Розкрутка сайтів, просування сайтів в Алмати

 1. Органічне просування сайтів Алмати - в чому особливість?
 2. Рекламна розкрутка сайтів в Алмати - що ж це?
 3. Основні відмінності між органічним і рекламним просуванням
 4. Як швидко видно результат?
 5. Наскільки це дорого?
 6. Хто зробить якісну розкрутка сайту в Алмати?

Мета будь-якого власника сайту - отримати якомога більшу кількість цільових відвідувачів Мета будь-якого власника сайту - отримати якомога більшу кількість цільових відвідувачів. Не потрібно бути професіоналом, щоб розуміти: за це доведеться платити гроші. Ясна річ, хочеться отримати найкращий ефект при мінімальних витратах.

Далеко не всі власники Інтернет-ресурсів розуміють, що стоїть за цими термінами, чим взагалі займається SEO-оптимізатор або фахівець з інтернет рекламі. Дуже часто на цьому грунті виникає нерозуміння з боку замовника розкрутки або що гірше - в гонитві за низькою ціною, замовник може знайти недобросовісного «фахівця», який скористається неписьменністю замовника, який заявив що розкрутка сайту Алмати це саме те чим він займається. Мета цієї статті - внести ясність в поняття органічного і в поняття рекламного шляху розвитку Вашого сайту.

Розкрутка сайтів Алмати, як і сайтів будь-якого іншого міста, може здійснюватися двома шляхами:

 • розкрутка сайту Алмати через платну рекламу;
 • органічна розкрутка сайту в Алмати.

Уявімо, що людина зайшла в свій улюблений пошук, набрав фразу «розкрутка сайтів Алмати» і натиснув кнопку «шукати». Після цього він побачить список сайтів, тих, які відповідають його запиту. Так як в інтернеті дуже багато інформації, пошукова система розподілить список сайтів на позиції і на сторінки. Якщо Ваш сайт знаходиться на першій сторінці, на початкових позиціях, то ймовірність того, що відвідувач перейде саме на Ваш сайт досить велика. І відповідно якщо Ваш сайт не на першій сторінці, ймовірність дуже маленька. Якщо позиція нижче 3-ї сторінки - шанси отримати відвідувача зводяться до нуля. Щоб Ваш сайт був на перших сторінках пошукових систем потрібна розкрутка сайту в Алмати органічна або рекламна.

Забігаючи трохи вперед, пояснимо: не можна сказати, що рекламна і органічна оптимізація є альтернативами. Найкраще, якщо вони доповнюють один одного.

Що ми розглянемо в цій статті:

Органічне просування сайтів Алмати - в чому особливість?

Органічна розкрутка сайтів в Алмати - це комплекс робіт, спрямований на те, щоб сайт замовника виявився на першій сторінці пошуку за певними пошуковими запитами користувача (зазвичай органічна розкрутка сайтів в Алмати орієнтуються тільки на найпопулярніші пошукові системи -Google, Яндекс, Google Органічна розкрутка сайтів в Алмати - це комплекс робіт, спрямований на те, щоб сайт замовника виявився на першій сторінці пошуку за певними пошуковими запитами користувача (зазвичай органічна розкрутка сайтів в Алмати орієнтуються тільки на найпопулярніші пошукові системи -Google, Яндекс, Google.kz і т.д.).

Органічна розкрутка сайту в Алмати допомагає сайту досягти найвищих позицій в пошукових системах «природним» чином, довівши пошуковій системі що саме він повинен бути на перших позиціях. Зазвичай для цього потрібно:

 • проаналізувати поточний стан сайту;
 • «Поправити» знайдені помилки з технічного боку;
 • правильно підібрати всілякі запити, за якими користувач може знайти сайт замовника;
 • наповнити ресурс цікавим унікальним контентом;
 • купити посилання з сторонніх якісних сайтів на просувний сайт;
 • забезпечити видимість ресурсу в соціальних мережах.

Для того щоб позиції сайту піднялися, потрібно, щоб усі ці зміни побачив і зафіксував пошуковий робот. Цей процес не миттєвий. Тому розкрутка сайтів в Алмати дає перші ефекти, які стає помітні тільки через певний час (зазвичай місяць). І основний величезний плюс цієї розкрутки - це те що позиції Вашого сайту стабільні і сайт не може раптово зникнути, а також не може бути перекинутий на кілька сторінок назад. Якщо цей величезний плюс виявився величезним мінусом - Вам зробили неякісне просування сайту , Що за часту відбивається на загальному просуванні сайту в цілому.

до змісту

Рекламна розкрутка сайтів в Алмати - що ж це?

Найчастіше рекламна розкрутка сайту Алмати має на увазі розкрутку яка безпосередньо залежить від її фінансової підтримки. Напевно Ви бачили сайти з такою розкруткою, коли користувалися пошуковими системами, де як правило такі сайти знаходяться в додатковому блоці загального списку сайту, який виділений будь-якими візуальними ефектами. Що б простіше зрозуміти подивіться на картинку нижче.

Працює рекламна розкрутка набагато простіше, ніж органічна Працює рекламна розкрутка набагато простіше, ніж органічна. Основний плюс даної розкрутки - це моментальність, немає необхідності чекати появи вашого сайту на сторінці пошукової системи, він з'явиться там моментально. Але не дивлячись ні здається на перший погляд простий спосіб рекламної розкрутки, йому треба приділити належну увагу при складанні бюджету, де неграмотне його розподіл може виглядати як марне і витратна справа.

Також рекламні розкрутка сайту в Алмати може показати посилання на Ваш сайт з інших сайтів, у вигляді рекламного блоку. І як правило сайти на яких з'являється така реклама переглядають користувачі, що цікавляться інформацією, яка є на Вашому сайті, і посилання на яку буде відображена в рекламному.

На відміну від «природної» органічної, рекламна розкрутка сайтів в Алмати може бути названа «штучної». Пошукова система не визнає за сайтом права перебувати на перших позиціях в пошуку, але готова надати такий привілей за гроші. Природно, це триває лише до тих пір, поки рекламодавець платить.

до змісту

Основні відмінності між органічним і рекламним просуванням

складність

Рекламна розкрутка сайтів Алмати здійснюється досить просто. Не обов'язково бути професіоналом, щоб розібратися з налаштуванням реклами в відповідних інструментах пошукових систем. Але все якщо це для Вас разові заходу не тратте свій дорогоцінний час, Довертесь це фахівцеві легко орієнтується в даній області щоб уникнути неправильного розподіл і рекламного бюджету, і відчути реальний ефект від даної - рекламної розкрутки.

SEO-оптимізацією можуть займатися виключно професіонали, більш того професіонали без хорошого досвіду в даній області, можуть навчиться на помилках зроблених при розкрутки саме Вашого сайту, що як правило негативно відіб'ється навіть на майбутніх роботах по його просуванню. Це складна робота, яка вимагає багато сил і часу. Потрібно мати відповідні знання і досвід, регулярно стежити за оновленнями алгоритмів пошукових систем, вміти користуватися різними інструментами.

ризики

Якщо рекламна розкрутка сайту Алмати налаштована неправильно, то найстрашніше, що може трапитися - бюджет буде витрачений даремно.
Неписьменні дії при органічному просуванні можуть привести до того, що сайт взагалі зникне з пошукової видачі. І, можливо, не повернеться в неї ніколи. Природно, кількість відвідувачів теж різко впаде.

до змісту

Як швидко видно результат?

Органічна розкрутка сайту Алмати зазвичай приносить плоди не раніше ніж через місяць Органічна розкрутка сайту Алмати зазвичай приносить плоди не раніше ніж через місяць. Пошукові системи повинні «побачити» зміни на сайті і врахувати їх. Таке зміщення термінів - найчастіша причина конфліктів між замовником і оптимізатором. Фахівець стверджує, що виконав велику роботу, а клієнт не помічає ніякої різниці і взагалі не розуміє, що було зроблено. В даному питанні ключову відповідь - якісні послуги, вибирайте нас або іншу дійсно професійну компанію в даному області.

Рекламна розкрутка сайту Алмати працює відразу. Як тільки починається показ оголошень, на сайт відразу ж приходять перші відвідувачі.
Як довго зберігається результат?

Органічна оптимізація дає тривалий ефект. Пошукові роботи «побачили», що цей сайт «хороший», йому можна довіряти. І в подальшому таке ставлення зберігається. Правда, якщо не займатися органічної розкручуванням досить тривалий час, то ресурс починає повільно «здавати позиції».

Рекламна розкрутка сайту в Алмати працює рівно стільки, скільки ви за неї платите. Закінчилося фінансування - і ефекту наче й не було. Позиції сайту в органічній видачі можуть трохи покращитися, але це поліпшення буде настільки незначним, що його можна не враховувати.

до змісту

Наскільки це дорого?

Вартість органічного і рекламного просування сильно варіює і залежить від багатьох факторів Вартість органічного і рекламного просування сильно варіює і залежить від багатьох факторів. Не можна однозначно сказати, що обійдеться дорожче.

Краще поставити запитання так: як відбувається витрачання грошей?

Як правило при органічному просуванні спочатку проводиться одночасно основна виплата за детальний аналіз сайту і за коригування технічної сторони сайту, можна сказати за підготовчі роботи. Крім підготовчих робіт первісна основна виплата витрачається на основні процедури розкрутки, які як правило в будь-якому випадку повинні принести плоди, якщо їх немає значить роботи не були проведені належним чином. Потім, звичайно раз на місяць, оплачується відносно невелика в порівнянні з початковою фіксована сума для підтримки і поліпшення позицій сайту.

Під час проведення рекламної розкрутки бюджет витрачається прямо пропорційно кількості відвідувачів сайту користувачів, іншими словами Ви платите за кожне нове відвідування новим користувачем Вашого сайту. Між витратами і трафіком простежується чітка кореляція.

Так само пряма залежність витрат простежується від специфіки розкручуваного сайту, для деяких потрібен ефект рекламної розкрутки, а для деяких веб сайтів рекомендується робити органічну розкрутку. Правильну і потрібну рекомендацію можуть дати Вам знову ж ті самі кваліфіковані фахівці, ретельно проаналізувавши Ваш сайт і конкурентоспроможність ринкової інтернет області.

Будь то органічна розкрутка або рекламна, для правильного напрямку Ваших грошей, можна все уважно порахувати і самому і зробити упор на найкраще поєднання ціни та ефективності.

Наша компанія пропонує послугу «Швидкий старт» - це оптимально підібрана програма яка рішення в розкрутки сайту, комбінуючи в собі як органічну, так і рекламну розкрутку, результатом якої буде відомості Ваших витрат до нуля, і ефект від якої відіб'ється з першого дня.

до змісту

Хто зробить якісну розкрутка сайту в Алмати?

Якщо Ви вирішили замовити дійсно якісне просування Вашого сайти, ми - це ідеально рішення Якщо Ви вирішили замовити дійсно якісне просування Вашого сайти, ми - це ідеально рішення. В нашій команді працюють фахівця високо класу, які сертифікуються у світових лідерів в області SEO просування. Ми просуваємо сайти не тільки на інтернет ринку Казахстану, але і на міжнародній SEO інтернет арені. Для отримання докладної інформації щодо термінів і вартості Ви можете зв'язатися з нашими фахівцями, або відправити онлайн запит.

Одним із принципів нашої компанії - ми не розкручуємо більше одного сайту в одній ринкової області, це означає те що ставши нашим клієнтом першим, Ваші конкурент не зможе стати другим нашим клієнтами, він може лише спостерігати за якістю нашої роботи. Ми цінуємо завжди єдиних своїх клієнтів.

Органічне просування сайтів Алмати - в чому особливість?
Рекламна розкрутка сайтів в Алмати - що ж це?
Наскільки це дорого?
Хто зробить якісну розкрутка сайту в Алмати?
Як довго зберігається результат?
Краще поставити запитання так: як відбувається витрачання грошей?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения