Шаблони для WordPress з унікальним дизайном

 1. Сучасні функціональні російські шаблони WordPress
 2. Новинна тема WordPress для сайту або каталогу Directory News
 3. Шаблон WordPress для новинного порталу City News
 4. WordPress шаблон для блогу News Blog

(Останнє оновлення: 01.07.2016)

Доброго часу доби! Сьогодні я хочу представити вам унікальні шаблони або як їх ще називають, теми для WordPress. Все преміум теми виконані в популярному журнальному стилі, SEO оптимізовані під пошукові системи. Дані шаблони для WordPress призначені для новинних сайтів або порталів.

Дані шаблони для WordPress призначені для новинних сайтів або порталів

Сучасні функціональні теми для WordPress

Сучасні функціональні російські шаблони WordPress

мають потужний функціоналом і містять багато корисних можливостей: динамічні блоки (слайдери, спойлери і каруселі), що випадають меню, кнопки соціальних сервісів, можливість додавати віджети соціальних мереж, інформери, " лічильники "І відео з youtube, можливість переглядати зображення в лайтбоксі (відкривається вікно), вбудований антиспам, зарезервовані місця для реклами, сторінки для підписки і безліч інших можливостей.

І все це без допомоги плагінів!

Преміум шаблони відрізняються від інших шаблонів унікальним дизайном, орієнтованим на користувача - вони структурують контент сайту, виводячи його окремими блоками, завдяки чому контент легко сприймається користувачами, а ви завжди можете вивести певний контент в потрібному місці.

Шаблони дозволяють виводити на головній сторінці не просто десяток останніх постів (відмінна риса wordpress-шаблонів), а безліч найрізноманітніших блоків, якими можна управляти з адмінки - вибирати для показу будь-які з них, а решта приховувати.

Кожен шаблон містить кілька різних колірних варіантів (від 9 до 51).

У будь-який момент ви можете змінити колірну гамму сайту, просто вибравши інший колір на станиці налаштувань.

Всі теми має Панель налаштувань, яка дозволяє виконати всі настройки з адмінки.

Новинна тема WordPress для сайту або каталогу Directory News

Новинна тема WordPress

Тема виконана в «журнальному» стилі і об'єднує в собі можливості новинного або тематичного сайту будь-якого напрямку і каталогу. Легко налаштовується і легко трансформується з сайту будь-якої тематики в каталог і назад.

Має 3х стовпчик шаблон. У коді контент розташований вище сайдбарі. Розрахована на дозвіл екрана 1280 * 1024 або більше.

Має 23 кольорових варіанти. У будь-який момент ви можете змінити колірну гамму сайту, просто вибравши інший колір в випадаючому списку на станиці налаштувань теми.

Тема має вбудовану антиспам - захист. Містить 7 шаблонів сторінок з додатковим функціоналом, що підключаються з адмінки.

Папку з іконками категорій (для використання теми в якості каталогу). В адмінці на сторінці додавання записів створений зручний випадає категорій.

Шаблон WordPress для новинного порталу City News

Шаблон WordPress для новинного порталу City News

Тема City News виконана в «журнальному» стилі і об'єднує в собі можливості блогу і новинного сайту. Призначена для новинного сайту, міського порталу або тематичного сайту будь-якого напрямку, тобто для сайту з великою кількістю контенту.

Тема має 4х стовпчик шаблон.

Головна сторінка складається з безлічі окремих блоків, які виводять по декілька постів з кожної рубрики. Налаштувати блоки можна в адмінці теми.

Налаштування дуже проста - вам просто потрібно вибрати зі списку назву рубрики і зберегти свій вибір і ця назва відразу ж відобразиться на сайті, як заголовок одного з блоків разом з постами з обраної вами рубрики.

Крім цього, деякими блоками на Головній сторінці можна керувати - приховувати їх або показувати. У коді шаблону контент розташований вище сайдбарі (оптимізатори знають, навіщо це потрібно).

Розрахована на дозвіл екрана 1280 * 1024 або більше. Але її легко можна зменшити до ширини в 1000px. Інструкція додається. Є можливість вибору 3х або 4х колоночного шаблону для сторінки записів.

Тема має 15 колірних варіантів. У будь-який момент ви можете змінити колірну гамму сайту, просто вибравши інший колір в випадаючому списку на станиці налаштувань теми.

Тема легко налаштовується з адмінки. SEO оптимізована. Містить 7 шаблонів сторінок з додатковим функціоналом, що підключаються з адмінки.

І, нарешті, останнє - тема не вимагає ніяких плагінів. Весь функціонал вбудований в тему, навіть сторінка контактів і карта сайту.

WordPress шаблон для блогу News Blog

WordPress шаблон для блогу News Blog

Тема News Blog виконана в журнальному стилі і об'єднує в собі можливості сайту новин і блогу. Найкраще відповідає дозволу 1024 * 768 або більше.

Тема організована у вигляді новинного сайта.Главная сторінка складається з безлічі окремих блоків, які виводять по декілька постів з кожної рубрики. Налаштувати блоки можна в адмінці теми.

Налаштування дуже проста - вам просто потрібно вибрати зі списку назву рубрики і зберегти свій вибір і ця назва відразу ж відобразиться на сайті, як заголовок одного з блоків разом з постами з обраної вами рубрики.

Тема не вимагає ніяких плагінів. Весь функціонал вбудований в тему.

Має 11 колірних варіантов.Ви в будь-який момент можете змінити колірну гамму сайту, просто вибравши інший колір в випадаючому списку на станиці налаштувань теми.

Всі теми російською мовою. Купити представлені теми для WordPress і багато інших, а так же, завантажити безкоштовні шаблони вордпресс, можна на сайті розробника,. А я прощаюсь з вами, до нових зустрічей.

Дивіться тему для кулінарного сайту - тут .


Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения