Проверка зворотного зв'язку: напевно, найкращий список

 1. Проверка зворотного зв'язку: напевно, найкращий список
 2. 1. Величний SEO
 3. 2. Ахреф
 4. 3. Відкрийте Провідник сайтів
 5. 4. Google Search Console
 6. 5. SEMrush
 7. 6. Сигнали рейтингу
 8. 7. Відкрийте посилання Profiler
 9. 8. BuzzSumo
 10. 9. Kerboo
 11. Гей, Backlink Це

Ого. Ми чули, що зітхання ясно по всій країні, friendo.

Набридло намагатися з'ясувати, як перевірити, як ваші зворотні посилання складаються? Можливо, оооо ви навіть не знали що ви могли б зробити таку річ. На жаль. Ну, незалежно, Ви можете і ви повинні . Проте вручну неможливо зробити це вручну. Програми та програми можуть допомогти . Багато.

Як завжди, інтернет охопив вас.

Є програми в Інтернеті, які дозволяють вам перевірити зворотний дії, які ваші конкуренти включають в їх зміст (а також, як ваші зворотні посилання тримаються). Скориставшись цією можливістю, щоб утриматись і випередити конкуренцію, можна * drumroll * підвищити свій ранг і поліпшити свою видимість на SERPs (сторінка результатів пошуку).

Проверка зворотного зв'язку: напевно, найкращий список

Ви можете знайти численні програми на ринку, щоб підглянути ваші зворотні посилання або ваші конкуренти. Існують як безкоштовні, так і платні варіанти , і тому що ми найкращі, ми включили деякі з кращих. Продовжуйте читати і спробуйте один (або два, або три) з цих незамінних інструментів зворотного зв'язку. Ці звірячі програми можуть допомогти забезпечити ваші зворотні посилання, що надходять від деяких вбивць і надійних ресурсів, і дати вам уявлення про те, як ваш конкурент складається.

1. Величний SEO

Величний SEO

Величний SEO пропонує численні інструменти, які допомагають користувачам Інтернету. Ви також отримуєте більше, ніж просто їх зворотну перевірку, але контролер зворотного зв'язку вражає тим, що він безпосередньо сканує саму мережу, а не використовує дані третьої сторони. Цей солодкий веб-розгортки дає вам цінні зворотний прозорливість у всіх напрямках, і ви можете дізнатися більше про зворотні посилання на ваш сайт або ваших конкурентів. Це навіть включає кількість посилань доменів та IP-адрес.

Інструмент також дозволяє переглядати якірний текст, кількість посилань, які слід слідувати, і багато іншого.

Готові до кращого? Перевірка зворотних посилань - це безкоштовний варіант . Однак, якщо ви сплачуєте за підписку, ви можете отримувати багато додаткової інформації.

2. Ахреф

Ахреф

Цей безкоштовний маркетинговий інструмент пропонує повний аналіз зворотних посилань, які ви використовуєте. Ahrefs включає підрахунок кількості зворотних посилань, звідки вони походять, якірний текст тощо.

Платний обліковий запис надає більш глибокий аналіз, який відстежує ваш прогрес протягом певного періоду часу . Ви все одно отримаєте всі ті ж дані від ваших конкурентів, і ви можете переглянути свій прогрес, щоб знайти області, які можна покращити.

Ахрефс.

3. Відкрийте Провідник сайтів

Відкрийте Провідник сайтів

Відкрийте провідник сайту є одним з кращих інструментів на ринку для аналізу зворотного зв'язку. Ця програма не тільки надає вам кількість зворотних посилань на вашому веб-сайті, але й надає інформацію про останні посилання, оцінку спаму та повноваження домену та сторінки. Так, це допінг.

Безкоштовна версія обмежує кількість інформації, яку ви можете отримати, але платний обліковий запис дозволяє відстежувати посилання протягом певного часу, запускати необмежені звіти та багато іншого.

У будь-якому випадку це безліч безпрограшних.

4. Google Search Console

Google Search Console

Як частина інструментів для веб-майстрів, Консоль пошуку Google дозволяє переглядати посилання на ваш сайт. Ви можете знайти це, перейшовши в розділ " Пошук трафіку ", де можна переглянути всі посилання на ваш сайт , ваш найпопулярніший вміст, текст прив'язки та веб-сайти, які найбільше підключаються до вас.

Цей інструмент можна використовувати лише для того, щоб не відставати від посилань на вашому сайті . Womp womp. Ми знаємо, знаємо. "Шпигунство" - це весело. Однак консоль пошуку Google як і раніше залишається ресурсом, який має вирішальне значення для розвитку вашого блогу та веб-сайту. Використовуючи GSC, ви можете отримати свої дані прямо з джерела .

Привіт знову, Google. Пройшло багато часу. І ми маємо на увазі, ймовірно, близько 33 секунд.

5. SEMrush

SEMrush

Якщо ви шукаєте інструмент маркетингу, який надає велику кількість інформації про будь-яку URL-адресу , SEMrush це, мабуть, ваше варення. Вона також показує будь-які зворотні посилання, які вказують на будь-який сайт, який ви переглядаєте, чи ваш чи конкурент. Ви можете відстежувати відразу кілька сайтів конкурентів і отримати повну інформацію про знайдені вами посилання.

SEMrush, на жаль, не пропонує багато для безкоштовного облікового запису, тому вам доведеться платити. Проте ми обіцяємо; це один з кращих, якщо ви можете собі це дозволити .

Якщо ви не можете собі це дозволити, не бійте себе . Хоча програма є наступним рівнем, ціна може бути перешкодою. Продовжуйте читати, є ще багато варіантів!

6. Сигнали рейтингу

Сигнали рейтингу

Цей контролер зворотного зв'язку також є безкоштовним і надає тональну інформацію, яку ви знайдете корисною. Сигнали рейтингу також перераховує кількість зовнішніх посилань і кількість послідовників, які веб-сайт має на соціальних медіа-платформах, таких як Facebook і Twitter, на додаток до трафіку сторінки і Alexa. Хоча це безкоштовний ресурс, потрібно створити обліковий запис, щоб отримати повний звіт.

Ми знаємо, знаємо. Ще один пароль. Варто, хоча.

7. Відкрийте посилання Profiler

Відкрийте посилання Profiler

Хоча ця програма працює як інші інструменти, які ви використовуєте для перевірки зворотних посилань, інформація, яку вона збирає, є набагато ширшою. Відкрийте посилання Profiler включає розбивку старих посилань, контексту, галузей, країн і багато іншого . Ви також можете скористатися інструментом, щоб отримати аналіз того, які посилання потрібно видалити, щоб покращити рейтинг вашої сторінки. Численні фільтри допоможуть вам відсортувати інформацію таким чином, щоб вона найкраще відповідала вашим потребам.

Фільтри? Так. Великий так. Так довго, непотрібна інформація! Ми ніколи не піклувалися про вас!

8. BuzzSumo

BuzzSumo

Інший інструмент, який вимагає оплати , BuzzSumo надає повну інформацію про користувачів, які посилаються на ваших конкурентів . Він також надає звіт про те, як їхній контент виконується в результаті цих посилань і які сторінки читачів найчастіше діляться. BuzzSumo перевершує можливості для пошуку посилань і вмісту, які привертають найбільшу кількість посилань.

Блискучий, чи не так?

9. Kerboo

Kerboo

Kerboo дозволяє відстежувати зміни, внесені до профілю посилання . Ви можете дізнатися про те, як змінюється рейтинг сайту з додатковими якісними посиланнями або видаляючи погані посилання на якість. Kerboo щодня перевіряє профіль і надсилає вам повідомлення електронної пошти, у якому повідомляється про будь-які зміни. Очевидно, що це економить ваш час і полегшує процес моніторингу зв'язків.

Сподіваюся, ви знаєте, що посилання на моніторинг як на вашому веб-сайті, так і на сайті вашого конкурента є життєво важливими для покращення рейтингу сторінки. Ці інструменти надають як безкоштовні, так і платні варіанти цінним ресурсам і видаляють біль від необхідного, але інакше залученого процесу.

Гей, Backlink Це

Якщо ви не знали (ми не впевнені, яким би ви були на цьому етапі, але про всяк випадок), ми Переважають SEO ) дійсно насолоджуватися доставкою маркетингових стратегій і інструментів для вас, які можуть поліпшити, як ви заробляєте гроші з вашої онлайн присутності. Ви наполегливо працюєте, і ми наполегливо працюємо, так що давайте зробимо це спільним підприємством. Ми можемо стати вашим контролером зворотного зв'язку. Це непросто.

Якщо ви хочете, щоб рейтинг сторінок був вищим на сторінках результатів пошуку, партнер з нами . Ми працюватимемо з вами, щоб досягти бажаного успіху для вашої компанії.

Набридло намагатися з'ясувати, як перевірити, як ваші зворотні посилання складаються?
Готові до кращого?
Фільтри?
Блискучий, чи не так?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения