Розкрутка сайту

Переглядів: 10572

Опис: Унікальний сервіс для просування сайтів в топ пошукових систем Опис: Унікальний сервіс для просування сайтів в топ пошукових систем. Надають послуги з підняття ТІЦ і трасту сайту (реєстрація в каталогах сайтів і статей, Vip-сабміт в соцзакладках, Постинг в DOFOLLOW блоги, Розміщення оголошень на дошках). Дуже порадували низькі ціни і якість послуг.

Тарифи: Від 1860 рублів за реєстрацію в 5 тис каталогів, прогін по 50 трастовим сайтам, розміщення на 2 тис дощок оголошень.
Статистика: Надають послуги з 2009 року

Реєстрація: Зареєструватися в Cheaptop.ru

Детальніше...

Переглядів: 3763

Опис: Сервіс комплексного просування сайтів Опис: Сервіс комплексного просування сайтів. Розробляють сайти і продають сторінки; займаються пошуковим просуванням, супроводом і підтримкою інтернет-ресурсів; розміщують рекламу в пошукових системах і соціальних мережах; пишуть продають і оптимізовані тексти; проводять комплексний аналіз сайтів; а також реєструють сайти в каталогах сайтів і статей.

Тарифи: Просування молодих сайтів від 5800 рублів, комплексне просування від 10 500 руб, реєстрація в каталогах від 200 рублів, крауд-маркетинг від 11 000 рублів.
Статистика: Понад 16 років досвіду роботи, понад 1,1 млн сайтів скористалося послугами 1PS, 72 співробітника працює в компанії

Реєстрація: Зареєструватися в 1ps.ru

Детальніше...

Переглядів: 2955

Опис: Автоматичне просування сайтів на перші позиції в пошуковій видачі. Співпрацюють з дев'ятьма біржами посилань. Для розкрутки сайту потрібно тільки додати його в систему, все інше зроблять співробітники ROOKEE. Пропонують послугу SEO-Booster, за результатами якої обіцяють за 3 місяці висновок в ТОП 10 всіх запитів, що просуваються в рамках даної послуги.

Тарифи: Низькочастотне просування від 10 000 руб / міс, аудит сайту від 4 900 рублів, SEO-Booster від 23 000 руб / міс.
Статистика: Послуги компанії за весь час роботи замовляли понад 250 тис осіб, сервіс заснований в 2009 році.

Реєстрація: Зареєструватися в Rookee.ru

Детальніше...

Переглядів: 2869

Опис: Автоматичний сервіс для просування сайту в пошуковій видачі Опис: Автоматичний сервіс для просування сайту в пошуковій видачі. Допомагають скласти список правильних ключових слів для успішного просування, аналізують основні помилки, що здійснюються оптимізаторами і допомагають їх усунути. Всю нудну, але необхідну роботу беруть на себе.

Тарифи: Орендні посилання від 5 руб / міс за запит, вічні - від 650 руб, переходи з пошуку від 3,9 руб / перехід, SEO-аудит від 1200 рублів
Статистика: Старт роботи - 2009 рік, понад 7000 проектів просувається щорічно в WEBEFFECTOR.

Реєстрація: Зареєструватися в Webeffector.ru

Детальніше...

Переглядів: +1743

Опис: PFLINK - сервіс, призначений для опімізаторов Опис: PFLINK - сервіс, призначений для опімізаторов. C його допомогою можна купити кліки користувачів по купленим посиланнях, адже пошуковики люблять посилання, за якими переходять.

Принцип роботи такий: створюєте проект; додаєте до нього URL-адреси сторінок, де розташовані прямі посилання на просувний сайт; реальні користувачі з PROFITTASK переходитимуть за цим посиланням, за рахунок чого пошуковики будуть підвищувати позиції сайту по просуваються запитам.

Тарифи: Від 2 рублів за перехід
Статистика: Чи просувається близько 25 тисяч проектів і 33 млн посилань, виконавців понад 700 тис.

Реєстрація: Зареєструватися в Pflink.ru

Детальніше...

Переглядів: 1656

Опис: SEOPULT - перший і найбільший в Росії сервіс самостійного і автоматизованого просування сайтів Опис: SEOPULT - перший і найбільший в Росії сервіс самостійного і автоматизованого просування сайтів. Розібратися з функціоналом просто навіть новачкові, багато підказок системи, до того ж є докладна інструкція по роботі з SEOPULT.

Тарифи: Ціни залежать від конкретної послуги. Фіксованих тарифів немає
Статистика: 500 000 сайтів в роботі, 16 млн запитів, 80% з них знаходяться в ТОП 10 завдяки SEOPULT. Є своє ТБ і навчальний центр.

Реєстрація: Зареєструватися в Seopult.ru

Детальніше...

Переглядів: 1 639

Опис: MEGAINDEX - сервіс просування сайтів, проект відомої компанії ALTWeb Group Опис: MEGAINDEX - сервіс просування сайтів, проект відомої компанії ALTWeb Group. У вашому розпорядженні буде величезна кількість всяких корисних інструментів (аудит сайту, аналіз сайту, підбір ключових слів і багато іншого.)

Вам треба буде просто додати сайт в систему, потім вибрати стратегію просування, підібрати ключові слова і т.д. При бажанні можна замовити послуги персонального менеджера

Тарифи: Для кожної послуги розраховується індивідуальна вартість. Фіксованих тарифів немає
Статистика: 345 000 користувачів, 81 млн запитів просувався в MEGAINDEX. Початок роботи - 2008 рік.

Реєстрація: Зареєструватися в Megaindex.ru

Детальніше...

Переглядів: 806

Опис: PROFLINKS - мабуть, єдиний в своєму роді сервіс, який пропонує розміщення трастових посилань за дуже привабливими цінами Опис: PROFLINKS - мабуть, єдиний в своєму роді сервіс, який пропонує розміщення трастових посилань за дуже привабливими цінами. Існує велика лінійка тарифів вартістю від 40 рублів. Можна вибрати Статейное просування, прогін за профілями користувачів на ресурсах з ТИЦ 10+. Також є можливість замовити прогін по 1 мільйону сайтів протягом місяця з плавним розміщенням посилань, пакетну публікацію вчених статей з написанням і розмноженням. Всі питання і нюанси просування вирішуються з техподдержкой, наприклад, якщо потрібно розтягнути розміщення посилань на більш тривалий період, щоб уникнути посилального вибуху.

Тарифи: 40 рублів за 10 трастових посилань, "Оптима" - 150 руб. за 300 вічних посилань, "Стандарт" - 700 посилань всередині статей за 450 руб., "ВІП" - 1050 посилань в статтях за 550 рублів.
Статистика: Домену з 2 роки.

Реєстрація: Зареєструватися в Proflinks.ru

Детальніше...

Переглядів: 724

Опис: PRNEWS - це сервіс для поширення інформації про компанії Опис: PRNEWS - це сервіс для поширення інформації про компанії. З його допомогою можна відправляти прес-релізи на будь-які з тисяч новинних сайтів, представлених в системі. Сервісом користуються понад 32 000 клієнтів з різних країн. Він має фізичні адреси в Празі, Києві та Москві.

В каталозі новинних сайтів є зручні фільтри по категоріях, мов, типам площадок, тематиками і іншим параметрам. Для кожного сайту вказується статистика: показник відмов, джерела трафіку, що освітлюються тематики, час на сайті, прогноз відвідувань і інші метрики.

Тарифи: від 20 $ за публікацію в залежності від авторитетності майданчика. 40 $ за створення матеріалу.
Статистика: проект заснований в 2005 році, всього більше 32 000 клієнтів в 25 країнах, більше 4000 майданчиків для реклами.

Реєстрація: Зареєструватися в Prnews.io

Детальніше...

Переглядів: 694

Опис: Сервіс автопродвіженія сайтів SEOHAMMER пропонує софт, який значно економить час оптимізатора Опис: Сервіс автопродвіженія сайтів SEOHAMMER пропонує софт, який значно економить час оптимізатора. Він здійснює закупівлю посилань, аналіз позицій сайту і якості довідкових донорів, автоопределение релевантності сторінок.

Беклінки розподіляються по 3 напрямкам: для трафіку, для СЕО і для SMM. Їх якість визначається кожен день, з комплексним перерахунком безлічі параметрів. У разі погіршення показників система сама прибере погані беклінки і проведе закупівлю більш якісних.

Тарифи: Базові функції безкоштовні. У них включений підбір запитів, з'їм позицій в пошукових системах, вибір донорів та інше. Закупівля посилань на біржах здійснюється з комісією 5%. Також в SEOHAMMER є послуга оцінки якості донорів з комісією 5-10% від вартості беклінків.
Статистика: 37106 клієнтів, більш 78 тисяч проектів, 71.27% виведено запитів в ТОП пошукових систем.

Реєстрація: Зареєструватися в Seohammer.ru

Детальніше...

Переглядів: 655

Опис: TOPLIV - сервіс, що пропонує прогони по каталогах, проставлення посилань в профілях і Статейное просування сайтів Опис: TOPLIV - сервіс, що пропонує прогони по каталогах, проставлення посилань в профілях і Статейное просування сайтів. Бази сайтів постійно оновлюються і чистяться. Співробітники вручну відбирають майданчики, щоб клієнти отримували максимально якісний контрольний профіль. Беклінки з подібних донорів сприяють збільшенню ТИЦ, зростання трасту і позицій по НЧ і СЧ, прискоренню індексації сторінок.

Тарифи: Реєстрація в каталогах - 100 руб. за 3500 шт., сабміт в соціальні закладки - 295 руб. за 100 штук, прогін за профілями - 450 рублів за 2000 штук, розміщення статей - 900 рублів за 500 штук.
Статистика: Сервіс працює з 2012 року.

Реєстрація: Зареєструватися в Topliv.com

Детальніше...

Переглядів: 342

Опис: USERATOR - сервіс, який покращує поведінкові фактори і використовує соціальні сигнали для підйому позицій в пошуку Опис: USERATOR - сервіс, який покращує поведінкові фактори і використовує соціальні сигнали для підйому позицій в пошуку. Так, тут можна замовити посилення беклінків. Воно відбувається, коли люди клікають по зовнішніх посиланнях, провідним на просувний сайт. Творці сервісу обіцяють виводити інтернет-проекти клієнтів в Топ менш, ніж за 3 місяці, використовуючи накрутку поведінкових факторів. Сервіс також забезпечує збільшення числа переглядів відео на Ютуб, накрутку лайків, залучення користувачів в групи в соцмережах і так далі. В результаті комплексного підходу зростає соціальний трафік, збільшується CTR сніпетів в пошукових системах, глибина і тривалість переглядів сторінок.

Тарифи: Від 2 рублів за завдання. Повний список завдань з розцінками можна побачити на сторінці "Тарифи" сервісу USERATOR.
Статистика: Зареєстровано понад 40 000 майданчиків. Кількість виконавців - більше 118000.

Реєстрація: Зареєструватися в Userator.ru

Детальніше...

Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения