Рекомендую!

 1. Секрети практичного СЕО
 2. Школа блогерів Олександра Борисова
 3. Відеокурс «Джумла на максимальній швидкості»
 4. Відеокурс «Повний захист сайту на Joomla»
 5. Відеокурс «Joomla! Реактивний просування сайту »
 6. Прибутковий landing page на Joomla.
 7. Прибутковий інтернет-магазин під ключ
 8. Evernote майстер
 9. Секрети створення ефектних презентацій
 10. Створення успішного шаблону на Joomla

На даній сторінці я представляю вашій увазі курси інших авторів, які на мою думку заслуговують того, щоб звернути на них увагу. Тут я буду рекомендувати курси в яких сам буду особисто впевнений, тобто ніякої води тут не буде. Тільки реально працюють методики. Сподіваюся вам дані курси принесуть величезну користь.

Секрети практичного СЕО

Автор: Євген Попов і Руслан Савченко

Просування сайту - це те, про що замислюється кожен власник сайту рано чи пізно. Адже сайт без відвідувачів сайт не представляє ніякої цінності для його власника. Отримати знання з просування сайтів в пошукових системах може кожен самостійно і безкоштовно. Але як ви знаєте нічого безкоштовно по суті в житті немає, за все доведеться платити. В даному випадку ви заплатите своїм часом, як мінімум. Загалом, я прихильник покупки чужого досвіду, чого і вам раджу. Це вже доведено - краще один раз заплатити, ніж набивати шишки на своєму лобі.

Пропоную вам ознайомитися з найпотужнішим курсом по просуванню сайтів в пошукових системах від бувалого сеошника Руслана Савченко. Ви просто ознайомтеся з даними курсом і після цього я впевнений у вас в голові все перевернеться.

перейти на сторінку курсу →

Школа блогерів Олександра Борисова

Автор: Олександр Борисов

Школа блогерів Александа Борисова - що це і для кого? Ви знаєте, що таке блог? А ви знаєте, що на своєму блозі можна заробляти дуже і дуже хороші гроші, причому на повному автоматі (пасивний дохід)? Що то важко повірити, так? Друзі мої, я розвію ваші сумніви, вірніше я і Олександр Борисов - успішний інфобізнесмен, колишній пожежник, який на своєму блозі заробив більше 15 млн. Рублів. Якщо все ще не віриться, переходите за посиланням, дивіться відгуки, результати учнів і ще багато іншого мотивуючої інформації.

докладніше →

Відеокурс «Джумла на максимальній швидкості»

Автор: Олександр Куртеев

Багато хто не любить Joomla в плані її громозскості і повільності. Що-ж, є тут якась частка правди, але тільки лише частка, все інше брехня. Остання версія Joomla на момент написання цих рядків - 3.5. А всі ці забобони тягнуться ще з версії - 1.5. У люом випадку друзі, cms потрібно оптимізувати на максимальну швидкість. Так ось, з даного курсу ви дізнаєтеся як можна розігнати Joomla по максимуму і отримати верхні позиції в пошуковій видачі. А адже даний фактор швидкості теж впливає на ранжіваніе в SERP.

докладніше →

Відеокурс «Повний захист сайту на Joomla»

Автор: Олександр Куртеев

Одним з основних недоліків популярних систем управління сайтом є їх вразливість в силу відкритого вихідного коду. Тобто архітектуру движка вивчити може кожен і далі вживати заходів по злому сайту. Атаки з боку хакерів не обійшли стороною і Joomla. Злому, які працюють на cms Joomla сьогодні схильне величезна кількість сайтів. Звичайне оновлення до останньої версії або зміна пароля може не врятувати ситуацію. Тут потрібно робити будь-які заходи щодо захисту сайту від втручання третіх осіб.

Виконавши, рекомендації з даного курсу ви зможете захистити свій сайт і свої багаторічні труди від армії хакерів. Автор курсу дає гарантію аж 200%.

докладніше →

Відеокурс «Joomla! Реактивний просування сайту »

Автори: Олександр Куртеев і Василь Ткачов

Як відомо мало створити сайт, необхідно ще зробити так, щоб його знаходили в пошукових системах ваші відвідувачі. Без цього прибутку ви не отримаєте. Сьогодні світ СЕО таїть в собі багато секретів, які безкоштовно вам ніхто не розповість. Можна звичайно самому збирати свій досвід, але на це знадобиться величезна кількість часу, це як мінімум. Краще буде все ж перейняти чужий досвід і отримати, як то кажуть, швидкий старт.

Відеокурс «Joomla! Реактивний просування сайту »думаю те, що потрібно для тих, у кого сайт працює на cms Joomla, адже СЕО включає також в себе тонке налаштування cms. Автори курсу небезизвестного Олександр Куртеев, фахівець в області Joomla, автор курсів, присвячені навчанню Joomla і також відомий фахівець в області СЕО Василь Ткачов, автор багатьох книг з просування сайтів, одна з яких, до речі, стала бестселером на ozon.ru. Повірте, цим авторам є, що вам розповісти.

докладніше →

Прибутковий landing page на Joomla.

Автор: Олександр Куртеев

Landing Page - це, інакше кажучи, сторінка приземлення для продажу товарів, робіт, послуг. В даному випадку сайт складається з однієї сторінки, на якій чітко структурована вся необхідна інформація для відвідувача. Інформація на сторінці представлена ​​так, щоб користувач максимально зацікавився і відреагував належним чином на пропозицію.

Односторінковим сайтам притаманне таке поняття, як конверсія - відношення числа відвідувачів, до числа користувачів купили товар, роботу або послугу. На сьогоднішній день такі сторінки отримали величезну популярність, тому що кінцева мета - це продажі. Так ось, як створювати такі сторінки, як зробити так, щоб ці сторінки мали високу конверсією, ну і інші важливі моменти - все це викладено в даному курсі Олександра Куртеєвій. Всі подробиці про курс по посиланню нижче.

докладніше →

Прибутковий інтернет-магазин під ключ

Автор: Олександр Куртеев

Інтернет магазин - тип сайту, який набрав вже величезну популярність в силу того, що люди починають користуватися інтернетом все частіше і частіше день у день. Адже не завжди можна знайти потрібний вам товар не тільки в вашому місті, а й в регіоні. А в інтернет магазинах можна знайти практично все. Виходячи з цього, створювати інтернет магазини сьогодні дуже актуально. В інтернеті можна знайти величезну кількість різних рішень для створення інтернет магазинів, як платних, так і безкоштовних. Але я вам раджу звернути увагу на даний відеокурс від Олександра Куртеєвій. Пройшовши даний курс, ви зможете створити собі повноцінний багатофункціональний Інтернет магазин з нуля. Для створення магазину використовується безкоштовна платформа joomla + Безкоштовне розширення joomshopping. Я сам розробляю магазини в такій зв'язці і хочу вам сказати, що joomshopping - це на мій погляд саме вдале рішення для створення інтернет магазину на joomla. Втім, ви самі це зрозумієте, пройшовши цей курс.

докладніше →

Evernote майстер

Автор: Євген Попов

Я недавно опублікував замітку про те, як я почав користуватися сервісом Evernote. Перші враження досить таки позитивні. Даний сервіс дозволяє вести облік всіх своїх справ і подій. Це дуже потужна і гнучка система з управління своїм часом і справами. Взагалі, коли я знаходжу щось подібне і варте я відразу ж поспішаю поділитися ним зі своїми друзями і знайомими. Ось тепер ділюся з вами не тільки даною програмою, а й ще відмінним видеокурсом від Євгена Попова.

Пройшовши даний курс, ви навчитеся користуватися даною програмою, а також дізнаєтеся деякі нюанси, які Євген виробив по ходу користування сервісом. Загалом, ДУЖЕ РЕКОМЕНДУЮ !!! Двома руками за ....!

докладніше →

Секрети створення ефектних презентацій

Автор: Зінаїда Лук'янова

Сьогодні, коли нам доступні фотоапарати за низькою ціною, коли нам підвладні сотні і тисячі мегабайт простору на жорстких дисках постає питання - що робити з усіма цими фотографіями, які з'являються у нас кожен день на наших фотоапаратах і на мобільних телефонах? Відповідь знайдена - створення ефектних слайд-шоу з цих самих фотографій. Саме для цього автор Зінаїда Лук'янова записала для вас навчальний відеокурс по створенню ефектних презентацій в програмі Proshow Producer. Приклади таких презентацій ви зможете подивитися на сторінці курсу. Упевнений, що вам сподобається. Мені особисто сподобалося.
Всім удачі в створенні ефектних слайдшоу!

докладніше →

Створення успішного шаблону на Joomla

Автор: Олександр Куртеев

Професійний відеокурс від Олександра Куртеєвій по адаптивної верстці шаблону для cms Joomla 2.5 - 3.0. Якщо ви хочете навчитися верстати сучасні адаптивні шаблони, то даний курс то, що треба. З даного курсу ви також дізнаєтеся, як оновити шаблон joomla 1.5 до до 2.5-3.0. Одним словом - РЕКОМЕНДУЮ !!!

докладніше →

Ви знаєте, що таке блог?
А ви знаєте, що на своєму блозі можна заробляти дуже і дуже хороші гроші, причому на повному автоматі (пасивний дохід)?
Що то важко повірити, так?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения