розкрутка твіттера

 1. накопичення сили
 2. створення стилю
 3. Накрутка читачів в Твіттер

Дозвольте розповісти вам про те як розкрутити твіттер аккаунт. Як зробити його потужним і ефективним для якісного просування вашого сайту.

Ця комплексна статті, в ній ви дізнаєтеся все про те, як розкрутити свій Твіттер акаунт найпростішими і ефективнішими способами.

Твіттер - це глобальний онлайн сервіс для ведення мікроблогів, який стрімко ставати популярним у всьому світі. Але для нас це також супер потужне джерело швидкої індексації і трафіку. Це пов'язано з тим, що на цьому ресурсі живе безліч пошукових роботів, які подорожують в мережі інтернет і мета яких знайти будь-який матеріал і додати його в індекс пошукових систем.

Так ось Твітер просто кишить пошуковими роботами. Тому залишивши посилання в Твітері ви негайно запускаєте можливість дуже швидко проіндексувати ваш контент, який ви хочете щоб він потрапив в пошукову видачу.

А для чого взагалі потрібен розкручений твіттер аккаунт?

Він потрібен для максимальної швидкості виявлення пошуковими роботами вашого контенту. Якщо ви використовуєте SEO просування, то вам життєво необхідний саме прокачаний і потужний твіттер аккаунт для швидкої індексації.

Ця працює так: Припустимо вам потрібно проіндексувати статтю на сайті, і ви берете і залишаєте посилання на цю сторінку в вашому твіттері, проходить час і ця сторінка потрапляє в пошукову видачу.

І тут є важливий момент. Швидкість індексації залежить від потужності вашого твіттер аккаунта. Справа в тому, що на розкрученому твіттер акаунті мешкає цілі легіони пошукових роботів, вони вважають вас цінними і дуже часто знаходяться у вас в гостях. А якщо ваш твіттер НЕ прокачаний, то тоді пошукових роботів у вас буде набагато менше. І тоді індексація може дещо затягнутися.

Але ми не хочемо чекати, ми хочемо щоб наш матеріал потрапляв в пошукову видачу настільки швидко наскільки це тільки можливо. Тому давайте приступимо до розкручування твіттера.

Отже, ось основні критерії потужного Твіттер аккаунта:

 • Кількість передплатників. Чим більше у вас передплатників, тим краще! Передплатники - це ваші портали, які будуть отпроавлять пошукових роботів на вас. Вони також будуть читати вас і можливо так чи інакше будуть посилатися на вас, наприклад роблячи ретвіти, або згадуючи ваш твіттер де то в своїх записах.
 • Кількість твітів. Це другий критерій. Якщо у вас буде безліч твітів - це буде означати що ви активний хлопець, ви будете привабливим для пошукових роботів. Ваші твіти - це ваша сила. Чим більше твітів, тим частіше ви будете з'являється в твіттері: відображатися в стрічці новин, вас можна буде простіше знайти в пошуку.

Прокачавши ці два критерії, ви привернете сильне увагу з боку пошукових роботів, і залишивши посилання на своєму твіттері, ви здивуєтеся наскільки швидко проиндексируется ваш контент.

Якщо говорити про цифри, то зробивши 1 посилання з прокачаного твіттер аккаунта, ваш контент проиндексируется протягом 1 години. Що тут говорити - це неймовірно швидко.

Якщо порівнювати з іншими способами прискорити індексацію - то це найшвидший з усіх.

Давайте вже приступимо до розкручування твіттера ...

накопичення сили

Наша мета - створити потужний аккаунт, з безліччю передплатників і тонною твітти.

Але це занадто НЕ ясна мета. Питання один: Скільки саме необхідно передплатників і твітти? Насправді якийсь точної формули немає, ми не проводили дослідження в Гарворде і точних цифр сказати не можемо, але є досвід і виходячи з нього є моя особиста Форумули - яка працює. Зазвичай, ми для своїх твіттер акаунтів робимо якомога більше твітів, починаючи від 1000. І накручуємо не менше 200 передплатників. Що ж, тепер мета можна сформулювати інакше.

Наша мета - створити потужний аккаунт, від 1000 твітів і 200 передплатниками. Давайте приступати.

Але є ще одна фішка, яка буде залучати передплатників природним чином, вона називається Стиль. Її теж можна весело використовувати.

створення стилю

Це не обов'язковий етап в розкручуванні твіттера, але мені він дуже подобається, тому що в цьому випадку ваш аккаунт знаходить свій особливий стиль, який додасть вам природності.

Ви можете створити обліковий запис про себе і це буде хороший хід, або ...

Придумайте особливий стиль. Нехай ваш аккаунт буде кльово і Цікавим. Тоді вас природним чином будуть читати інші люди, будуть вас цитувати.

Почнемо з образу.

Виберете той образ, який будете позиціонувати. Він повинен бути цікавим і вам і вашим читачам. Я маю на увазі: виберіть адекватний і популярний образ, який цінується в сучасному світі. Може це буде герой фільму або мультфільму? какой то мем, який всім подобатися? або велика людина?

Давайте створимо його разом ...

«Ти знаєш Тайлера Дердена?»

Я вибираю персонажа з фільму «Бійцівський Клуб» - Тайлер Дерден. Це відмінний Мем, його всі люблять, він крутий хлопець яким хоче бути кожен, такий образ буде цікавий. Мне нравиться цей персонаж, тому я його і взяв. Також можна взяти і Дарта Вейдара, Магістра Йоду, Гомера Сімпсона, Джокера ... та якого завгодно популярного персонажа, який вам до душі.

та якого завгодно популярного персонажа, який вам до душі

Відмінно!

Тепер приступимо до дизайну.

Наш аккаунт можна зробити візуально привабливим, це відмінний хід у розвитку стилю.

Спочатку виберете фонову картинку. Не треба використовувати стандартні варіанти - скачайте краще будь-яку текстуру з інтернету і поставте її на задній фон. Текстуру краще підбирати:

 • Нейтральну. Без яскравих кольорів і дратівливих картинок.
 • Хорошої якості. Картинка на задньому тлі поганого якість виглядає неприємно.

Далі встановлюємо шапку. Тут можна підібрати якусь красиву картинку або фотографію, теж високої якості.

Додайте аватарку. Бажано, щоб на ній було видно обличчя крупним планом.

Супер! Ми зробили основні кроки в оформленні.

Далі, я б додав фотографій і відео в правій панелі. Це робить профіль ще більш цікавим і візуально привабливим.

Детальніше про те, як створити дизайну в Твіттері можна почитати в цієї статті.

Ось і все, є дизайн і є стиль.

Тепер приступаємо до самого клавному, заради чого власне і створювалася ця стаття.

Починається глобальна розкрутка Твіттера!

І перше що зробимо ...

Нам потрібно 1000 твітів.

Нам потрібно 1000 твітів

Налаштуємо авто постинг через time2post.

Цей сервіс допоможе нам робити твіти автоматично, з певним інтервалом. Так пости будуть з'являтися природним чином. Це набагато краще ніж викласти відразу 1000 твітів за раз, адже за таку шалену активність вас можуть і забанити, порахувати що ви намагаєтеся маніпулювати і не природними способами просуваєте свій аккаунт.

Спочатку знаходимо матеріал. У моєму випадку це 1000 крутих афоризмів в стилі Тайлера Дердена. Я давно збирав різні круті афоризми, тому знайти матеріал не склало труднощів.

Потім налаштовуємо time2post: завантажуємо фрази і встановлюємо час постинга. У день бажано запускати не більше 100 твітів. Тому налаштовуєте time2post на інтервал між постами в 10-60 хвилин і цього буде достатньо, щоб почати накопичувати заповітні 1000 твітів.

Нехай собі додаються.

Детальніше про налаштування time2post можна прочитати в цієї статті.

Поки твіти автоматично додаються ми можемо зайнятися наступним етапом розкрутки Твіттера.

Накрутка читачів в Твіттер

І це буде останній етап в розкручуванні твіттер аккаунта, здатного творити чудеса в прискоренні індексації.

Нам потрібно 200 читачів.

Для цього є кілька сервісів і програм, які ми будемо використовувати.

twiends.com - на даному сервісі ви можете читати інших за особливу валюту «Насіння». Потім на накопичені насіння ви можете залучати своїх читачів. Причому кількість насіння, які ви будете віддавати ви самі вибираєте. Для цієї програми я написав міні керівництво, яке ви можете знайти тут.

followmania followmania.com - ще один хороший сервіс. Тут ви в день можете читати 20 осіб, після чого інші 20 чоловік почнуть читати вас.

А це добірка сайтів, де потрібно тільки зайти і клікнути Get Free, дозволити програмі авторизувати і все. Через час у вас почнуть проявлятися читачі.

Ось список:

Ось список:

програма Twidium .Такая програма автоматично підбирає людей за інтересами і підписується на них, потім чекаєте від них взаємності. Якщо взаємності не буде можете і відписатися від них.

Цих інструментів вам вистачить щоб накрутити не тільки 200 а й набагато більше читачів. Крім усього іншого, якщо стиль вашого облікового запису вдався, то до вас природним чином будуть додаватися люди.

Пам'ятайте, той акаунт Тайлера Дердена, який я створив. Там я проробив абсолютно всі дії які описував в цій статті, нічого більшого. Оформив дизайн, запустив автоматичний постинг з інтервалом в 30 хв. і через кілька сервісів накрутив собі перші 50 передплатників. На наступний день, я виявив, що до мене природним чином додалося 30 осіб, всі бо мої твіти, почали активно ретвітів.

А один твіт став вірусним, його ретвітнул якийсь популярний користувач і від нього пішла хвиля ретвітів. Ось до речі цей твіт:

«Для того щоб уникнути критики треба нічого не робити, нічого не говорити і ніким не бути.»

Що ж…

Тепер, коли ви знаєте все механізми розкрутки твітер, ви можете з легкістю накрутити 1000 твітів і 200 читачів. Після того, як ви досягнете цих показників, ваш твітер акаунт стане цінним для пошукових роботів і всі посилання, які ви будете залишати в твіттері будуть дуже швидко зраджувати пошукових роботів і індексувати ваш контент.

І є ще один момент в розкручуванні твіттера. Якщо розкручувати твіттер занадто швидко, то вас можуть також швидко забанити.

Щоб вас не забанили, намагайтеся прокачувати твіттер аккаунт - поступово. Додавайте в день по 50-200 твітів і накручуйте по 50 передплатників. Тоді ваші дії не викличуть підозри і ви будете розвиватися цілком природно.

За що можуть забанити?

 • За додавання більше 100 читачів через сервіси обміну.
 • За додавання більше 200 твітів на день.
 • За багато твітів містять посилання
 • За програми накрутки читачів
 • За величезна кількість действи в твіттері. До них відносяться: ретвіти, твіти, додавання в передплатники, скасування читати, відправлення повідомлень. В день таких дій можна робити не більше 1000.

Розгойдуйте тввіттер в рамках дозволеного і тоді ваш твіттер буде процвітати і стане Потужним. Грайте за правилами.

І нарешті, хочу всіх привітати! Ця статися повністю вичерпала себе, тепер мені нічого більше додати. Використовуйте ці навички по розкрутці Твіттер аккаунта на благо і тоді все у вас вийде.

Підписуйтесь на Тайлера Дердана, якого я прокачивал разом з написанням статті і на ньому ж використовував всі прийоми: http://twitter.com/__TylerDurden_

Хай щастить.

А для чого взагалі потрібен розкручений твіттер аккаунт?
Може це буде герой фільму або мультфільму?
Какой то мем, який всім подобатися?
Або велика людина?
«Ти знаєш Тайлера Дердена?
За що можуть забанити?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения