Просування в соціальних мережах

 1. Просування спільнот в соціальних мережах і SMM
 2. Маркетинг в соціальних мережах: створення та просування спільноти (паблік, групи)
 3. Вигоди SMM ...
 4. Мінуси і загрози ...
 5. Цільова аудиторія…
 6. Дизайн і наповнення.
 7. Робота з передплатниками ...
 8. Кому потрібно ...
 9. Результати нашої роботи по SMM
 10. Наша пропозиція по розкрутці в соціальних мережах

Агентство інтернет-маркетингу пропонує комплексне просування в соціальних мережах (smm) для клієнтів з Харкова, Києва, Дніпра, Одеси та інших міст України. Вартість розкрутки в соціальних мережах - від 3200 грн. / Міс.

Просування спільнот в соціальних мережах і SMM

В даний час майже не залишилося людей, у яких немає хоча б одного облікового запису в соціальній мережі, будь то Instagram, Facebook, Google+ або Youtube. Це стосується майже всіх соціальних і вікових груп працездатного населення, а отже йдеться про потенційних клієнтів в сегментах ринку на будь-який смак і колір :-)

А якщо ще додати до всього цього той факт, що за статистикою одного тільки "Facebook" число користувачів перевищила 2 млрд (дані за липень 2017 г.), можна зробити висновок про ступінь важливості того, що Ваш бізнес повинен бути представлений в соцмережах! Також важливо відзначити, що при грамотному просуванні можна організувати ефективну комунікацію, як в B2C напрямку, так і в B2B.

Маркетинг в соціальних мережах: створення та просування спільноти (паблік, групи)

Цілі ...

Перше, що необхідно - це визначити цілі, які ставляться перед спільнотою. До можливих цілей можна віднести наступні:

 • брендинг, популяризація компанії, товару, ідеї;
 • підвищення лояльності до бренду, компанії, товару, робота з негативними відгуками;
 • розширення клієнтської бази, залучення і залучення аудиторії;
 • інформаційний супровід Вашої аудиторії, наприклад, передплатники вашої сторінки в Facebook своєчасно будуть сповіщені про акції, пропозиції та новини вашої компанії;
 • прихована реклама рекомендаційного характеру (застосовується до всіх сфер, але найбільш необхідна в сферах, де бажано уникати прямої реклами, наприклад, в медицині);
 • організація продажів (при використанні saas-систем можна організувати інтернет-магазин в самому співтоваристві);
 • збір первинної інформації, проведення опитувань, обговорень і т.п.
 • розкрутка заходи або події;
 • отримання і аналіз зворотного зв'язку;
 • і найважливіше - комунікація з аудиторією.

Вигоди SMM ...

Основний вигодою просування в соціальних мережах і social media marketing (smm) є організація спілкування з клієнтом «на його території», тобто на сайті, на який він заходить постійно, зі зрозумілим і звичним для нього юзабіліті і дизайном, в якому ваш клієнт відчуває себе «спокійно і впевнено», в якому він сам вибирає, що хоче бачити, підписуючись на питання, що цікавлять його спільноти. Також, слід зазначити, що формат комунікації може бути розглянутий як користувач-користувач, а не компанія-користувач - це надає спілкуванню більш довірчий характер. Важливо ще й те, що при якісній розкрутці сайту, дуже важливо працювати з факторами SMM і SMO, так як в процесі розкрутки дані з соціальних мереж побічно впливають на якість ресурсу і визначають ступінь довіри користувачів до ресурсу.

В даний час інформування клієнтів через підписку в соціальних мережах - один з найбільш потужних і ефективних інструментів комунікаційної політики.

Також серед переваг відкриття «вашого представництва» в соцмережах можна виділити:

 • Легкість приєднання - не потрібно довго реєструватися на сайті, наприклад, у форумі - його можна легко організувати прямо в групі спільноти. Вашому клієнтові досить одного кліка для приєднання!
 • Можливість проведення рекламної кампанії і кампанії по залученню з високою точністю орієнтування - завдяки тому, що користувачі самі вказують свої дані в своєму профілі, вказують місця, які вони відвідують, свої захоплення та хобі. Все це може бути використано для проведення дійсно цільової рекламної кампанії!
 • Якісна веб-аналітики - можливість проведення маркетингових досліджень високої точності.

Мінуси і загрози ...

Інформаційний шум: можна запросто розчинитися серед безлічі подібних груп (або просто, якщо користувач підписаний на безліч спільнот), і залишитися непоміченим в його стрічці новин. Рецепт: дійсно цікавий цільовому клієнту контент, а також унікальний і незабутній стиль написання і оформлення постів, загальний дизайн групи.

При публікації нецікавого контенту, або вже неактуального - з'являється загроза відписок. Рецепт: грамотно використовувати всі можливі інструменти залучення - будь то проведення опитувань, конкурсів фотографій, проведення розіграшів призів, організація форумів, або створення реальної цінності, наприклад, організація онлайн-консультацій в співтоваристві Facebook. Але найважливіше - це написання дійсно цікавого і цінного контенту - це забезпечить вам «вірусний ефект» - користувачі будуть репоста ваші публікації, їх друзі і передплатники будуть бачити їх у своїй стрічці. Це буде найкращою безкоштовною рекламою рекомендаційного характеру, як сарафанне радіо. Це справжній запорука успіху.

Масовий відхід користувачів з соціальної мережі, в якій ви розвиваєтеся. Рецепт: своєчасно відстежувати тренди і тенденції, відчувати настрої передплатників. І при появі дійсно потенційно цікавою і перспективною соцмережі - паралельно відкрити і розвивати своє співтовариство і там, анонсувавши відкриття нової сторінки в спільнотах вже розкручених соцмереж.

І при появі дійсно потенційно цікавою і перспективною соцмережі - паралельно відкрити і розвивати своє співтовариство і там, анонсувавши відкриття нової сторінки в спільнотах вже розкручених соцмереж

Цільова аудиторія…

Другим етапом при створенні спільноти слід чітко визначити цільову аудиторію, її інтереси, переваги і ту мережу, в якій, найімовірніше, вона буде представлена ​​максимально. Найбільш популярні соціальні мережі в українському сегменті мережі в даний час - це Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn, Google+, Twitter.

Дизайн і наповнення.

Ключовий фактор успіху просування в соціальних мережах - це контент. Тому необхідно налагодити систему контент-менеджменту - потрібна грамотна робота SMM-менеджера. Чим цікавіше і уникальнее будуть опубліковані у вашій групі пости, тим охочіше їх будуть репоста і «лайкати».

Важливий фактор - це цінність групи. Тут потрібно задати питання з точки зору цільового передплатника - «Навіщо мені вступати в це співтовариство? Що воно дасть мені? Яку користь? ». Побиті картинки з котами, або інші всілякі «баяни» навряд чи дадуть чіткої відповіді ... Цінність групи - її мірило це користь: щось нове і дійсно важливе, інформація, якою хочеться поділитися, або хоча б настільки вдало оформлена публікація, що передплатник вирішить прикрасити їй стіну своєї персональної сторінки. Також, підвищити користь можна, анонсувавши в співтоваристві, наприклад, онлайн консультацію, або форум.

Робота з передплатниками ...

З приводу роботи з передплатниками потрібно виділити два етапи:

 1. Залучення (за рахунок повного охоплення публікацій, через інші групи, за допомогою запрошень, або рекламною кампанією).
 2. Залучення (тут потрібно залучити передплатника стати активним учасником групи - а після - клієнтом Вашого бізнесу).

Кому потрібно ...

Спільнота в соціальних мережах може бути корисно всім - інтернет-магазинах, брендам, товарам, ідеям, людям, у яких є хобі ...

Як висновок, можна сказати, що соціальні мережі є дуже вагомим інструментом як комунікаційної політики, так і веб-аналітики, зокрема в проведенні маркетингових досліджень, хоча б тільки тому, що більшість користувачів самостійно розміщують інформацію про себе (пів-вік, географія) і своїх інтересах. Завдяки цьому при проведенні рекламної кампанії можна з високим ступенем точності налаштувати цільову аудиторії за допомогою інструменту орієнтування. З точки зору просування сайту , Соціальні мережі і ПФ від них також вносять в вагомий внесок в розвиток ресурсу і з плином часу, вплив на розкрутку таких інструментів, як SMO і SMM тільки збільшується.

Таким же чином можна управляти залученням нових учасників в співтовариства, або вибираючи майданчика для реклами в інших спільнотах, грунтуючись на аналізі їх аудиторії.

Результати нашої роботи по SMM

Результати нашої роботи по SMM

Rotonda Hall
ресторан

Завдання: залучення передплатників
Рішення: розширення числа передплатників з числа цільової аудиторії, залучення

6 місяців роботи

 • 5000+ цільових передплатників
 • 500+ публікацій
 • 112000+ лайків

Посилання на аккаунт: https://www.instagram.com/rotonda.hall /

Клуб "Здорова дитина"
Все про здоров'я дитини: корисні поради, консультації фахівців, трохи гумору і багато корисного про дітей і їх вихованні.

Завдання: створення корисного спільноти, що пропонує цінності ЦА, що діє від імені дитячого медичного центру

Рішення: розробка концепції, створення цінності (онлайн-консультації педіатра), організація системи роботи спільноти, розширення числа передплатників з числа цільової аудиторії, залучення

рік роботи

 • 10000+ передплатників
 • 140000+ лайків
 • 1500+ записів в медичний центр
 • 500+ повідомлень від передплатників

Посилання на аккаунт: https://vk.com/zdorova_dytyna

com/zdorova_dytyna

RND Constrution
Виробник розсувних систем

Завдання: залучення передплатників, основний акцент на B2B-сегменті

Рішення: розширення числа передплатників з числа цільової аудиторії, залучення

2 місяці роботи

 • 1500+ передплатників
 • 7000+ лайків
 • 250+ коментарів від передплатників

Посилання на аккаунт: https://www.instagram.com/rndconstructi/

com/rndconstructi/

Наша пропозиція по розкрутці в соціальних мережах

Наша компанія може запропонувати Вам наступні послуги:

 • створення і оформлення Вашої сторінки в соцмережах (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube);
 • просування і контент-менеджмент Вашого спільноти в Вашому цільової сегменті;
 • аудит і веб-аналітику Вашого поточного спільноти і рекомендації по його подальшому просуванню;
 • проведення рекламної кампанії в соціальних мережах (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube);
 • розкрутку визначних подій в соціальних мережах;
 • розкрутка бренду або вирощування бренду;
 • розкрутка вірусного контенту.

Також см. просування в інстаграм .

Тут потрібно задати питання з точки зору цільового передплатника - «Навіщо мені вступати в це співтовариство?
Що воно дасть мені?
Яку користь?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения