Розслідування соціального SEO, відповідає Андреа Каппелло

Я відновив запит на динаміку між соціальними медіа та пошуком контенту, запитавши деяких експертів з SEO, які їхні міркування стосувалися впливу соціальної динаміки в їхній роботі. Сьогодні відповідає Андреа Каппелло . Я відновив запит на динаміку між соціальними медіа та пошуком контенту, запитавши деяких експертів з SEO, які їхні міркування стосувалися впливу соціальної динаміки в їхній роботі Андреа - один з основних експертів SEO в Італії, будучи засновником і аніматором Студія Cappello, сьогодні WMR Srl , Догляд a авторитетний тематичний блог Він написав також багато інших онлайн-газет, він є членом SEMPO (Професійна організація з маркетингу пошукової системи), найважливіша всесвітня асоціація з пошукового маркетингу .

Пошукові системи спеціалізуються на калибровке розмов і особистих брендів: пошук у Google Real Time та соціальний пошук Bing, що це за сигнал? Чи буде створений спеціалізований сегмент пошуку або це тенденція до алгоритмів, які включають суміш між корпоративним та соціальним індексуванням?

Для чого використовуються пошукові системи? Щоб користувачі могли знайти те, що вони очікують. Що є найкращим інструментом на сьогодні, щоб дізнатися про продукт або послугу або компанію? .... з уст в уста. Починаючи з цих двох простих принципів, не можна не відповісти, що двигуни і соціальні мережі йдуть пліч-о-пліч, шукаючи алгоритми, які можуть виявити найбільш гідні сайти за релевантністю, популярністю і звітністю. Я вважаю, що ми оцінюємо проблему пошуку логіки "боротьби з шахрайством", щоб переконатися, що прикордонні "соціальні села" не народжуються так, як це робили в минулому з першими дверями і ланками після (насправді ще). Сказавши, що сьогодні ми експериментуємо і Google починає робити соціальні / корпоративні результати з'являються в безпосередній близькості, тому що я вважаю, що вони повинні бути близькими. Потрібно поговорити про продукт, але мені також потрібно знайти інформацію на офіційних або редакційних сайтах.

З того, що ви можете здогадатися, бачачи останні кроки його та його партнерів, здається, що Facebook хоче позиціонувати себе як головну пошукову систему. Переглядаючи Google як свого безпосереднього конкурента, а не інших соціальних медіа. Що ви думаєте, що це стосується SEO?

Я не думаю, що FB може і буде в короткостроковій перспективі вкрасти простір у Google в пошуках, за винятком тих, які мають чисто "соціальний" розріз. Тут гра відкрита і все буде визначено. Для традиційного SEO це буде означати, залишаючи простір для зовсім різних SEO для розумового налаштування, культури та потенціалу, соціального SEO, який більше, ніж програмування і злом, буде знати про зв'язки з громадськістю та цифрову стратегію . І це більше не буде SEO тоді, але маркетинг соціальних медіа і спеціаліст з онлайн-відносин. Менш технічний, більше стратег.

За вашими спостереженнями та експериментами, скільки Facebook Fan Page, і зовнішні взаємодії, як Ilike важать в загальному позиціонуванні бренду?

Для Google Zero. Справедливо.

Навіть Twitter інвестує значні кошти в пошук свого змісту, чи вважаєте ви, що це стосується нових стратегій SEO?

Twitter розповсюджує посилання зі швидкістю світла, але вони є посиланнями, які з тією ж швидкістю можуть померти, тому що вони виходять з серпа, оскільки вони "зникають". Тут також застосовується вищезгадана дискусія. Якщо діяльність SEO пов'язана з оптимізацією та вдосконаленням "традиційного" рейтингу сторінок, і у вас є бюджети також для важких і безперервних і добре виконаних маркетингових заходів у соціальних мережах, навіть Twitter має свою вагу. Але хто може дозволити собі такий добре зроблений бізнес сьогодні? На практиці, більше, ніж ми думаємо про SEO, ті, хто хоче піднятися завдяки маркетингу в соціальних мережах, повинні думати і навчитися ефективно спілкуватися в Інтернеті , створюючи комунікаційні стратегії з відданими людськими ресурсами і з новою філософією відносин з ринком. Всі речі, які є недосяжними (для культури, філософії, бюджету) більшості МСП і SEO.

Скільки згадується, retwitts, hashtags важать для рейтингу сторінки

Дуже короткі, в середньостроковій перспективі, майже нічого в довгостроковій перспективі.

Навіть Linkedin відкривається назовні, з відкритими групами значення коментарів і цитат буде враховано, щоб зважити зміст, релевантність, актуальність?

Немає ніякої різниці в соціальних мережах, які є twitter, linkedin, facebook або іншим, для оцінки вмісту користувача. Чому він повинен бути там? Все це корисно для створення репутації та поінформованості про бренд. Linkedin, на відміну від інших, менш наповнений помилковими користувачами, і тому його коментарі можуть бути більш надійними. Але поки що вплив у серпах, якщо такий є, є мінімальним.

Яким чином Viadeo та інші соціальні мережі бізнесу відповідають потребам надання зовнішньої релевантності профілям і редакційному змісту?

А хто сказав, що це необхідність ??

Популярність посилань - це параметр, який поступово буде замінено соціальними відповідностями (Fan, Follower, friends), чи має сенс надати важливість зворотній лінії Moloch?

"У мене так багато посилань, тому я існую і стою". Сьогодні ситуація така, і на сьогоднішній день я думаю, що період, який буде спокійно прибувати до кінця 2012 року. Звичайно, тип корисної посилання страждав від Google важким поводженням навіть у порівнянні з недавнім минулим, так що навіть у створенні зв'язків потрібно знати трохи. Але тут дискусія тривала і технічна. Якщо що-небудь, я хотів би відзначити наш курс SEO для тих, хто бажає поглибити його.

Чи є мобільний, геолокаційний, Google Maps, гео-соціальна мережа предметом дослідження для експерта SEO?

Звичайно, так. І вони не могли не бачити його в найближчому майбутньому, що вже бачить за 2012 рік смартфони перевершують ПК для продажів. А смартфон означає місцевий. Не кажучи вже про Google, що все зрозуміло тільки для того, щоб дізнатися, хто ви є і де ви даєте відповідні результати. Добре тоді, ті, хто використовує Chrome, знають, що його неможливо простежити за сегментованим шпигуном підрозділом, що відстежується геолокацією великого G.

Навіть у сфері електронної комерції, соціальної комерції, обміну інформацією та досвідом продукції, принесе багато змін у SEO-інвестиціях?

Ні, це призведе до змін у інвестиціях у цифрові маркетингові стратегії, SEO яких є "технічним" компонентом. Неможливо продовжувати розмову про SEO і Social, розміщуючи їх в одному човні . Вони є різними екіпажами для різних подорожей, які також знаходять спільний знаменник у серпах, але які повинні управлятися з певними компетенціями, про які SEO невідомо (справедливо, оскільки вони повинні робити щось інше). Якщо ви не маєте на увазі чорні соціальні стратегії ...

Природне позиціонування проти техніки позиціонування, хто переможе у світлі всіх цих міркувань?

Методи оптимізації та позиціонування служать природним результатам. Але оскільки природний впливає на людину, біноміальна буде залишатися такою за своєю природою. Проте, я вважаю, що на кордоні буде все важче впливати прикордонними методами . І це добре для всіх, але особливо для користувачів (включаючи SEO).

Спасибі Андреа і побачимося найближчим часом

Пошукові системи спеціалізуються на калибровке розмов і особистих брендів: пошук у Google Real Time та соціальний пошук Bing, що це за сигнал?
Чи буде створений спеціалізований сегмент пошуку або це тенденція до алгоритмів, які включають суміш між корпоративним та соціальним індексуванням?
Для чого використовуються пошукові системи?
Що є найкращим інструментом на сьогодні, щоб дізнатися про продукт або послугу або компанію?
Що ви думаєте, що це стосується SEO?
За вашими спостереженнями та експериментами, скільки Facebook Fan Page, і зовнішні взаємодії, як Ilike важать в загальному позиціонуванні бренду?
Навіть Twitter інвестує значні кошти в пошук свого змісту, чи вважаєте ви, що це стосується нових стратегій SEO?
Але хто може дозволити собі такий добре зроблений бізнес сьогодні?
Навіть Linkedin відкривається назовні, з відкритими групами значення коментарів і цитат буде враховано, щоб зважити зміст, релевантність, актуальність?
Чому він повинен бути там?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения