Регіональне просування сайтів. Як розкрутити сайт в своєму місті

 1. Геозалежні і геонезавісімие запити
 2. Пошукова система Яндекс і просування в регіоні:
 3. Пошукова система Google і просування в регіоні:
 4. Сподобалася стаття?

Просунути сайт по Росії або в мегаполісі - Москві, Петербурзі чи Єкатеринбурзі - набагато складніше, ніж в невеликому провінційному місті. Конкуренція в конкретному місті, як правило, не так сильно розвинена, тим самим і просування на регіон ефективніше і менш затратно.

Що потрібно робити, щоб підкорити заповітний ТОП-10 пошукових систем в своєму місті?

Давайте розбиратися. Відразу обмовимося, що всі методи і рекомендації не нові, але багато власників сайтів і оптимізатори примудряються ними нехтувати.

Отже, щоб просунути сайт в регіоні, почати необхідно з якісної і грамотної оптимізації сайту.

 1. Семантичне ядро, теги Title і Description

  Перше, чому варто приділити увагу, - це розробка семантичного ядра і написання на його підставі тегів Title і Description. При підборі запитів необхідно врахувати регіон. якщо використовувати Яндекс.Вордстат , Виберіть своє місто і область, аналізуйте дані саме по географії сайту.

  Вордстат  , Виберіть своє місто і область, аналізуйте дані саме по географії сайту

  Частота запитів в регіоні завжди невелика, не варто цього боятися. Якщо статистика взагалі нульова, то перевірте ключ без прив'язки до регіону - наскільки він взагалі популярний серед користувачів?

  Крім того, при складанні семантичного ядра враховуйте запити типу ключове слово + назва будь-якого географічного об'єкта, наприклад, пластикові вікна в Іркутську, ремонт квартир в Нижньому Новгороді. Використовуйте такі ключі в тегах Title і Description.

  Геозалежні і геонезавісімие запити

  Геозалежні запити - це ключові слова, які запитуються користувачами без вживання географічних назв, але специфіка запиту передбачає саме географічну прив'язку. Наприклад, [замовити суші], [зробити депіляцію], [виклик евакуатора] - очевидно, що користувач хоче отримати відповідь саме по своєму місту, хоча і не вписує його в запит. Визначаються геозалежні запити статистично. Тобто по геозалежних запитам видача у кожного регіону буде різна.

  ГеоНЕзавісімие запити - не пов'язані з регіональною приналежністю. Наприклад, [рецепт абрикосового пирога], [хто вбив Кеннеді], [скільки смажити свинину] - пошукова видача буде по ним однакова для всіх регіонів.

  І ось що цікаво: ключові слова [ключовий запит + місто] не є геозалежні. Користувач тут шукає інформацію про певне місто і не важливо з якого регіону йде запит. Ось вам парадокс. Отже, і видача по ним буде скрізь однакова.

 2. Роботи по збільшенню посилального профілю

  При нарощуванні посилальної маси (НЕ рекомендуємо купувати посилання) вибирайте тематичні ресурси з того ж регіону, що і ваш - вони працюють краще. Тобто посилання з сайту, географічно ближчого вашому регіону, враховується з великою вагою. Вибирайте регіональні каталоги і довідники організацій, знайдіть інформаційних партнерів в своєму ж регіоні. Для просування в невеликих містах досить буває зробити якісну реєстрацію в каталогах , Щоб обігнати конкурентів.

 3. Мікророзмітки сторінки контактів

  Семантична розмітка контактів по стандарту Schema.org допомагає пошуковим роботам краще зрозуміти інформацію про сайт і його регіональної приналежності. Це може вплинути на ранжування саме регіональної видачі. Крім того, розмітка позначається на уявленні сниппета в результатах видачі, що піднімає рівень кликабельности (докладніше тут ).

 4. Вказівка міста в шапці

  Якщо ваш бізнес працює в конкретному місті чи регіоні, вкажіть локацію в шапці сайту.

 5. Контактні дані в шапці сайту

  Вкажіть телефон компанії з кодом міста в шапці сайту.

Пошукова система Яндекс і просування в регіоні:

Яндекс - найпопулярніший пошуковик у Росії, займає левову частку Рунета і краще за інших просунувся у формуванні регіональної видачі. У квітні 2009 року Яндексом був запущений новий алгоритм Арзамас. Він починає враховувати регіон, з якого виходить запит. Результати видачі по одному і тому ж ключовим словом в різних містах стали різними, виділено 19 великих регіонів. Регіон користувачів встановлюється через контакти на сайті і IP-хостинг провайдера. Пізніше, в грудні 2009, Яндекс випустив модернізований алгоритм Конаково - локальне ранжування отримали 1250 міст РФ.

Щоб показати Яндексу географічну приналежність ресурсу, є кілька способів:

 1. Яндекс.Вебмайстер. Увійдіть на даному ресурсі, далі додайте сайт і підтвердіть права (про те, як це зробити, читайте в нашій статті ). Далі стане доступний весь функціонал кабінету, де ви можете налаштувати регіональну приналежність. Виберіть з меню зліва Інформація про сайт / Регіональність.

  Якщо регіон не заданий, то інтерфейс буде виглядати так:

  Якщо регіон не заданий, то інтерфейс буде виглядати так:

 2. Розділ Каталог відображає регіон, заданий в Яндекс . Через кабінет Вебмастера його налаштувати не можна.

 3. Розділ Довідник відображає регіон, який призначений в Яндекс.Довіднику . Варто розмістити ресурс в довіднику, це допоможе пошуковому роботу Яндекса докладніше ознайомитися з вашою компанією, але додавання інформації в даний довідник ніяк не впливає на просування.

 4. Розділ Веб-майстер - тут задаємо регіон саме для видачі в пошукових системах. Для того щоб налаштувати регіон сайту, вкажіть регіон, в якому ви рухаєтеся, а в поле нижче дайте посилання на сторінку, яка містить інформацію про регіональну приналежність. Наприклад, сторінку контакти.

Зміни застосуються після наступного апдейта Яндекса, якщо зазначений регіон підтвердиться.

Регіон радимо встановлювати з максимальною точністю. Якщо ви ведете свою діяльність в Іркутську, то варто вказати саме місто Іркутськ, а не Іркутську область чи Сибірський федеральний округ.

Пошукова система Google і просування в регіоні:

Google відстає від Яндекса в якості регіонального пошуку. Для настройки регіональності в Google нам прийде на допомогу Google Search Console. Необхідно зареєструватися в даному сервісі, додати свій сайт і підтвердити права (за аналогією з Яндекс.Вебмайстер).

Google автоматично виставляє регіон, грунтуючись на доменній зоні, і налаштовувати щось самостійно звичайно не потрібно. Якщо доменне ім'я знаходиться в зоні .ru, то Google автоматично збудує Росія.

ru, то Google автоматично збудує Росія

Інша справа, коли ваш домен .org, .com, .net .moscow - доведеться націлити по країнам вручну. Натисніть галочку «Орієнтування на користувачів» і зі списку виберіть потрібну країну. Вибрати конкретні міста можливості немає.

Вибрати конкретні міста можливості немає

Важливо додати інформацію про компанію на Google.Maps (читайте тут ), Зареєструвавшись в Google Мій бізнес . Це не впливає на просування безпосередньо, але принесе свої плоди. Користувачі зможуть швидко знайти вашу компанію в пошуковій системі, подивитися відгуки.

Замість висновку: при просуванні сайтів в конкретному регіоні по максимуму намагайтеся приділити увагу вашому місту, підбирайте релевантні ключові слова, на їх основі складайте теги і пишіть тексти, вказуйте місто в шапці сайту, налаштовуйте Вебмастера. Так ви підштовхнете пошукового робота в правильному напрямку, відсіється нецільову аудиторію, залучаючи потрібних користувачів.

Важливо! Повний перелік робіт, необхідний для успішного просування в регіоні, включений в послугу пошукове просування . 100% наших регіональних клієнтів вже отримали бажаний результат.

© 1PS.RU, при повному або частковому копіюванні матеріалу посилання на першоджерело обов'язкове.

Сподобалася стаття?

Сподобалося? Поділися!

Що потрібно робити, щоб підкорити заповітний ТОП-10 пошукових систем в своєму місті?
Якщо статистика взагалі нульова, то перевірте ключ без прив'язки до регіону - наскільки він взагалі популярний серед користувачів?
Сподобалася стаття?
Сподобалося?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения