Розробка бренду та фірмового стилю онлайн

 1. Сутність фірмового стилю
 2. Logaster - ваш новий логотип всього за кілька хвилин!
 3. функції
 4. Як створити і завантажити логотип за допомогою LOGASTER?
 5. Кому це потрібно?
 6. Як створити і завантажити візитку з допомогою Логастера?
 7. Фірмовий стиль, приклади якого вражають!
 8. Що входить в фірмовий стиль?
 9. Етапи розробки фірмового стилю
 10. Як зробити слоган в кілька рядків в логотипі, зробленому в Логастере?
 11. Розробка логотипу та фірмового стилю самостійно онлайн
 12. Створення фірмового стилю та іміджу компанії з сервісом logaster.com

Дана стаття - корисна інформація про важливість створення фірмового стилю, існуючого або створюваного бізнесу, і тому як за допомогою спеціального онлайн-сервісу Логастер , Можна без особливих зусиль і великих витрат створити власний і неповторний образ процвітаючої компанії.

Фірмовий стиль (друга назва - айдентіка) являє собою образ компанії, який формується за допомогою розробки бланків, конвертів, візиток, логотипу і інших елементів бренду, що мають загальний дизайн.

Головним призначенням фірмового стилю є підвищення впізнаваності компанії серед клієнтів і зростання довіри до неї.

Від правильності розробки айдентики залежить успіх організації, швидкість її розвитку і кінцевий прибуток.

Сутність фірмового стилю

Підтримка іміджу компанії - копітка робота, що вимагає від співробітників граничної уваги і відповідальності при виконанні зобов'язань перед партнерами і клієнтами.

Першим етапом у формуванні іміджу є опрацювання та впровадження фірмового стилю, за допомогою якого створюється візуальний образ організації, підвищується її впізнаваність, полегшується процес просування продукції.

Айдентика - непроста робота, яку необхідно доручати фахівцям, адже помилки в розробці можуть привести до втрати часу і грошей.

На сучасному етапі при створенні фірмового стилю допускається безліч помилок. Одні підприємці женуться за трендами або модою, забуваючи про індивідуальність компанії, а інші - недооцінюють важливість айдентики і не приділяють їй достатньої уваги.

У першій ситуації фірма отримує невідповідний стиль, який обходиться в значну суму, але в підсумку не забезпечує належного результату.

У другому випадку компанія може довго і безуспішно боротися з конкурентами, але так і не знайти свого споживача.

Оптимальним рішенням є виділення індивідуальних характеристик товару або послуг , Які необхідно підкреслити тими чи іншими елементами фірмового стилю.

Після вибору напрямку визначається шрифт і колірна палітра, розробляється логотип та інші елементи айдентики.

Думка, що фірмовий стиль - привілей великих компаній, є помилковим.

Logaster - ваш новий логотип всього за кілька хвилин!

Logaster - ваш новий логотип всього за кілька хвилин

навіть невеликий бізнес повинен виглядати презентабельним і незабутнім. При цьому немає необхідності витрачати великі гроші і наймати дорогих фахівців.

Все необхідне є під рукою, в глобальної мережі . Сьогодні працюють спеціальні онлайн-майданчики , За допомогою яких можна створити айдентику, а вже після і бренд бук компанії, як стандарт фірмового стилю.

Один з кращих варіантів - сервіс Логастер , Де можна самостійно створити візуальний образ компанії, витративши мінімум часу і грошей.

функції

Будь-яка дія має бути виправдане і допомагати в досягненні мети.

Не виключенням є і фірмовий стиль, який також виконує певні функції:

1. Допомагає у створенні іміджу. За допомогою айдентики поліпшується впізнаваність товару (послуги), прискорюється процес просування, формується індивідуальний стиль підприємства, який згодом застосовується при створенні рекламної кампанії. Згодом візуальний образ тісно переплітається з репутацією фірми, ставленням клієнтів ( партнерів ) До організації та її діяльності. Дослідження підтверджують, що людина з більшою ймовірністю купить товар або скористається послугами відомої фірми, ніж віддасть перевагу нерозкрученої марці.

2. Виділяє продукцію з групи конкурентів . Розробка бренду та фірмового стилю допомагає виділити свій товар, зробити його більш привабливим на тлі іншої аналогічної продукції. За допомогою айдентики вдається значно збільшити обсяги продажів і залучити нових клієнтів.

3. Допомагає в просуванні. Фірмовий стиль вважається одним з головних помічників в питанні розкрутки бізнес-проекту. наявність власного бренду , Логотипу або інших елементів візуального образу сприяє впізнаваності продукції, створенню у потенційного споживача необхідних асоціацій.

Як створити і завантажити логотип за допомогою LOGASTER?

Як створити і завантажити логотип за допомогою LOGASTER

Сполучною ланкою між елементами айдентики і покупцем є Рекламна компанія . Саме з її допомогою вдається «закріпити» товарний знак, логотип або інші елементи за конкретною продукцією.

Згодом розробка фірмового стилю дозволяє «об'єднати» напрямки діяльності компанії, сформувати образ надійного продавця.

Для цього використовуються всі доступні інструменти - візитки, чашки, ручки і фірмові пакети з логотипом, ціна яких мінімальна, або ж вони безкоштовно видаються клієнта з метою просування.

Створення візуального образу допомагає знизити витрати і заощадити час на проведення маркетингових досліджень і розробку різних комунікацій.

Саме фірмовий стиль зміцнює корпоративний дух, допомагає згуртувати співробітників в питанні досягнення єдиної мети, формує єдність і патріотизм. Продукція стає більш впізнаваною і привабливою для клієнта.

При цьому немає потреби витрачати великі кошти - за допомогою сервісу Логастер всі роботи можна зробити самостійно, в режимі он-лайн.

Кому це потрібно?

Розробка бренду та фірмового стилю може знадобитися наступним суб'єктам:

1. Комерційні організації. Тут основний упор робиться на створення товарного знака, презентації, рекламної кампанії і розкручування бренду. Результатом роботи є зв'язок візуального образу компанії з продукцією, її виділення із загальної маси товарів (послуг) з аналогічними характеристиками, підвищення привабливості та зростання прибутку.

2. Некомерційні організації. Розробка фірмового стилю необхідна і прямо протилежного типу компаній, які займаються громадською, політичною і соціальною діяльністю. До некомерційних також відносяться державні та муніципальні установи. Тут головним завданням айдентики є створення позитивного образу і підвищення рівня довіри людей.

3. Відомі особистості. Деякі люди досягають такого рівня популярності і поваги, що дозволяє їм перетворити своє ім'я в певну торгову марку, бренд. Метою є просування переконань, ідеалів і принципів, підвищення впізнаваності, а іноді і просування певних товарів. Тут важливо індивідуально підійти до розробки фірмового стилю, приділити увагу харизмі і «родзинку» особистості.

Як створити і завантажити візитку з допомогою Логастера?

Як створити і завантажити візитку з допомогою Логастера

Фірмовий стиль, приклади якого вражають!

У світі існує безліч прикладів, коли правильно сформований образ приніс світову популярність компаніям і мільярди доларів її власникам.

Ось тільки деякі з них:

 • « British Airways ». При створенні фірмового стилю окрему увагу було приділено цінностям бренду, правилам і особливостям застосування товарного знака, його квітам і шрифту;
 • « NASA ». Розробка бренду стартувала ще в 70-х роках минулого століття. Ключова роль приділялася оформленню, створення буклетів з інформацією про космічних апаратах, костюмах, фірмових авто. На сьогоднішній день айдентіка структури вважається одним з найбільш успішних проектів, адже підсумкова мета була досягнута - впізнаваність, індивідуальність, повагу;
 • Товарний знак " ILoveNY »З'явився ще в 1977 році, а його розробником є ​​М. Глейзер. Спочатку його завданням було просування компанії по залученню туристів, але в 2008 році організація була перезапущено, а товарний знак перетворений в бренд-бук, де знайшла відображення історія компанії, її принципи, цілі, аналіз аудиторії та інші важливі аспекти діяльності;
 • « Coco-Cola »- відомий у світі бренд, який має багату історію і є носієм цілої низки цінностей. В основі філософії компанії лежить насолоду життям, щастя, отримання задоволення. У бренд-буку організації присутні базові гасла, що застосовуються терміни, приклади плакатів для оформлення зовнішньої реклами.

Що входить в фірмовий стиль?

Одним з ключових питань є структура айдентики, її зміст.

Фірмовий стиль організації включає в себе наступні елементи:

1. Колірна палітра. Тут варто орієнтуватися на особливості психології людини, тонкощі сприйняття тих чи інших відтінків. Це важливий етап при створенні візуального образу, до якого необхідно підійти з усією відповідальністю.

2. Назва компанії . Ключове значення мають текстові елементи, такі як слоган організації. З його допомогою потенційний споживач або партнер знайомиться з новою структурою, особливостями її роботи, принципами діяльності. При розробці цієї частини фірмового стилю важливо уважно підійти до вибору шрифту і кольору.

3. Логотип - елемент айдентики, що має графічне або текстове відображення. Його завдання полягає в створенні візуального образу, приверненні уваги людей. При розробці логотипу застосовуються всі «інструменти» фірмового стилю, а головною метою є зв'язок продукції і логотипу.

4. Графіка - основа стилю, в яку входять конверти, бланки, візитки та інші «інструменти» просування бренду. У них також поєднуються всі елементи візуального образу компанії, а наявність цих атрибутів свідчить про солідність і надійності організації.

Етапи розробки фірмового стилю

Айдентика вимагає проходження декількох етапів:

1. Дослідження цільової аудиторії. На цьому етапі вивчаються потреби клієнта, його переваги в плані колірної гами. Все робиться таким чином, щоб людина не пройшла повз товару, зауважив його і придбав.

2. Допомога дизайнера. На цьому етапі необхідно залучення фахівця, який допоможе в створенні графічних елементів фірмового стилю. Тут краще не економити, щоб згодом не переробляти роботу заново.

3. Вибір відповідних варіантів. Бажано віддавати перевагу простим елементам айдентики, без складного поєднання кольорів і багатовимірності. Написи повинні бути зрозумілими і добре читаються.

4. Тестування і вибір. Після виконання попередньої роботи проводиться комплекс тестів готових елементів фірмового стилю у групи клієнтів. На цьому етапі формуються фокус-групи, що оцінюють результат. Тут важливо оцінити зв'язок між символом і образом фірми. Після цього проводиться тестування всередині колективу.

Якщо розглядати технічну частину розробки фірмового стилю, тут виділяються наступні етапи:

 • збір інформації;
 • концепція та ескіз;
 • чорнова отрисовка ідеї в графічному вигляді;
 • чистове отрисовка;
 • вибір шрифту для назви;
 • визначення кольору і насиченості;
 • твердження логотипу;
 • оформлення носіїв;
 • розробка бренд-буку.

Проходження всіх цих етапів вимагає великих витрат часу і грошей. Багато простіше використовувати онлайн-сервіс Логастер з онлайн-конструктором фірмових бланків, логотипів та інших елементів айдентики.

За допомогою сайту вдається швидко і без особливих витрат створити індивідуальний образ компанії.

Як зробити слоган в кілька рядків в логотипі, зробленому в Логастере?

Як зробити слоган в кілька рядків в логотипі, зробленому в Логастере

Розробка логотипу та фірмового стилю самостійно онлайн

Розробити логотип або інший елемент візуального образу компанії - питання декількох хвилин.

Досить перейти на сайт Логастер і зробити ряд кроків:
1. Тисніть на кнопку створення логотипу.

2. Вкажіть в спеціальному полі найменування компанії, додайте слоган (при його наявності), виберіть галузь і тисніть кнопку «Далі».

3. Визначтеся з підходящим варіантом логотипу, зробіть вибір і переходите далі. Якщо підходящої іконки підібрати не вдалося, тисніть на поле пошуку і пошукайте іконку серед нових варіантів. Робіть вибір і переходите до наступного етапу.

4. Редагуйте логотип (при бажанні). Сервіс Логастер видає вже готові варіанти, але при бажанні внести зміни тисніть на кнопку редагування і міняйте зображення на власний розсуд. Міняйте шрифт, розмір, розміщення та інші елементи.

5. Збережіть логотип і створіть обліковий запис. На завершення подивіться, як новий лого буде виглядати на елементах продукції.
Створити фірмовий бланк організації онлайн або інші елементи фірмового стилю також не складає труднощів.

Весь процес проходить в кілька етапів:

 • реєстрація на сайті і створення логотипу;
 • вибір макета і розробка додаткової продукції (бланків, візиток і інших елементів);
 • оплата дизайну найбільш вподобаних варіантів;
 • скачування і застосування готових елементів візуального образу в бізнесі.

Створення фірмового стилю та іміджу компанії з сервісом logaster.com

Залишилися в минулому часи, коли розробка візуального образу організації займала багато часу і вимагала великих витрат.

За допомогою сервісу Логастер створення фірмового стилю перестає бути проблемою, а отримані рішення сприяє просуванню бізнесу і вирішення наступних завдань:

 • підвищення впізнаваності;
 • зміцнення довіри;
 • створення відмінних рис продукції;
 • поліпшення іміджу;
 • виділення серед конкурентів;
 • підвищення ефективності рекламної компанії.

Створення фірмового стилю з logaster.com - швидко, комфортно і вигідно.

Кому це потрібно?
Як створити і завантажити візитку з допомогою Логастера?
Що входить в фірмовий стиль?
Як створити і завантажити логотип за допомогою LOGASTER?
Кому це потрібно?
Як створити і завантажити візитку з допомогою Логастера?
Що входить в фірмовий стиль?
Як зробити слоган в кілька рядків в логотипі, зробленому в Логастере?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения