Просування в соціальних мережах від 12000 рублів

 1. ЕТАПИ ПРОСУВАННЯ
 2. ПОСТУП У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ: РЕСУРСИ
 3. ВАРТІСТЬ ПРОСУВАННЯ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
 4. ЗАЯВКА НА БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ
 5. ЧОМУ ПРОСУВАННЯМ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ НЕ ВАРТО ЗАЙМАТИСЯ САМОСТІЙНО?
 6. ТЕХНОЛОГІЇ І ПОРЯДОК РОБОТИ
 7. НАШІ ПЕРЕВАГИ при просуванні В СОЦМЕРЕЖАХ
 8. ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ - ІНТЕРЕС ПЕРЕДПЛАТНИКІВ

Просування в соціальних мережах (SMM) - це комплекс заходів, спрямований на залучення аудиторії з метою збільшення попиту на товари і послуги, а також формування позитивного іміджу компанії. Соціальні мережі об'єднують величезну аудиторію, яка потенційно відкрита до спілкування і миттєвої зворотної реакції. Саме тому просування в соціальних мережах є ефективним інструментом, що дозволяє вирішувати найважливіші PR-завдання.

Користувачі соціальних мереж тісно пов'язані один з одним. Вони діляться новинами, картинками, відео зі своїми друзями, а ті в свою чергу діляться цією інформацією зі своїми. Таким чином просування в соціальних мережах народжує ефект вірусного маркетингу, який, може мати приголомшливу ефективність. Люди схильні прислухатися до порад віртуальних знайомих і сприймають їх рекомендації як реальні.

ЕТАПИ ПРОСУВАННЯ

ЕТАПИ ПРОСУВАННЯ

ПОСТУП У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ: РЕСУРСИ

Найбільші соціальні мережі в Росії - Vkontakte, Facebook, Twitter, «Однокласники», Instagram, Pinterest, «Мій світ», «У колі друзів», Google+, «Профессіонали.ру». Сюди ж можна віднести і відеохостинг YouTube, який має всі ознаки соціальної мережі. Існує також соціальна мережа для православних «Еліца».

Дуже часто, перед замовником виникає питання: які соціальні мережі необхідно використовувати для просування? Безумовно, потрібно брати якомога більше ресурсів з метою охоплення найширшої аудиторії. Але перш ніж підійти до вибору майданчиків, Ви повинні розуміти мету рекламної кампанії і Вашу цільову аудиторію. Спираючись на ці критерії, можна підібрати соцмережі, які підходять саме Вашому бізнесу.

Якщо ваша кінцева мета - залучення клієнтів, то, як правило, всі зусилля краще зосередити на Instagram і VK. А якщо ваша мета - робота, перш за все, з іміджем компанії, то вам підійдуть Facebook і Twitter.

А якщо ваша мета - робота, перш за все, з іміджем компанії, то вам підійдуть Facebook і Twitter

Найбільша в світі соціальна мережа, яка об'єднує понад мільярд користувачів. Facebook підходить для просування більшості компаній. І не тільки через охоплення аудиторії, а й тому що ця аудиторія досить різновікова, соціальноактівная і забезпечена. Найбільша в світі соціальна мережа, яка об'єднує понад мільярд користувачів «ВКонтакте» ідеально підходить для просування товарів і послуг серед молодіжної аудиторії до 30 років. Це найбільша соціальна мережа в Рунеті і недооцінювати просування в ній не можна. Просування в «Однокласниках» підходить для компаній, чий бізнес спрямований на більш дорослу аудиторію. Тут досить жорстка модерація, тому виключено використання спаму і спамерських пошукових роботів. Однак можна створювати свою спільноту або групу. Надзвичайно популярний сьогодні фотосервіс. Щодня в Instagram заливається понад мільярд знімків. Ми завжди рекомендуємо просування в цій соціальній мережі компаніям, яким потрібно в найкоротші терміни отримати нових клієнтів. Цільову аудиторію можна вибрати за статтю, віком і навіть району проживання. Просування в YouTube дозволяє охопити величезну аудиторію, причому не тільки самої соціальної мережі, але і інших соцмереж, завдяки можливості вбудовувати відео. Ви можете створювати вірусну рекламу, розповідати про свій бренд, а також користуватися рекламою. Мікроблог Twitter відмінно підходить для персонального PR. Свої записи ведуть політики, представники шоу-бізнесу, політики, спорту і т.д. Можна ділиться новинами, фото та звичайно, своїми думками. Однак свої профайли мають і великі компанії.

Крім соціальних мереж для просування серед цільової інтернет-аудиторії використовуються також форуми і блогосфера. Все це прийнято називати соціальними медіа.

ВАРТІСТЬ ПРОСУВАННЯ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Для визначення точної вартості просування, а також вибору тих чи інших соцмереж для продвіжденія, нам потрібно познайомитися з вашою компанією ближче. Для цього можна заповнити форму нижче.

В середньому, вартість просування в одній соцмережі становить 12000 р. При охопленні декількох соцмереж, вартість просування в наступних може бути нижче за рахунок дублювання контенту.

ЗАЯВКА НА БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нами по телефону +7 (495) 518-67-25 або e-mail [email protected]

ЧОМУ ПРОСУВАННЯМ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ НЕ ВАРТО ЗАЙМАТИСЯ САМОСТІЙНО?

Багато компаній, бажаючи заощадити бюджет, намагаються займатися просуванням в соціальних мережах самостійно. «Що там складного? Ми всі знаємо! Тексти, картинки ... »- кажуть вони. І зазнають поразки. Профайли і групи виходять неефективними.

Займатися просуванням в соціальних мережах необхідно регулярно, щодня і щільно. По-перше, якщо ви будете писати пости час від часу, ви залишитеся непоміченими. Важливо захоплювати увагу читача знову і знову. По-друге, професіонали знають, що для того щоб група вийшла цікава і ефективна, а не носила відверто рекламний характер, потрібно ретельно продумати її концепцію. Наприклад, якщо ви будете просто описувати які чудові автомобілі ви продаєте, на вас не звернуть увагу. Людина завжди намагається дистанціюватися від реклами. А якщо ви будете розповідати цікаві факти з автомобільної галузі, розміщувати фото рідкісних авто, акуратно вплітаючи в це свій рекламний контент, ви приречені на успіх. Крім того, ми знаємо безліч професійних технологій і секретів як зробити групу або профайл популярними.

ТЕХНОЛОГІЇ І ПОРЯДОК РОБОТИ

1. Ми підбираємо для просування соціальні мережі (як загальнотематичні, так і спеціалізовані), форуми, портали, на яких зосереджена саме ваша цільова аудиторія.

2. Регістріріуем профайл, створюємо йому унікальний дизайн і починаємо заповнювати його цікавим і корисним контентом.

3. Наповнюємо групи користувачами. Для просування в соціальних мережах ми залучаємо тільки якісну аудиторію, справжніх людей, зацікавлених у ваших послугах.

4. Впроваджуємо інтерактив.

5. Працюємо з негативними думками, які можуть виходити від компаній-конкурентів.

6. В якості додаткових послуг при просуванні в соціальних мережах може бути залучена контекстна і медійна реклама.

НАШІ ПЕРЕВАГИ при просуванні В СОЦМЕРЕЖАХ

• Ми не використовуємо програмне забезпечення для розкрутки груп; всі роботи робляться якісно і «вручну».

• Як професіонали, ми знаємо весь ринок соціальних мереж, тематичних порталів, форумів, ком'юніті і блогів, що дозволяє нам підбирати найефективніші майданчики для взаємодії з вашою цільовою аудиторією.

• Чесні ціни: вартість просування в соціальних медіа є недорогим, швидким і ефективним способом просування.

• Кожного місяця ми надаємо детальний звіт про просування по кожній соціальній мережі з аналітикою основних показників.

ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ - ІНТЕРЕС ПЕРЕДПЛАТНИКІВ

Ми впевнені в тому, що головне правило при просуванні в соціальних мережах - це зацікавленість. Як захопити аудиторію?

По-перше, там де це доречно, потрібно писати смішно. Ми розміщуємо смішні висловлювання, картинки і відео. Головна умова - дотриманні тематики спільноти.

По-друге, ми розміщуємо «розумний контент». Читача потрібно захоплювати цікавими фактами, прикладами з історії, мудрими афоризмами.

По-третє, при просуванні в соціальних мережах завжди ефективно щось безкоштовно роздавати. Що саме - ми визначаємо разом із замовником. Наприклад, якщо це профайл турагентства, можна попросити читачів розмістити у себе на стіні інформацію про вигідній пропозиції. Переможцю, що зібрав найбільшу кількість лайків або виявленому випадковим чином, буде подарований приз.

По-четверте, необхідно завжди стежити за поточною порядком денним. Потрібно бути актуальними і стежити за поточною порядком денним! Розміщується контент повинен нести щось нове, можливо кілька провокаційне - якщо це викличе деякі суперечки і безліч коментарів - це тільки на користь просуванню.

Також може бути корисним:
• Реклама в топових групах в Контакте
• Розсилка та розміщення прес-релізів
• Пошукова оптимізація сайту (SEO)

Дуже часто, перед замовником виникає питання: які соціальні мережі необхідно використовувати для просування?
«Що там складного?
Як захопити аудиторію?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения