Російське Агентство Новин

Люди не замислюються, коли погоджуються на медичне обстеження. Але вони можуть бути шкідливі для здоров'я, коли мова йде про опромінення. КТ сканування становить більшу загрозу, ніж навіть рентгенівські промені ...

КТ-сканування збільшує ризики розвитку раку

Більшість людей навіть не замислюються про це, коли погоджуються на рекомендоване медичне обстеження. Але діагностика і наступні контрольні сканування можуть бути вкрай шкідливі для здоров'я, особливо, коли мова йде про опромінення.

Сканування за допомогою комп'ютерної томографії, також відоме як КТ-сканування або томографія, є якраз такою процедурою, оскільки в ході такої діагностики на тіло людини спрямовується ударна хвиля іонізуючого випромінювання, що може значно збільшувати ризик розвитку раку на більш пізніх етапах життя.

В ході дослідження, опублікованого в British Medical Journal (Британському медичному журналі) в 2013 році було виявлено, що одиничне КТ-сканування пов'язано із загальним зростанням діагностованих випадків раку на 24%.

Цей відсоток злегка знижується з плином часу, яке проходить після одиничного сканування, але вірно і зворотне: чим більше КТ-сканувань людина проходить, особливо в юному віці, тим вище ризик, що пізніше може з'явитися рак.

Чому КТ-сканування гірше рентгенографії?

Чому КТ-сканування становить більшу загрозу, ніж навіть рентгенівські промені в плані радіоактивного випромінювання? Замість того, щоб просто вловлювати двомірне зображення внутрішніх органів людини, сканування за допомогою комп'ютерної томографії збирає серію знімків, які потім з'єднуються в тривимірне матричне зображення.

У підсумку, такий тривимірний знімок забезпечує кращу діагностику наявності можливих аномалій у здоров'ї людини, але при цьому передбачає значно вищі рівні згубної радіації, і потенційно веде до утворення як раз тих самих захворювань, які покликаний виявляти.

«На відміну від одиничного рентгенівського знімка, КТ-сканування еквівалентно серії індивідуальних рентгенівських знімків, що проводяться потужним комп'ютером, щоб отримати тривимірне зображення з високою роздільною здатністю вмісту нашого тіла», - пише Лорі Альтон (Lori Alton) для NaturalHealth365.com.

«Після одиничного сканування за допомогою комп'ютерної томографії ви піддаєтеся дії небезпечного радіоактивного випромінювання, яке еквівалентно численним рентгенівським знімкам, тому при цьому і зростає ризик розвитку раку, - додає вона. - Насправді, опромінення настільки велике, що його можна порівняти десятикратно збільшеним природним фоновим іонізуючим випромінюванням. »

Одиничне КТ-сканування піддає людину радіоактивного випромінювання, яке в 10 разів перевищує середнє природне фонове іонізуюче випромінювання за цілий РІК!

Щоб позначити якусь систему координат, будемо враховувати, що, в середньому, людина в природних умовах піддається фонового радіоактивного випромінювання в обсязі приблизно 3 мілізіверт (мЗв) на рік. І для порівняння, в ході одиничного КТ-сканування голови людина піддається опроміненню в середньому в розмірі 2 мЗв.

І цей показник істотно зростає при повному КТ-скануванні, наприклад, всієї черевної порожнини, в ході якого людина піддається радіоактивному опромінюванню в розмірі приблизно 30 мЗв, що приблизно в 10 разів перевищує середнє природне фонове іонізуюче випромінювання за цілий рік.

«Дози радіоактивного опромінення в діапазоні між 5 і 125 мЗв вже вважаються« статистично значущими », так як збільшують ризики розвитку раку, - додає Альтон.

«Але люди, у яких вже є виявлене злоякісне новоутворення, отримують ще більш високі дози радіоактивного опромінення, в порівнянні зі здоровими людьми, через частого сканування з метою діагностики і в ході супутніх лікуванню процесів спостереження».

Жінкам варто бути особливо обережними з КТ-скануванням, оскільки область грудей - та сама зона, де рак, викликаний комп'ютерною томографією, може утворитися найімовірніше, поряд з черевною порожниною і тазом, як було виявлено в ході дослідження, проведеного в Гарвардському Університеті.

Дослідники Гарвардської медичної школи також виявили, що шанс розвитку раку у людини після одиничного КТ-сканування черевної порожнини становить 1 До 2000, і далі в своїй роботі описують значні небезпеки, з якими пов'язана дана процедура.

Ось чому багато представників «альтернативної медицини» пропонують своїм пацієнтам замість цього теплобачення або цифрову інфрачервону термографію, оскільки замість опромінення в цьому методі використовується отримання зображення в інфрачервоних променях, щоб перевірити наявність аномалій всередині тіла людини, які можуть свідчити про наявність якого-небудь захворювання.

джерело

Комп'ютерна томографія збільшує ризик розвитку раку головного мозку

Міжнародна група вчених на чолі з Міхалом Хауптмана (Michael Hauptmann) з Нідерландського інституту вивчення раку повідомила про результати нової роботи. Дослідники заявили, що комп'ютерна томографія може збільшувати ризик розвитку пухлин головного мозку, пише видання Science Daily.

Нагадаємо, що комп'ютерна томографія (КТ) є одним з найбільш часто вживаних методів візуалізації (до речі, його творці отримали в 1979 році Нобелівську премію з фізіології або медицини). КТ-санування використовують фахівці найрізноманітніших сфер: біологи , Археологи і, звичайно, медики.

Цей вид сканування значно розширює діагностичні можливості і, відповідно, підвищує ефективність лікування. Однак є важливий момент: дослідження внутрішніх органів людини проходять з використанням рентгенівського випромінювання.

Однак є важливий момент: дослідження внутрішніх органів людини проходять з використанням рентгенівського випромінювання

Цей факт давно викликає у лікарів певні побоювання. Сама по собі комп'ютерна томографія передбачає мінімальне в порівнянні з іншими видами променевої діагностики опромінення. Однак є припущення, що діти і підлітки, які отримують більш високі дози опромінення, стають уразливі до розвитку раку. Зокрема, мова йде про злоякісні новоутворення в головному мозку, а також лейкемії.

Щоб перевірити цю гіпотезу і оцінити ризики, команда Хауптманн провела дослідження за участю більше 168 тисяч голландських дітей і підлітків молодше 18 років. У період з 1979 по 2012 рік всі вони проходили одне або кілька КТ-сканувань.

Вчені проаналізували медичні дані всіх цих пацієнтів. Їх цікавили випадки захворювання на рак, а також те, скільки людей померло за цей період і з яких причин.

В результаті загальна захворюваність на рак серед учасників виявилося в півтора рази вище очікуваної. Експерти дійсно виявили зв'язок між КТ-скануванням і розвитком пухлин головного мозку різних типів. Так, чим вище була доза опромінення, тим вище був і ризик виникнень страшної хвороби. У пацієнтів, що робили томографію кілька разів, ризик розвитку онкології збільшувався в два-чотири рази.

А ось щодо лейкемії припущення не виправдалися: опромінення, по всій видимості, не має значного впливу на розвиток пухлин і порушення роботи клітин крові і кісткового мозку, уточнюють автори роботи.

А ось щодо лейкемії припущення не виправдалися: опромінення, по всій видимості, не має значного впливу на розвиток пухлин і порушення роботи клітин крові і кісткового мозку, уточнюють автори роботи

Втім, вони також відзначають, що деякі діти були змушені проходити КТ-сканування, оскільки у них вже була підозра на онкологію. В цьому випадку не зовсім зрозуміло, чи могла процедура якимось чином вплинути на розвиток хвороби.

Медики наполягають на тому, щоб робота в цьому напрямку була продовжена: вони хочуть визначити всі існуючі ризики, пов'язані з широко поширеним методом променевої діагностики.

"Наша оцінка [цих] даних і даних з інших досліджень показує, що радіаційне опромінення, пов'язане з КТ, збільшує ризик розвитку пухлин головного мозку. Для мінімізації ризиків необхідно ретельне обгрунтування [проведення] комп'ютерної томографії у дітей та оптимізація дози, як це робиться в багатьох лікарнях ", - робить висновок Міхал Хауптманн.

Наукова стаття його команди була опублікована в спеціалізованому медичному виданні JNCI: Journal of the National Cancer Institute.

джерело

Мамографія є жорстокою медичної містифікацією

Шокуюче дослідження показує, що мамографія - це медична пастка - понад один мільйон жінок в Америці були понівечені зайвим лікуванням від неіснуючого раку грудей.

Стаття в онлайн-виданні Kopp-Online від 06.12.2012

Онко-промисловість таїть в собі «маленький брудний секрет»: ті ж онкологи, які змушують жінок боятися, переконуючи їх думку про наявність у них раку молочної залози, збирають величезні прибутки, продаючи цим жінкам хіміотерапевтичні препарати.

Конфлікти інтересів і відсутність будь-якої етики - абсолютно приголомшлива ситуація в онко-промисловості.

Тепер і нове наукове дослідження підтвердило - у більшості жінок «діагноз» рак молочної залози, отриманий прімаммографіі, був невірним!

93% випадків «раннього виявлення» не приносять пацієнтам ніякої користі.

Цей висновок новаторського дослідження, опублікованого в The New England Journal of Medicine (NEJM).

"Ми виявили, що після введення скринінгу кількість жінок з діагнозом раку молочної залози на ранній стадії збільшилася приблизно на 1,5 млн.", - пише співавтор д-р Гілберт Уелч. На перший погляд, це хороша новина. Ви можете подумати: «Ну, раннє виявлення зберігає життя», точно так же, як кажуть нам Komen (Асоціація з лікування раку молочної залози) і різні некомерційні товариства протидії раку.

Але це було б неправдивий висновок. Як виявила команда доктора Уелча, це збільшення додаткових «ранніх» діагнозів практично не призвело до зниження кількості випадків раку молочної залози в пізній стадії, а це означає що більшості жінок, які робили мамографію, лікарі брехали на предмет наявності у них раку молочної залози.

Доктор Уелч пояснює: "Ми виявили, що число жінок з діагнозом раку молочної залози в пізній стадії близько 0,1 млн. Чоловік. Ця невідповідність означає, що було багато гіпердіагностики, тобто, більше одного мільйона жінок, у яких нібито був рак на ранній стадії, і яких потім лікували в основному оперативно, хіміотерапією і рентгенологічно - через «ракової пухлини», якій у них ніколи не було ".

Так, ось саме. Якщо 0,1 мільйона жінок з реальним раком молочної залози на 1,5 мільйона «діагностованих», то 93% результатів «раннього попередження» були помилковими, тобто від них не розвивається рак в наступні стадії.

Хіміотерапія, опромінення і хірургія раку - це в значній мірі шахрайство з боку ортодоксальної медицини.

Згідно з дослідженням, в останні 30 років гіпердіагностики зазнали 1,3 мільйона американських жінок з «раком молочної залози» (тобто пухлини, які були виявлені під час скринінгу, ніколи б не викликали ніяких клінічних симптомів). Це 1,3 мільйона жінок, які довелося вірити їх онкологів: «Якщо ви не згодні з призначеним лікуванням, то ви помрете через шість місяців (або протягом двох років)», що кидає людей в безодню жаху і страху.

Від цього страху більшість жінок здається і погоджується почати «лікування» - часто в той же день, в який вони помилково діагностуються. Так зване «лікування» складається з високотоксичних ін'єкцій по-справжньому смертельних хімічних речовин, від продажу яких той же онколог отримує невеликий статок, коли він «продає» пацієнтові неправильний діагноз. Так: клініки раку і лікувальні центри онкології отримують величезні прибутки від продажу хіміотерапевтичних агентів, які продають своїм пацієнтам. Ще раз - тим же самим пацієнтам, яких вони раніше налякали хибнопозитивним результатом мамографії і тим самим змусили до лікування.

Хоча мамографія з наукової точки зору має практично повний провал, її пропаганда не слабшає. Тим не менше, більшість жінок падають на статистичний обман в ЗМІ і погоджуються на токсичну хіміотерапію «раку молочної залози», якого у них немає.

Шарлатанство сучасної онкології

Коли жінки починають хіміотерапію «проти раку», яким вони не страждають, вони як раз і отримують те, що позначається шарлатанами-онкологами як «симптоми раку» - у них випадає волосся, вони втрачають апетит, у них слабшають м'язи. Вони стають фізично слабким, психічно втраченими і хронічно втомленими. Тоді лікар каже цій жінці: «Ти повинна бути сильною, щоб пройти через це, в той час як ліки працює».

Чисте шарлатанство! Може бути, ефект був би краще, якщо покладатися на феншуй або вуду, по крайней мере, нічого токсичності не вливається в організм. Тому що в сучасній медицині все, що пов'язано з раком - постановка діагнозу, «лікування», медичний апарат - існують зі злим умислом, щоб генерувати прибуток для онко-промисловості.

«Покращена» технологія веде до підвищення хибнопозитивних результатів

Для сучасного шарлатанства немає кращого прикладу, ніж онко-промисловість. При появі більш точних апаратів для мамографії кількість хибно-позитивних діагнозів збільшувалася не по днях, а по годинах. Ще раз, доктор Уелч в New York Times: «Шість років тому в результаті довгострокового спостереження при рандомізованому дослідженні було отримано, що приблизно одна чверть з усіх ракових пухлин, які були виявлені в скринінгу, були гіпердіагностіруемимі. І це дослідження було пов'язано з мамографії, яка використовувалася в 1980-х роках. Нові цифрові пристрої виявлення дають набагато більш ненормальні вимірювання і, відповідно, гіпердіагностика збільшилася до однієї третини - половини виявлених при скринінгу ракових пухлин ".

Ви розумієте? Багато діагнози раку при мамографії просто не вірні. Але це відповідає існуючій тактиці залякування жінок, що може бути охарактеризоване лише як «культ раку», який маніпулює жінками з метою подальшого отруєння хімічними речовинами. Звичайно, є ті, що вижили в цій неоголошену війну, в якій більшість помирають не від раку, але ... від лікування!

культ раку

Сьогодні люди дивуються над масовим самогубством культу Джимі Джонса в 1978 році, коли вони думають «як могли ці члени культу бути настільки дурні, щоб отруїти себе?»

Подивіться навколо, люди, бо онко-промисловість зробив свій власний рецепт «Джимі Джонса», тільки помноживши його в мільйон разів. «Культ раку» є свого роду сучасним культом самогубства імені Джима Джонса.

Одна з ознак цього культу є поклоніння членоушкодження. І це не просто жінки, які піддаються на маніпуляції, щоб видалити ( «превентивно») груди, але є і жінки, якими можна маніпулювати, щоб продати їм ін'єкції летальних отрут для нирок, печінки і мозку. До речі: найбільш поширеним побічним ефектом хіміотерапії є ... сам рак.

Як і будь-який інший культ, онко-промисловість поширює свою єресь за допомогою емоційно забарвленої пропаганди і вражаючих символів (рожеві стрічки). Мільйони жінок беруть участь в благодійних акціях (збір грошей «Run for the Cure»), по-видимому, не розуміючи, що велика частина грошей, які збираються, використовується для придбання апаратів мамографії, що призводить тільки до ще більшої кількості хибнопозитивних діагнозів, і що все більше жінок стають жертвами шахрайства.

Вся онко-галузь сьогодні, насправді, може бути охарактеризована тільки як злочин проти жінок. Існує також форма «культурного каліцтва», аналогічна тому, що ми бачили протягом всієї історії у ацтеків, майя і різних африканських культур.

Чи є «культ раку» кримінальних підприємством? З великою часткою впевненості - так. Це науково? Забудьте про це. У сучасній онко-індустрії немає нічого «наукового», за винятком наукової маніпуляції страхами і почуттями людей, не тільки жінок в разі раку грудей. Дуже сильно маніпуляціям схильні батьки, у дітей яких "діагностується" рак, найбільш часто - лейкоз або лімфома. У онко-промисловості етика, науковість і факти пропадають без вести, їх замінює тактика вербального і невербального впливу, тиску і публічно представленої брехні про переоцінених переваги мамографії.

Онко-промисловість, врешті-решт, не збирається лікувати рак. Замість цього вона пропагує культ раку. Доктор Уелч пояснив: "Прихильники мамографії представляють громадськості речі, які просто не відповідає дійсності. З одного боку, що нібито життя кожної жінки, у якому за допомогою мамографії діагностується рак, може бути врятована (думаю, з які залишилися живими після «лікування» раку молочної залози з їх рожевими футболками - «Мамографія рятує життя, і я цьому доказ» ). Насправді, ці вижили, дуже ймовірно, є навпаки - жертвою діагнозу ".

Таким чином, було б чесніше сказати всім жінкам з гаслом «мамографія рятує життя з рожевою футболкою», що вони є нічого не підозрюють жертвами «наукової» кампанії проти жінок, яких ввели в оману страхом і піддали «обробці», в якій вони не потребували , а потім скалічили їх токсичними хімікатами або скальпелем хірурга. Ці рожеві футболки повинні говорити правду, і це слід читати: «я пережила війну з онко-промисловістю».

При цьому, виникає велике питання: як довго західна цивілізація буде перебувати в полоні культу раку? Скільки ще мільйонів жінок повинні бути принесені в жертву дурисвітству мамографії і психологічній обробці сучасної онкології?

Сучасна онкологія представляє темні століття медицини

Прийде день, коли сучасна практика хіміотерапії буде засуджена в книгах з історії медицини, також як, наприклад, було з практиками вдихання ртуті і хірургічного видалення органів для лікування психічних розладів.

До тих же пір незліченну кількість невинних жінок будуть покалічені отрутою, радіоактивним випромінюванням або скальпелем через лікарів, які просто не переймаються тим, скільки жінок вони калічать або вбивають, якщо це оплачується страховою компанією. Цю правду про онко-промисловість ви не отримаєте від послідовників культу «рожевої стрічки».

джерело

ПРАВДА ПРО РАКУ. Неефективність і небезпека традиційних тестів на рак - мамографії і PSA

Комп'ютерна томографія провокує рак

Термографія - безпечний і ефективний спосіб ранньої діагностики раку грудей і шкіри

Більш детальну и різноманітну інформацію про події, что відбуваються в России, на Україні и в других странах Нашої прекрасної планети, можна отріматі на Інтернет-конференціях, Постійно проводяться на сайті «Ключі Пізнання» . Все Конференції - відкриті и абсолютно безплатні. Запрошуємо всех прокідаються и цікавляться ...

Чому КТ-сканування гірше рентгенографії?
Чому КТ-сканування становить більшу загрозу, ніж навіть рентгенівські промені в плані радіоактивного випромінювання?
Ви розумієте?
Чи є «культ раку» кримінальних підприємством?
Це науково?
При цьому, виникає велике питання: як довго західна цивілізація буде перебувати в полоні культу раку?
Скільки ще мільйонів жінок повинні бути принесені в жертву дурисвітству мамографії і психологічній обробці сучасної онкології?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения