RSSEO - компонент SEO оптимізації Joomla

 1. Основні можливості і особливості.
 2. SEO показники
 3. сторінки
 4. краулер
 5. Карта сайту
 6. Robots.txt
 7. сторінки помилок

RSSEO - російськомовний компонент Joomla для SEO оптимізації: управління мета-даними, аналіз сторінок по 14 критеріям, створення XML / HTML карти сайту, генерація ALT / описів зображень, управління перенаправлення, сторінками помилок, структурованими даними і т.д ..

Це не «чарівна паличка», яка відразу після установки зробить все за Вас і виведе сайт в топ по потрібних запитах. Але це досить багатофункціональний SEO-інструмент, який дозволить полегшити роботу по оптимізації сайту. Він особливо корисний в тих випадках, коли потрібно спростити «ручну» роботу SEO-фахівця. Плюс, варто відзначити інтеграцію з Google Analytics, власну систему збору статистичних даних і перевірку позицій сайту за ключовими словами. Хоча в якості компонента збору статистики також рекомендую ознайомитися з альтернативою - JRealtime Analytics . А для аналізу позицій сайту - програму Rank Tracker .

Використовував RSSEO на своєму сайті близько 3-х років і продовжую його використовувати на клієнтських сайтах. У попередніх 4-х оглядах, ось посилання на перший з них , Досить детально розглянуто дане розширення. Але з тих пір пройшло більше 6 років. За цей час компонент змінився і обзавівся новими функціями.

В огляді буде брати участь остання, на момент написання статті 25.10.2018, російськомовна версія RSSEO 1.20.17 (малюнок нижче) в Joomla 3.8.13. Тестовий сайт знаходиться на локальному домені «http: // aleksius-com». Через це RSSEO не може відображати коректні дані по домену, позиціях і відвідуваності.

На офіційному сайті розширень Joomla 41 відгук, розширення додано 09 жовтня 2009.

 • Загальний рейтинг - 66 з 100.
 • Функціональність - 63 з 100.
 • Простота використання - 61 з 100.
 • Документація - 72 з 100.
 • Підтримка - 67 з 100.
 • Співвідношення ціна \ якість - 66 з 100.
RSSEO - російськомовний компонент Joomla для SEO оптимізації: управління мета-даними, аналіз сторінок по 14 критеріям, створення XML / HTML карти сайту, генерація ALT / описів зображень, управління перенаправлення, сторінками помилок, структурованими даними і т

RSSEO

На 25.10.2018 вартість розширення від 29 € (технічна підтримка і оновлення на 12 місяців для одного сайту). Код розширення не зашифрований. Після закінчення ліцензії Ви зможете використовувати його точно так само, як і з активною ліцензією, просто не буде оновлень і технічної підтримки.

Основні можливості і особливості.

Цей список не є повним.

 • Облік всіх сторінок сайту. RSSEO збирає список сторінок на підставі сканування сайту власним «павуком» (краулер). В індекс компонента потраплять всі сторінки, посилання на які є в рамках сайту. Включаючи URL адреси з параметрами. Також можна додати URL адреси вручну. Можна задавати обмеження на глибину вкладеності сканування і виключення з сканування URL, що містять певні фрагменти (підтримуються регулярні вирази). Таким чином Ви можете перевірити і оптимізувати не тільки сторінки, що містяться в меню, але і будь-які, які є на сайті. Наприклад, можна задати мета-дані сторінок з результатами фільтрації товарів магазину на VirtueMart з фільтром Custom Filters PRO . У них URL адреса виглядає так: «https://domensajta.com/rezultaty-filtratsii/?custom_f_95[0]=d09ad0bbd0b0d181d181d0b8d0bad0b0».
 • SEO аналіз сторінок сайту за 14 критеріями. З виставленням оцінки та рекомендацій щодо виправлення знайдених недоліків. Трохи докладніше про це можна прочитати в попередній статті і в статті нижче .
 • Зручне управління мета-даними сторінок (рисунок нижче). Також це можна робити з фронтальної частини сайту.
 • Можливість додавання будь-яких мета-тегів «meta name» і «meta property», наприклад, Open Graph, Twitter Cards.

Мета-теги Joomla

 • Генерація HTML, XML і ROR карти сайту. Як альтернативу рекомендую розглянути компонент JSitemap PRO .
 • Перенаправлення домену з «www» на домен без «www» або навпаки.
 • Створення та управління перенаправлення 301, 302.
 • Створення сторінок помилок 404, 500 і т.д.
 • Журнал помилок 404, 500 і т.д.
 • Можливість залишати або приховувати IP адреса відвідувача з статистики.
 • Можливість створення SEF (ЧПУ) URL адрес, тим самим перевизначивши адреси, згенеровані самої Joomla. Як SEF компонента рекомендую ознайомитися з sh404SEF .
 • Можливість вказівки канонічних адрес сторінок (тег «rel =« canonical »»).
 • Відстеження позицій сайту за ключовими словами. Для цього я використовую альтернативу - Rank Tracker .
 • Відстеження базових показників «авторитетності» конкурентів по 10 критеріям (включаючи дані з MOZ ). Для оцінки конкурентів і складності просування сайту, за ключовими словами, я використовую цю програму .
 • Можливість підтвердження прав на сайт, для використання інструментів для веб-майстрів Яндекс, Google і Bing.
 • Інтеграція з Google Analytics.
 • Наявність можливості збору власної статистики по відвідувачах (малюнок нижче).

SEO плагін Joomla

 • Автоматична генерація тегів ALT і TITLE для зображень на підставі попередньо заданих шаблонів.
 • Редагування файлу «robots.txt» прямо з адмінки.
 • Можливість автоматично виділяти задані слова тегами «STRONG» або «B». Також можна автоматично вставляти посилання, ставити додаткові атрибути (наприклад, змінювати колір) або ставити підкреслення слів. Можливе додавання ліміту на виділення слів на сторінці.
 • Створення структурованих даних для товарів VirtueMart, HikaShop, J2Store і матеріалів K2. Також є можливість вручну задати структуровані дані для будь-якого URL адреси
 • Створення повідомлень про використання куків на сайті. Як альтернативні розширення для подібної функції пропоную ознайомитися з DJ-CookieMonster і GDPR .
 • Підтримка Joomla 3.х. Є застарілі версії RSSEO, які підтримують Joomla 1.5-2.5. Але де вони супроводжуються розробниками і не настільки функціональні.
 • переведений на російська , Англійською та іншими мовами.
 • є документація англійською мовою.
 • Гнучкі настройки самого компонента.

SEO показники

В даному розділі (малюнок нижче) Ви можете додавати свій домен і домени конкурентів, щоб відстежувати інформацію про кожного з них за такими критеріями: Вік домену, Сторінки в Google, Посилання в Google, Схожі сторінки в Google, Сторінки в Bing, Посилання в Bing , Alexa rank, Ранг Moz, Авторитетність сторінки, Авторитетність домену. Доступна історія змін показників і можливість вивантаження даних в CSV. В попередній статті можна прочитати про деякі з цих критеріїв. Якщо значення зелене - воно покращилося з моменту попередньої перевірки, червоне - погіршився, сіре - не змінилося.

Для перевірки Ранг Moz і Авторитетність сторінки в налаштуваннях RSSEO на вкладці SEO показники потрібно вказати ID і секретний ключ MOZ.

SEO показники

сторінки

Це один з найважливіших розділів компонента (рисунок нижче). Тут зібрані всі URL адреси сайту (сторінки) і інструменти для управління цими сторінками.

Тут зібрані всі URL адреси сайту (сторінки) і інструменти для управління цими сторінками

сторінки

Переключившись в простий вигляд (рисунок нижче) можна буде масово додавати / змінювати мета-теги Joomla.

Мета-теги Joomla

В налаштуваннях кожної сторінки Вам буде доступний ряд опцій (малюнок нижче). Тут же зібрані дані по SEO аналізу сторінки з рекомендаціями щодо усунення виявлених недоліків. У попередній статті можна докладніше прочитати про доступні тут опціях і критерії аналізу сторінок. Серед критеріїв перевірки є:

 1. Перевірка, чи є адреса сторінки людино-зрозумілих (ЧПУ (SEF)).
 2. Перевірка однакових мета-тегів заголовків. Пошук дублів.
 3. Перевірка довжини мета-тега заголовка.
 4. Перевірка на наявність дублікатів опису. Пошук дублів.
 5. Перевірка довжини опису.
 6. Перевірка кількості ключових слів.
 7. Перевірка заголовків сторінки.
 8. Перевірка на наявність внутрішніх і зовнішніх посилань.
 9. Перевірка зображень на сторінці.
 10. Перевірка зображень без атрибута 'alt'.
 11. Перевірка зображень без атрибутів 'ширина' або 'висота'.
 12. Щільність ключових слів.
 13. Перевірити швидкість завантаження сторінки і її розмір.
 14. Непрацюючі посилання.

Розглянемо лише ті, які не були описані раніше.

Якщо Вам потрібен більш комплексний SEO аналіз сайту, рекомендую звернути свою увагу на цю програму .

SEO оптимізація Joomla

Спеціальний ЧПУ URL. Дозволяє вказати Вам URL адреса для цієї сторінки, перевизначивши той, що формує Joomla. Якщо у Вас на сайті встановлений якийсь SEF компонент, наприклад, sh404SEF, то в результаті вказівки спеціального ЧПУ URL в налаштуваннях RSSEO на сайті можуть виникнути конфлікти.

В області настроюються метадані (малюнок вище) можна вказувати довільні мета-теги виду «meta name» і «meta property». У моєму прикладі вище задані два мета-тега, які RSSEO додав в код сторінки в такому вигляді:

<Meta name = "copyright" content = "Олексій Хорошевський" /> <meta property = "og: title" content = "JM Car Classifieds & ndash; шаблон DJ-Classifieds" />

Непрацюючі посилання. Можна запустити перевірку всіх, хто знаходиться на сторінці посилань. Якщо будуть знайдені посилання з кодом відповіді відмінним від «200», то Ви побачите інформацію про це. Все н працюють посилання потрібно або прибрати, або замінити на працюючі.

Внутрішні / Зовнішні URL. У цій області можна дізнатися кількість внутрішніх і зовнішніх посилань зі сторінки.

Над переліком критеріїв перевірки показаний орієнтовний приклад того, як пошукові системи можуть сформувати сниппет сторінки в пошуковій видачі. В основному, це відноситься до Google. Але тут не враховується мікророзмітки, іконка сайту і той факт, що опис може бути взято з тексту сторінки, а не з тега мета-опису. На малюнку нижче показаний приклад того, як виглядає сниппет цієї сторінки за запитом «JM Car Classifieds» у видачі різних пошукових систем і в RSSEO (з урахуванням порядку цього списку):

 1. RSSEO.
 2. Google.
 3. Яндекс.
 4. Mail.ru.

сніппети

краулер

Даний розділ зовні майже не змінився з попереднього огляду . Але у налаштуваннях і движку «павука», про які поговоримо в наступній статті , Відбулися істотні зміни. Він став підтримувати сканування не тільки через loopback connections, а й за допомогою AJAX.

Карта сайту

Даний розділ зовні практично не змінився з попереднього огляду . Але в налаштуваннях компонента з'явилася можливість налаштувати генерацію карти за розкладом на підставі завдання планувальника (CRON). Плюс, з'явився ряд опцій, які дозволяють налаштувати виключення URL адрес, що потрапляють в карту сайту. Про це поговоримо в наступній статті .

Robots.txt

У цьому розділі (малюнок нижче) Ви зможете редагувати файл «robots.txt» прямо з адмінки Джумла.

txt» прямо з адмінки Джумла

Robots.txt

сторінки помилок

RSSEO дозволяє створювати власні сторінки помилок (малюнок нижче). Наприклад, можна створити свою сторінку помилки «404». Можна це зробити за допомогою візуального редактора або вказати URL адресу, на яку буде перенаправлений користувач в разі виникнення помилки. Для спрацьовування створених Вами сторінок потрібно в настройках RSSEO на вкладці Основне включити опцію Спеціальна сторінка помилок.

У статті " Огляд sh404SEF. Налаштування Joomla URL »Зібрані деякі рекомендації щодо оформлення та вмісту сторінки помилки 404.

сторінки помилок

У наступній статті « Огляд RSSEO. SEO просування Joomla »Ми продовжимо огляд можливостей даного розширення і поговоримо про його налаштуваннях.

Корисні посилання:

Com/rezultaty-filtratsii/?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения