SEO 101: Як пошукова оптимізація дійсно працює

 1. Вміст
 2. Технічні процедури
 3. Контроль якості
 4. Додавання вашого сайту до індексу пошуку Google
 5. Надсилаючи файл Sitemap за допомогою Google Webmaster Tools
 6. Причини підтвердження права власності на сайт
 7. Де можна дізнатися більше?

Дізнайтеся про деякі рекомендовані методи Google, щоб покращити рейтинг компанії в результатах пошуку Google.

У моїй останній статті " Як працює пошук Google? "Я обговорював основи того, як Google сканує в Інтернеті, індексує дані і представляє результати пошуку, використовуючи систему оцінювання, яку було названо PageRank, щоб визначити, які посилання будуть представлені в першу чергу. Я згадав, що" існують законні шляхи для поліпшення оцінки вашого сайту PageRank. Ось тут і входить пошукова оптимізація (SEO). "

SEO - це термін, який охоплює багато землі. Книги, семінари, веб-сайти та кар'єри були створені для пропагування та обговорення цієї теми. У цій статті я хотів би представити перспективу SEO точки зору Google, як для веб-майстрів. В основному, їх рекомендації базуються на змісті, технічних процедурах і контролі якості. Вони також надають деякі вказівки щодо додавання URL-адреси сайту та мапи сайту до свого індексу пошуку, щоб вони могли правильно індексувати ваші веб-сторінки.

Вміст

Ось коротка інформація про Google Правила для веб-майстрів "Сторінка, на якій обговорюється, як максимально використати вміст (натисніть посилання для отримання додаткової інформації):

 • Розмістіть сайт ясним чином за допомогою карти, що містить посилання на відповідні розділи (але не надто багато посилань на певній сторінці).
 • Вміст має бути простим і включати терміни, до яких можуть здійснювати пошук користувачі, які повинні привести їх до вашої веб-сторінки (наприклад, якщо ви продаєте кемпінгове обладнання, ви хотіли б включити "кемпінг", "обладнання для виживання", "пішохідний спорядження" та інші можливі фрази, які описують ваш інвентар).
 • Уникайте використання зображень для критичних деталей; для інтерпретації та індексування вашого вмісту потрібний текст.
 • Переконайтеся, що ваш HTML-код має форму судна і без помилок.
 • Майте на увазі, що динамічні сторінки не можуть бути індексовані як точно (якщо взагалі) як статичні версії.

Як говорить Майк Вишомерскі, в Відео Google обговорюючи порушення вмісту веб-спаму, "Наша мета - обслуговувати користувачів якісною та актуальною інформацією." Майк також пропонує:

 • Не копіюйте вміст з інших сайтів, якщо він не додасть значення для користувачів. Те ж саме, якщо ваш сайт знаходиться в партнерських програмах.
 • Дорвей-сайти (які просто передають користувачів на інші сайти) також не схвалюються. Це "негативно вплине на ефективність наших результатів пошуку, а в деяких випадках може призвести до видалення з наших результатів пошуку".

Технічні процедури

Прямі приклади від Google включати:

"Використовуйте текстовий браузер, наприклад Lynx, щоб вивчити ваш сайт, тому що більшість павуків пошукових систем бачать ваш сайт так, як це роблять Lynx. Якщо фантастичні функції, такі як JavaScript, файли cookie, ідентифікатори сеансів, кадри, DHTML або Flash, не дозволять вам побачити всі Ваш сайт у текстовому браузері, тоді павуки пошукових систем можуть зіткнутися з скануванням вашого сайту. "

"Переконайтеся, що ваш веб-сервер підтримує заголовок HTTP If-Modified-Since. Ця функція дозволяє вашому веб-серверу повідомляти Google, чи змінювався ваш вміст з моменту останнього сканування вашого сайту. Підтримуючи цю функцію, ви заощаджуєте пропускну здатність і накладні витрати".

"Використовуйте файл robots.txt на вашому веб-сервері. Цей файл повідомляє сканерам, які каталоги можуть або не можуть бути скановані. Переконайтеся, що він є поточним для вашого сайту, щоб ви не випадково заблокували сканер Googlebot. http://code.google.com/web/controlcrawlindex/docs/faq.html дізнатися, як інструктувати роботів, коли вони відвідують ваш сайт. Ви можете перевірити файл robots.txt, щоб переконатися, що ви правильно використовуєте його інструмент аналізу robots.txt доступні в Інструментах Google для веб-майстрів ... використовуйте файл robots.txt, щоб запобігти скануванню сторінок результатів пошуку або інших автоматично створених сторінок, які не додають великого значення користувачам з пошукових систем. "

Контролюйте ефективність і час завантаження та перевіряйте свій сайт за допомогою декількох браузерів. Для моніторингу ефективності пропонує Google " Швидкість сторінки , YSlow , WebPagetest або інші інструменти . Додаткову інформацію, інструменти та ресурси див Давайте зробимо веб-швидше . Крім того, Інструмент ефективності сайту в Інструментах для веб-майстрів показує швидкість вашого веб-сайту, яку відчувають користувачі в усьому світі. "

Контроль якості

Рекомендації з якості - це звичайна методика, яка зводиться до того, щоб «грати справедливо і не спамувати».

 • Не набридте завантажувати свій сайт купою фальшивих термінів (наприклад, "Miley Cyrus" або "Obamacare"), сподіваючись, що це підвищить ваш рейтинг PageRank.
 • Не скидайте випадковий текст на свій сайт, сподіваючись, що він відповідатиме ключовим словам для пошуку та залучатиме відвідувачів.
 • Не приховувати текст або посилання.
 • Переконайтеся, що ваші посилання дійсно спрямовують людей туди, де вони говорять, а не "несподіваного" візиту в іншому місці.
 • Не створюйте свій сайт як ще одну цеглу в стіні без будь-якого унікального або переконливого матеріалу.
 • Захистіть свій сайт і очистіть будь-які шкідливі програми, дефекти або спам.

Додавання вашого сайту до індексу пошуку Google

Надіслати свій сайт до Google досить просто, щоб переконатися, що вони додають ваш сайт до свого пошукового індексу. Доступ http://www.google.com/submityourcontent .

Рисунок A

Рисунок A

Шукайте вікно "Власник веб-сайту" ліворуч і натисніть "Участь".

Рисунок B

Рисунок B

Існує декілька варіантів додавання вмісту на ваш сайт, деякі більш детальні, ніж інші. Посилання "Додати свою URL-адресу" дуже просте і переносить вас на сторінку, де можна вставити URL-адресу в поле, ввести CAPTCHA і натиснути "Надіслати запит". Можна додати стандартний URL, наприклад www.mydomain.com або ряд підсистем, таких як www.mydomain.com/firstsection . Для досягнення найкращих результатів Google рекомендує використовувати останню опцію, якщо у вас є окремі підсайти, наприклад, для різних географічних регіонів.

Можна додати "Багаті фрагменти", які є корисними зведеннями для певного вмісту, щоб направляти користувачів на вашу сторінку. Вони можуть застосовуватися до відгуків, людей, продуктів, підприємств, рецептів, подій, музики та відео. Google надає деякі інструкції про те, як використовувати цю функцію, яка передбачає позначення вашого вмісту певним форматом (Microdata, Microformats або RDFa).

Надсилаючи файл Sitemap за допомогою Google Webmaster Tools

Ця процедура буде перелічувати всі сторінки на вашому сайті, щоб переконатися, що Google знає про них і може надати додаткову інформацію про ваш вміст, особливо якщо він динамічний або розташований на сторінках, які не мають належного зв'язку.

Карта сайту - це XML-файл, який містить усі URL-адреси вашого сайту (50 Кб), а також інформацію про ці посилання, наприклад, частоту оновлень. Google надає приклад на сторінці "Створення файлів Sitemap" :

Малюнок C

Малюнок C

Існує генератори мапи сайту доступні для використання для полегшення операції. Після того, як ви отримаєте файл Sitemap, завантажте його до кореня основної URL-адреси (наприклад www.mydomain.com ) потім доступ Інструменти Google WebMaster забезпечити його.

Якщо ви вже додали свій сайт до інструментів WebMaster, прокрутіть вниз до рисунка H. Якщо ви ще не зробили цього, вам потрібно буде додати сайт (ви повинні володіти сайтом з очевидних причин), перш ніж ви зможете піти далі . Подивіться у правій частині екрана:

Малюнок D

Малюнок D

Натисніть "Додати сайт".

Рисунок E

Рисунок E

Введіть URL-адресу сайту. Якщо це сайт Google, він буде негайно доданий до вашого облікового запису інструментів WebMaster. Якщо це не сайт Google, ви переконаєтеся, що володієте нею, натиснувши "Продовжити".

Причини підтвердження права власності на сайт

Після підтвердження свого сайту в Google ви отримуєте легкий доступ до великої кількості інструментів і даних з усіх цих продуктів Google:

 • Інструменти для веб-майстрів : Підвищуйте ефективність вашого сайту в органічних результатах пошуку Google.
 • Облікові записи Google : Єдиний вхід для продуктів Google.
 • AdPlanner : Отримайте дані для прийняття більш обґрунтованих рекламних рішень.
 • Профілі : Керування відображенням у Google.
 • Blogger : Опублікуйте себе.
 • AdSense : Монетизуйте свій сайт, показуючи націлені оголошення Google.
 • Програми : Отримайте надійні та безпечні інструменти співпраці.
 • Торговий центр : Завантажте дані про продукт до Google. "

Для підтвердження існує "Рекомендований метод" і "Альтернативні методи":

Малюнок F

Малюнок F

"Альтернативні методи" відображаються як показано нижче:

Малюнок G

Малюнок G

У моєму випадку мій сайт - це блог Google, щоб я міг додати його та переглянути інформаційну панель сайту:

Малюнок H

Малюнок H

Шукайте розділ "Мапи сайтів" справа:

Рисунок I

Рисунок I

Натисніть "No Sitemap >>" праворуч, щоб додати файл Sitemap. А потім натисніть "Додати / перевірити мапу сайту".

У наведеному нижче прикладі моя сторінка Google автоматично заповнена:

Рисунок J

Рисунок J

Необхідно додати розташування XML-файлу, який повинен знаходитись в корені введеної URL-адреси. Зробіть це і натисніть "Перевірити мапу сайту", щоб переконатися, що вона дійсна.

Малюнок K

Малюнок K

Ви можете "Переглянути результат тесту", щоб побачити деталі. Якщо не було жодних помилок (або після виправлення помилок), повторіть процес і натисніть кнопку "Надіслати мапу". Це завершує процес.

Де можна дізнатися більше?

Ми просто подряпали поверхню від складності SEO. Докладніше про методологію Google можна переглянути Поширені запитання Google для веб-майстрів а також деякі інші поради, які можна спробувати, якщо ваші веб-сторінки не відображаються в результатах пошуку Google.

Ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про широкий світ SEO? Якщо так, будь ласка, дайте мені знати в коментарях, і я буду дивитися на майбутні статті в серії.

Де можна дізнатися більше?
Ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про широкий світ SEO?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения