SEO Аудит - Off-Page SEO методи

 1. Що означає виключення зі сторінки SEO?
 2. Оф-стор SEO методи
 3. Погані та потворні техніки SEO сторінки - AKA, Black Hat SEO
 4. Оптимізуйте свій досвід роботи з клієнтами, щоб оптимізувати вашу SEO сторінку

Переглянути інші публікації в нашій серії:

SEO Аудит - Ваш сайт SEO Friendly?
SEO аудиту - на сторінці SEO контрольний список
Aud SEO Аудит - Off SEO Page SEO

На третьому і останньому посту серії SEO Audit ми дивимося на "off page SEO" - що це? І які методи слід використовувати (або не використовувати) для досягнення найкращих результатів?

Що означає виключення зі сторінки SEO?

Де на сторінці SEO відноситься до всіх речей, які ви можете оптимізувати на сторінках вашого сайту, поза сторінки SEO відноситься до діяльності, яку ви робите за межами вашого сайту, щоб поліпшити ваш рейтинг рейтингу.

Ви можете запитати: "Як я можу покращити рейтинг пошуку на сайті, робити речі поза моїм веб-сайтом ?!" І це хороше питання.

У першому повідомленні серії SEO Audit ми говорили про деякі фактори, які Google враховує при оцінці якості вашого веб-сайту - подібний дизайн, швидка швидкість завантаження сторінок, унікальний вміст і метадані.

Прочитайте першу публікацію в серії: SEO Аудит - це ваш сайт SEO Friendly

Також оцінюється якість вашого сайту, виходячи з того, що інші веб-сайти та користувачі "говорять" про ваш сайт.

Якщо у вас є інші веб-сайти, які вказують на ваш сайт, це - довіра для Google. Якщо ви можете змусити користувачів поділитися своїм вмістом, це ще один голос довіри до Google. І якщо користувачі надають хороші відгуки для вашого бізнесу - ви вже здогадалися, це ще один голос, який повідомляє Google, що ваш веб-сайт має високу якість. Всі ці фактори покращать ваш рейтинг в пошукових системах.

Отже, поза сторінкою SEO означає діяльність, яка генерує зовнішні посилання, які вказують на ваш сайт, генерує частки вашого вмісту і генерує (позитивні) онлайн-розмови про ваш бізнес.

Оф-стор SEO методи

Добре, погане і потворне

Добрі методи SEO сторінки

Часто статті SEO говорять про «природне» побудову посилань, соціальний обмін і соціальні закладки як провідні методи для виключення активності сторінки. Але, це тільки піде так далеко - в кінцевому рахунку, якщо ви надаєте непотрібний продукт, поганий сервіс, або ваш клієнтський досвід не вистачає - ніяка кількість сторонніх SEO діяльності не збирається допомогти. Потрібно починати з серцевини вашого бізнесу - переконайтеся, що ви пропонуєте, і як ви його надаєте, даєте користувачам і клієнтам щось, про що говорять.

 • Створіть відмінний продукт або послугу
 • Забезпечують винятковий досвід клієнтів

Як правило, люди надають лише зворотний зв'язок у двох пунктах - коли вони незадоволені, або коли вони хочуть поділитися винятковим досвідом, який вони мали від компанії. Переконайтеся, що відгуки користувачів і клієнтів є останніми.

Порада. Нехай ваша аудиторія виконує роботу

Якщо у вас є чудовий продукт / послуга і постійно хороший досвід клієнтів, ваші користувачі та клієнти зроблять важку роботу поза сторінки SEO для вас! Будучи адвокатами, рекомендуючи свій бізнес - залишивши відмінний відгук в Інтернеті, поділіться своїм соціальним змістом. Справжня, позитивна обмін Вашим веб-сайтом і вашим контентом є найкращою формою поза SEO-сторінки.

Зрозуміло, що створення сильної клієнтської спільноти адвокатів та підвищення обізнаності про бренди потребує часу - саме тут приходить важка робота - вам потрібно буде зробити "прищеплення", щоб запустити м'яч. Повернутися до нашого першого коментаря; "Природні" будівлі посилання, соціальний обмін і соціальні закладки є наступними провідними методами для поза сторінки SEO.

 • Природне будівництво посилання : не слід плутати з "штучним" будівлі посилання (див. Bad Off сторінки SEO методи), "природні" будівлі посилання про створення якісних, автентичних зворотних посилань на ваш сайт. Єдиний спосіб досягти якісних, автентичних, природних зворотних посилань - це створення вмісту, який варто поділити. Якщо вам подобається ваш вміст, вони посилаються на нього з власних сайтів. Будь-який інший метод побудови зв'язків відомий як штучний. Важливо, щоб посилання на ваш сайт надходили з надійних веб-сайтів, або вони можуть розглядатися як фальшиві або спам-посилання та підвищувати ризик покарання Google. Створення контенту, який варто поділити, означає постійне додавання нових веб-сторінок або публікацій у блозі на ваш веб-сайт, кожен з яких має унікальні та відповідні теми. Новий вміст не тільки допомагає збільшити ймовірність спільного використання користувачами ваших публікацій, але й надає пошуковим системам причину частіше сканувати ваш сайт - інший фактор для покращення рейтингу пошукової системи.
 • Соціальний обмін : соціальні медіа повинні бути основною частиною вашої стратегії SEO - як мінімум, ви повинні мати профіль компанії на Facebook, Twitter, LinkedIn і Google Business - і це лише початок. Любіть YouTube, Instagram, Pinterest… (список нескінченний) також є великим джерелом для отримання різних типів контенту перед споживачами. Чим більше вмісту ви створюєте, тим більше типів вмісту, які ви створюєте (відео, фотографії, живі вебінари, інтерактивні блоги, інфографіка). Соціальний обмін є ще однією формою створення посилань на ваш сайт - хоча більшість посилань на соціальні сайти "не слідують" (тобто, вони повідомляють пошуковим ботам, що вони не повинні слідувати за посиланням), це не означає, що посилання не має значення. Соціальні акції та правильна конфігурація профілів соціальних медіа стають чинником збільшення SEO.
 • Соціальні закладки : Соціальні закладки не так популярні, як раніше, але це все ще спосіб отримати трафік на ваш сайт (і зворотні посилання). Надішліть свої останні повідомлення в блогах і сторінки в закладки, наприклад, Digg, Reddit і StumbleUpon. Пошукові системи подібні до цих типів сайтів, оскільки вміст часто оновлюється.
 • Соціальне перевидання: Ви також можете “повторно опублікувати” вміст на сайтах видавництва, наприклад, Medium та LinkedIn тепер має інструмент публікації. Включіть посилання на початкову публікацію. Це збільшить кількість зворотних посилань на ваш сайт і збільшить аудиторію вашого вмісту.

Погані та потворні техніки SEO сторінки - AKA, Black Hat SEO

"Штучне" будівництво посилань, спам-зв'язок і купівля посилань - це безсумнівні способи зниження вартості SEO вашого сайту, і навіть може призвести до покарання Google.

Штучне будівництво ланок - це все, що не є природним зв'язком. Це включає в себе каталоги блогу, підписи до форуму, посилання на коментарі, каталоги статей та схеми обміну посиланнями.

Спам для посилань є гіршою формою створення штучних посилань, і включає в себе діяльність, як посилання на ваш сайт в розділі коментарів блогів, не фактично залишаючи цінний коментар. Посилання на блог більше не є ефективним методом залучення трафіку на ваш сайт, і багато веб-сайтів зараз забороняють посилання на зовнішні веб-сайти в розділі коментарів, щоб запобігти спаму.

Каталоги статей і каталоги веб-сайтів, а не "Чорний капелюх SEO", не настільки цінні, як джерела зворотного посилання на ваш сайт - сайти і сайти сайтів каталогів не будуть мати стільки ваги, скільки більш надійних веб-сайтів.

Перегляньте SERPwoo для переліку веб-сайтів, які збільшують довіру домену . До списку також додаються сайти Нової Зеландії, такі як Stuff, NZHerald, Infonews, Scoop.nz та урядові веб-сайти (будь-який сайт з .govt.nz у URL-адресі).

Платні посилання, хоча і є простим способом досягти великої кількості зворотних посилань, також є найпростішим способом досягти низького якості SEO рейтингу в Google.

Оптимізуйте свій досвід роботи з клієнтами, щоб оптимізувати вашу SEO сторінку

Отже, узагальнити в одному реченні:

Створіть чудовий продукт або послугу І хороший вміст І вийміть винятковий досвід клієнтів, і нехай ваша аудиторія зробить роботу зі створення цінних зворотних посилань на ваш сайт.

Webstruxure тут, щоб зробити роботу в Інтернеті розумнішою. Дайте нам знати, як ми можемо допомогти вам для зручних для користувачів, мобільних і дружніх веб-сайтів. Наші послуги включають:
Веб дизайн
Стратегія вмісту
Досвід користувача

Поговоріть з Webstruxure

Переглянути інші публікації в нашій серії:    SEO Аудит - Ваш сайт SEO Friendly

Алекс Гровер - спеціаліст із цифрових технологій

Алекс є стратегічним персоналом компанії Webstruxure і провідним клієнтом. Від SEO до "контент-хакерство", Алекс любить контент-орієнтований онлайн-маркетинг, оскільки він отримує результати. Талановитий мультизадач, Алекс є майстром у всіх аспектах планування, доставки та підтримки проектів цифрової стратегії та веб-дизайну. Зв'яжіться з Alex на LinkedIn .

Що означає виключення зі сторінки SEO?
І які методи слід використовувати (або не використовувати) для досягнення найкращих результатів?
Що означає виключення зі сторінки SEO?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения