Розкрутка і просування сайту в інтернеті: всі способи збільшення трафіку

 1. Основні напрямки просування в інтернеті
 2. Що таке правильне SEO-просування сайту та як воно працює
 3. Чому розкрутка працює краще, ніж оффлайн реклама?
 4. Терміни розкрутки сайту в пошукових системах
 5. Схема просування сайту
 6. вибираємо домен
 7. Вибираємо CMS і хостинг
 8. склеюємо дзеркала
 9. Проводимо технічний аудит
 10. налаштовуємо Robots.txt
 11. Працюємо над картою сайту
 12. Налаштовуємо сторінку помилки з кодом 404
 13. Політика конфіденційності сайту
 14. Працюємо над семантичним ядром
 15. Наповнюємо сайт контентом
 16. перелінковка сайту
 17. Купівля ПОСИЛАННЯ
 18. Переходи з соціальних мереж та інших джерел
 19. Аудит і доопрацювання сайту в міру збору статистики
 20. Як замовити просування в агентстві

Питання про те, як відбувається просування сайту в інтернеті хвилює і пересічних користувачів, і підприємців-початківців, і фахівців в сфері програмування. З кожним днем ​​на просторах мережі з'являється більше і більше ресурсів, які конкурують один з одним за відвідуваність. Як не загубитися серед багатьох тисяч веб-сторінок і бути цікавим користувачеві? Як навчитися здійснювати продажу через інтернет і заробляти на рекламі?

Хоча на ці питання в одній статті відповісти важко, спробуємо розібратися з основами просування сайтів, актуальними на сьогоднішній день, а також дати рекомендації з питань, що виникають на перших етапах роботи з ресурсом.

Основні напрямки просування в інтернеті

Основні напрямки просування в інтернеті

Створити красивий і цікавий ресурс недостатньо для залучення користувачів. В інтернеті існує маса сторінок, які могли б стати популярними, але цього не сталося з причин незнання про основні способи просування, ігнорування елементарних правил програмування, небажання витрачатися на якісний контент і рекламу.

Більшість відвідувачів сайтів приходять на ресурс через пошукові системи, тому актуальними напрямами в розкручуванні є пошукове просування і контекстна реклама.

 • Пошукове просування - це процес виведення сайту на перші місця в рейтингу видачі веб-сторінок. Це робота над тілом сайту в цілому - наповнення його унікальним матеріалом, розробка індивідуального дизайну, створення зрозумілої структури ресурсу. Виконання цих та ряду інших умов допомагає згодом вивести сторінку в одну з лідируючих, що і є метою просування.
 • Контекстна реклама - вид просування в інтернеті у вигляді рекламних оголошень, які виводяться за результатами пошукового запиту поряд зі списком популярних сайтів. Мінусом замовлення такої реклами є постійна необхідність вкладати гроші в цей спосіб просування - працює вона тільки поки у замовника позитивний баланс в електронному гаманці.

Таким чином, пошукове просування і контекстна реклама - категорії абсолютно різні, але мають спільну мету. Пошукове просування - процес тривалий, так як вимагає глибокого вивчення особливостей ресурсу з метою приведення його у відповідність до технічних вимог онлайн-маркетингу. Контекстна реклама же починає працювати відразу після її запуску.

Молодому сайту доцільно замовляти на перших етапах існування рекламу, при цьому не забуваючи працювати над оптимізацією свого ресурсу. Пошукове просування дасть результат значно пізніше, але він буде стабільним і вкладень згодом буде потрібно менше.

Що таке правильне SEO-просування сайту та як воно працює

Поставивши собі за мету просунути сайт, необхідно розуміти, що знадобиться чимало зусиль, коштів і часу для здійснення комплексної розкрутки проекту. Для цього необхідно ознайомитися з основами і інструментами seo-просування в інтернеті.

SEO-просування - комплекс дій, спрямований на підняття позицій сайту в рейтингу видачі запитів пошукових систем. Висновок ресурсу в ТОП допомагає інформаційних сайтів збільшити трафік, комерційним - залучити клієнтів. Тобто, робота над сео-оптимізацією ставить перед собою одну мету - отримання доходу.

Сео-просування ефективно виключно при комплексному застосуванні заходів внутрішньої і зовнішньої оптимізації.

Внутрішня оптимізація передбачає:

 • вибір оптимального доменного імені;
 • вибір хорошого хостингу;
 • роботу з сертифікатами;
 • роботу з дзеркалами;
 • підбір семантичного ядра;
 • створення зручної карти сайту;
 • публікацію якісного унікального контенту;
 • перелинковку;
 • роботу з інструментами від Яндекс і Гугл;
 • роботу з політикою конфіденційності та т. д.

Зовнішня оптимізація включає наступні дії:

 • закупівлю і створення посилань;
 • розміщення інформації про свій сайт в соціальних мережах, на форумах, в тематичних групах і на інших ресурсах.

Людини, яка не стикається раніше з просуванням, може шокувати таку кількість необхідних дій. Справа в тому, що недотримання правил оптимізації не дасть хороших результатів. Пошукові системи працюють для користувачів і рейтингові списки будуються таким чином, щоб відвідувачі сайтів швидко знайшли матеріал, відповідний їх запитом. Таким чином, особливу увагу слід приділити роботі над можливими технічними помилками, семантикою, юзабіліті ресурсу, структуруванням і якістю контенту.

Працювати над сео-оптимізацією самостійно дуже важко. Тому рекомендується звернутися до фахівців, які зможуть оцінити обсяг необхідних дій і надати допомогу у виведенні сайту в Топ пошукового рейтингу.

Якщо не готові йти в агентство, можна використовувати модуль SEO в системі Promopult: тут є всі інструменти для поліпшення якості сайту і пошукового просування. Ви зможете самостійно провести повний комплекс робіт, при цьому глибоких спеціальних знань не потрібно. В системі є чек-листи, підказки та рекомендації професіоналів. Гарантії, прозора звітність, оплата робіт в розстрочку і мінімальні бюджети.

Чому розкрутка працює краще, ніж оффлайн реклама?

Пошукове просування - метод розкрутки, який обов'язково окупиться згодом, звичайно, за умови, що фахівці зроблять все можливе для виходу ресурсу в Топ.

Що ж стосується оффлайн реклами, її результати спрогнозувати складно. Вклавши сьогодні велику суму, завтра можна залишитися ні з чим. Крім сумнівною можливості повернути інвестиції, недоліками оффлайн реклами є наступні.

 • Демонстрація оголошення широкої аудиторії. На відміну від оффлайн реклами, пошукове пропозицію працює більш вибірково, інформація обов'язково дійде до користувача, вбівшего відповідний запит в пошуковик.
 • Повільна зворотний зв'язок. Розміщуючи оголошення в журналах, газетах, листівках, на банерах і т. Д. Можна так і не дочекатися поки клієнт вийде на зв'язок. Тим більше, якщо мова йде про скороминуще погляді на зовнішню рекламу, де контактна інформація в принципі не сприймається. Інша справа - інтернет, де для того, щоб зв'язатися з компанією, досить зробити пару кліків.
 • Неможливість об'єктивної оцінки охоплення аудиторії. Люди, що надають місця для реклами, часто перебільшують реальну кількість зацікавлених клієнтів. Наприклад, реклама в журналі, який виписує сотня-інша людина, буде точно неефективною.
 • Спотворення інформації. У рекламних оффлайн-носіях редактори схильні коригувати оголошення, підганяючи під вигідний формат. Це не завжди виходить так, як задумав рекламодавець.

Таким чином, просування в інтернеті в більшій мірі, ніж оффлайн реклама відповідає часу. Крім відсутності недоліків, властивих оффлайн-маркетингу, дуже важливою перевагою розкрутки в мережі є можливість постійного аналізу статистики роботи сайту, що дозволяє вносити в нього необхідні корективи, підлаштовуючись під закони споживання.

Терміни розкрутки сайту в пошукових системах

На терміни розкрутки впливають такі чинники:

 • конкуренція - досягти топові позицій в деяких комерційних тематиках досить важко (наприклад, щоб розкрутити сайт з продажу популярної техніки або брендового одягу, потрібно як мінімум 5 місяців);
 • фільтри пошуковиків - Google і Yandex постійно ведуть боротьбу з сео-оптимізацією (якщо на ресурсі буде помічена висока активність, його заженуть під фільтр і він втратить позиції, тому розкручувати сайт слід поступово);
 • бюджет - для розкрутки потрібно залучити фахівців, витратитися на посилання і понести деякі інші витрати;
 • готовність сайту - порожню сторінку просунути неможливо, тому може знадобитися час для наповнення її якісним контентом і структуризації;
 • стратегія - за спосіб розкрутки зазвичай відповідає фахівець, саме він зможе розробити оптимальний варіант розвитку сайту, взявши до уваги виділений бюджет, крім того він буде здійснювати грамотне керівництво просуванням.

Терміни розкрутки сайту залежать від багатьох факторів. При хорошому розкладі вони складають місяць, але зазвичай відчутні результати можна виявити тільки на третьому-четвертому місяці роботи сео-оптимізатора.

На четвертому місяці роботи сайту можна починати отримувати з нього невеликий прибуток в якості майданчика для реклами (почати можна з Google AdSense).

Схема просування сайту

З чого почати розкрутку ресурсу? Розглянемо коротку інструкцію просування сайту і завдання, які стоять перед фахівцем в сфері сео-оптимізації.

вибираємо домен

В ідеалі домен повинен містити ключову фразу, відповідну назвою бренду (ikea.com) або вказувати на вид діяльності (kino.com). Рекомендується використовувати і реєструвати всі співзвучні імена, якщо вони недоступні - потрібно взяти найбільш вживане або запам'ятовується ім'я, яке не містить великої кількості символів і цифр. Якщо підібрати домен занадто складно, скористайтеся відповідними онлайн-сервісами.

Вибираємо CMS і хостинг

Правильний вибір платформи і хостингу відповідає за зручність роботи з сайтом. Хостинг і CMS нерозривно пов'язані між собою. Вибирати їх необхідно виходячи з тематики сайту і завдань, які перед ним поставлені. Наприклад, якщо мова йде про відкриття інтернет-магазину, «движок» повинен бути максимально зручним, що дозволяє швидко реагувати на зміни на сайті. Адже доведеться працювати з цільовою аудиторією, формувати кошика замовлень, каталоги і т. Д.

На сьогоднішній день в інтернеті існує безліч CMS-платформ. Кожна з них має як переваги, так і недоліками. Зазвичай вибір будується на особистих уподобаннях і на фінансову сторону питання. З платних платформ рекомендуються популярні 1С-Бітрікс або HostCMS. З безкоштовних - WordPress, Joomla, Drupal.

Перш ніж купувати хостинг, слід уточнити, чи підтримує він з обраної платформою. Є хостинги, створені для конкретних CMS. Є й універсальні хостинги з красивим і зручним інтерфейсом. Це Beget, Timeweb.com, Reg.ru, Jino.ru і т. Д. Хостинг повинен не тільки підходити під платформу, бажано провести глибокий аналіз провайдера. Він повинен бути надійним, швидким, працювати без перебоїв, мати постійну технічну підтримку.

З 2017 року Гугл вважає сайти з даними сертифікатами більш безпечними. Рекомендується робити або переводити на HTTPS всі ресурси, які містять дані про користувачів, все магазини, які беруть онлайн-платежі, всі сторінки, що містять форми зв'язку.

Встановити сертифікат можна самостійно безкоштовно або звернувшись до фахівців і замовити платний HTTPS. Вартість його невелика, та й на безпеці економити не варто, термін випуску близько 2 днів.

склеюємо дзеркала

Дзеркало або алиас - це повна або часткова копія сайту. Склеювання необхідна для того, щоб уникнути плутанини в доменних іменах. Для цього спершу слід визначитися з доменом, який пошуковик вважає головним. Потім склеїти його з www і з http.

Склеювання відбувається за допомогою інструментів Гугла і Яндекса.

В Яндексі з цією метою рекомендується використовувати файл Robots.txt з директивою Host (директива вкаже на головне ім'я сайту, всі інші будуть вважатися його копіями, наприклад, site.com - головний домен, www.site.com - його копія).

Для Гугла та інших пошукових систем слід внести зміни в файл htaccess, використовуючи редирект з помилкою 301. Наприклад, якщо потрібно зробити головним сайтом site.com, прописуємо:

RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ site.com $ [NC];

RewriteRule ^ (. *) $ Www.site.com / $ 1 [R = 301, L].

Редирект з помилкою 301 повинен бути налаштований з усіх можливих адрес, які повинні перекидати користувача на головний сайт. Копіями сайту виду https://site.ru (кращий вигляд доменного імені) будуть www.site.ru і http://site.ru, речі, імена доменів можуть бути і зовсім несхожими один на одного. За подібною схемою можна склеїти і два сайти, створених в різний час (наприклад, якщо необхідно перенести ресурс з одного домену на інший).

Проводимо технічний аудит

Його метою є робота над помилками в адресах посилань. Сайт не повинен містити:

 • битих посилань - неправильних посилань, що ведуть до помилки з кодом 404;
 • дублів - однакових сторінок за різними адресами;
 • циклічних посилань - посилань на сторінці, що ведуть на цю ж сторінку;
 • дублів в заголовках і короткий зміст.

Виявити зазначені помилки допоможуть наступні програми.

 1. Оператор «site:" для Гугла. Для виявлення помилок досить в рядку пошуку прописати: «site: адреса сторінки». Таким способом перевіряються всі посилання сайту на працездатність і наявність дублів.
 2. Також в Гуглі є інструмент Google Search Console. Він сканує сайт, помилки виводяться з кодом 404 в меню «Помилки сканування».
 3. Виявити помилки в Яндексі допомагають інструменти Вебмастера. Цей софт надає інформацію про битих посиланнях і їх кількості.
 4. Програмне забезпечення Xenu - сканує сайт і надає можливість шукати помилки в майбутньому в автоматичному режимі.
 5. Різні онлайн-сервіси.

Виявлені дублі, циклічні і биті посилання слід видалити.

налаштовуємо Robots.txt

Robots.txt - це звичайний текстовий файл, який служить підказкою для пошукових систем. Роботи пошукових систем проходяться по сайту з метою його сканування на помилки, але перш ніж виконати це завдання, вони заходять в файл Robots.txt. Це допомагає проіндексувати ресурс правильно, не допустивши до участі в пошуку деякі бази даних і конфіденційну інформацію (наприклад, про клієнтів).

Правильно налаштувати Robots.txt можна в Яндекс Вебмастер і Google Webmaster Tools.

Працюємо над картою сайту

Карта сайту являє собою список сторінок ресурсу. Це ієрархічна система, що надає зручну систему навігації і для користувачів, і для пошукових систем.

Інформація про веб-сторінках представлена ​​в форматах двох видів: HTML призначений для користувачів і XML - для полегшення індексації пошуковими роботами.

Прописати карту сайту можна вручну або за допомогою спеціальних сервісів, наприклад, Perl Sitemap Generator.

Налаштовуємо сторінку помилки з кодом 404

Помилку 404 або Not Found користувач бачить, коли сторінка не відповідає його запиту. Це найбільш поширена помилка в мережі, з якою можна зіткнутися при відвідуванні мертвих або битих посилань.

Це найбільш поширена помилка в мережі, з якою можна зіткнутися при відвідуванні мертвих або битих посилань

Сторінка помилки 404 повинна бути оформлена зазначенням подальших дій.

Помилка 404 небезпечна тим, що користувач може не повернутися більше на сайт, порахувавши його непрацюючим. Щоб цього не сталося, при розробці ресурсу необхідно убезпечити себе: прописати алгоритм дій для користувача, що зіткнувся з проблемою, що виникла у вигляді незнайдені сторінки.

Більшість платформ мають готові рішення для випадків виникнення помилки з кодом 404. Перевірити настройки можна самостійно в файлі htaccess.

Політика конфіденційності сайту

З 1 липня 2017 року адміністративне законодавство посилило санкції щодо відсутності політики конфіденційності. Штрафи до сайтів, які використовують особисті дані громадян, передбачені в ст. 13.11 КоАП РФ.

Політика конфіденційності сайту повинна бути відображена в окремому документі, посилання на який бажано розмістити на кожній сторінці ресурсу. Щоб правомірно використовувати цю політику, необхідно подати відповідний запит в Роспотребнадзор і зареєструватися в якості оператора персональних даних.

Працюємо над семантичним ядром

Робота над семантичним ядром передбачає глибоке опрацювання тематики сайту на предмет ключових фраз, найбільш часто використовуваних при пошукових запитах.

Відмінно допомагають підібрати ключі сайти Вордстат від Яндекс, keywordplanner Гугл, програма КейКоллектор або Словоеб, база Букварікс, база Пастухова і т. Д.

Підібравши ключі, попрацюйте над їх перефразування, вивчіть сайти конкурентів, приберіть непотрібні стоп-слова, почистіть дублі.

Наповнюємо сайт контентом

Працюючи над наповненням сайтів, слід не забувати про те, що пошукові системи люблять унікальну інформацію, що містить мінімум води і максимум корисних відомостей. При розміщенні тексту, перевірте, чи відповідає він параметрам оптимізації (правильні заголовки, наявність опису, міток і т. Д.).

У мережі існує безліч сервісів, які допомагають перевірити унікальність і водність тексту (text.ru, etxt Antiplagiat, Advego).

При можливості текст слід наповнювати унікальними або, як мінімум, доречними картинками, відео і таблицями. Вважається, що наявність їх на сайті, збільшує час перебування користувача на сторінці вдвічі.

перелінковка сайту

Робота над перелінковкою сайту копітка і часом дуже складна. Проте вона необхідна для двох важливих цілей:

 • розподілу ваги між сторінками ресурсу - облінкований сайт пошуковики індексують значно краще, виділяючи більш значущі і важливі для користувача частини сайту;
 • зручності користування сайтом - досягнення сторінки на сайті повинно відбуватися максимум в 3-4 кліка від головної сторінки, тобто слід зменшити вкладеність матеріалів.

розподілу ваги між сторінками ресурсу - облінкований сайт пошуковики індексують значно краще, виділяючи більш значущі і важливі для користувача частини сайту;  зручності користування сайтом - досягнення сторінки на сайті повинно відбуватися максимум в 3-4 кліка від головної сторінки, тобто слід зменшити вкладеність матеріалів

Досягти зручної перелинковки можна використовуючи такі методи:

 • перелинковка зірочкою - сторінки посилаються один на одного і мають однакову вагу;
 • перелинковка кільцем - сторінки посилаються одна на одну і на головну сторінку;
 • ієрархічна перелинковка - вибудовується певна структура, що нагадує прогресію, при цьому слід стежити, щоб частина ресурсу не залишилася поза зоною уваги.

Щоб вага грамотно розподілявся по сайту, слід також попрацювати над розподілом ключових фраз по головній і другорядним сторінок ресурсу.

Роботу над перелінковкою допоможуть полегшити такі сервіси, як Linkoscop, Pageweight, HTracer.

Купівля ПОСИЛАННЯ

За допомогою розміщення посилань можна не тільки залучати клієнтів зі сторонніх ресурсів, але і підвищити якість свого сайту з точки зору пошукових систем (пошукові роботи вважають, що чим більше посилаються на ресурс, тим він авторитетніше).

На сьогоднішній день існує кілька способів розміщення посилань.

Безкоштовний спосіб - самостійне вивчення форумів, блогів і сайтів зі схожою тематикою з метою розміщення на ньому посилання на свій ресурс. Це трудомісткий процес, тому відразу хочеться сказати, що простіше і швидше купити посилання, тим більше це недорого.

Покупку посилань можна здійснювати самостійно, домовившись з власником майданчика або запросивши фахівця так званого крауд-маркетингу. Купівля посилань другим способом передбачає грамотне їх розміщення на тематичних ресурсах експертами, мета яких - просування бренду шляхом залучення цільової аудиторії з більш популярних майданчиків.

При покупці посилань на тематичних сайтах без залучення фахівців слід звернути увагу на наступні параметри майданчика:

 • сторінка сайту повинна бути повністю наповненим і змістовної;
 • інших посилань не повинно бути або їх кількість повинна бути мінімальною - до трьох;
 • місце розміщення посилання - небажано її поміщати внизу сторінки;
 • до заслання має йти опис, включаючи головний ключ (в ідеалі замовити відразу кілька посилань з видозміненими ключами);
 • «Жвавість» майданчики і її висока відвідуваність;
 • наявність вхідних посилань на сайт-майданчик.

Правильна стратегія розміщення посилань допоможе залучити великий потік трафіку на сайт і потрібну аудиторію в короткий час. Закуповувати місця на майданчиках рекомендується протягом усього часу існування сайту.

Переходи з соціальних мереж та інших джерел

Просувати сайт слід на всіх майданчиках, де мешкає цільова Аудиторія . На сьогоднішній день це:

 • соціальні мережі - Вконтаке, Фейсбук, Інстаграм;
 • Ютуб і інші відеохостінги;
 • мобільні додатки Ватсап і Вайбер.

Вищевказані майданчики можуть принести великий потік трафіку за умови грамотної подачі оголошення.

Щоб розміщувати рекламу в соціальних мережах слід розкрутити свій аккаунт або співтовариство, або ж замовити публікацію оголошення в відомих тематичних паблік. Перевагою платної реклами є широкий інструментарій таргентінга, можливість управління ціновою політикою і отримання статистичної інформації по переходах.

Що стосується Ютуб, посилання на сайт можна розміщувати в кілька способів: домовившись з блогером про приміщенні посилання в опис, шляхом коментування відеороликів, створивши свій канал.

При використанні методу розсилки через мобільні додатки, можна скористатися спеціальними сервісами, які надають бази номерів, згрупованими за інтересами, статтю, віком і т. Д.

Аудит і доопрацювання сайту в міру збору статистики

Аудит необхідно проводити періодично і власникам сайтів, і сео-оптимізаторів.

Провести спочатку аудит можна і самостійно. Чек-лист перед запуском сайту повинен виглядати наступним чином.

 1. Структура сайту правильна і зручна (перевіряємо через Screaming Frog, Xenu - вказується домен сайту, і програма здійснює перевірку). Аналізуємо наступні пункти:
 • сторінки правильно розподілені по тематиках;
 • зроблена перелінковка - всі сторінки доступні в 3-4 кліка;
 • при складній структурі повинна бути додаткова навігація, показує користувачеві, де він знаходиться в даний момент;
 • присутній пошук на сайті.
 1. Контент унікальний, корисний, без спаму. Крім того, перевіряємо грамотність, формат заголовків, текст при необхідності форматіруем.
 2. Зображення повинні бути підписані - заповнюємо теги.
 3. Присутні мета-теги: тайтл (заголовок сторінки) та короткий опис.
 4. Сайт доступний для пошукових систем. перевіряємо:
 • файл txt;
 • карту сайту, її XML і HTML;
 • прописані правила індексування сторінок в Meta robots (можна перевірити за допомогою вкладки Meta & Canonical в Screaming Frog);
 • швидкість завантаження сайту (оптимальний час - 2-3 секунди).
 1. Перевіряємо, склеєні чи правильно дзеркала (вводимо назву сайту з www і без www), чи немає битих посилань або дублів.
 2. Зовнішні чинники ранжирування: аналізуємо зворотні посилання на сайт, розміщуємо їх на зовнішніх ресурсах, додаємо по потребі.

Якщо все в порядку, стежимо за його статистикою в Яндекс Метриці і Гугл Аналітікс. Дані сервіси мають безліч можливостей налаштувань відстеження відвідуваності ресурсу. На основі аналізу статистики, необхідно постійно допрацьовувати та вдосконалювати сайт. Припустимо, грунтуючись на поведінкових факторах користувачів, можна поліпшити карту сайту і окремі елементи ресурсу.

Як замовити просування в агентстві

Пройти самостійно шлях розкрутки сайту дуже складно. Проте це необхідно для створення якісного ресурсу, який буде відповідати технічним параметрам, що пред'являються пошуковими системами сучасності.

Досягти виконання поставлених завдань можна і за допомогою фахівця або після проходження спеціального навчання.

Досягти виконання поставлених завдань можна і за допомогою фахівця або після проходження спеціального навчання

Якщо немає знайомого сео-оптимізатора, можна звернутися до рейтингу компаній з просування сайтів. Список таких компаній можна знайти в інтернеті. Будується він на підставі кількості проектів в роботі і їх авторитетності з точки зору пошукових систем.

Між даними компаніями можна провести конкурс. Зазвичай, вибирається партнер, у якого вище обіцяний ROI - відсоток повернення інвестицій. Необхідно, щоб він був не нижче 20%.

Таким чином, вибравши хорошого фахівця або компанію, можна не тільки швидко розкрутити свій сайт, але і вийти на хороший рівень доходу вже в перше півріччя існування ресурсу.

Як не загубитися серед багатьох тисяч веб-сторінок і бути цікавим користувачеві?
Як навчитися здійснювати продажу через інтернет і заробляти на рекламі?
Чому розкрутка працює краще, ніж оффлайн реклама?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения