Розуміння SEO Аудит

 1. Коли слід проводити аудит SEO?
 2. Хто повинен проводити аудит SEO?
 3. Як довго це має бути?
 4. Скільки коштуватиме це?
 5. Що повинно бути у вашому SEO Аудит
 6. Доступ
 7. Релевантність
 8. Структуровані дані
 9. Продуктивність
 10. Авторитет
 11. Індивідуальний пошив

Хоча більшість SEO-компаній погодяться з тим, що проведення SEO-аудиту на Вашому сайті - це хороша річ, деталі, які оточують аудит, такі як метод аудиту або вартість проекту, дещо поляризують як власників веб-сайтів, так і практиків SEO-індустрії. Що потрібно включити в аудит SEO? Чи повинен аудит бути вільним або сплаченим? Як довго і глибоко вона повинна бути? Коли це має бути зроблено? Ким?

Почнемо з того, що таке аудит SEO. Аудит SEO - це процес оцінки веб-сайту щодо факторів, пов'язаних з ефективністю пошукової системи сайту, наприклад, назви сторінок, швидкість сайту, файли robots.txt, XML-мапи сайту тощо . Метою аудиту SEO є поліпшення ефективності веб-сайту. органічні пошукові системи, такі як Google і Bing.

Я зламаю, коли, чому, хто і що для аудитів SEO, проведених UpBuild, так що ви можете відчувати себе впевненими в будь-яких рішеннях, які ви приймаєте щодо SEO-аудиту вашого сайту.

Коли слід проводити аудит SEO?

Час проведення аудиту може бути важливим, але найважливішим є те, що кожен сайт повинен періодично оцінюватися для SEO-дружелюбності. UpBuild рекомендує отримати SEO-аудит вашого сайту в будь-якому з цих випадків:

 • Під час редизайну вашого веб-сайту (перевірка повинна бути зроблена до запуску нового сайту, а потім деякі елементи повинні бути перевірені після запуску сайту)
 • При внесенні істотних змін до існуючої версії вашого сайту
 • Негайно, якщо ви підозрюєте, що є питання, пов'язані з вашим технічним SEO
 • За регулярним графіком (щорічно, раз на два роки тощо)

Кожен з перших трьох сценаріїв вимагає проведення SEO-аудиту, оскільки кожен з них представляє велику зміну для сайту, що може призвести до непередбачених проблем. Четвертий сценарій (за регулярним графіком) враховує той факт, що сайти поступово змінюються з часом, тому важливо регулярно перевіряти, щоб невеликі зміни не призвели до великих проблем.

Ми взагалі не рекомендуємо отримувати SEO-аудит сайту, який оновлюється; не може бути великого значення для аудиту сайту, який буде повністю перероблений найближчим часом. Проблеми зі старого сайту, швидше за все, не існуватимуть, як тільки новий сайт буде запущений, і що краще витрачати час на те, щоб новий сайт перебував у верхній формі.

Хто повинен проводити аудит SEO?

Це питання складно. Існує багато причин для того, щоб хтось вдома виконував аудит, якщо у вас є хтось кваліфікований виконавець. Ви не повинні платити їм плату за це, вони більш знайомі з вашим сайтом, ніж зовнішнім консультантом, і вони можуть знати, як краще фіксувати речі, оскільки вони краще розуміють організаційну структуру вашої компанії, як, наприклад, хто поговорити про написання нової маркетингової копії.

Хоча наявність власного співробітника, який здійснює аудит SEO, може бути хорошим варіантом для вашої компанії, наймаючи зовнішнього консультанта для роботи, експерт може оцінити ваш сайт чесно і забезпечити неупереджені відгуки. Новий набір (досвідчених) очей і певна перспектива може розкрити проблеми, з якими люди стали сліпими.

Як довго це має бути?

Цю частину важко кількісно визначити; Остаточний аудит SEO повинен бути таким довгим, наскільки він має бути. Наш аудит SEO, як правило, близько 50 слайдів Powerpoint в довжину, але іноді може бути до 200 слайдів в крайніх випадках. Тривалість остаточного звіту про аудиторську перевірку SEO буде залежати від виявлених питань та деталізації аудитора. Аудиторські перевірки можуть включати додаткову інформацію, наприклад, чому виникають проблеми, які наслідки мають на вашому сайті, і початкові рекомендації щодо усунення проблем.

Якщо сайт знаходиться в поганому стані, звіт з аудиту SEO може бути довгим документом. Якщо аудиторський звіт містить довгий перелік питань, зверніться до свого пріоритетного списку від вашого аудитора SEO або власного SEO-провідника з деталізацією критичних питань, які необхідно вирішити першим, та плану дій для інших пунктів. Пам'ятайте, що аудит повинен бути корисним для вас, тому не соромтеся задавати запитання аудитору SEO щодо їх процесу. Якщо вони не готові подати корисний для вас документ, то який сенс аудиту?

Подібно до того, як тривалість аудиту може змінюватися, може строк, необхідний для завершення аудиту. На UpBuild ревізії тривають від 25 до 50 годин. Це може бути важливим, якщо ваш аудитор стягує плату за годину.

Скільки коштуватиме це?

Тепер, коли ви вирішили отримати аудит SEO на вашому сайті, і ви думаєте, що час вниз, ви можете бути здивовані, скільки це буде коштувати? Чи потрібно платити за SEO аудит? На жаль, жодної відповіді немає.

Чи будете ви платити за аудит, або скільки ви платите, багато в чому залежатиме від глибини та якості аудиту. Якщо ваш SEO працює тільки на вашому сайті через автоматизований інструмент і дає вам дуже загальні рекомендації, то це може бути вільним - SEO, ймовірно, використовує його як стратегію продажів, щоб показати вам, що трапилося з вашим сайтом, а потім пропонують виправити його, не присвятивши багато часу на аудит, у випадку, якщо продаж не відбудеться. На наш погляд, цей вид аудиту не дуже корисний (і ви могли б це зробити самостійно, використовуючи той самий інструмент).

Реальна цінність аудиту SEO приходить з додаткового контексту і поради, які SEO може надати на основі їх досвіду. Інформація про те, що робити, як це робити, а також про те, що для визначення пріоритетів є набагато більш цінним, ніж простий список проблем, які потрібно виправити.

Наприклад, тут, у UpBuild, ми зосереджуємося на створенні поглиблених аудитів SEO, щоб клієнти могли провести аудит в будь-якому місці від своєї команди розробників до іншого агентства, і вони повинні мати можливість використовувати наш аудит, щоб зробити запропоновані оновлення сайту. Наші аудиторські перевірки можуть тривати від 25 до 50 годин - це роблять члени нашої команди, а не автоматизовані інструменти. Це означає, що наші ревізії, як правило, є більш дорогими.

Для деяких підприємств цей вид поглибленого аудиту SEO може бути більше, ніж потрібно. Якщо ви вже добре розташовані, щоб виправити проблеми SEO і відчуваєте, що у вас є тверде розуміння того, що діяльність SEO буде забезпечувати найбільшу цінність для вашого сайту, ви можете бути в змозі отримати від прекрасного з безкоштовним або дешевим SEO аудит \ t за допомогою інструмент аудиту .

Зрештою, цінова політика аудиту різниться між різними магазинами SEO, і ваш бюджет визначить, скільки ви можете дозволити собі інвестувати в аудит.

Що повинно бути у вашому SEO Аудит

Що повинно бути у вашому SEO Аудит

Тепер, коли у вас є краще розуміння процесу прийняття рішень навколо аудиту SEO, давайте поговоримо про те, що повинно бути в будь-якому поглибленому SEO аудиту ви отримуєте.

Як мінімум, поглиблений аудит SEO повинен включати аналіз наступних категорій елементів на вашому сайті:

 • Доступ
 • Релевантність
 • Структуровані дані
 • Продуктивність
 • Авторитет

Кожна вищенаведена категорія містить ряд елементів, які необхідно перевірити, проаналізувати і виділити в межах аудиту.

Якщо ви не впевнені, чи отримуєте ви ретельний і професійний аудит сайту, використовуйте наведену нижче інформацію для визначення її ефективності.

Це не вказівки про те, як здійснювати аудит SEO, або навіть те, що правильно і неправильно з сайтом; вони просто викладають різні елементи, які необхідно проаналізувати, і тип зворотного зв'язку, який ви повинні отримати від вашого аудитора.

Доступ

Першою категорією є Access, до складу якої входять такі елементи, як robots.txt, XML & HTML мапи сайту, на додаток до того, як вміст вашого сайту надає пошукові системи.

У цьому розділі ви повинні зрозуміти, наскільки легко або важко для пошукових систем знайти, сканувати та проаналізувати інформацію на вашому веб-сайті. Наприклад, аудит повинен відповідати на такі запитання, як « чи покладається сайт на Javascript, щоб головна навігація працювала правильно? "Або" чи сайт використовує iFrames для завантаження важливого вмісту? ”. Ми також хочемо надати конкретні приклади, де виникають проблеми, і деякі дані про те, що може бути причиною цих проблем на додаток до того, як їх виправити.

Релевантність

Релевантність відноситься до елементів вашого сайту, як використання метаданих (назви сторінок, описи тощо), використання заголовка HTML, обсяг та якість вмісту та націлювання за ключовими словами / темами.

Цей розділ вимагає, щоб ваш SEO розбив і проаналізував, наскільки добре сайт використовує свої метадані та вміст на сторінці, і повинен відповідати на такі запитання, як " чи має кожна головна цільова сторінка тег заголовка, який оптимізовано?" « Чи має кожна сторінка чітку тему, і чи робить сторінка добре для представлення інформації, що стосується цієї теми?» І т.д.

Ви повинні побачити конкретні приклади метаданих і вмісту, а потім коментарі щодо того, чи добре вона оптимізована або потребує роботи, а потім деякі рекомендації щодо покращення цих елементів.

Структуровані дані

Структуровані дані стосуються того, наскільки добре сайт дозволяє пошуковим системам розуміти не тільки сторінки на сайті, а й об'єкти, які обговорюються або представляють ці сторінки.

У цьому розділі аудиту ваш SEO повинен виділити, яку розмітку сайт вже використовує (якщо такий є), якщо є які-небудь проблеми або помилки з поточною розміткою, а потім рекомендації або можливості розширити використання сайту структурованих даних.

Продуктивність

Тут ми розглядаємо, наскільки добре сайт працює для користувачів пошукових систем і як ці пошукові системи сприймають цю продуктивність.

Більш конкретно ми дивимося на інфраструктуру за сайтом ( Чи використовує сайт CDN? Чи є на сайті багато простоїв? І т.д. ), швидкість сайту ( як швидко завантажується сайт для користувачів? ), А також сайт є мобільним ( чи працює сайт на мобільних пристроях? Як це працює? ), серед інших проблем, пов'язаних з продуктивністю.

Авторитет

Нарешті, ваш аудит SEO повинен вивчити авторитет сайту або довіру в очах пошукових систем.

Цей розділ буде включати аналіз як елементів на сайті, так і поза ним, які можуть вплинути на надійність сайту або його повноваження щодо певної теми. Ці елементи можуть включати такі речі, як історії покарання попередніх пошукових систем, варіації використання URL-адрес, кількість зв'язків, чи безпечний сайт для користувачів тощо.

Цей розділ повинен містити поради та рекомендації щодо створення сайту більш надійним, поліпшення його повноважень щодо даної теми та забезпечення безпеки сайту.

Індивідуальний пошив

Хоча це може здатися багато, це дійсно тільки мінімальний будь-який твердий аудит SEO повинен брати до уваги. Різні сайти можуть викликати різні питання, і якщо ці питання впливають на SEO, їх слід аналізувати і обговорювати.

Одна річ, яка допомагає зберегти UpBuild і інші якісні SEO наряди аудитів, корисних для клієнтів, що вони не є одним розміром підходить для всіх. У нас є основні речі, які ми шукаємо на кожному сайті, але наші перевірки працюють навколо сайту, з яким ми маємо справу, а не навпаки. Це дає аудитору можливість доставити те, що є корисним для конкретного клієнта, а не тематичною.

Пов'язані

Коли слід проводити аудит SEO?
Хто повинен проводити аудит SEO?
Як довго це має бути?
Скільки коштуватиме це?
Що потрібно включити в аудит SEO?
Чи повинен аудит бути вільним або сплаченим?
Як довго і глибоко вона повинна бути?
Коли це має бути зроблено?
Ким?
Коли слід проводити аудит SEO?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения