Розкрутка інтернет магазину в Москві, просування інтернет магазину самостійно

 1. 1. Пошукова оптимізація або SEO - просування
 2. 4. Банерна реклама
 3. 5. SMO і SMM. Реклама і просування в соціальних мережах, форумах і блогах
 4. 6. Поштові розсилки
 5. 7. Партнерські програми, знижки, купони і Купонатор
 6. 8. Створення і розміщення тематичних статей та підвищення PR інтернет магазину
 7. 9. Офлайн реклама (ТВ, радіо, газети, зовнішня реклама)
 8. 10. Інші варіанти

Розкрутка інтернет магазину - це наступний етап, з яким підприємець або власник стикається після створення. Від цього етапу цілком залежить успіх бізнесу, так як він має на увазі залучення клієнтів.

Деякі бізнесмени не думають про розкручування, наївно припускаючи, що після створення інтернет магазин сам собою почнеться шукати в пошуковій мережі. Однак, такий варіант можливий, якщо Вашу пропозицію унікально, як по суті, так і за наявністю на ринку. В іншому випадку Вам доведеться боротися з конкурентними пропозиціями, що і буває в 99% випадків.

У цій статті ми розглянемо найпопулярніші методи, способи розкрутки і канали просування товарів в інтернеті. Весь процес розкрутки можна розділити на два великих, принципово різних напрямки. Необхідно відзначити, що обидва напрямки вимагають вкладення часу і грошових коштів. Перший напрямок є оптимізацію інтернет магазину під видачу пошукових систем. Іншими словами, коли Ваші потенційні клієнти поставлять пошуковій системі запит, потенційно пов'язаний з Вашою пропозицією товарів і послуг, то в області видимості пошукової видачі (перші 20 позицій), клієнт побачить посилання на Ваш сайт. Другий напрямок розкрутки - це реклама. Реклама має безліч форм і видів, про які ми напишемо нижче. Головна відмінність пошукової оптимізації від реклами в швидкості отримання ефекту. Тобто для того, щоб відчути роботу рекламних кампаній, досить кілька днів, а результати SEO просування можна відчути мінімум через 1-3 місяці після початку роботи.

Отже, ось список всіх видів розкручування інтернет магазину

1. Пошукова оптимізація або SEO - просування

Пошукова оптимізація або SEO - просування

Найпопулярніший і найефективніший спосіб отримання цільових клієнтів. Загальновизнаним фактом є те, що конверсія серед клієнтів, залучених за допомогою пошукової системи, є найвищою в порівнянні з клієнтами, залученими іншими способами. На додаток до цього, результати SEO просування найнадійніші, тобто при форс-мажорних обставинах, коли є проблеми з фінансами, і у Вас немає можливості вкладатися в розкрутку, потік клієнтів з ПС не припиниться миттєво, як у випадку з рекламою. Недоліками даного методу є його тривалість і довгий вкладення коштів без віддачі. Вивести сайт в топ швидко на сьогоднішній день неможливо, особливо за конкурентними тематиками.

Другий за паливною ефективністю і дуже швидкий спосіб отримання покупців Другий за паливною ефективністю і дуже швидкий спосіб отримання покупців. Сьогодні в інтернеті повно пропозицій про розміщення товарів інтернет магазинів на торгових майданчиках. Їх також називають прайс-агрегаторами або інтернет гіпермаркетами. Принцип роботи торгових майданчиків дуже простий і подібний до звичайного супермаркету: безліч дрібніших постачальників і продавців - виставляють на продаж свої товари в загальну вітрину. Торгові майданчики завдяки своєму широкому асортименту мають великий трафік відвідувачів і широку аудиторію постійних покупців. Оплата відбувається або виходячи з кількості кліків по Вашому товарному пропозицією (в більшості випадків), або за певний проміжок часу розміщення товарів. Мінусів, так таких, це вид залучення покупців не має, за винятком постійної і фіксованої плати за потенційних клієнтів. Найбільш популярними прикладами торгових майданчиків є: Яндекс Маркет, Рамблер Товари, Товары@mail.ru, Nadavi.ru і багато інших.

Принцип даного методу дуже простий: користувач задає ПС запит, і у відповідь нарівні з безкоштовною пошуковою видачею отримує ряд контекстних (тобто Принцип даного методу дуже простий: користувач задає ПС запит, і у відповідь нарівні з безкоштовною пошуковою видачею отримує ряд контекстних (тобто  пов'язаних за змістом) рекламних оголошень пов'язаних за змістом) рекламних оголошень. Реклама показується не тільки на сторінках пошукових систем, але також на сайтах партнерах. За показ оголошень, при цьому нічого не береться, оплата проводиться за кліки. Оголошення бувають текстові (найчастіше), або у вигляді рекламних банерів. Найпопулярніші сервіси контекстної реклами це Яндекс Директ, Google AdWords і Begun.

4. Банерна реклама

Суть цілком зрозуміла з назви Суть цілком зрозуміла з назви. Банери можуть розміщуватися на будь-яких сайтах, куди можуть заходити потенційні покупці. Головне правильно вибрати сайт для розміщення. Мінус даного методу в тому, що банер показується всім без винятку відвідувачам. Отже, ви не фільтруєте відвідувачів, так як більшість побачили банер випадково, можливо їм ніколи не знадобляться Ваші товари та послуги. Однак, це песимістичний погляд, у багатьох випадках банерна реклама ефективна. Вартість за розміщення береться або за проміжок часу знаходження банера на сайті, або за сумарну кількість показів.

5. SMO і SMM. Реклама і просування в соціальних мережах, форумах і блогах

Реклама і просування в соціальних мережах, форумах і блогах

Соціальні мережі міцно увійшли в життя сучасної людини, тому їх вплив здійснюється і в електронній комерції. Основні завдання SMO і SMM - це залучення відвідувачів з соціальних мереж і заохочення їх до дій для подальшої популяризації ресурсу в соціальній сфері. Перевага роботи з соціальними мережами - це залучення потенційних покупців, збільшення впізнаваності бренду інтернет магазину і створення власного кола клієнтів, які завжди в мережі. Серед методів соціального просування - це створення груп в соціальних мережах і форумах, ненав'язливе пропозицію товарів потенційним клієнтам.

6. Поштові розсилки

Досить древній і в більшості випадків малоефективний метод просування товарів Досить древній і в більшості випадків малоефективний метод просування товарів. Однак його не забули і постійно ним користуються. Тут мається на увазі не поштові розсилки постійним покупцям, які досить ефективно впливають на продажу, а залучення нових клієнтів. Справа в тому, що багато людей сьогодні відносяться до незнайомих поштових повідомлень, як до спаму (чим власне це і є). Але з огляду на дешевизну методу, від нього як і раніше є толк.

7. Партнерські програми, знижки, купони і Купонатор

Партнерські програми, знижки, купони і Купонатор

Даний вид реклами є чимось середнім між торговим майданчиком і соціальною мережею. Принцип полягає в наступному: ви укладаєте партнерську програму з Купонатор (сайтом надають купони на знижку) і надаєте його клієнтам знижки. Таким чином, клієнту вигідно приходити до вас з сайту Купонатор, так як він в такому випадку отримає знижку, а Вам вигідно отримати нового клієнта. Послуги Купонатор оплачуються окремо. Найбільш популярними сервісами є: kuponator.ru, Vkupon.ru, Бубігатор.ру, Купон Дар, Майфант, Biglion і так далі.

8. Створення і розміщення тематичних статей та підвищення PR інтернет магазину

Відразу варто відзначити, що на кількість покупок даний метод не впливає, але в сукупності з іншими варіантами реклами підсилює загальний ефект. Даний метод відноситься до пасивних видів реклами і потрібен більше для збільшення впізнаваності бренду інтернет магазину.

9. Офлайн реклама (ТВ, радіо, газети, зовнішня реклама)

Про ефект від даної групи методів є різні думки Про ефект від даної групи методів є різні думки. Ось загальновизнані факти: охоплювана аудиторія дуже велика, конверсія низька, коштує дорого, так як це відноситься до класичних медійних засобів, коли увага клієнтів примусово перемикається на рекламний об'єкт. Найголовніше в цьому методі - це запам'ятовуваність. Рекламовані товари повинні бути популярні в застосуванні більшістю людей. В такому випадку можна розраховувати на те, що коли у людини з'явиться потреба в той чи інший товар послузі, він згадає про Ваше оголошення. Одне можна сказати з упевненістю, дані види реклами (особливо по ТБ) підвищують довіру до рекламованим продуктам і підсилюють імідж бренду.

10. Інші варіанти

До даних видів відноситься вірусна реклама, креативна реклама і багато іншого. Наприклад, можна зробити прикольний ролик і в кінці додати рекламу або посилання інтернет магазину. Потім ролик зливається в мережі і поширюється вірусним способом або методом «сарафанного радіо», коли люди самі відсилають ролик своїм знайомим заради приколу. У такому випадку, якщо все вдало розрахувати, можна привернути увагу до інтернет магазину і отримати покупців.

Каналів продажу товарів і варіантів розкрутки інтернет магазину чимало. У будь-якому випадку не можна покладатися на один із способів, як панацею. Ідеального методу, який би давав 100% результат не існує. При просуванні інтернет сайту необхідна функція використовувати не менше 3-5 способів, щоб досягти успіху. Використання кілька каналів підсилює сумарний ефект, підвищує довіру покупців і робить бренд інтернет магазину більш популярним.

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения