Пункти SEO оптимізації сайту для початківців в 2017-му році

 1. 1. Не забувайте про SEF, або навіщо потрібні Людино-Зрозумілі-урли (ЧПУ)
 2. 2. Title і високочастотні ключі
 3. 3. Title і низькочастотні запити
 4. 4. Н1 - переконайтеся в очевидному
 5. 5. Додайте мультимедійних спецефектів
 6. 6. Тег H2 і високочастотний ключ
 7. 7. Правильно позиціонуємо перший ключ
 8. 8. Адаптивний дизайн
 9. 9. Вихідні посилання
 10. 10. Перелінковка всередині сайту
 11. 11. Прагнемо до «швидкісного максимуму»
 12. 12. Допслова або LSI keywords
 13. 13. оптимізуємо все навколо, в тому числі зображення
 14. 14. «понишпорити» по мережах?
 15. 15. Розмір контенту на головній сторінці
 16. 16. Збільшуємо dwell time
 17. 17. Висока якість текстового і графічного контенту
 18. 18. Заведіть армію коментаторів
 19. 19. Оптимізований сниппет
 20. 20. «Яйце в качці, качка в зайці, заєць в скриньці» і так далі по тексту

Підбір і розташування ключових слів - це далеко не весь сенс роботи SEO-фахівців. Для того щоб робота по оптимізації сайту була по-справжньому ефективною, ще раз перевірте, чи всі пункти з нижчеперелічених ви використовуєте на своїх проектах.

1. Не забувайте про SEF, або навіщо потрібні Людино-Зрозумілі-урли (ЧПУ)

За авторитетної заяви Гугл, красивий, в міру довгий адреса, в перших 3-5 словах якого містяться ключові запити - це найвдаліший варіант URL.

2. Title і високочастотні ключі

Тег Title є чи не найбільш вагомим у всій внутрішній оптимізації. Тому важливо чітко розуміти, яким він повинен бути. Проаналізувавши поради пошукових і ранжіровочних систем, можна прийти до висновку: краще, якщо Title починається з ключового слова, або ключевик розташовується максимально близько до початку тега.

3. Title і низькочастотні запити

Коли ви знайшли зручне місце для основного продукту, що просувається ключа в головному мета-тезі, примостите поряд одне з додаткових слів, з яким вас можуть шукати. Наприклад, 2018, кращий, недорого / дорого, Москва і т.д. Пошукати додаткові запити можна тут .

4. Н1 - переконайтеся в очевидному

Ви впевнені, що використовувана система управління контентом «знайде» заголовок Н1 і розмістить його в потрібному місці? Про всяк випадок перевірте, особливо, якщо використовуєте НЕ Word Press.

5. Додайте мультимедійних спецефектів

Всілякі «живі» картинки, графіки та інші цікава візуалізація збільшить dwell і зменшити число миттєвих доглядів з сайту. А адже саме до цього ми і прагнемо.

6. Тег H2 і високочастотний ключ

Включіть в один з підзаголовків другого рівня основної просувний запит. Тільки не перестарайтеся - підкреслюю, одного цілком достатньо, якщо мова не йде про 10 тисячної простирадлі з десятком H2.

7. Правильно позиціонуємо перший ключ

У першому, дуууже довгому пропозиції (не менше 250 символів з пробілами), органічно використовуйте основний запит приблизно між 100 і 150 знаками.

8. Адаптивний дизайн

Чи не ображаємо користувачів смартфонів і інших девайсів: адаптивний дизайн - обов'язкова умова якісного органічного трафіку.

9. Вихідні посилання

Вихідну кількість посилань використовуємо акуратно, але все-таки використовуємо. 2-4 штучки на 3-5 кілознаков тексту буде «смачно і корисно».

10. Перелінковка всередині сайту

Ще одна корисна штука для внутрішньої оптимізації ресурсу. Але не вподібнюйтеся Вікіпедії: 20-50 посилань на сусідні сторінки можуть запросто налякати відвідувача, а ось 2-3 буде в самий раз.

11. Прагнемо до «швидкісного максимуму»

За офіційною заявою швидкість завантаження сайту є важливим фактором при його ранжируванні.

Чи знаєте ви, що ¾ відвідувачів так і не зайдуть на ваш чудовий сайт, якщо час очікування завантаження перевищує 4 секунди?

12. Допслова або LSI keywords

Це ті слова, які найчастіше використовують з вашим основним запитом при пошуку. Особливо актуально, якщо мова йде про невеликий за розміром контенті. Просто переконайтеся, що крім ключового слова «SEO оптимізація» в ньому присутні слова, наприклад: замовити / в Москві / недорого / якісно. Якщо ж ви розміщуєте докладний текст, на 5-7 кілознаков, з великою часткою ймовірності вони там вже використані.

Знайти LSI keywords в Google простіше простого: введіть основний запит, прокручуючи екран вниз першу сторінку видачі і побачите:

Знайти LSI keywords в Google простіше простого: введіть основний запит, прокручуючи екран вниз першу сторінку видачі і побачите:

Ну або використовуйте аналог вордстата в Google

13. оптимізуємо все навколо, в тому числі зображення

Прописуйте ключові слова в ALT, хоча б по одному на сторінці, а також стежте за тим, що назви файлів зображень містили ключ в латиниці або в транслітерації.

14. «понишпорити» по мережах?

Не соромлячись, додавайте на сайті кнопки шаринга. І нехай безпосередньо соціальний відгук не підвищить ваш рейтинг, але є шанси на появу органічних посилань. Особливо якщо мова йде про перепис в Twitter, Google+ або Facebook.

15. Розмір контенту на головній сторінці

Ми не провокуємо вас мірятися, у кого довший, просто не забувайте про те, що текст на головній сторінці не повинен бути меншим, ніж 2000 символів. Про всяк випадок нагадую, що він повинен бути добре структурованим, корисним і якісно засеошенним.

16. Збільшуємо dwell time

Це непоганий показник якості сайту. Це час, який перебуває на вашому сайті людина з моменту переходу до моменту повернення на сторінку результатів пошуку. Коли dwell time мінімально - це тривожний сигнал. Якщо відняти невеликий відсоток тих, хто «помилився дверима», виходить, що іншим у вас просто не сподобалося. А значить, є привід вдосконалюватися.

17. Висока якість текстового і графічного контенту

Що стосується текстів, то як би машина не в змозі самостійно визначити його якість. Але Google довіряє перевіреним непрямими методами: тривалість dwell time (якщо людина довго не йде, значить, його зацікавив ваш контент), закладки на сторінки, повторні заходи і т.д.

18. Заведіть армію коментаторів

З кожним днем ​​цей показник стає все більш значущим для Google, який полюбив бурхливі й тривалі обговорення.

19. Оптимізований сниппет

Вище вже говорилося про правильне написання тега Title. Крім цього у вас повинен бути забійний Description, що містить смислове навантаження вашої діяльності, конкурентні переваги і основне ключове слово. І все це в 160 символах. Ось так! Крім того важливо налаштувати ту частину сниппета, яка формується автоматично.

20. «Яйце в качці, качка в зайці, заєць в скриньці» і так далі по тексту

До чого це тут? До того, що рівень вкладеності «качок», тобто сторінок, повинен бути максимально оптимізованим. Чим ближче сторінці знаходиться до головної, тим вище її ранг. Пам'ятайте про це і добийтеся мінімальної кількості переходів.

14. «понишпорити» по мережах?
Чи знаєте ви, що ¾ відвідувачів так і не зайдуть на ваш чудовий сайт, якщо час очікування завантаження перевищує 4 секунди?
14. «понишпорити» по мережах?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения