше комерційне лігво? Вашого бренду довіряють? Чи використовуєте ви CTA ?
 4. Воронка. Не всі готові купити у вас прямо зараз. І це важливо розуміти. Орієнтуйтеся на довгостроковий підхід в продажах. Крім комерційної складової комунікації, дайте ще і цінність для аудиторії. Тільки після того як ви заслужите довіру, вам вдасться зробити продаж.

Ви намагаєтеся отримати увагу існуючих клієнтів?
Або відвідувачів сайту?
Або незнайомих людей?
Ви - це людина, яка стоїть за логотипом компанії?
Або ви володаря узнаваемостью?
Наскільки добре ви заманювали цільову аудиторію в ваше комерційне лігво?
Вашого бренду довіряють?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения