Розробка логотипу для цифрового маркетингу

 1. Основи дизайну логотипу
 2. Розробка логотипів для веб-сайтів
 3. Дизайн логотипу для каталогів, соціальних медіа та інших онлайн-застосувань
 4. Важливість професійного дизайну логотипу
 5. Чи поповнюєте Ви логотип?

Дизайн логотипу вашої компанії - це те, в що ви, напевно, вклали багато часу та зусиль.

Зрештою, це найважливіший елемент, який представляє вашу організацію і Ваш бренд на кожному рівні. Це на ваших візитних картках, бланках і вхідних дверях, і це на вашому сайті та інших цифрових платформах. Ви також можете використовувати свій логотип на транспортних засобах компанії, уніформі, рекламних виробах та вивісках.

І, звичайно, ваш логотип викладений на вашому сайті та інших цифрових платформах.

І, звичайно, ваш логотип викладений на вашому сайті та інших цифрових платформах

Плануючи свій дизайн логотипу, важливо розглянути, як і де ви будете його використовувати. Ще більш важливо, щоб у вас був правильний дизайн і типи цифрових файлів, щоб ваш логотип можна було адаптувати для використання скрізь, де вам це знадобиться.

Основи дизайну логотипу

Загальні принципи дизайну логотипу сьогодні розглядають важливі аспекти досвід користувача (UX) і брендинг. Це означає, що ваш дизайн повинен бути простим, легким для читання і, що найважливіше, легким для ідентифікації вашого бренду.

Сьогодні це означає, що все просто. Використання великої кількості деталей, надмірно вибагливих шрифтів або занадто багато кольорів створює незрозуміле переміщення в невеликих місцях. Ваші перспективи складатимуть враження за частку секунди, тому вони не матимуть часу (або інтересу) у спробі розібратися в нюансах складного або зайнятого логотипу.

Подумайте про деякі з найбільш пам'ятних сьогоднішніх брендів: Apple, Nike і Microsoft. Подивіться, наскільки прості, впізнавані та класичні логотипи є, і ви будете ідеєю.

Щоб гарантувати, що дизайн вашого логотипу виглядає свіжим, важливо також використовувати a плоский стиль . Тіні, затінення, градієнти та інші тривимірні пристрої відволікають від повідомлення. Вона також повинна виглядати так само добре в чорно-білому кольорі, як і в кольорі.

Більшість компаній використовують логотип із двох частин з графічним пристроєм (символом) і текстом для назви підприємства. Ці два компоненти повинні працювати безперешкодно, але кожен з них повинен мати можливість самостійно. І в ідеалі, ваш графічний пристрій повинен бути достатньо сильним, щоб служити вашим значком.

Розробка логотипів для веб-сайтів

Давайте розглянемо дві знайомі марки, Pepsi і Поштова служба США . Обидва використовують логотип із двох частин, але більшість з нас розпізнає будь-яку з цих брендів. Повний логотип можна використовувати горизонтально, що дуже бажано на сторінках більшості веб-сайтів. Але графічний елемент сам по собі може бути використаний як a favicon . На упаковці Pepsi обидва елементи використовуються в різних конфігураціях. Вони можуть бути однаково добре використані на будь-якому кольоровому фоні.

Щоб добре працювати на вашому веб-сайті, ваш дизайн логотипу має бути однаковим.

Щоб добре працювати на вашому веб-сайті, ваш дизайн логотипу має бути однаковим

Це створює необхідність у декількох версіях вашого логотипу, тому ви (і ваш веб-дизайнер, графічний дизайнер, знакова компанія, принтер тощо) можете використовувати найбільш відповідну версію в кожному сценарії. Це включає версію, що працює вертикально, а також у квадратній конфігурації.

Ваш логотип також має бути масштабованим, щоб він міг реагувати і ефективно відтворювати на кожному пристрої від смартфона до великого екрану.

Дизайн логотипу для каталогів, соціальних медіа та інших онлайн-застосувань

Дизайн вашого логотипу також повинен працювати для інших онлайн-маркетингових програм. Профілі соціальних медіа, зображення обкладинки, списки каталогів і блоки підписів електронною поштою - це лише деякі з місць, яким повинен блищати ваш логотип.

Для більшості цих застосувань ваш дизайн повинен ефективно масштабуватися до невеликого електронного файлу. Він також повинен бути адаптований, щоб відповідати пропонованому співвідношенню соціальні медіа та платформи каталогів .

Як і ваш сайт, ви повинні переконатися, що ваш логотип має прозорий фон.

Важливість професійного дизайну логотипу

Графічні дизайнери розуміють всі важливі аспекти дизайну логотипу для сучасних потреб цифрового маркетингу. Але якщо ви не (або не плануєте) використовувати професійного графічного дизайнера для вашого логотипу, ви можете зіткнутися з проблемами.

Щоб ефективно використовувати свій логотип в Інтернеті та в друкованому вигляді, вам знадобляться твори мистецтва в різних форматах, включаючи JPG, EPS і в ідеалі, Vector.

Дизайнер може гарантувати, що ваш дизайн є масштабованим і сумісним з різними онлайн-додатками. Навіть якщо ви не плануєте перепроектувати свій основний логотип, ви можете звернутися до дизайнера, щоб забезпечити графічні файли з високою роздільною здатністю, а також квадратні та вертикальні версії вашого дизайну.

Чи поповнюєте Ви логотип?

Якщо ви використовували той самий логотип протягом багатьох років (або десятиліть), ви можете не соромтеся розглянемо редизайн . Але оновлення іміджу вашого бренду не завжди вимагає викидання того, що працювало для вас дотепер.

Хороший графічний дизайнер може допомогти вам оновити дизайн логотипу вашої компанії, щоб відповідати вимогам онлайн-маркетингу. Результатом буде свіжа, незабутня ідентичність бренду, яку ви зможете використовувати для всіх ваших традиційних та онлайн-маркетингових потреб.

Ось у Будьте локально SEO , ми допомагаємо нашим клієнтам у створенні незабутнього брендингу, який допоможе розвивати ваш бізнес. Ми спеціалізуємося на професійному дизайн сайту та пошукової оптимізації. Ми також можемо допомогти з іншими важливими аспектами цифровий маркетинг , включаючи соціальні медіа, контент-маркетинг, списки каталогів, огляди та кампанії з оплатою за клік AdWords.

Зв'яжіться з нами сьогодні щоб дізнатися більше про те, як ми можемо включити ваш дизайн логотипу до всеосяжного цифрового маркетингового плану, налаштованого для ваших цілей.

Чи поповнюєте Ви логотип?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения