SEO аудит сайту - навіщо він вам?

 1. Що входить в SEO аудит?
 2. Як проводити SEO аудит сайту?

Доброго дня, дорогі читачі. У сьогоднішній замітці я трохи розповім про SEO аудит сайту. Найчастіше недосвідчені оптимізатори нехтують цим важливим елементом просування сайту і відразу приступають до оптимізації просуваються сторінок, після чого займаються тільки нарощуванням посилальної маси.

Найчастіше недосвідчені оптимізатори нехтують цим важливим елементом просування сайту і відразу приступають до оптимізації просуваються сторінок, після чого займаються тільки нарощуванням посилальної маси

Чи можна так робити? Напевно, так, тільки потрібно розуміти, що рекламний бюджет, при цьому, може збільшитися раз в 10, а кінцевий результат просування буде на кілька позицій нижче, ніж міг би бути. Значить, вийде менше трафіку за великі гроші. На мій погляд, це неефективна стратегія. Поясню чому.

Більшість сайтів далекі від ідеалу і мають безліч «косяків». Як правило, ці проблеми не такі серйозні для того, щоб пошукові системи наклали на них АГС або інші фільтри, але досить істотні, для того, щоб пошуковики віддали перевагу конкурентам.

Часом, буває досить просто підправити деякі елементи шаблону, додати інформацію в такі службові файли як .htaccess і robots.txt , Закрити від індексації зайві елементи і докрутити ще дещо які дрібниці. Після чого сайт автоматично піднімається у видачі на десяток позицій без будь-якої покупки посилань.

Що входить в SEO аудит?

Як правило, seo аудит сайту включає в себе ряд стандартних перевірок, які виявляють недоліки і особливості проекту. І, за отриманими результатами, складається план подальших дій з просування.

Кожен виконавець може проводити аудит по своєму, але, в стандартний набір я б включив наступне:

 • Аудит домену. Як мінімум, потрібно з'ясувати, чи не накладено чи на домен фільтри з боку пошукових систем. Крім того, чимале значення має вік домену, особливо при нарощуванні посилальної маси.
 • Аудит хостингу. Повільне завантаження сайтів і часті перебої в їх роботі будуть не кращим чином впливати на просування.
 • Структура сайту і його індексація. З точки зору пошукової системи структура сайту повинна бути зрозуміла користувачеві, значить, не повинна бути складною і заплутаною. Крім того, грамотна організація зв'язків між сторінками покращує і прискорює індексацію . І не потрібно забувати про дублі контенту - від них треба позбавлятися.
 • Мовні та регіональні настройки допоможуть отримати трафік саме звідти, звідки він потрібен.
 • Валідність HTML і CSS коду. Ці елементи впливають на коректність відображення сайту в різних браузерах, що, в свою чергу, впливає на показник відмов, тобто на поведінкові фактори, а це безпосередньо впливає на просування.
 • Структура і формат URL-ів сторінок. Чим зрозуміліше для людей, тим зрозуміліше для пошукових систем. Дивні і кострубаті адреси сторінок можуть додати проблем.

Як проводити SEO аудит сайту?

Існує всього 3 способи організувати аудит свого сайту. Будь-який з них має місце бути, кожен займає свою нішу і охоплює свою аудиторію.

1. Самостійний аудит в ручному режимі. При такому підході оптимізатор проводить перевірку сайту з усіма додатковими показниками доступними йому засобами - візуально і за допомогою різних сервісів. Практично по кожному елементу аудиту можна знайти відповідний безкоштовний онлайн сервіс.

Підійде такий спосіб в тому випадку, якщо число аудіруемих проектів невелика, сайти нескладні, а сам перевіряючий розбирається в темі (щоб зрозуміти, що робити з отриманими даними).

З мінусів можу відзначити трудомісткість і витратність за часом.

2. Самостійний автоматичний. Є спеціальні програми, які дозволяють, буквально, за пару кліків миші проводити докладний аудит і отримувати готові звіти з рекомендаціями щодо усунення помилок. Пару днів назад про таку програму писав у своєму блозі Михайло Шакін.

Подібні програми завжди платні, а їх безкоштовні версії мають обмеження, які не дозволяють отримати всі дані і доведеться шукати відсутню в іншому місці (вийде попередній пункт).

Якщо ви професійно займаєтеся просуванням або аудитом, то покупка такої програми окупиться, а ось для разової перевірки свого єдиного проекту цей варіант буде нерентабельний.

3 3. Замовити seo аудит сайту в спеціалізованій конторі. Будь-яка серйозна фірма, що займається просуванням, в першу чергу, пропонує зробити аудит сайту. Якщо ви не фахівець, то, найкраще, замовити перевірку саме там, наприклад, в seomarket.ua.

Плюсом на користь цього варіанту є те, що ті хлопці, які роблять вам аудит, зроблять його якісно з тієї причини, що їм же самі надалі просувати ваш сайт.

На сьогодні це все - удачі в просуванні.

Що входить в SEO аудит?
Як проводити SEO аудит сайту?
Чи можна так робити?
Що входить в SEO аудит?
Як проводити SEO аудит сайту?
Меню сайта
Мини-профиль
 • Регистрация Напомнить пароль?

  Бесплатно можно смотреть фильмы онлайн и не забудьте о шаблоны dle на нашем ресурсе фильмы бесплатно скачать c лучшего сайта
  Опросы
  Топ новости
  Инструкция: как включить подсветку клавиатуры на ноутбуке Asus


  Заблокировалась и отключилась встроенная клавиатура на ноутбуке: как снять блокировку и включить? 


  Ремонт ноутбука ASUS N75S в Санкт-Петербурге (СПб): замена дисплея, замена клавиатуры, ремонт корпуса Асус N75S, замена матрицы
  Услуга Стоимость, руб. Диагностика ASUS N75S Бесплатно (500р при необходимости разбора) Профилактические работы с системой охлаждения + замена кулера 2500 р * Замена чипа (видеочипа) ASUS N75S 6000-6500 Замена

  Как поменять клавиатуру на ноутбуке самостоятельно?
  Владельцы мастерских по ремонту компьютеров часто встречаются со случаями, когда приносят ноутбук, на который была пролита какая-либо жидкость. В некоторых случаях подобная ситуация означает, что понадобится

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как почистить клавиатуру компьютера
  С появлением компьютера человек все больше времени проводит за ним. Это и рабочий инструмент, и средство развлечения. Поэтому, совсем неудивительно, что определенные устройства, используемые для ввода

  Замена и ремонт клавиатуры для ноутбука, видео-инструкции
  Замена клавиатуры и кнопок ноутбука показано на видео с подробным объяснением процесса. Цена замены в сервисном центре от 200 рублей . Звоните по тел: +7 (812) 640-03-20 . Замена или ремонт

  4 способа, как отключить клавиатуру на ноутбуке
  Если у вас есть ноутбук, то клавиатура и тачпад на нем являются важными составляющими, без которых работа на устройстве будет вызывать сложности. Конечно есть альтернативы в виде клавиатур и мышей, которые

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем более неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, плохо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения

  Как правильно и быстро снять клавиши с клавиатуры ноутбука
  При продолжительной и тем немало неаккуратной эксплуатации ноутбука часто образуются проблемы с клавишами. Они могут залипать, нехорошо нажиматься, а некоторые клавиши и вовсе могут сломаться. Для решения